Aktuálně > ENERVIT aneb jak zvýšit sportovní výkonnost

ENERVIT aneb jak zvýšit sportovní výkonnost

11. 7. 2019 | Triexpert

Brno Enervit

ENERVIT asi není potřeba účastníkům TRIEXPERT CUPu blíže představovat. Na jeho osvědčený ionťák se většina z vás těší tím víc, čím víc se blíží cíl každého závodu našeho poháru. ENERVIT je prostě osvědčený specialista na sportovní výživu pro špičkové vytrvalce i amatérské hobby závodníky.

V nabídce ENERVITu naleznete tyčinky, nápoje, gely i tablety. Kompletní sortiment Enervitu slouží k doplnění energie, vitamínů i minerálů. Vyladit vaši formu pomocí správné výživy je jednodušší, než byste čekali.

Co tělo sportovce potřebuje?

Zkuste se zamyslet: jaký může být rozdíl v tom, co vaše tělo potřebuje před, během a po vyčerpávající fyzické aktivitě? Pokud si nejste jisti, vezte, že správná odpověď zní následovně:

Před tréninkem či závodem jde v prvé řadě pro předzásobení svalů energií a pro celkovou přípravu organismu na očekávaný sportovní výkon. Během sportovní aktivity bude nejdůležitější okamžité a rychlé doplnění energie a tekutin. Po výkonu pro změnu oceníte urychlení regenerace a obnovu vyčerpaných svalových vláken.

ENERVIT

Brožura SPORTUJ LÉPE

ENERVIT se stále více zaměřuje na edukaci sportovců, aby více porozuměli svému tělu a procesům, které se v těle během výkonu odehrávají. Jedním z prostředků, které pro tento účel používá je brožura SPORTUJ LÉPE, kam přehledně shrnul ty nejdůležitější informace. Najdete zde rady a doporučení pro zvyšování vaší sportovní výkonnosti. Detailně zpracovaný rádce je rozdělen do 8 kapitol. Nechybí zde informace o energetické bilanci, popis jak tělo pracuje s energií, jak si rozvrhnout stravu před, během i po závodě, jak se vyhnout křečím a mnoho dalšího. Pokud jezdíte do práce, na trénink a bůhví kam ještě MHD, je to optimální čtivo, které vám zkrátí a zároveň vás posune ve vašem tréninku dál.

SPORTUJ LÉPE

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

1. 10. 2019

Dárkové poukazy na TRIEXPERT CUP 2020 připraveny k prodeji

Od dnešního dne, tj. od 1.10.2019, jsme spustili prodej dárkových poukazů na předplatné 24. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru - TRIEXPERT CUP 2020. Dárkové poukazy si můžete zakoupit v brněnské prodejně Triexpert nebo objednat přes email.
24. 9. 2019

ÚVODNÍ FOTKA na FB - běžím, pomáhám, fandím

Podpořte běžecký závod ČSOB Vokolo priglu propagací na Vašem Facebooku! Jste zaregistrovaní běžci, dobrovolníci nebo patříte mezi fanoušky? Ať jste v jakékoli skupině, podpořte nás na svém FB a oživte svoji úvodní fotku.
17. 9. 2019

Účinky sauny potěší i běžce

Co nevidět začne opět saunová sezóna, a tak Vám společnost Saunia, jako partner TRIEXPERT CUPu 2019, přináší článek o vlivu saunování na sportovní výkon. Zaměříme se v něm především na běžce a přidáme několik tipů, jak maximalizovat pozitivní účinky saunování...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Saunia

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Ekonomicko-správní fakulta MU

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2019 je pořádán za finanční podpory
Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková
a náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2019 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení