Aktuálně > Kociánka - dopravní informace

Kociánka - dopravní informace

14. 5. 2019 | Triexpert

Přinášíme Vám dopravní informace k zítřejšímu závodu na Kociánce, kde se bude konat 3. závod letošního ročníku - AŽD BĚH DVOJIC STOLETOU KOCIÁNKOU. Vzhledem k tomu, že se zde bude konat závod poprvé a s ohledem na probíhající rekonstrukci na ulici Křížíkova Vám přinášíme informace, jak se zítra dostat na závod v klidu a včas...

MHD

S ohledem na rozkopané Brno a omezené parkovací plochy doporučujeme jako vždy vyrazit na závod městskou hromadnou dopravou. Jako bonus si pak můžete v klidu vychutnat fajnovej škopek od HAUSKRECHTU.

Tramvaj č. 1 a 6 - zastávka Husitská

Rychlou dopravu Vám zajistí tramvaj č. 1 a 6. Vystoupíte na Palackého třídě (zastávka Husitská) a vydáte se přes ulici Palátovu, dále po lávce a přes ulici Sladkovského se dostanete na Kociánku. Cesta od zastávky je dlouhá cca 700 m.

Tramvaj č. 1 a 6

Autobusy č. 44, 53 a 81

Ulice Křižíkova je aktuálně průjezdná pouze směrem od dálničního přivaděče k Lesné. V tomto směru můžete vystoupit na ulici Křižíkova (zástávka Kociánka).

Autobusy 44, 53 a 81 směrem na Lesnou

Druhým směrem jezdí autobusy objížďkou přes ulice Porgesová a Sportovní. Nejlepší je vystoupit na ulici Sportovní (zastávka Kociánka). Více informací najdete zde.

Autobusy 44, 53 a 81 směrem z Lesné

DOPRAVA AUTEM

Pokud se vydáte na závod autem, můžete přijet na Kociánku po ulici Křižíkova pouze od ulice Sportovní (počítejte se sdržením na semaforu, který je dočasně umístěn za mostem). Ve směru od Lesné je ulice Křižíkova neprůjezdná!!! Ke Kociánce se dostanete také od Soběšic po ulici Kociánka. Před areálem máme vyhrazené 3 parkovací plochy. Další parkovací místa najdete v blízkém okolí (viz níže).

Vymezené parkoviště pro účastníky závodu

Růžově zvýrazněné plochy jsou vymezeny značkami pro účastníky poháru. Na místech budou pořadatelé, kteří vám budou při parkování asistovat. Červeně označenou příjezdovou cestu do areálu Kociánky je možné využít pro parkování účastníků PRNÍHO ROZBĚHU. Pokud budete chtít zaparkovat na této ploše, vyjeďte až nahoru k pořadateli, tam automobil otočte a zaparkujte na pravé krajnici ve směru k ulici Křižíkova.

Z parkoviště na ulici Křížíkova a na příjezdové cestě do areálu musíte odjet POUZE směrem na Lesnou!

Prosíme o respektování pokynů pořadatelů!

Vyhrazené parkovací plochy

Další parkovací plochy v okolí

S ohledem na rozdělení závodu na 3 rozběhy by měly výše uvedené parkovací plochy Vaši potřebu plně pokrýt. Pokud by však již došlo k jejich zaplnění, můžete zkusit zaparkovat na níže fialově označených plochách. Vzdálenost od areálu Kociánky je cca 700 m.

Další parkovací plochy

Pojedete-li od Soběšic, můžete zkusit využít k zaparkování i ulice Menšíkova, Zaječí hora nebo Myslínova. Můžete se tak vyhnout případnému zdržení u ulice Křižíkova.

Další parkovací plochy

Věříme, že si zítřejší závod na Kociánce užijete a společně během oslavíme její stoleté výročí.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

29. 11. 2019

BLACK FRIDAY na TRIEXPERTu

A je tu BLACK FRIDAY! Zaskočte si dnes nebo zítra do TRIEXPERTu pro zajímavé slevy na nové i starší kolekce běžeckých bot, textilu, doplňků a kol. Na eshopu pak můžete slevy využít až do 1. prosince. Ať už potřebujete vytunit vánoční stromeček nebo se chcete vybavit na další běžeckou sezónu, ...
26. 11. 2019

Dárek pod stromeček nejen pro brněnské běžce

Vánoce se opět kvapem blíží a tak zřejmě zase přemýšlíte, čím letos potěšíte Vaše manžele, manželky, přítele, přítelkyně, bráchy, ségry, kamarády nebo kamarádky. Nadělte jim více než 150 km v podobě dárkového poukazu na dvacetidílný TRIEXPERT CUP 2020...
12. 11. 2019

SAUNIA otevřela v OC CAMPUS novou pobočku

Na konci října otevřela SAUNIA svoji novou pobočku v brněnském obchodním centru CAMPUS. Níže se můžete seznámit se všemi typy saun, které v bohunické SAUNII najdete. Nechybí ani přehled jejich hlavních výhod na lidský organizmus. V rámci oslav otevření nové pobočky pro vás navíc chystáme soutěž o...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Ekonomicko-správní fakulta MU

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení