Aktuálně > Představujeme Vám partnera Českou unii sportu

Představujeme Vám partnera Českou unii sportu

14. 9. 2017 | Triexpert

Česká unie sportu LOGO

Česká unie sportu

Partnerem poháru je Česká unie sportu – největší servisní organizace v ČR zastřešující sportovní kluby a sdružené sportovce.

Pokud jste o České unii sportu (krátce jen ČUS) dosud neslyšeli, může to být jen díky tomu, že existuje pod tímto názvem teprve od roku 2013. Tehdy se přeměnil všem dobře známý Československý svaz tělesné výchovy a sportu (krátce jen ČSTV) právě v Českou unii sportu.

Poslání ČUS

Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti všem jejím členům. ČUS pomáhá komplexně zabezpečovat financování sportovní činnosti a rozvíjet nezbytné materiální zabezpečení.
Jistě Vás potěší, že ČUS je i členem Českého olympijského výboru. Mezi naše partnery patří také Antidopingový výbor ČR, jednotlivé kraje i svaz měst a obcí ČR, MŠMT nebo Transparency International.

Pár čísel pro představu

Pokud si chcete udělat lepší představu o ČUS, jistě byste měli vědět, kolik členů je naší součástí. Zkuste se zamyslet a udělat si nějaký vlastní odhad – a nemusíte být právě skromní. Pokud již máte jasno, můžete Vaši představu porovnat s oficiálními čísly: ČUS v roce 2016 sdružovala 74 národních sportovních svazů a 7411 sportovních klubů a tělovýchovných jednot, ve kterých bylo sdruženo 1,131.260 členů!

Protože pro motivaci je vždy důležitá i odměna a příkladné chování, bylo v roce 2016 Výkonným výborem ČUS uděleno 107 čestných uznání, 50 čestných odznaků a 39 medailí ve prospěch sportu. Medaile ČUS „Za práci ve prospěch sportu“ uděluje Výkonný výbor ČUS jako nejvyšší formu ocenění za celoživotní významnou práci pro sport a za výjimečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu.

Sledovat nás můžete i na Facebooku.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Medaile ČUS: třetí, nejvyšší stupeň udělovaného vyznamenání.
Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2015
20. 10. 2017

Další série běžeckých tréninků startuje

Generální partner našeho běžeckého poháru, běžecká speciálka TRIEXPERT, pro vás připravil další cyklus běžeckých tréninků. Tréninky budou probíhat v Brně i v Praze. V rámci brněnských si můžete vybrat mezi tréninkem v tělocvičně a na dráze. Začínáme již 24. a 26. října.
10. 10. 2017

Děkujeme všem TRIEXPERT Cupákům, kteří se zúčastnili Vokolo priglu

ať už jako závodníci či dobrovolníci.... Je na Vás spoleh :). Ve fotogalerii Moniky Hlaváčové si můžete znovu přiblížit atmosféru závodního dne. Osmého ročníku běhu kolem Brněnské přehrady se zúčastnilo 2.100 běžců a běžkyň z celé České republiky i ze zahraničí. Děkujeme, že běháte s námi.
26. 9. 2017

Psychologie vítězství

beseda s uznávaným sportovním psychologem Mgr. Václavem Petrášem. Pojďte si povídat.... Třeba o tom, jak zvítězit sám nad sebou. Na přednášku, která se uskuteční již tento pátek 29. září, Vás zve pravidelný účastník TRIEXPERT CUPU a trenér kondičního běhu Jarda Dušil.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Compressport

Siemens

ČUS

STAREZ-SPORT, a.s.

Hauskrecht

Johnny servis

Enervit

Brno

Jihomoravský kraj

Lesy města Brna

Hvězdárna a planetárium Brno

Hotel myslivna

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2017 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel závodu

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Organizace

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 736 400 778

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit

Spolek
Havlíčkova 87, 602 00 Brno
IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Havlíčkova 87, Brno 602 00 zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2017 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení