Aktuálně > Vyhodnocení dotazníku TEC 2019

Vyhodnocení dotazníku TEC 2019

12. 2. 2020 | Triexpert

Děkujeme všem 176 běžcům, kteří nám vyplnili dotazník. Pomáháte nám tak zlepšovat další ročníky. Níže přinášíme výsledky z dotazníku k 23. ročníku vč. našeho krátkého komentáře. Mrkněte na Vaši zpětnou vazbu a naše závěry. Udělejte si kávičku a dobře se usaďte. Přejeme příjemné počtení :)Máme radost, že se nám daří TRIEXPERT CUP pořádat k Vaší spokojenosti. Na vavřínech jsme určitě neusnuli a za letošní cíl jsme si dali získat ještě více jedniček...


Tady to lépe už asi neuděláme. Osvědčené schéma příspěvků zachováme i v letošním roce, stejně jako strukturu pondělních propozic. Všechny důležité informace k poháru najdete i nadále na kartě info.


Facebook budeme hojně využívat i v letošním ročníku a zapojíme více i účet na Instagramu. Sociální sítě prostě frčí. Informace od nás se k Vám rychle dostanou.


Vaše reakce na nový závod na Kociánce pro nás byly velkým otazníkem. Zvolili jsme netradiční místo, délku a především koncept závodu. I přes mizerné počasí, které prémiérový závod na této trati doprovázelo, se však závod setkal s pozitivními reakcemi. Letos proto závod opět zařadíme do termínové listiny, jen jej posuneme na začátek června, kdy se dá očekávat příjemnější počasí. Závod má i charitativní podtext, kdy svojí účastí podporujete Centrum Kociánka.


Tady není co řešit. Zvážíme ještě počet kol, ale intervalový běh dvojic zachováme.


Byť je 20 závodů pro běžného smrtelníka opravdu pořádná porce, Vaše hlasy daly jasně najevo, že TRIEXPERTCUPáci jsou z jiného těsta. Dvacítka tak zůstane i letos. Jen pro nás je to velmi náročné, nejen z pohledu zajištění 20 běžeckých závodů, ale především z pohledu ekonomického. Na TEC se velmi obtížně získávají finanční prostředky. A když objem financí, které se podaří získat od závodníků (startovné, předplatné) a od partnerů (dary, plnění za propagaci, dotace), vydělíme 20 závody (náklady na realizaci), dostáváme se bohužel do červených čísel ...


20 závodů v řadě je velká soda nejen pro nás pořadatele, ale i pro vás běžce. Je to vidět především první červencový týden, kdy účast výrazněji klesá. Na pondělí 6. července navíc připadá státní svátek, takže jednu středu si dáme letos společně pauzu :)


Zde je to opravdu hodně vyrovnané. Nová trať vás letos nečeká, ale při příležitosti oslav 25. ročníku naše traťové portfolio rádi rozšíříme. Již na tom pracujeme ...


Kombinace delšího závodu a závodní středy není z časových důvodů reálná. Ani zájem o takový závod není dostatečně velký. Letos tedy zůstáváme u standardních tratí. Zvažovali jsme začlenění "Brněnské 25" do TRIEXPERT CUPU, ale zatím to není na pořadu dne.


Reálná účast na hodinovce patří bohužel k nejmenším ze všech "tratí" poháru. Oproti tomu stojí vysoké náklady na pronájem dráhy (přes 10.000,-Kč). Zvažovali jsme tak, zda má smyl pokračovat s pořádáním hodinovky. Váš zájem nás ale přesvědčil a minimálně letos ještě hodinovku uspořádáme.


Tady je výsledek jednoznačný, a tak letos zůstaneme u hodinovky.


Děti jsou naše budoucnost. Pozorovat jejich nadšené výrazy, když se řítí po dráze do cíle, je prostě nejvíc. Zvažovali jsme zařadit dětský běh na pětku i Kociánku. S ohledem na organizační omezení však letos vychází oba dva závody na dvě středy za sebou. Z tohoto důvodu letos zorganizujeme dětský běh pouze na dráze. Pořádně si ho ale vymazlíme :)


I loni jsme dostali v průběhu poháru několik dotazů ohledně možnosti zajištění hlídání dětí po dobu závodů TRIEXPERT CUPu. Bohužel zájem není stále dostatečně velký na to, abychom byli schopni tuto službu finančně zajistit.


DĚKUJEME!!! Jsme nadšeni, že se Vám 23. ročník líbil. Je to pro nás velké ocenění a zadostiučinění, že naše práce má smysl. Děkujeme i za řadu individuálních doplnění dotazníku, která jsou pro nás inspirací. Co běžec, to názor. Je nám jasné, že při organizaci takové akce nejde vyjít všem vstříc, ale budeme se i nadále snažit, aby byl pohár i nadále Vaši srdcovou záležitostí.

Za celý organizační tým

Honza Huppert

4. 4. 2020

Rozhovor ke změně TRIEXPERT CUPU 2020

V článku „TRIEXPERT CUP 2020 – aktuální situace a varianty řešení“ jsme Vám přinesli informace, jak se nás přímo i nepřímo dotýká nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR. Dostali jsme od Vás hojnou zpětnou vazbu a rozhodli se pro finální řešení. Přečtěte si, jak vše vyřešíme. Jaký máme náhradní plán či jak nám můžete pomoci... Zajímá Vás tombola dárců s možností vyhrát doživotní předplatné na TEC? A na závěr máme pro Vás pěknou sázku! Máte rádi růžovou ?
3. 4. 2020

Seriál - 15. V pavilonu Z na BVV

Zcela mimořádný závod, a to nejen na území města Brna, byl odstartován 21. února 1996 v pavilonu Z na Výstavišti. Jednalo se o jeden z mála běžeckých ultramaratonských halových běhů na světě na 48 hodin. Jeho duchovním otcem a ředitelem celé akce byl vynikající ultramaratonec Tomáš Rusek...
31. 3. 2020

TRIEXPERT CUP 2020 - aktuální situace a varianty řešení

Celospolečenská situace se nyní velmi dotýká života každého z nás. Organizování Brněnského letního běžeckého poháru „TRIEXPERT CUP“ je naše práce. I my jsme výrazně zasaženi opatřeními Vlády ČR vydanými v boji se zákeřným virem. Pečlivě sledujeme aktuální dění a přinášíme Vám informace, jak bychom chtěli reagovat...
30. 3. 2020

Dotazník k bakalářské práci Sport a menstruační cyklus žen

V mezičase, kdy se individuálně připravujete na spuštění letošní zamotané běžecké sezóny, nás požádala jedna z našich účastnic o pomoc při sběru dat pro svoji bakalářskou práci. Budeme rádi, pokud své běžecké kolegyni pomůžete...
27. 3. 2020

Pokračování seriálu z historie brněnských vytrvalostních běhů

v této nelehké době nouzového stavu přinášíme ohlédnutí do minulosti běhů v Brně. Navazujeme na běžecký seriál z loňského roku, který jsme pro Vás připravovali ve spolupráci s panem Jiřím Šmitákem. Od příštího týdne každý pátek až do skončení letošního poháru Triexpert Cup 2020 Vám opět budeme na stránkách Brněnského letního běžeckého poháru zveřejňovat historii nejvýznamnějších brněnských vytrvalostních běhů až do konce roku 2019.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

AŽD Praha

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení