Aktuálně > TEC se vrací zpět desítkou

TEC se vrací zpět desítkou

10. 7. 2017 | Triexpert


A je tu očekávaná desítka...

TRIEXPERT CUP 2017 se po krátké pauze vrací zpět, a to závodem na dráze na 10 km na Palackém vrchu ve středu 12.7.2017. Konečně jsme naskladnili dotisk pohárových triček pro předplatitele. Níže prosím věnujte bližší pozornost organizačním informacím!

Předpověď počasí

Po vedrech z posledních dnů máme přislíbeno mírné ochlazení na 25 °C. Pokud by se počasí neumoudřilo, bude zajištěna průběžná sprcha a lavóry s vodou a houbičkami :)

Předpověď počasí na desítku

Prezence na závod a start závodu

Žádáme všechny, aby se dostavili na prezenci s dostatečným předstihem. S ohledem na 3 rozběhy bude prezence otevřena od 16:00. Časový rozpis jednotlivých rozběhů včetně kritérií pro účast najdete níže.

Čestné prohlášení

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí před svým prvním závodem Triexpert Cupu odevzdat při prezenci čestné prohlášení, ke stažení zde. Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, ke stažení zde.

Startovné

Startovné pro "nepředplatitele" je nově stanoveno na 100,- Kč. Výše startovného pro Juniory (15-20 let) je 50,- Kč. Doneste si prosím na závod přesně odpočítanou částku!

Doprava (parkování a městská hromadná doprava)

Pro tento závod jsme pro všechny účastníky zajistili parkování ZDARMA v místním parkovacím domě. Pokud pojedete MHD, můžete využít autobus č. 53 (zastávka Podnikatelská), případně tramvaj č. 12 (zastávka Červinkova - cca 1000 m).

Vstup do areálu, prezence na závod, úschovna a občerstveníNavigace

Vstup do areálu atletického stadionu Pod Palackého vrchem je pouze přes vrátnici. Na atletický ovál je přísný zákaz vstupu s občerstvením jako banány, melouny, iontové nápoje, atd. Dle pravidel užívání stadionu můžou závodníci pít na dráze pouze čirou vodu (při rozlití iontového nápoje zůstávají na tartanu skvrny). Stany s prezencí, úschovnou a občerstvením a budou umístěny na horním parkovišti nad atletickým oválem za tribunou.

UKLÁDÁNÍ KOL

Cyklisti mají pro svá kola vyčleněny stojany u hlavní brány. Od správce máme STRIKTNÍ ZÁKAZ jezdit na kole v areálu, nechávat je opřena o ploty a zábradlí v prostoru areálu. Pokud přijedete na kole, uvažte si jej u stojanu za hlavním vchodem. Jsou to podmínky správce areálu, které musíme striktně dodržovat. Děkujeme za pochopení.

Převlékárny, sprchy a WC

K dispozici jsou převlékárny pro muže a pro ženy se sociálním zařízením (sprchy, toalety). Šatny nejsou určeny pro odkládání věcí. Během závodu se nezamykají. Pro ukládání věcí využijte prosím úschovnu. Další WC budou otevřeny v prostoru tribun u prezence.

Výdej pohárových triček pro předplatitele

Konečně jsme naskladnili dotisk pohárových triček pro předplatitele. Budou se vydávat výjimečně na desítce. Po středečním závodě se budou vydávat již pouze na prodejně TRIEXPERTu, a to do konce července. Poslední možnost pro vyzvednutí pak bude na slavnostním zakončení poháru v září.

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2017.

Rozpis jednotlivých běhů

Čas startů jednotlivých běhů:

I.  v 16.45 hod

- může se účastnit kdokoli s časem do 55 min. na 10 km

II. v 17.45 hod (doporučeno pro nejpomalejší)

- může se účastnit kdokoli

III. v 19.00 hod (určen pro nejrychlejší běžce a běžkyně)

- účastníci posledního rozběhu musí splňovat zároveň dvě podmínky:

  1. umístění mezi prvními 80ti průběžného pořadí TEC 2017 (průběžné pořadí uvedeno v sekci "Celkové výsledky")  a
  2. osobní rekord na 10 km pod 42 min.

Kapacitní limit celého závodu je 350 účastníků. Buďte prosím ohleduplní a nastupujte do jednotlivých běhů dle následujících pravidel. Slouží pro plynulou organizaci a dosahování vašich maximálních výkonů.

Individuální výjimky pro účast v jednotlivých bězích může předem povolit koordinátor poháru Honza Huppert (jan.huppert@triexpertcup.cz).

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT tým.

23. 9. 2017

Hvězdy TRIEXPERT CUPu 2017

podívejte se, kdo Vám při 21. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru "TRIEXPERT CUP 2017" nakopal zadek, ukázal záda, vytřel zrak a byl nejlepší z nejlepších.... Celkové výsledky v obrazech.... resp. v hledáčku našeho fotografa...
22. 9. 2017

Poslední šance vyzvednout si pohárové tričko

Ještě jste si nevyzvedli pohárové tričko 21. ročníku TRIEXPERT CUPu? Jste předplatitel nebo máte za sebou alespoň 13 závodů poháru a stále vám v šatníku chybí? Pak máte tu nejposlednější šanci ze všech posledních :)
21. 9. 2017

Dotazník spokojenosti 2017

Děkujeme všem účastníkům letošního ročníku. Protože nám osud letního běžeckého poháru leží na srdci a chceme, aby byl pokud možno právě takový, jaký si ho vy sami, běžci, přejete mít, máme tu pro vás dotazník, který nám pomůže v přípravě na nadcházející sezónu ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Compressport

Siemens

ČUS

STAREZ-SPORT, a.s.

Hauskrecht

Johnny servis

Enervit

Brno

Jihomoravský kraj

Lesy města Brna

Hvězdárna a planetárium Brno

Hotel myslivna

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2017 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel závodu

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Organizace

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 736 400 778

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit

Spolek
Havlíčkova 87, 602 00 Brno
IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Havlíčkova 87, Brno 602 00 zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2017 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení