Aktuálně > Propozice k 1. závodu - "ZOO Brno pětka a ZOO Dětský běh"

Propozice k 1. závodu - "ZOO Brno pětka a ZOO Dětský běh"

29. 6. 2020 | Triexpert


Ve středu 1.7.2020 odstartujeme 24. ročník TRIEXPERT CUPu. Na atletickém oválu Pod Palackého vrchem nás čeká nadupané běžecké odpoledne. Na programu bude ZOO Brno pětka a ZOO Brno Dětský běh. Dospělí, ale hlavně děti se mohou těšit na stánek ZOO Brno, který zajistí doprovodný program. Na předplatitele pak budou u prezence čekat startovní balíčky a pohárové tričko. Níže najdete důležité organizační informace a pokyny.

TRIEXPERT CUP

Prezence a časy rozběhů

Žádáme všechny, aby se dostavili na prezenci s dostatečným předstihem. S ohledem na 3 rozběhy a dětský závod bude prezence otevřena od 16:00. Vzhledem k omezené kapacitě dráhy a počtu účastníků, bude prezence na jednotlivé rozběhy otevřena postupně. Časový rozpis jednotlivých rozběhů včetně kritérií pro účast najdete níže.

ZÁVOD START REGISTRACE KAP. LIMIT POZNÁMKY
I. ROZBĚH 16:40-17:25 16:00-16:35 120 45 min. Pro nejpomalejší
DĚTSKÝ BĚH 17:30-18:00 16:00-17:15 100 30 min. Dle věkových kategorií
II. ROZBĚH 18:05-18:40 16:40-18:00 120 35 min. Může se přihlásit každý
III. ROZBĚH 18:45-19:05 18:05-18:40 70 20 min. Čas do 20 minut na 5 km

V případě naplnění kapacity daného rozběhu bude prezence a registrace uzavřena až do spuštění registrace na další rozběh. Ty budou otevřeny po odstartování předchozího rozběhu!!! Tímto opatřením bude zajištěno, aby do rozběhu nenastoupilo více zájemců, než je jeho kapacita.

Předplatitelé
Mají vyhrazeno samostatné místo pro výdej čísel i čipů. Prosím nahlaste své startovní číslo a jméno. Startovní číslo najdete na startovní listině předplatitelů, která vyvěšena také na místě závodu. Vedle startovního čísla s integrovaným čipem obdrží na prezenci i startovní balíček a pohárové tričko.

Nepředplatitelé
Budou mít vyhrazené své místo u prezence, kde musí nahlásit své jméno i datum narození. Zároveň zde musí při své letošní první účasti předat vyplňené a podepsané čestné prohlášení a uhradit startovné. Po úhradě jim bude vydáno startovní číslo a měřící čip.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí při své první účasti na poháru odevzdat u prezence čestné prohlášení, ke stažení zde. Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, ke stažení zde. Čestné prohlášení musí vyplnit a podepsat také odpovědní zástupci účastníků Dětského běhu. Čestné prohlášení k Dětskému běhu najdete zde.

Startovné

Startovné na ZOO Brno pětka pro nepředplatitele je 150,- Kč bez ohledu na věkovou kategorii. Startovné na ZOO Brno Dětský běh je 30,- Kč. Doneste si na závod prosím přesně odpočítanou částku!

Doprava (parkování a městská hromadná doprava)

K parkování využijte prosím hlavně parkovací dům Pod Palackého vrchem. Parkování je pro vás zajištěno zdarma. Pokud pojedete MHD, můžete využít autobus č. 53 (zastávka Podnikatelská), případně tramvaj č. 12 (zastávka Červinkova - cca 1000 m).

Vstup do areálu, prezence na závod, úschovna a občerstvení

Vstup do areálu atletického stadionu Pod Palackého vrchem je pouze přes vrátnici. Na atletický ovál je přísný zákaz vstupu s občerstvením jako jsou banány, melouny, iontové nápoje, atd. Dle pravidel užívání stadionu můžou závodníci pít pouze čirou vodu (při rozlití iontového nápoje zůstávají na tartanu skvrny).

KOLA V AREÁLU

V areálu je zakázno jezdit na kole a upevňovat kola na plot areálu. Pro uschování kol využijte stojany, které jsou za hlavním vchodem. Žádáme vás o respektování těchto pravidel, které jsou podmínkou pronájmu areálu!!!

Stany s prezencí, občerstvením, úschovna a ZOO Brno budou umístěny nad tribunou atletického oválu.

Palackého vrch

Bezpečnostní pokyny

Vzhledem ke stále probíhající koronavirové hrozbě aktuálně přijímáme následující opatření:

BEZPČENOSTNÍ POKYNY

Pořadatelé, kteří budou v přímém kontaktu se závodníky budou vybaveni rouškami rukavicemi. Na prezenci, v úschovně i občerstvovací stanici budou připraveny dezinfekční prostředky.

Běžce prosíme o dodržování rozestupů při čekání na prezenci, úschovnu apod., u občerstvovací stanice si vezměte občerstvení a opusťte prostor a zbytečně se neshlukujte. Přestože používání roušek bude od 1.7. zrušena, prosíme o jejich používání během čekání na prezenci, či úschovnu.

Děkujeme, za respektování pokynů. Věříme, že nám pomohou zrealizovat všech 12 plánovaných závodů.

 


Šatny, sprchy a WC

K dispozici jsou šatny se sociálním zařízením (sprchy, toalety) pro muže i pro ženy. Šatny nejsou určeny pro odkládání věcí. Během závodu se nezamykají. Pro ukládání věcí využijte prosím úschovnu. Další WC budou otevřeny v prostoru tribun u prezence.

ZOO Brno Dětský běh

Veškeré informace k dětskému závodu najdete v této novince. Online registrace mladých gepardů a gepardic probíhá zde a bude uzavřena v úterý 30.6. v 17:00. Doregistrace na místě bude možná pouze v případě, že se nenaplní kapacita 100 účastníků. Zákonní zástupci účastníků Dětského běhu musí při prezenci předat podepsané čestné prohlášení, které si můžete stáhnout zde. Věkové kategorie, do kterých se přihlásí méně než 3 účastníci budou na místě sloučeny s nejbližší věkovou kategorií. Podle aktuálního stavu přihlášených počítáme s následujícím rozřazením:

VĚKOVÁ KATEGORIE
VZDÁLENOST
1 rok
50 m
2 roky 50 m
3 roky 50 m
4 roky 100 m
5 let 100 m
6 let 200 m
7-8 let 300 m
9-11 let 400 m

Doprovodný program

  • U prezence si předplatitelé vyzvednou startovní balíčky a pohárová trička
  • Ve stánku ZOO Brno budou pro děti připraveny různé aktivity
  • Na závodě budeme losovat výherce dárkového poukazu do fitness centra BODY CARE

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2020.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT cup tým.

10. 7. 2020

Seriál - 29. Masaryk Run

13. dubna 2014 se běžci po 25 letech znovu vrátili na brněnský automotodrom. Tentokrát tam však nepřišli kvůli maratonu jako v letech 1987-1989, jak jsme se o tom v samostatné kapitole už dříve zmínili. Dostavili se kvůli novému závodu nazvaném Masaryk Run.
10. 7. 2020

Fotogalerie z Pisárek 8.7.2020

Na Zoneramě najdete dvě alba fotografií ze středečních Pisárek od Kate Vlkové a Mirka Noska. Pokud máte vlastní fotky, zašlete nám je se jménem autora, rádi je zveřejníme...
9. 7. 2020

MILT - partner, který umí oddělit Váš prostor

Společnost MILT s.r.o. je dlouholetým partnerem a podporovatelem TRIEXPERT CUPu. V letošním nelehkém roce se stalapartnerem i virtuální části našeho poháru. MILT vyrábí a dodává interiérové příčky, kterými vyšperkujete interiér, který bude splňovat vysoké požadavky na špičkový design, funkčnost a akustickou pohodu...
8. 7. 2020

Celkové výsledky VR TEC 2020 a závěrečná tombola

Přinášíme vám vyhodnocení virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020 a losování závěrečné tomboly o ceny našich partnerů. Níže najdete nejlepší 3 účastníky v každé kategorii a 5 nejlepších mužů a žen virtuální části poháru. Chybět nemůže ani přehled výherců závěrečné tomboly...
8. 7. 2020

Výsledky ze závodu v Pisárkách - 8.7.2020

Přinášíme Vám neoficiální výsledky z Pisárek. Pokud máte reklamaci, pište na jan.huppert@triexpertcup.cz. Váš podnět předáme časoměřičům. Celkové výsledky poháru najdete...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení