Aktuálně > Dopravní informace k závodu v Obřanech

Dopravní informace k závodu v Obřanech

22. 5. 2018 | Triexpert

Zítra, 23.5., nás čeká pátý závod TRIEXPERT CUPu 2018. Letos poprvé zavítáme na oblíbenou trať z Obřan do Bílovic. Vzhledem k velkému počtu oprav, kterými jsou Obřany a Maloměřice v posledním roce protknuty, se doprava do těchto městských částí stává velkou zkouškou trpělivosti. Přinášíme vám proto bližší informace o dopravní situaci, abyste se na závod dostali včas a v co nejlepší náladě :)

Nejlépe na kole

Jako nejlepší variantu doporučujeme dopravu "kolmo". Vyhnete se tak případným kolonám a proklestíte si cestu i přes uzavírky.

Změna v MHD

Již delší dobu nejezdí na konečnou v Obřanech tramvaj č.4, kterou jste hojně využívali. Tato linka jezdí pouze k Tomkovu náměstí, kde je městská hromadná doprava dále nahrazena autobusem č. 57. Více informací o výluce tramvajové linky najdete v tomto článku, případně zde.

Doprava autem

Pokud se vydáte na cestu automobilem, nemůžete již jet přes Tomkovo náměstí z důvodu rekonstrukce na ulicích Valchařská a Selská. Místo ní jeďte po objízdné trase přes most na Provazníkove a odbočte doleva na ulici Karlovu. Poté odbočte na ulici Vrbí a následně Slaměníkovu, přes kterou se dostanete na Selskou a Obřanskou. Tato objízdná trasa je označena oranžovými navigačními značkami. Více informací zde (aktuálně neplatí, že úsek od křižovatky s ulicí Slaměníkova bude řízen semafory). Ze závodu pak jeďte do centra přes ulici Selské.

Parkování v Obřanech

Štěstí v neštěstí

Již tak mizerná průjezdnost v Obřanech se ještě výrazněji zkomplikovala po zavedení semaforu u Tepláren. Po té, co doprava v této části Brna zkolabovala, semafor dočasně zrušili (dotkne se to však jen tohoto prvního závodu v Obřanech). Nyní by tak průjezd měl být pohodovější. Více o této situaci zde.

Parkování v místě závodu

Pro účastníky TRIEXPERT CUPu, kteří dorazí automobily jsme zajistili vymezená parkovací místa pod mostem u konečné na ulici Obřanské. Další vymezená plocha pro účastníky poháru je na pravé krajnici (směrem do města) ulice Obřanské od mostu ke křižovatce s ulicí Fryčajovou. Úsek je opět vymezen značkami (viz. foto výše). Na místě prosím respektujte pokyny organizátorů!!! S ohledem na omezená parkovací stání je potřeba šetřit každý decimetr, aby byly plochy maximálně využity.

Děkujeme Michalovi Zedníčkovi za dodané informace k tomuto článku.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

11. 12. 2018

Objednání dárkových poukazů před vánočními svátky

Čas letí, jak Vlasta Lysák do stoupáku na Myslivně. Už za 13 dní si rozsvítíme vánoční stromeček a budeme si užívat společnosti našich nejbližších. Abychom si ale mohli vánoční svátky všichni v klidu užít, přinášíme vám informace k objednávkám dárkových poukazů na poslední chvíli...
30. 11. 2018

ENERVIT vánoční balíček

Do Štědrého dne zbývá už jen 24 dní a tak si ENERVIT pro své příznivce připravil vánoční balíček sportovní výživy za zvýhodněnou cenu. Tápete-li ještě nad volbou dárku pro své blízké, kteří rádi hýbou svými okončetinami, máte už nyní o starost méně...
26. 11. 2018

SAUNIA - konec platnosti poukazů

Saunová sezóna je již v plném proudu. Blíží se pomalu konec roku a proto bychom rádi upozornili všechny vlastníky poukazu 1+1 na vstup do saunového ráje SAUNIA, že platnost tohoto typu poukazu vyprší 31.12.2018. Pokud se k vám poukaz nedostal, můžete si jej ještě vyzvednout na ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Akce se koná pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťány Malé.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení