Aktuálně > #6 - MILT Popůvky startují

#6 - MILT Popůvky startují

15. 6. 2020 | Triexpert

Dnes ve 12:00 odstartuje šestý bodovaný závod virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020. Čeká nás trailový závod v Popůvkách, jehož první část vede kolem zahrádek a následně se přesuneme do lesa. Běží se jeden 7,9 km dlouhý okruh. Start i cíl jsou na stejném místě vedle pařezu u Dolního rybníku.

TRIEXPERT CUP

Orientačně patří tato trať k těm náročnějším, zejména pak její lesní čast. Proto si prosím dopředu důsledně nastudujte popis tratě i fotogalerii (či použijte na trati navigaci přes mapy.cz - viz instrukce dále). V lese je trať protkána řadou odboček. Běží se však zpravidla stále po hlavní cestě, ze které se sbíhá jen třikrát. Trať je značena převážně stříkanými červenými šipkami. Vyjímečně jsou použity fáborky TRIEXPERT.

Trať je krásná. Dejte si ji klidně dvakrát - jednou pro orientaci a po druhé naplno. Uvidíte, který čas budete mít lepší... Vámi vložený výsledek můžete kdykoli ve výsledkové listině do neděle měnit...


Aktuální závod - #6 MILT Popůvky 15.6. - 21.6.2020

Šestý bodovaný závod VR TEC 2020. Přihlásit se, zaběhnout si závod a vkládat výsledky můžete od pondělí 15.6. 12:00 do neděle 21.6. 23:59.

Navigace

  • jednoduchá navigace na trati přes aplikaci MAPY.CZ v chytrých telefonech (instruktážní video)
  • Pokud chcete doložit svůj výkon přes STRAVU.COM, tak si prosím upravte zobrazování výsledků tak, aby je mohl vidět každý (nutno nastavit profil jako veřejný). Pokud si nastavení nechcete měnit, doložte svůj výkon obrázkem.
  • V případě, že Vaše záznamové zařízení rozlišuje módy čas celkový (elapsed) a čas pohybu (moving), nastavte si a do výsledků vkládejte čas celkový. Děkujeme.

Tombola o běžecké boty MIZUNO

  • Na závodní trať MILT Popůvky doporučujeme MIZUNO WAVE RIDER 23 - silniční běžecké boty pro každodenní objemy a delší běhy.
  • Po závodě budeme losovat mezi účastníky z oficiální výsledkové listiny jednoho štastlivce, který vyhraje dárkový poukaz na běžecké boty MIZUNO dle vlastního výběru. S výběrem na míru mu pomohou běžci a konzultanti z brněnské speciálky TRIEXPERT na Milady Horákové 20.

MIZUNO WAVE RIDER 23 - pánský model

Jak nás můžete podpořit

Vzhledem k nouzovému stavu jsme se ocitli v tíživé ekonomické situaci a zdvořile Vás žádáme o jakoukoli podporu. Děkujeme…

  • Přihlaste se jako předplatitelé na TRIEXPERT CUP 2020 zde.
  • Propagujete nás mezi svými přáteli. Pozvěte je na naše virtuální i reálné závody.
  • Darujte nám prosím libovolnou částku, abychom společně překlenuli nelehké období a zachovali tradici Brněnského letního běžeckého poháru i v dalších letech. Máme pro Vás samolepku či možnost vyhrát doživotní startovné na TRIEXPERT CUPU! Více zde.
  • Běžte ČSOB Vokolo priglu 2020. Kupte si registraci na náš druhý běžecký projekt zde.
  • Nakupujte si běžecké vybavení u našeho generálního partnera TRIEXPERT. Předplatitelé TEC 2020 mají 25% slevu.

Děkujeme, že běháte s námi a za podporu.

Váš TRIEXPERT CUP tým

10. 7. 2020

Seriál - 29. Masaryk Run

13. dubna 2014 se běžci po 25 letech znovu vrátili na brněnský automotodrom. Tentokrát tam však nepřišli kvůli maratonu jako v letech 1987-1989, jak jsme se o tom v samostatné kapitole už dříve zmínili. Dostavili se kvůli novému závodu nazvaném Masaryk Run.
10. 7. 2020

Fotogalerie z Pisárek 8.7.2020

Na Zoneramě najdete dvě alba fotografií ze středečních Pisárek od Kate Vlkové a Mirka Noska. Pokud máte vlastní fotky, zašlete nám je se jménem autora, rádi je zveřejníme...
9. 7. 2020

MILT - partner, který umí oddělit Váš prostor

Společnost MILT s.r.o. je dlouholetým partnerem a podporovatelem TRIEXPERT CUPu. V letošním nelehkém roce se stalapartnerem i virtuální části našeho poháru. MILT vyrábí a dodává interiérové příčky, kterými vyšperkujete interiér, který bude splňovat vysoké požadavky na špičkový design, funkčnost a akustickou pohodu...
8. 7. 2020

Celkové výsledky VR TEC 2020 a závěrečná tombola

Přinášíme vám vyhodnocení virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020 a losování závěrečné tomboly o ceny našich partnerů. Níže najdete nejlepší 3 účastníky v každé kategorii a 5 nejlepších mužů a žen virtuální části poháru. Chybět nemůže ani přehled výherců závěrečné tomboly...
8. 7. 2020

Výsledky ze závodu v Pisárkách - 8.7.2020

Přinášíme Vám neoficiální výsledky z Pisárek. Pokud máte reklamaci, pište na jan.huppert@triexpertcup.cz. Váš podnět předáme časoměřičům. Celkové výsledky poháru najdete...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení