Aktuálně > Propozice k "ENDEKA PĚTCE"

Propozice k "ENDEKA PĚTCE"

15. 4. 2019 | Triexpert

ENDEKA PĚTKA odstartuje TRIEXPERT CUP 2019!

Tuto středu 17.4.2019 společně odstartujeme 23. ročník Brněnského letního běžeckého poháru. Začneme rychlým závodem "ENDEKA PĚTKA", tedy pětikilometrovou distancí na atletickém oválu na Palackého vrchu. Generální partner závodu - brněnský developer ENDEKA - si pro vás připravil soutěž o voucher v hodnotě 3.000,- Kč do prodejny TRIEXPERT. Nejrychlejší návštěvníci u stánku ENDEKA navíc obdrží malý dárek. Níže najdete důležité organizační informace a pokyny.

TRIEXPERT CUP

Prezence na závod a časy rozběhů

S ohledem na 4 rozběhy bude prezence otevřena již od 16:15. Časový rozpis jednotlivých rozběhů a prezencí na rozběhy včetně kritéria pro jednotlivé rozběhy najdete v této novince. Vzhledem k omezené kapacitě jednotlivých rozběhů, bude prezence na jednotlivé rozběhy otevřena postupně.

ZÁVOD START PREZENCE KAPACITA POZNÁMKY
I. ROZBĚH 16:45-17:20 16:15-16:40 120 ČAS do 35 min. Vhodné pro každého.
II. ROZBĚH 17:25-18:15 16:45-17:20 120 ČAS do 50 min. Doporučeno pro nejpomalejší (1km -  5min a více)
III. ROZBĚH 18:20-18:55 17:25-18:15 120 ČAS do 35 min. Vhodné pro každého.
IV. ROZBĚH 19:00-19:20 18:20-18:55 50 ČAS do 20 min. Určeno pro nejrychlejší (čas na 5 km - do 20 minut)

V případě naplnění kapacity rozběhu, bude prezence na daný rozběh předčasně uzavřena. Individuální výjimky pro účast v jednotlivých rozbězích může předem povolit ředitel poháru Jan Huppert (jan.huppert@triexpertcup.cz).

Předplatitelé
budou mít vyhrazeno samostatné místo pro výdej čísel i čipů. Prosím nahlaste své startovní číslo a jméno. Startovní číslo najdete na startovní listině předplatitelů, která bude zveřejněna na webu v úterý 16. dubna. Startovka předplatitelů bude vyvěšena i na místě závodu.

Upozorňujeme všechny předplatitele, kteří nemají doposud uhrazené předplatné, že nebudou odprezentováni, pokud jej neuhradí nejpozději na místě závodu!!!


Nepředplatitelé

budou mít vyhrazené své místo u prezence, kde musí nahlásit své jméno i datum narození. Zároveň zde musí předat vyplňené a podepsané čestné prohlášení a uhradit startovné. Po úhradě jim bude vydáno startovní číslo a měřící čip.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí odevzdat při prezenci čestné prohlášení, ke stažení zde. Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, ke stažení zde.


Startovné

Startovné pro "nepředplatitele" je nově stanoveno na 120,- Kč. Zvýhodněná výše startovného pro Juniory (15-20 let) a Seniory (nad 60 let) je 60,- Kč. Podmínkou pro získání zvýhodněného startovného je předložení dokladu prokazující věk startujícího. Doneste si prosím na závod přesně odpočítanou částku!

Doprava (parkování a městská hromadná doprava)

K parkování využijte prosím hlavně parkovací dům Pod Palackého vrchem. Parkování je pro vás zajištěno zdarma. Pokud pojedete MHD, můžete využít autobus č. 53 (zastávka Podnikatelská nebo Palackého vrch), případně tramvaj č. 12 (zastávka Červinkova - cca 1000 m).

Vstup do areálu, prezence na závod, úschovna a občerstvení

Vstup do areálu atletického stadionu Pod Palackého vrchem je přes vrátnici vedle parkovacího domu. Na atletický ovál je přísný zákaz vstupu s občerstvením jako jsou banány, melouny, iontové nápoje, atd. Dle pravidel užívání stadionu můžou závodníci pít pouze čirou vodu (při rozlití iontového nápoje zůstávají na tartanu skvrny).

KOLA V AREÁLU

V areálu je zakázno jezdit na kole a upevňovat kola na plot areálu. Pro uschování kol využijte stojany, které jsou za hlavním vchodem. Žádáme vás o respektování těchto pravidel, které jsou podmínkou pronájmu areálu!!!

Stany s prezencí, občerstvením a úschovna budou umístěny na horním parkovišti nad atletickým oválem za tribunou.

Palackého vrch

Šatny, sprchy a WC

K dispozici jsou šatny se sociálním zařízením (sprchy, toalety) pro muže i pro ženy. Šatny nejsou určeny pro odkládání věcí. Během závodu se nezamykají. Pro ukládání věcí využijte prosím úschovnu. Další WC budou otevřeny v prostoru tribun u prezentace.

Doprovodný program

  • Ve stánku ENDEKA se bude soutěžit o dárkový poukaz do TRIEXPERTu v hodnotě 3.000,- Kč (více zde). Navštívíte-li stánek mezi prvními, obdržíte navíc jako pozornost malý dárek.
  • Předplatitelé si budou moci opět vyzvednout pohárové tričko (více zde).
  • Na závodě budeme také losovat výherce dárkového poukazu do fitness centra BODY CARE.

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2019.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT cup tým.

1. 6. 2020

#4 - HAUSKRECHT Obřany startují

Dnes ve 12:00 odstartuje již čtvrtý bodovaný závod virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020. Z Medláneckého letiště dnes odletíme na nejrovinatější trať TRIEXPERT CUPu do Obřan. Čeká nás 8,8 kilometrů dlouhá trať vedoucí od konečné tramvaje v Obřanech do Bílovic nad Svitavou a zpět. Trať je pro svoji jednoduchost značena jen pár nastříkanými červenými šipkami...
31. 5. 2020

Zvýhodněná registrace na ČSOB Vokolo priglu končí již dnes!

Dnes 31.5.2020 je poslední den pro cenově zvýhodněnou registraci na XI. ročník ČSOB Vokolo priglu. Pokud chcete na startovném ušetřit, obratem se zaregistrujte a uhraďte jej do 3 dnů. Zhruba pět měsíců před startem závodu...
29. 5. 2020

Seriál - 23. Běh kolem Myslivny

Z nově založených běžeckých vytrvalostních závodů na počátku 21. století je nutno se zmínit i o Běhu kolem Myslivny. Jeho zakladatelem a tradičním pořadatelem je AC Moravská Slavia Brno.
27. 5. 2020

Zoner Photo Studio X pro každého předplatitele

Společnost ZONER software, a.s. je už tradičním partnerem TRIEXPERT CUPu a letos také závodu VR TEC - ZONER Palackého vrch. O titul z tohoto závodu můžete zabojovat právě tento týden od 25.5. do 31.5. Každému předplatiteli poháru věnuje ZONER roční licenci na svůj špičkový program na úpravu fotografií ZPS X. Nepředplatitelé si pak nyní mohou stáhnout zkušební 30denní licenci a...
26. 5. 2020

Výsledky z MIZUNO Pisárky a losovačka o boty MIZUNO

V minulém týdnu jste si poměřili síly na druhém bodovaném závodě "Virtuálního TRIEXPERT CUPU 2020" - MIZUNO PISÁRKY. Závod tentokráte dokončilo 162 běžců a běžkyň, z nichž většina byla zařazena do slosování o běžecké boty značky MIZUNO. Podívejte se na nejrychlejší běžce a výherce druhého losování...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení