Aktuálně > Rozběhy na 10 km a registrace na dětský běh

Rozběhy na 10 km a registrace na dětský běh

5. 6. 2018 | Triexpert

Příští středu 13.6.2018 nás čeká na atletickém oválu pod Palackého vrchem nadupaný závod na 10 km. Již nyní se můžete těšit na mnoho příjemných překvapení. Ti z Vás, kteří mají doma mrňata se navíc můžete začít připravovat i na dětský běh, který si na dráze odbude letošní premiéru. Níže najdete časy jednotlivých rozběhů desítky a bližší informace k dětskému závodu.


"ENDEKA desítka"

Nad desítkou převezme patronát jeden z partnerů TRIEXPERT CUPu - společnost ENDEKA. Každý účastník se díky tomu může těšit na kvalitní ponožky, který obdrží v jejím stánku a chybět nebude ani tipovací soutěž o hodnotnou cenu (více informací přineseme v samostatném článku). Připravena máme i další příjemná zpestření, o kterých Vás budeme postupně informovat.

ENDEKA ponožky

Časy rozběhů "ENDEKA desítky"

S ohledem na očekáváné množství účastníků a omezené místo na dráze, závod proběhne ve třech bězích. Mezi první a druhý běh navíc zařadíme půlhodinový dětský běh. Níže najdete časy pro jednotlivé starty, abyste si mohli s předstihem vše dopředu naplánovat.

ZÁVOD ČAS POZNÁMKY
I. BĚH 16:30-17:25 (55 min.) Určen pro ty s časem do 55 min. na 10 km
DĚTSKÝ BĚH 17:30-18:00
II. BĚH 18:05-19:15 (70 min.) Doporučeno pro nejpomalejší
III. BĚH 19:20-20:05 (45 min.) Určen pro nejrychlejší s časem do 45 min. na 10 km

Účastníci, kteří se nevejdou do časového limitu rozběhu, do kterého nastoupí, mohou být ze závodu odvoláni, aby neomezovali závodníky následujího závodu. Výjimky může povolit ředitel poháru Honza Huppert (email: jan.huppert@triexpertcup.cz).

TRIEXPERT CUP


Dětský běh - registrace spuštěna

Po loňském velkém úspěchu s premiérovým dětským závodem jsme se rozhodli, dát budoucím tahounům TRIEXPERT CUPu opět příležitost prokázat své kvality. Mladá krev proto letos dostane šanci hned dvakrát, a to na této desítce a v případě úspěchu i během hodinovky. Dětský běh vložíme mezi první a druhý rozběh v čase od 17:30 do 18:00.

Pod heslem „KAŽDÝ VYHRÁVÁ, KDYŽ BĚHÁ“ se během půl hodiny vystřídají na modrém MONDU gepardi a gepardice ve věkové skupině od 2 do 10 let (výjimky může povolit ředitel Honza Huppert (email: jan.huppert@triexpertcup.cz). Podle počtu a věku přihlášených pak vytvoříme jednotlivé kategorie.

Cílem této akce není zvítězit, ale radost z pohybu a umožnit dětem proběhnout se na závodním oválu. Nejde o výsledky a dosažený čas, ten se dětem měřit nebude. A právě proto jsem zvolili motto „KAŽDÝ VYHRÁVÁ, KDYŽ BĚHÁ“. Odměnou pak bude ten úžasný pocit, který všichni dobře znáte, když vás po doběhu zaplaví hromada endorfinů. Každý z malých účastníků pak ihned po doběhu obdrží pamětní medaili.

TRIEXPERT CUP - dětský běh

Registrace na dětský běh

Registrujte se vyplněním a odesláním tohoto přihlašovacího formuláře (v případě volných míst bude možná i registrace na místě). Po odeslání formuláře Vám přijde potvrzovací email. Pokud po registraci zjistíte, že se závodu nakonec nemůžete zúčastnit, odhlašte se prosím ze závodu. Stačí jen v potvrzovacím emailu kliknout na "EDIT RESPONSE" a ve formuláři zakliknout volbu "NEZÚČASTNÍM" a následně dát "SUBMIT".

Základní informace k dětskému běhu

  • Věkové omezení 2 – 10 let.

  • Startovné pro dětský běh je 30,- Kč. Hradí se v hotovosti u prezence na místě závodu.

  • Vzdálenost dílčích běhů stanovíme dle počtu a věku přihlášených (předběžně počítáme i s ohledem na limitovaný čas se vzdálenostmi 50m, 100m, 200m a 400m).

  • Poběží se na oválu.

  • Kapacita je omezena na 150 účastníků.

  • Na místě proběhne prezence (od 16:00 - 17:15), kde každý účastník obdrží startovní číslo a kupón na džus značky TROPICO

  • Po doběhu obdrží každý účastník pamětní medaili a něco na zub :)


Zveme tímto všechny, aby přišli podpořit naše malá běžčata a vytvořili jim tak jedinečnou sportovní atmosféru. Těšíme se, že se naše běžecká rodina ve středu 13.6.2018 pořádně rozroste :)

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

17. 10. 2018

Legendární Brněnská 25 již tuto sobotu

v sobotu 20.10.2018 máte možnost zaběhnout si již 51. ročník legendárního běžeckého závodu Brněnská pětadvacítka. Start je ve 12.00hod na atletickém stadionu na Moravské Slávii Brno na Vojtově ulici.
1. 10. 2018

Dárkový poukaz na TRIEXPERT CUP 2019

22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru ještě neskončil a my jsme pro vás již připravili dárkové poukazy na nadcházející ročník. Předplatné bude v roce 2019 zahrnovat všech 20 závodů od konce dubna až do poloviny září, takže svým blízkým nadělíte pořádnou dávku kilometrů...
25. 9. 2018

Lenka Přikrylová hledá zájemce o fyzioterapii pro svoji bakalářskou práci

Nejlepší juniorka letošního ročníku TRIEXPERT CUPu - Lenka Přikrylová hledá aktivní běžce pro svoji bakálařskou práci "Fyzioterapie u výkonnostního běžce". Zájemci se mohou těšit zdarma na diagnostiku, terapie, masáže, strečink a další pochutiny z fyzioterapeutické praxe. Navíc Lence pomůžete získat ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2018 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Akce se koná pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťány Malé.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2018 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení