Aktuálně > Propozice - "AŽD BĚH DVOJIC STOLETOU KOCIÁNKOU"

Propozice - "AŽD BĚH DVOJIC STOLETOU KOCIÁNKOU"

13. 5. 2019 | Triexpert

Tuto středu 15.5.2019 se vrátíme do TRIEXPERT CUPu nejrychlejším závodem letošního ročníku. Čeká nás "AŽD BĚH DVOJIC STOLETOU KOCIÁNKOU". Intervalový závod o délce 3,6 km se poběží v areálu Centra Kociánky k jeho stoletému výročí. Níže najdete důležité organizační informace a pokyny. S ohledem na probíhající rekonstrukční práce na ulici Křižíkova navíc zítra zveřejníme bližší informace o dopravě a parkování...

Představení závodu

Trať závodu vede převážně po asfaltu, přibližně 1/5 pak vede na travnatém povrchu a zamakáte si i do pěkně strmého kopečku. Celkem se poběží 2 kola.

Závod bude s ohledem na propustnost trati rozdělen do 3 rozběhů. V každém rozběhu budou v krátkých intervalech vypouštěny na trať dvojice běžců, abyste nezávodili jen s časem, ale měli i další motivaci se s tratí co nejlépe popasovat. Dvojice se budou formovat ve startovním koridoru před startovní branou, ale můžete si je již domluvit dopředu. Do celkových výsledků se bude započítávat individuální výsledný čas každého běžce, stejně jako na běžném závodu poháru. Čas dvojic se hodnotit nebude!

Prezence na závod a časy rozběhů

S ohledem na 3 rozběhy bude prezence otevřena již v 16:15. Na začátku každého rozběhu, tj. v 17:00, v 18:00 a v 19:00 bude prvních 10-15 minut určeno na seznámí s tratí, kterou si můžete v tomto čase zkušebně proběhnout.

ROZBĚH SEZNÁMENÍ S TRATÍ VÝBĚH NA TRAŤ ČASOVÝ LIMIT POZNÁMKY
I.ROZBĚH 17:00-17:15 17:15-17:40 18:00 Doporučeno pro nejpomalejší (tempo 5 a více min/km)
II.ROZBĚH 18:00-18:15 18:15-18:40 19:00 Doporučeno pro průměrné běžce (tempo 4-5 min/km)
III.ROZBĚH 19:00-19:10 19:10-19:30 19:45 Určeno pro nejrychlejší (tempo do 4 min/km)

Účastníci jednotlivých rozběhů budou na trať vypouštěni ve výše uvedených časových úsecích. Rozběh poté musí dokončit v čase vymezeném pro daný rozběh. Běžci, kteří nestihnou dokončit závod v časovém limitu svého rozběhu (tj. 18:00, 19:00 a 19:45), budou diskvalifikováni! Doporučujeme proto pomalejším běžcům řadit se na začátek rozběhů. Individuální výjimky pro účast ve třetím rozběhu může předem povolit ředitel poháru Jan Huppert (jan.huppert@triexpertcup.cz).

Předplatitelé
budou mít vyhrazeno samostatné místo pro prezenci. Prosím nahlaste zde své startovní číslo a jméno.

Nepředplatitelé
budou mít vyhrazené své místo u prezence. Po úhradě startovného a odevzdání podepsaného čestného prohlášení, musí nahlásit své jméno i datum narození

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí odevzdat před první účastí na letošním poháru čestné prohlášení (ke stažení zde). Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem (ke stažení zde).


Startovné

Startovné pro "nepředplatitele" je stanoveno na 120,- Kč. Zvýhodněná výše startovného pro Juniory (15-20 let) a Seniory (nad 60 let) je 60,- Kč. Podmínkou pro získání zvýhodněného startovného je předložení dokladu prokazující věk startujícího. Doneste si prosím na závod přesně odpočítanou částku!
AŽD BĚH DVOJIC STOLETOU KOCIÁNKOU

Doprava (parkování a městská hromadná doprava)

Od 8. května probíhá na ulici Křižíkova rekonstrukce komunikace. Z toho důvodu je silnice průjezdná pouze směrem na Lesnou, a to jak pro automobily, tak pro MHD.

K parkování využijte prosím hlavně parkovací plochu na ulici Křižíkova pod areálem Kociánky nebo 2 menší plochy na ulici Kociánka při odbočce vedoucí do areálu (viz mapa závodu). Tyto plochy jsou vymezeny značkami pro účastníky TRIEXPERT CUPu. Účastníci prvního rozběhu budou moci využít i příjezdovou cestu do areálu z ulice Křižíkova. Další parkovací plochy jsou na ulici Křižíkova směrem na Lesnou (cca 800 m od spodního vstupu do areálu)

Pokud pojedete MHD, můžete využít autobusy č. 53, 44, 81 (zastávka Kociánka), ale pouze směrem na Lesnou. Dále můžete využít tramvaj č. 1, 6 (zastávka Semilasso nebo Husitská - cca 1000 m). Více informací ohledně dopravy a parkování přineseme v úterý v podrobnějším článku.

Orientace v areálu

Vstup do areálu bude možný buď hlavním vchodem nebo z ulice Křižíkova od parkovací plochy (viz mapa závodu). Zázemí závodu vč. prezence, občerstvení, výčepu HAUSKRECHT bude umístěno na hřišti v samém centru Kociánky.


Úschovna, mobilní toalety a občerstvení

Pro závodníky bude zajištěna úschovna. Po závodě bude pro všechny účastníky připraveno občerstvení v podobě ovoce, vody a ionťáku od ENERVITu. Samozřejmostí jsou dvě mobilní toalety.

Doprovodný program

  • Na trati bude hrát kapela HUSTEJ ROCK
  • U občerstvení se bude pro účastníky závodu čepovat zdarma pivo HAUSKRECHT (1 pivo/osobu)
  • Předplatitelé si budou moci vyzvednout pohárové tričko (více zde).
  • Na závodě budeme losovat výherce dárkového poukazu do fitness centra BODY CARE
  • Děti mohou navštívit místní minizoo nebo se zabavit na místním dětském hřišti.

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2019.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

29. 11. 2019

BLACK FRIDAY na TRIEXPERTu

A je tu BLACK FRIDAY! Zaskočte si dnes nebo zítra do TRIEXPERTu pro zajímavé slevy na nové i starší kolekce běžeckých bot, textilu, doplňků a kol. Na eshopu pak můžete slevy využít až do 1. prosince. Ať už potřebujete vytunit vánoční stromeček nebo se chcete vybavit na další běžeckou sezónu, ...
26. 11. 2019

Dárek pod stromeček nejen pro brněnské běžce

Vánoce se opět kvapem blíží a tak zřejmě zase přemýšlíte, čím letos potěšíte Vaše manžele, manželky, přítele, přítelkyně, bráchy, ségry, kamarády nebo kamarádky. Nadělte jim více než 150 km v podobě dárkového poukazu na dvacetidílný TRIEXPERT CUP 2020...
12. 11. 2019

SAUNIA otevřela v OC CAMPUS novou pobočku

Na konci října otevřela SAUNIA svoji novou pobočku v brněnském obchodním centru CAMPUS. Níže se můžete seznámit se všemi typy saun, které v bohunické SAUNII najdete. Nechybí ani přehled jejich hlavních výhod na lidský organizmus. V rámci oslav otevření nové pobočky pro vás navíc chystáme soutěž o...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Ekonomicko-správní fakulta MU

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení