Informace k poháru > Propozice

Propozice poháru

Čestné prohlášení

V souladu s Pravidly poháru musí každý účastník vyplnit před svou první účastí na TRIEXPERT CUPu 2017 formulář čestného prohlášení (kromě zletilých předplatitelů, kteří tak činí již při on-line registraci). Vyplněný a podepsaný jej doneste s sebou na Váš první závodBez odevzdání formuláře nebude nikdo připuštěn na start!

Za nezletilé musí vyplnit čestné prohlášení zákonní zástupci.

 • Formulář čestného prohlášení stáhnete zde.
 • Formulář čestného prohlášení pro nezletilé zde.TRIEXPERT CUP

Kategorie

Pro muže i ženy platí stejné rozdělení do kategorií.

KategorieVěk od - doRočník od - do
Junioři 15 - 20 2002 - 1997
Kategorie A 21 - 39 1996 - 1978
Kategorie B 40 - 49 1977 - 1968
Kategorie C 50 - 59 1967 - 1958
Kategorie D 60 - 69 1957 - 1948
Kategorie E 70 - víc 1947 -

Bodování

Vítěz závodu je hodnocen 100 body.
Bodování na dalších místech je podle vzorce: x-té místo = (čas vítěze / čas x) * 100 - 10
Do celkového hodnocení se každému závodníkovi počítá 13 nejlepších výsledků.
Bodování je u všech dílčích závodů stejné, žádný závod není bodován dvojnásobným počtem bodů.

Registrace pro předplatitele

Registrovat se jako předplatitel je možné od 19.2.2017 do 12.4.2017. Předplatné je možné uhradit převodem po on-line registraci nebo v hotovosti při registraci v prodejně TRIEXPERT na ulici Milady Horákové 20 v Brně. Junioři musí předplatné uhradit v hotovosti na prodejně a prokázat svůj věk předložením občanského průkazu!

Výhody předplatného zde.

Startovné a předplatné

 • Výše startovného na jeden závod je 100,- Kč.
 • Výše startovného na jeden závod pro Juniory a Juniorky (15-20 let): 50,- Kč (při prezenci je nutno předložit občanský průkaz)
 • Výše předplatného na celý pohár je 1.000,- Kč.
 • Výše předplatného pro Juniory a Juniorky (15-20 let) je 500,- Kč (nutno uhradit v hotovosti na prodejně a předložit občanský průkaz)

Více informací o startovném, předplatném a výhodách předplatného najdete zde.

Pravidla závodu

Každý závodník běží na vlastní nebezpečí, je povinen řídit se pokyny pořadatelů a dodržovat pravidla závodu. Pravidla zde.

Organizace na místě závodů

Prezence

 • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a případně startovní číslo (pokud si ho po celý pohár nenechávají u sebe). Prezence předplatitelů je tak výrazně rychlejší než prezence běžců, kteří předplatné nevyužili. Při prezenci uvádějte své příjmení, jméno, případně své startovní číslo.
 • Ostatní si vyzvedávají startovní čísla a měřící čipy po plném uhrazení startovného v místě, které je jim vyčleněno. Při prezenci uvádějte své příjmení, jméno. Vezměte si prosím k prezenci přesně odpočítané startovné, tj. 100,- Kč, urychlíte tím Vaši prezenci.
 • Prezence končí vždy 15 minut před startem závodu (zpravidla v 17:45). Příjďte prosím včas, přihlašování je možné vždy hodinu před startem (zpravidla od 17:00). Pozdě příchozím nebude umožněn start v závodě.
 • Po dokončení závodu musí každý účastník odevzdat čip.
 • Po dokončení závodu musí všichni "nepředplatitelé" odevzdat startovní číslo (v případě, že tak neučiní, zvýší se takové osobě startovné na dalším závodě na 150,- Kč.)

Úschovna

 • Na základě Vašeho startovního čísla si můžete po dobu závodu v úschovně uložit osobní věci (např. batoh). Po závodě Vám bude zavazadlo opět vydáno na základě Vašeho startovního čísla. Ukládejte si prosím své věci v taškách nebo batozích, děkujeme.

Mobilní toalety

 • V zázemí závodu jsou připraveny mobilní toalety (jedna pro muže a jedna pro ženy).

Konání závodů za běžného provozu na pozemních komunikacích

Upozorňujeme všechny účastníky letního brněnského běžeckého poháru "TRIEXPERT CUP", že jednotlivé závody se běží za plného provozu na pozemních komunikacích (silnice, stezky pro cyklisty, chodníky) a účastníte se jich na Vaše vlastní nebezpečí.

Prosíme, dbejte pravidel silničního provozu a provozu na pozemních komunikacích a chraňte svoji bezpečnost!!!

Kapacitní limit pro jednotlivé závody

Na jednotlivé závody TEC 2017 byl z organizačních důvodů a z důvodů propustnosti tratí stanoven limit 300 závodníků. Toto omezení se nevztahuje na předplatitele, kteří mají vždy zaručenu možnost se závodu zúčastnit, a na závody, které se konají na atletickém oválu (5 km, 10 km, hodinovka).

TRIEXPERT CUP

Měření výsledného času čipovou technologií a občerstvení po závodě

Každý závodník obdrží při prezenci na dílčí závod měřící čip, který si musí upevnit na nohu (nad kotník, zapínání na suchý zip). Po doběhnutí se vrací čip zpět buď ihned po doběhu pracovnicím časomíry, které je vybírají za cílovou čárou, nebo na stejném místě, kde si závodník čip převzal. Měří se tzv. reálný čas (od okamžiku průběhu startovní čárou až do okamžiku doběhnutí do cíle).

Po závodě je zajištěno občerstvení. Zpravidla iontové nápoje, voda, melouny, jablka, banány apod.

Účastnické tričko

Toto tričko obdrží automaticky každý předplatitel a ti závodníci, kteří se účastní minimálně 13 závodů TEC 2017. Správná velikost trička je garantována pouze předplatitelům. Předplatitelé si budou moci tričko vyzvednout na prvním závodu poháru. Ostatní účastníci poháru tričko obdrží až po skončení poháru na slavnostním vyhlášení vítězů TRIEXPERT CUPu (zářijový termín).

Železný muž/železná žena

Každý, kdo absolvuje všech 21 závodů, obdrží jako výraz ocenění za vytrvalost a odhodlání hodnotnou cenu. Ceny se budou předávat při slavnostním vyhlášení po skončení poháru.

Vyhlášení vítězů poháru

Slavnostní vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií TRIEXPERT CUPu 2017 se uskuteční po skončení poháru. Místo a čas budou s předstihem upřesněny.

Užijte si letošní ročník TRIEXPERT CUP 2017.

Vyhlášení Triexpert Cup
7. 11. 2017

TRIEXPERT vás zve na SPORTLIFE

Již tento víkend proběhne na Brněnském výstavišti Veletrh SPORTLIFE. Pokud se chcete na TEC 2018 dobře vybavit, nezapomeňte se zastavit mezi 10. a 12. listopadem na stánku TRIEXPERTu, který najdete v Pavilonu V. Za zajímavé veletržní ceny zde najdete...
20. 10. 2017

Další série běžeckých tréninků startuje

Generální partner našeho běžeckého poháru, běžecká speciálka TRIEXPERT, pro vás připravil další cyklus běžeckých tréninků. Tréninky budou probíhat v Brně i v Praze. V rámci brněnských si můžete vybrat mezi tréninkem v tělocvičně a na dráze. Začínáme již 24. a 26. října.
10. 10. 2017

Děkujeme všem TRIEXPERT Cupákům, kteří se zúčastnili Vokolo priglu

ať už jako závodníci či dobrovolníci.... Je na Vás spoleh :). Ve fotogalerii Moniky Hlaváčové si můžete znovu přiblížit atmosféru závodního dne. Osmého ročníku běhu kolem Brněnské přehrady se zúčastnilo 2.100 běžců a běžkyň z celé České republiky i ze zahraničí. Děkujeme, že běháte s námi.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Compressport

Siemens

ČUS

STAREZ-SPORT, a.s.

Hauskrecht

Johnny servis

Enervit

Brno

Jihomoravský kraj

Lesy města Brna

Hvězdárna a planetárium Brno

Hotel myslivna

Profinteriery

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2017 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Kontakty

Ředitel závodu

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Organizace

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 736 400 778

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2017 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení