Aktuálně > Poděkování programátorovi Tonymu za VR TEC 2020

Poděkování programátorovi Tonymu za VR TEC 2020

27. 6. 2020 | Triexpert

V čase vládních omezení a zákazu sportovních akcí jsme bleskově zareagovali a přinesli našim běžcům virtuální podobu běžeckého poháru "VIRTUÁLNÍ TRIEXPERT CUP 2020".

Rádi bychom dnes tímto článkem poděkovali za rychlou a vstřícnou spolupráci programátorovi Antonínu Karáskovi. Krátce si "Tonyho" představíme jako sportovce a programátora na volné noze. Mrkneme i na jeho vlastní projekt "GearTracking", který pomáhá sportovcům při pravidelném užívání sportovního vybavení ... Díky, Tony!

Blesková pomoc

V dubnu 2020 Tony odpověděl na naši facebookovou výzvu a jako vývojář mobilních aplikací nabídnul realizaci virtuálních závodů. Bylo to nakonec z obou stran víc práce, než jsme čekali. Původně to měla být výpomoc zdarma, jako dar našemu běžeckému poháru. Pak jsme kvůli rozsahu spolupráce sami nabídli aspoň nějakou drobnou finanční odměnu z příjmů dobrovolného startovného na VR TEC 2020.

Společně máme s Tonym radost, kolik lidí si nakonec "virtuální" závody zaběhlo. Průměrná účast na jeden závod VR TEC je po šesti oficiálních odběhnutých závodech celkem 124 běžců a běžkyň! Což je více jak polovina oproti reálným závodům TRIEXPERT CUPU...

Všem Vám moc děkujeme. Díky Vám měla Tonyho a naše práce smysl!

Triatlet a programátorský guru TONY

Tony miluje triatlon (jeho sportovní FB), můžete ho potkat na běžeckých závodech v Brně a okolí, na velkých triatlonových závodech v České republice a především na sérii IRONMAN v zahraničí. Tony stále žije svůj sen zazávodit si na dlouhém triatlonu na Havaji ... Držíme palce.

Tony se živí jako vývojář mobilních aplikací na volné noze a je autorem iPhone aplikace GearTracking, která pomáhá sportovcům při mapování užívání sportovního vybavení.

Hledáte programátora? Krátká prezentace o programátorských dovednostech Tonyho zde :)

Antonín "Tony" Karásek

Poděkování dalším spolupracovníkům

Kromě Tonyho, který celý program a projekt VR TEC 2020 z nul a jedniček uvedl v život, bychom rádi poděkovali Lukášovi Bertovi a Marcelovi Hašplovi, kteří nám pomáhali cennými radami a zpětnou vazbou. Doufáme, že se nám podaří v našem virtuálním projektu dále pokračovat či převtělit spolupráci do rozvoje stávajícího webu našeho běžeckého poháru.

Děkujeme, že programujete a běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

Antonín Karásek tvůrce programu VR TEC 2020 na www.virtualnibehy.cz
Antonín Karásek alias
Tony na trati IRONMANA
10. 7. 2020

Seriál - 29. Masaryk Run

13. dubna 2014 se běžci po 25 letech znovu vrátili na brněnský automotodrom. Tentokrát tam však nepřišli kvůli maratonu jako v letech 1987-1989, jak jsme se o tom v samostatné kapitole už dříve zmínili. Dostavili se kvůli novému závodu nazvaném Masaryk Run.
10. 7. 2020

Fotogalerie z Pisárek 8.7.2020

Na Zoneramě najdete dvě alba fotografií ze středečních Pisárek od Kate Vlkové a Mirka Noska. Pokud máte vlastní fotky, zašlete nám je se jménem autora, rádi je zveřejníme...
9. 7. 2020

MILT - partner, který umí oddělit Váš prostor

Společnost MILT s.r.o. je dlouholetým partnerem a podporovatelem TRIEXPERT CUPu. V letošním nelehkém roce se stalapartnerem i virtuální části našeho poháru. MILT vyrábí a dodává interiérové příčky, kterými vyšperkujete interiér, který bude splňovat vysoké požadavky na špičkový design, funkčnost a akustickou pohodu...
8. 7. 2020

Celkové výsledky VR TEC 2020 a závěrečná tombola

Přinášíme vám vyhodnocení virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020 a losování závěrečné tomboly o ceny našich partnerů. Níže najdete nejlepší 3 účastníky v každé kategorii a 5 nejlepších mužů a žen virtuální části poháru. Chybět nemůže ani přehled výherců závěrečné tomboly...
8. 7. 2020

Výsledky ze závodu v Pisárkách - 8.7.2020

Přinášíme Vám neoficiální výsledky z Pisárek. Pokud máte reklamaci, pište na jan.huppert@triexpertcup.cz. Váš podnět předáme časoměřičům. Celkové výsledky poháru najdete...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení