Aktuálně > Představujeme Vám partnera Siemens

Představujeme Vám partnera Siemens

26. 7. 2018 | Triexpert

Siemens LOGO

Siemens

Partnerem 22. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru je společnost Siemens – výrobce průmyslových parních turbín s výkonem do 150 MW. Díky finanční podpoře od tohoto partnera, mohou letos všichni předplatitelé z kategorií D a E startovat na TRIEXPERT CUPu zdarma.

Značku Siemens si v České republice mnozí spojí nejspíše s legendárním telefonem C35i, který v roce 2000 pronikl mezi velké množství českých uživatelů mobilních technologií, případně slovo Siemens evokuje inovativní, spolehlivé a designem nadčasové domácí spotřebiče. Firma Siemens se ovšem věnuje celé řadě odvětví, které běžným spotřebitelům zůstávají často skryta, byť se s nimi setkávají doslova každodenně – lékařské přístroje, laboratorní diagnostika, měření a regulace energie, požární a bezpečnostní systémy, pohony, spínače, výroba a přenos energie, výroba turbín.

Parní turbíny v Brně

Právě posledně jmenované odvětví, výroba turbín, se rozhodlo pro partnerstvím s námi. A spojení to jistě není náhodné! Běžci potřebují extrémní dávku energie, aby mohli podávat vynikající výkony, a Siemens se stará pro změnu o to, aby energie uchovaná v páře byla co nejefektivněji přeměněna na využitelnou energii elektrickou.

Pokud jste o brněnském závodu Siemens Industrial Turbomachinery dosud neslyšeli, budete možná překvapeni. Není totiž žádnou třešničkou na dortu. Zaměstnává více než 700 odborníků a dodává turbíny zákazníkům z celého světa!

Kde naše turbíny najdete?

Zajímalo by Vás, kde na turbíny značky Siemens můžete narazit? Připravte se, že budete muset urazit mnoho kilometrů vzdušnou čarou! Začněte například ve spalovně v Krakově (zde se zužitkovává energie pro vytápění města ve formě nízkotlaké páry), dále si můžete zaletět do spalovny v Baku (hlavní město Ázerbájdžánu), neměli byste vynechat ani indiánský kmen Shakopee (Mdewakaton Sioux Community), poté se vydejte do New Yorku, Jižní Koreje, Itálie a mnoha dalších míst zeměkoule – celý výlet pak můžete uzavřít u nás doma přímo v brněnské spalovně odpadů - SAKO.

Přejeme příjemnou cestu a mnoho uběhnutých kilometrů.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

17. 10. 2018

Legendární Brněnská 25 již tuto sobotu

v sobotu 20.10.2018 máte možnost zaběhnout si již 51. ročník legendárního běžeckého závodu Brněnská pětadvacítka. Start je ve 12.00hod na atletickém stadionu na Moravské Slávii Brno na Vojtově ulici.
1. 10. 2018

Dárkový poukaz na TRIEXPERT CUP 2019

22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru ještě neskončil a my jsme pro vás již připravili dárkové poukazy na nadcházející ročník. Předplatné bude v roce 2019 zahrnovat všech 20 závodů od konce dubna až do poloviny září, takže svým blízkým nadělíte pořádnou dávku kilometrů...
25. 9. 2018

Lenka Přikrylová hledá zájemce o fyzioterapii pro svoji bakalářskou práci

Nejlepší juniorka letošního ročníku TRIEXPERT CUPu - Lenka Přikrylová hledá aktivní běžce pro svoji bakálařskou práci "Fyzioterapie u výkonnostního běžce". Zájemci se mohou těšit zdarma na diagnostiku, terapie, masáže, strečink a další pochutiny z fyzioterapeutické praxe. Navíc Lence pomůžete získat ...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Hotel myslivna

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2018 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Akce se koná pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťány Malé.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2018 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení