Aktuálně > Fotografická inspirace pro běžce-fotografy

Fotografická inspirace pro běžce-fotografy

24. 7. 2018 | Triexpert


Letošní TRIEXPERT CUP už je v plném proudu, ve spolupráci si společnost ZONER software, a.s., která se stala novým partnerem poháru, jsme pro vás připravili speciální dárek -  tříměsíční licenci fotografického programu Zoner Photo Studio X, kterou si můžete vyzvednout na tomto odkazu.

Protože se mezi Vámi nachází kupa fotografů od amatérů až po profíků, připravili jsme pro Vás několik článků zaměřených na fotografování sportu.

ZPS X

Automatické úpravy v ZPS X

Denním chlebem fotografů na závodech je rychlé zpracování velkého objemu dat za krátký čas. ZPS X je v tomto vhodný pomocník díky automatickým úpravám, které můžete aplikovat dávkově a výsledek je hotový za pár vteřin. Více se dočtete v článku Jak upravovat fotky rychleji díky presetům?

Jak na dynamiku pohybu

Další nedílnou součástí je zachycení pohybu a věčné dilema, jaký čas použít. Článek Proměňte dynamiku ve svůj prospěch aneb jak fotit pohyb a využít rozmazání Vám napoví, jak na to a dozvíte se více například o oblíbené technice Panning.

Dynamika při fotografování

Fotografování při cyklistice

Mezi účastníky je TRIEXPERT CUPu je určitě i spousta zapálených cyklistů, pro ně je určen článěk Fotografování a cyklistika: jde to dohromady?

Noční fotografování sportu

A protože ne všechny závody se konají za denního světla, má i focení nočního sportu něco do sebe. Řešíte však trochu jiné problémy než ve dne, abyste je hravě zvládli, je pro vás nachystaný článek Noční fotografování sportu.

Focení sportu v noci

Inspirace od sportovních fotografů

Na závěr přinášíme inspiraci díky rozhovorům se sportovními fotografy Martinem Kozákem a Jiřím Kolišem.

Kam pro další tipy na fotografování?

A pokud Vám to stále nestačilo a jste žádostivi dalších tipů, jak ovládnout Váš aparát, tak na www.milujemefotografii.cz najdete další články a inspirace ke zlepšení Vašich fotografických dovedností.

Na závěr připomínáme, že fotografie z jednotlivých závodů TRIEXPERT CUPu najdete naší galerii Zonerama.

Děkujeme, že běháte a fotíte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

19. 3. 2019

Výhody předplatného TEC 2019

Do uzavření registrace pro předplatitele zbývá ještě přes 20 dní a na startovce už figuruje 190 natěšených předplatitelů. S tímto tempem může být kapacita poháru naplněna téměř výhradně jen předplatiteli. Pokud chcete mít jistotu, aby pro vás na startovní čáře zůstalo vždy volné místo,...
12. 3. 2019

Termínová listina TEC 2019

Termínová listina 23. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru, který se letos poběží pod názvem TRIEXPERT CUP 2019, je připravena. Čeká na vás opět dvacet běžeckých závodů, které se budou konat pravidelně každou středu, zpravidla od 18:00 (vyjma závodů na dráze)...
8. 3. 2019

Nabízíme partnerství pro TRIEXPERT CUP 2019

Hledáme partnery, kteří mají zájem spojit své jméno s naším Brněnským letním běžeckým pohárem. Jde o propojení a vzájemnou službu, která bude prospěšná pro obě strany. Hledáme i drobné dárce, kteří by nás chtěli jakkoli podpořit. Uvítáme i spolupráci se společností zabývající se tvorbou webových stránek. Pomozte nám udržet tradici a rozvíjet kvalitu oblíbených středečních běžeckých kláních...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení