Aktuálně > TRIEXPERT CUP 2020 po vyhlášení nouzového stavu

TRIEXPERT CUP 2020 po vyhlášení nouzového stavu

13. 3. 2020 | Triexpert

Milé běžkyně, běžci a běžčata,

včera Vláda ČR vyhlásila na 30 dní nouzový stav pro celé území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/.

Přípravy na TEC 2020 pokračují bez přerušení

Čteme vaše zprávy a dotazy, které nám posíláte přes emaily i sociální sítě a proto vás chceme touto cestou informovat o našich plánech. I přes aktuální komplikace, přípravy na TRIEXPERT CUP i stále pokračují v plném proudu a registrace předplatitelů i nadále běží.

TRIEXPERT CUP

Operativní možnosti zahájení poháru

Včera vládou vyhlášený nouzový stav skončí jen pár dní před uzavřením registrace předplatitele (15.4.2020) a bez mála dva týdny před právním závodem (22.4.2020). V případě, že by stav nouze byl prodloužen jsme připraveni operativně posunout start prvního závodu a celého poháru v plném rozsahu. V případě dlouhodbějšího zákazu konání sportovních akcí pracujeme s variantami - celý pohár zkrátit či plynule splupracovat s Brněnským zimním běžeckým pohárem a umožnit start našich předplatitelů na jejich závodech.

Prosím běžce a zájemce o předplatné našeho poháru, aby se nadále hlásili na TRIEXPERT CUP 2020 a tím nás podpořili v naší činnosti v této nelehké době.

O předplatném, startovném, výhodách předplatného a akcích pro předplatile si můžete přečíst v článku zde.

Bližší informace 5. dubna 2020

Budeme sledovat aktuální vývoj situace a nejpozději 5. dubna zveřejníme, jak s harmonogramem TRIEXPERT CUPu 2020 naložíme. Věříme, že v tréninku a přípravách na TRIEXPERT CUP 2020 nepolevíte, a že se už velmi brzy setkáme.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

4. 4. 2020

Rozhovor ke změně TRIEXPERT CUPU 2020

V článku „TRIEXPERT CUP 2020 – aktuální situace a varianty řešení“ jsme Vám přinesli informace, jak se nás přímo i nepřímo dotýká nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR. Dostali jsme od Vás hojnou zpětnou vazbu a rozhodli se pro finální řešení. Přečtěte si, jak vše vyřešíme. Jaký máme náhradní plán či jak nám můžete pomoci... Zajímá Vás tombola dárců s možností vyhrát doživotní předplatné na TEC? A na závěr máme pro Vás pěknou sázku! Máte rádi růžovou ?
3. 4. 2020

Seriál - 15. V pavilonu Z na BVV

Zcela mimořádný závod, a to nejen na území města Brna, byl odstartován 21. února 1996 v pavilonu Z na Výstavišti. Jednalo se o jeden z mála běžeckých ultramaratonských halových běhů na světě na 48 hodin. Jeho duchovním otcem a ředitelem celé akce byl vynikající ultramaratonec Tomáš Rusek...
31. 3. 2020

TRIEXPERT CUP 2020 - aktuální situace a varianty řešení

Celospolečenská situace se nyní velmi dotýká života každého z nás. Organizování Brněnského letního běžeckého poháru „TRIEXPERT CUP“ je naše práce. I my jsme výrazně zasaženi opatřeními Vlády ČR vydanými v boji se zákeřným virem. Pečlivě sledujeme aktuální dění a přinášíme Vám informace, jak bychom chtěli reagovat...
30. 3. 2020

Dotazník k bakalářské práci Sport a menstruační cyklus žen

V mezičase, kdy se individuálně připravujete na spuštění letošní zamotané běžecké sezóny, nás požádala jedna z našich účastnic o pomoc při sběru dat pro svoji bakalářskou práci. Budeme rádi, pokud své běžecké kolegyni pomůžete...
27. 3. 2020

Pokračování seriálu z historie brněnských vytrvalostních běhů

v této nelehké době nouzového stavu přinášíme ohlédnutí do minulosti běhů v Brně. Navazujeme na běžecký seriál z loňského roku, který jsme pro Vás připravovali ve spolupráci s panem Jiřím Šmitákem. Od příštího týdne každý pátek až do skončení letošního poháru Triexpert Cup 2020 Vám opět budeme na stránkách Brněnského letního běžeckého poháru zveřejňovat historii nejvýznamnějších brněnských vytrvalostních běhů až do konce roku 2019.

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

AŽD Praha

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení