Aktuálně > Představujeme Vám partnera Českou unii sportu

Představujeme Vám partnera Českou unii sportu

14. 9. 2017 | Triexpert

Česká unie sportu LOGO

Česká unie sportu

Partnerem poháru je Česká unie sportu – největší servisní organizace v ČR zastřešující sportovní kluby a sdružené sportovce.

Pokud jste o České unii sportu (krátce jen ČUS) dosud neslyšeli, může to být jen díky tomu, že existuje pod tímto názvem teprve od roku 2013. Tehdy se přeměnil všem dobře známý Československý svaz tělesné výchovy a sportu (krátce jen ČSTV) právě v Českou unii sportu.

Poslání ČUS

Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti všem jejím členům. ČUS pomáhá komplexně zabezpečovat financování sportovní činnosti a rozvíjet nezbytné materiální zabezpečení.
Jistě Vás potěší, že ČUS je i členem Českého olympijského výboru. Mezi naše partnery patří také Antidopingový výbor ČR, jednotlivé kraje i svaz měst a obcí ČR, MŠMT nebo Transparency International.

Pár čísel pro představu

Pokud si chcete udělat lepší představu o ČUS, jistě byste měli vědět, kolik členů je naší součástí. Zkuste se zamyslet a udělat si nějaký vlastní odhad – a nemusíte být právě skromní. Pokud již máte jasno, můžete Vaši představu porovnat s oficiálními čísly: ČUS v roce 2016 sdružovala 74 národních sportovních svazů a 7411 sportovních klubů a tělovýchovných jednot, ve kterých bylo sdruženo 1,131.260 členů!

Protože pro motivaci je vždy důležitá i odměna a příkladné chování, bylo v roce 2016 Výkonným výborem ČUS uděleno 107 čestných uznání, 50 čestných odznaků a 39 medailí ve prospěch sportu. Medaile ČUS „Za práci ve prospěch sportu“ uděluje Výkonný výbor ČUS jako nejvyšší formu ocenění za celoživotní významnou práci pro sport a za výjimečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu.

Sledovat nás můžete i na Facebooku.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2015
15. 3. 2018

30% sleva do TRIEXPERTu pro předplatitele

Běžecká sezóna tluče na dveře... Máme pro Vás zajímavý tip, jak si obnovit běžecekou výbavu před novou sezónou. V brněnském TRIEXPERTu běží již od 1. března akce pro letošní předplatitele poháru. Pokud máte uhrazené předpatné, stavte se na prodejnu pro poukaz na 30 % slevu...
12. 3. 2018

Termínová listina TEC 2018

Termínová listina 22. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru, který se letos poběží pod názvem TRIEXPERT CUP 2018, je připravena. Čeká na vás opět dvacet běžeckých závodů, které se budou konat pravidelně každou středu, zpravidla od 18:00 (vyjma závodů na dráze)...
9. 3. 2018

Jarní běžecké tréninky startují již 13.března

TRIEXPERT pro Vás připravil další jarní sérii běžeckých tréninků v Brně. Důraz bude kladen na statický a dynamický strečink, rozvíjení rychlosti, síly, dynamiky odrazu, vytrvalosti a dalších prvků běžecké abecedy...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Siemens

Hauskrecht

Johnny servis

Enervit

Brno

Jihomoravský kraj

Lesy města Brna

Hotel myslivna

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2018 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2018 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení