Aktuálně > Registrace předplatitelů na TRIEXPERT CUP 2020 spuštěna

Registrace předplatitelů na TRIEXPERT CUP 2020 spuštěna

25. 2. 2020 | Triexpert


V úterý 25. února jsme spustili registraci pro předplatitele 24. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru „TRIEXPERT CUP“. Pro předplatitele jsme letos připravili řadu nových bonusů. Chcete-li získat cenově zvýhodněné startovné spolu s dalšími výhodami a bonusy, nezapomeňte na včasnou registraci. Tu můžete provést buď on-line nebo osobně na brněnské prodejně TRIEXPERT, ale pouze do 15. dubna! Do tohoto data se musí zaregistrovat i majitelé dárkových poukazů na 24. ročník.

TRIEXPERT CUP


Základní údaje k 24. ročníku

 • 20 závodů

 • opakující se tratě + 3 závody na dráze

 • závodní středy od 22. dubna do 9. září

 • starty v 18:00 s výjimkou závodů na dráze a Kociánce


Předplatné

Předplatné Vám výrazně urychluje prezenci na místě závodů a nám výrazně zjednodušuje organizaci poháru. Z tohoto důvodu se snažíme, aby bylo finančně zajímavější než startovné na individuální závod, které bude letos činit 140,- Kč.

 • Výše předplatného na 24. ročník TRIEXPERT CUPu je 1.800,- Kč.

 • Kategorie Junioři a Juniorky (15-20 let) mají nárok na zvýhodněné předplatné ve výši 900,- Kč. Musí jej však uhradit v hotovosti na brněnské prodejně TRIEXPERTu a prokázat věk předložením občanského průkazu.

 • Ženy a muži v kategorii "D" (nad 60 let) mají nárok na zvýhodněné předplatné ve výši 900,- Kč. Musí jej však uhradit v hotovosti na brněnské prodejně TRIEXPERTu a prokázat věk předložením občanského průkazu.

 • Ženy a muži v kategorii "E" (nad 70 let) mají nárok na předplatné zdarma. Podmínkou je však včasná registrace jako předplatitel!!! POZOR, tyto kategorie nemají nárok na startovné zdarma při účasti na individuálních závodech.


Výhody předplatného

 • Úspora na startovném 1.000,- Kč (v případě absolvování všech závodů)

 • Pohárové tričko

 • Běžecká ledvinka

 • Plastový kelímek NICKNACK partnera ENDEKA

 • Běžecký časopis RUN

 • Časopis ZOOREPORT ze ZOO Brno

 • 25% slevu do Triexpertu

 • 25% slevu na předplatné časopisu RUN

 • 50% slevový voucher na produkty ENERVIT

 • 50% slevu na vstupné do ZOO Brno

 • Startovní číslo se jménem na celý ročník

 • Rychlejší odbavení při prezenci na dílčí závody

 • Zaslání SMS s výsledkem po každém závodě

 • Zaručená účast na každém závodě (pro nepředplatitele platí, že v případě naplnění kapacity se nemohou závodu zúčastnit), a další...

Více o slevové akci TRIEXPERT včetně dalších výhod a bonusů najdete na této stránce.

Možnost převedení předplatného do dalšího ročníku

Všem předplatitelům také garantujeme možnost převedení předplatného do příštího ročníku, pokud se předplatitel v průběhu poháru zraní nebo dlouhodobě onemocní. Nemusíte se tak bát, že Vám předplatné v takovém případě propadne. Jedinou podmínkou je předložení zdravotní zprávy.

TRIEXPERT CUP

Takže na nic nečekejte a přihlaste se! Registrace bude uzavřena o půlnoci z 15. na 16. dubna nebo po naplnění kapacity poháru.

Děkujeme, že běháte s námi :)

Váš TRIEXPERT CUP tým
4. 4. 2020

Rozhovor ke změně TRIEXPERT CUPU 2020

V článku „TRIEXPERT CUP 2020 – aktuální situace a varianty řešení“ jsme Vám přinesli informace, jak se nás přímo i nepřímo dotýká nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR. Dostali jsme od Vás hojnou zpětnou vazbu a rozhodli se pro finální řešení. Přečtěte si, jak vše vyřešíme. Jaký máme náhradní plán či jak nám můžete pomoci... Zajímá Vás tombola dárců s možností vyhrát doživotní předplatné na TEC? A na závěr máme pro Vás pěknou sázku! Máte rádi růžovou ?
3. 4. 2020

Seriál - 15. V pavilonu Z na BVV

Zcela mimořádný závod, a to nejen na území města Brna, byl odstartován 21. února 1996 v pavilonu Z na Výstavišti. Jednalo se o jeden z mála běžeckých ultramaratonských halových běhů na světě na 48 hodin. Jeho duchovním otcem a ředitelem celé akce byl vynikající ultramaratonec Tomáš Rusek...
31. 3. 2020

TRIEXPERT CUP 2020 - aktuální situace a varianty řešení

Celospolečenská situace se nyní velmi dotýká života každého z nás. Organizování Brněnského letního běžeckého poháru „TRIEXPERT CUP“ je naše práce. I my jsme výrazně zasaženi opatřeními Vlády ČR vydanými v boji se zákeřným virem. Pečlivě sledujeme aktuální dění a přinášíme Vám informace, jak bychom chtěli reagovat...
30. 3. 2020

Dotazník k bakalářské práci Sport a menstruační cyklus žen

V mezičase, kdy se individuálně připravujete na spuštění letošní zamotané běžecké sezóny, nás požádala jedna z našich účastnic o pomoc při sběru dat pro svoji bakalářskou práci. Budeme rádi, pokud své běžecké kolegyni pomůžete...
27. 3. 2020

Pokračování seriálu z historie brněnských vytrvalostních běhů

v této nelehké době nouzového stavu přinášíme ohlédnutí do minulosti běhů v Brně. Navazujeme na běžecký seriál z loňského roku, který jsme pro Vás připravovali ve spolupráci s panem Jiřím Šmitákem. Od příštího týdne každý pátek až do skončení letošního poháru Triexpert Cup 2020 Vám opět budeme na stránkách Brněnského letního běžeckého poháru zveřejňovat historii nejvýznamnějších brněnských vytrvalostních běhů až do konce roku 2019.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

AŽD Praha

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení