Aktuálně > Představujeme Vám partnera JOHNNY SERVIS

Představujeme Vám partnera JOHNNY SERVIS

18. 9. 2017 | Triexpert

JOHNNY SERVIS s.r.o. LOGO

JOHNNY SERVIS s.r.o.

Partnerem poháru je společnost JOHNNY SERVIS – pronájem a prodej mobilních toalet, párty stanů a mobilního oplocení.

Pokud potřebujete pomoci se zázemím Vaší společenské akce nebo stavby, JOHNNY SERVIS je jistě správná volba. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním velkých i malých akcí – grilování na zahradě pro dvacet přátel, svatba pro sto pozvaných nebo koncert pro pět tisíc návštěvníků? Ani jedno pro nás není problém.

Mobilní WC pro muže, ženy i děti

Není toaleta jako toaleta. V naší nabídce naleznete mobilní toalety speciálně navržené pro ženy, s hygienickým nožním ovládáním toalety a umyvadla, dávkovačem mýdla nebo zrcadlem. Můžeme Vám nabídnout rovněž mobilní WC s pisoárem navržené pro sportovce, dokonce i mobilní toaletu pro děti a bezbariérové WC pro vozíčkáře se vstupem na úrovni podlahy přízemí.

Sprchy a umyvadla

K čistotě patří samozřejmě tekoucí voda. Chcete na sportovní akci pořídit mobilní sprchu nebo raději rovnou celý sprchový kontejner rozdělený na pánskou a dámskou část? V horkých letních měsících můžete také využít osvěžovací bránu, která  zchladí žhavá těla a oživí vedrem znavenou mysl. Pro rodiče s dětmi má JOHNNY SERVIS v nabídce i mobilní přebalovací kout.

Kanceláře i oplocení

Zvládnout velkou akci samozřejmě není možné bez patřičného administrativního zázemí. Zatoulal se kamion s ozvučením? Náklad limonády je těžší než nosnost posledního mostu na trase? Každý takový problém hravě zvládnete v útulném prostředí mobilní kanceláře. Rovněž pro bezpečí všech zúčastněných připravíme nízké i vysoké oplocení celého místa, včetně retardérů, které umožňují přehlednou kontrolu vstupenek při masových akcích.

JOHNNY SERVIS – to je dobrá volba nejen pro běžce!

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

17. 10. 2018

Legendární Brněnská 25 již tuto sobotu

v sobotu 20.10.2018 máte možnost zaběhnout si již 51. ročník legendárního běžeckého závodu Brněnská pětadvacítka. Start je ve 12.00hod na atletickém stadionu na Moravské Slávii Brno na Vojtově ulici.
1. 10. 2018

Dárkový poukaz na TRIEXPERT CUP 2019

22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru ještě neskončil a my jsme pro vás již připravili dárkové poukazy na nadcházející ročník. Předplatné bude v roce 2019 zahrnovat všech 20 závodů od konce dubna až do poloviny září, takže svým blízkým nadělíte pořádnou dávku kilometrů...
25. 9. 2018

Lenka Přikrylová hledá zájemce o fyzioterapii pro svoji bakalářskou práci

Nejlepší juniorka letošního ročníku TRIEXPERT CUPu - Lenka Přikrylová hledá aktivní běžce pro svoji bakálařskou práci "Fyzioterapie u výkonnostního běžce". Zájemci se mohou těšit zdarma na diagnostiku, terapie, masáže, strečink a další pochutiny z fyzioterapeutické praxe. Navíc Lence pomůžete získat ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2018 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Akce se koná pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťány Malé.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2018 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení