Aktuálně > Představujeme Vám partnera JOHNNY SERVIS

Představujeme Vám partnera JOHNNY SERVIS

18. 9. 2017 | Triexpert

JOHNNY SERVIS s.r.o. LOGO

JOHNNY SERVIS s.r.o.

Partnerem poháru je společnost JOHNNY SERVIS – pronájem a prodej mobilních toalet, párty stanů a mobilního oplocení.

Pokud potřebujete pomoci se zázemím Vaší společenské akce nebo stavby, JOHNNY SERVIS je jistě správná volba. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním velkých i malých akcí – grilování na zahradě pro dvacet přátel, svatba pro sto pozvaných nebo koncert pro pět tisíc návštěvníků? Ani jedno pro nás není problém.

Mobilní WC pro muže, ženy i děti

Není toaleta jako toaleta. V naší nabídce naleznete mobilní toalety speciálně navržené pro ženy, s hygienickým nožním ovládáním toalety a umyvadla, dávkovačem mýdla nebo zrcadlem. Můžeme Vám nabídnout rovněž mobilní WC s pisoárem navržené pro sportovce, dokonce i mobilní toaletu pro děti a bezbariérové WC pro vozíčkáře se vstupem na úrovni podlahy přízemí.

Sprchy a umyvadla

K čistotě patří samozřejmě tekoucí voda. Chcete na sportovní akci pořídit mobilní sprchu nebo raději rovnou celý sprchový kontejner rozdělený na pánskou a dámskou část? V horkých letních měsících můžete také využít osvěžovací bránu, která  zchladí žhavá těla a oživí vedrem znavenou mysl. Pro rodiče s dětmi má JOHNNY SERVIS v nabídce i mobilní přebalovací kout.

Kanceláře i oplocení

Zvládnout velkou akci samozřejmě není možné bez patřičného administrativního zázemí. Zatoulal se kamion s ozvučením? Náklad limonády je těžší než nosnost posledního mostu na trase? Každý takový problém hravě zvládnete v útulném prostředí mobilní kanceláře. Rovněž pro bezpečí všech zúčastněných připravíme nízké i vysoké oplocení celého místa, včetně retardérů, které umožňují přehlednou kontrolu vstupenek při masových akcích.

JOHNNY SERVIS – to je dobrá volba nejen pro běžce!

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

20. 10. 2017

Další série běžeckých tréninků startuje

Generální partner našeho běžeckého poháru, běžecká speciálka TRIEXPERT, pro vás připravil další cyklus běžeckých tréninků. Tréninky budou probíhat v Brně i v Praze. V rámci brněnských si můžete vybrat mezi tréninkem v tělocvičně a na dráze. Začínáme již 24. a 26. října.
10. 10. 2017

Děkujeme všem TRIEXPERT Cupákům, kteří se zúčastnili Vokolo priglu

ať už jako závodníci či dobrovolníci.... Je na Vás spoleh :). Ve fotogalerii Moniky Hlaváčové si můžete znovu přiblížit atmosféru závodního dne. Osmého ročníku běhu kolem Brněnské přehrady se zúčastnilo 2.100 běžců a běžkyň z celé České republiky i ze zahraničí. Děkujeme, že běháte s námi.
26. 9. 2017

Psychologie vítězství

beseda s uznávaným sportovním psychologem Mgr. Václavem Petrášem. Pojďte si povídat.... Třeba o tom, jak zvítězit sám nad sebou. Na přednášku, která se uskuteční již tento pátek 29. září, Vás zve pravidelný účastník TRIEXPERT CUPU a trenér kondičního běhu Jarda Dušil.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Compressport

Siemens

ČUS

STAREZ-SPORT, a.s.

Hauskrecht

Johnny servis

Enervit

Brno

Jihomoravský kraj

Lesy města Brna

Hvězdárna a planetárium Brno

Hotel myslivna

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2017 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel závodu

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Organizace

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 736 400 778

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit

Spolek
Havlíčkova 87, 602 00 Brno
IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Havlíčkova 87, Brno 602 00 zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2017 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení