Aktuálně > Praktické výhody předplatného

Praktické výhody předplatného

4. 3. 2020 | Triexpert

V úterý 25. února jsme spustili registraci předplatitelů na 24. ročník TRIEXPERT CUPu a jejich seznam se už začíná pěkně zaplňovat. Za 1 týden se přihlásilo již 119 natěšených předplatitelů. Protože nám předplatitelé výrazně ulehčují práci a především administrativu na dílčích závodech, snažíme se jim každý rok připravit atraktivní podmínky a odměny.

V následujícíh třech článcích si postupně představíme praktické výhody, benefity a slevy, které jsme si pro vás s našimi partnery na letošní ročník připravili.

TRIEXPERT CUP

Praktické výhody při závodě

Registrace předplatitele před startem poháru
Online registrace pěkně v teplíčku u kafíčka. Žádné vyplňování formulářů na místě, hledání propisky, vyplňování čestného prohlášení a myšlení na přesně odpočítané startovné. Při závodech si předplatitelé vyzvedávají pouze startovní číslo s měřícím čipem.

Rychlejší odbavení
Výše uvedené kroky, které čekají účastníky, kteří se registrují na dílčí závody s sebou pochopitelně přinášení podstatně delší a zdlouhavou frontu. Naproti tomu předplatitelé mají vyhrazeno rychlé výdejní místo startovních čísel. Ve všední pracovní den, s rozkopanými ulicemi plných aut, kdy na závod vyrážíte na poslední chvíli, výhodu rychlého odbavení určitě oceníte.

Startovní číslo se jménem
Co dodat. Pro některé památka, která bude viset na čestném místě v obyváku ještě řadu let :)

Výsledky formou SMS po každém závodě
Vedle výsledků v listinné podobě a výsledků na webových stránkách si mohou navíc předplatitelé své výsledky kdykoliv rychle projít ve svém mobilu (podmínkou je uvedení telefonního čísla při registraci)

Zaručená účast na závodě
Tratě TRIEXPERT CUPu včetně zázemí nejsou koncipovány pro tisícihlavá stáda běžců. Limit většiny tratí je stanoven na 320 účastníků. Pokud jste předplatitel, budete mít vždy jisté místo na startovce. Pokud nejste předplatitel a dojdete na registraci v okamžiku, kdy se již odprezentovalo 320 běžců, budete jim moc už jen zafandit.

Automatické převedení předplatného do dalšího ročníku
Máte zálusk na předplatné, ale nechcete riskovat, že vás v průběhu sezóny skolí dlouhodobý úraz či nemoc? Na TRIEXPERT CUPu můžete hodit tuto starost za hlavu. Pokud budete mít peška a doložíte nám v průběhu ročníku zdravotní zprávu, převedeme vám nevyužitou část předplatného do dalšího ročníku.

Více informací o výhodách předplatného najdete na této stránce.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

4. 4. 2020

Rozhovor ke změně TRIEXPERT CUPU 2020

V článku „TRIEXPERT CUP 2020 – aktuální situace a varianty řešení“ jsme Vám přinesli informace, jak se nás přímo i nepřímo dotýká nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR. Dostali jsme od Vás hojnou zpětnou vazbu a rozhodli se pro finální řešení. Přečtěte si, jak vše vyřešíme. Jaký máme náhradní plán či jak nám můžete pomoci... Zajímá Vás tombola dárců s možností vyhrát doživotní předplatné na TEC? A na závěr máme pro Vás pěknou sázku! Máte rádi růžovou ?
3. 4. 2020

Seriál - 15. V pavilonu Z na BVV

Zcela mimořádný závod, a to nejen na území města Brna, byl odstartován 21. února 1996 v pavilonu Z na Výstavišti. Jednalo se o jeden z mála běžeckých ultramaratonských halových běhů na světě na 48 hodin. Jeho duchovním otcem a ředitelem celé akce byl vynikající ultramaratonec Tomáš Rusek...
31. 3. 2020

TRIEXPERT CUP 2020 - aktuální situace a varianty řešení

Celospolečenská situace se nyní velmi dotýká života každého z nás. Organizování Brněnského letního běžeckého poháru „TRIEXPERT CUP“ je naše práce. I my jsme výrazně zasaženi opatřeními Vlády ČR vydanými v boji se zákeřným virem. Pečlivě sledujeme aktuální dění a přinášíme Vám informace, jak bychom chtěli reagovat...
30. 3. 2020

Dotazník k bakalářské práci Sport a menstruační cyklus žen

V mezičase, kdy se individuálně připravujete na spuštění letošní zamotané běžecké sezóny, nás požádala jedna z našich účastnic o pomoc při sběru dat pro svoji bakalářskou práci. Budeme rádi, pokud své běžecké kolegyni pomůžete...
27. 3. 2020

Pokračování seriálu z historie brněnských vytrvalostních běhů

v této nelehké době nouzového stavu přinášíme ohlédnutí do minulosti běhů v Brně. Navazujeme na běžecký seriál z loňského roku, který jsme pro Vás připravovali ve spolupráci s panem Jiřím Šmitákem. Od příštího týdne každý pátek až do skončení letošního poháru Triexpert Cup 2020 Vám opět budeme na stránkách Brněnského letního běžeckého poháru zveřejňovat historii nejvýznamnějších brněnských vytrvalostních běhů až do konce roku 2019.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

AŽD Praha

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení