Aktuálně > Rozběhy na 10 km a registrace na dětský běh

Rozběhy na 10 km a registrace na dětský běh

5. 6. 2018 | Triexpert

Příští středu 13.6.2018 nás čeká na atletickém oválu pod Palackého vrchem nadupaný závod na 10 km. Již nyní se můžete těšit na mnoho příjemných překvapení. Ti z Vás, kteří mají doma mrňata se navíc můžete začít připravovat i na dětský běh, který si na dráze odbude letošní premiéru. Níže najdete časy jednotlivých rozběhů desítky a bližší informace k dětskému závodu.


"ENDEKA desítka"

Nad desítkou převezme patronát jeden z partnerů TRIEXPERT CUPu - společnost ENDEKA. Každý účastník se díky tomu může těšit na kvalitní ponožky, který obdrží v jejím stánku a chybět nebude ani tipovací soutěž o hodnotnou cenu (více informací přineseme v samostatném článku). Připravena máme i další příjemná zpestření, o kterých Vás budeme postupně informovat.

ENDEKA ponožky

Časy rozběhů "ENDEKA desítky"

S ohledem na očekáváné množství účastníků a omezené místo na dráze, závod proběhne ve třech bězích. Mezi první a druhý běh navíc zařadíme půlhodinový dětský běh. Níže najdete časy pro jednotlivé starty, abyste si mohli s předstihem vše dopředu naplánovat.

ZÁVOD ČAS POZNÁMKY
I. BĚH 16:30-17:25 (55 min.) Určen pro ty s časem do 55 min. na 10 km
DĚTSKÝ BĚH 17:30-18:00
II. BĚH 18:05-19:15 (70 min.) Doporučeno pro nejpomalejší
III. BĚH 19:20-20:05 (45 min.) Určen pro nejrychlejší s časem do 45 min. na 10 km

Účastníci, kteří se nevejdou do časového limitu rozběhu, do kterého nastoupí, mohou být ze závodu odvoláni, aby neomezovali závodníky následujího závodu. Výjimky může povolit ředitel poháru Honza Huppert (email: jan.huppert@triexpertcup.cz).

TRIEXPERT CUP


Dětský běh - registrace spuštěna

Po loňském velkém úspěchu s premiérovým dětským závodem jsme se rozhodli, dát budoucím tahounům TRIEXPERT CUPu opět příležitost prokázat své kvality. Mladá krev proto letos dostane šanci hned dvakrát, a to na této desítce a v případě úspěchu i během hodinovky. Dětský běh vložíme mezi první a druhý rozběh v čase od 17:30 do 18:00.

Pod heslem „KAŽDÝ VYHRÁVÁ, KDYŽ BĚHÁ“ se během půl hodiny vystřídají na modrém MONDU gepardi a gepardice ve věkové skupině od 2 do 10 let (výjimky může povolit ředitel Honza Huppert (email: jan.huppert@triexpertcup.cz). Podle počtu a věku přihlášených pak vytvoříme jednotlivé kategorie.

Cílem této akce není zvítězit, ale radost z pohybu a umožnit dětem proběhnout se na závodním oválu. Nejde o výsledky a dosažený čas, ten se dětem měřit nebude. A právě proto jsem zvolili motto „KAŽDÝ VYHRÁVÁ, KDYŽ BĚHÁ“. Odměnou pak bude ten úžasný pocit, který všichni dobře znáte, když vás po doběhu zaplaví hromada endorfinů. Každý z malých účastníků pak ihned po doběhu obdrží pamětní medaili.

TRIEXPERT CUP - dětský běh

Registrace na dětský běh

Registrujte se vyplněním a odesláním tohoto přihlašovacího formuláře (v případě volných míst bude možná i registrace na místě). Po odeslání formuláře Vám přijde potvrzovací email. Pokud po registraci zjistíte, že se závodu nakonec nemůžete zúčastnit, odhlašte se prosím ze závodu. Stačí jen v potvrzovacím emailu kliknout na "EDIT RESPONSE" a ve formuláři zakliknout volbu "NEZÚČASTNÍM" a následně dát "SUBMIT".

Základní informace k dětskému běhu

  • Věkové omezení 2 – 10 let.

  • Startovné pro dětský běh je 30,- Kč. Hradí se v hotovosti u prezence na místě závodu.

  • Vzdálenost dílčích běhů stanovíme dle počtu a věku přihlášených (předběžně počítáme i s ohledem na limitovaný čas se vzdálenostmi 50m, 100m, 200m a 400m).

  • Poběží se na oválu.

  • Kapacita je omezena na 150 účastníků.

  • Na místě proběhne prezence (od 16:00 - 17:15), kde každý účastník obdrží startovní číslo a kupón na džus značky TROPICO

  • Po doběhu obdrží každý účastník pamětní medaili a něco na zub :)


Zveme tímto všechny, aby přišli podpořit naše malá běžčata a vytvořili jim tak jedinečnou sportovní atmosféru. Těšíme se, že se naše běžecká rodina ve středu 13.6.2018 pořádně rozroste :)

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

11. 12. 2018

Objednání dárkových poukazů před vánočními svátky

Čas letí, jak Vlasta Lysák do stoupáku na Myslivně. Už za 13 dní si rozsvítíme vánoční stromeček a budeme si užívat společnosti našich nejbližších. Abychom si ale mohli vánoční svátky všichni v klidu užít, přinášíme vám informace k objednávkám dárkových poukazů na poslední chvíli...
30. 11. 2018

ENERVIT vánoční balíček

Do Štědrého dne zbývá už jen 24 dní a tak si ENERVIT pro své příznivce připravil vánoční balíček sportovní výživy za zvýhodněnou cenu. Tápete-li ještě nad volbou dárku pro své blízké, kteří rádi hýbou svými okončetinami, máte už nyní o starost méně...
26. 11. 2018

SAUNIA - konec platnosti poukazů

Saunová sezóna je již v plném proudu. Blíží se pomalu konec roku a proto bychom rádi upozornili všechny vlastníky poukazu 1+1 na vstup do saunového ráje SAUNIA, že platnost tohoto typu poukazu vyprší 31.12.2018. Pokud se k vám poukaz nedostal, můžete si jej ještě vyzvednout na ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Akce se koná pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťány Malé.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení