Aktuálně > Lukáš Berta, člen týmu Triexpert CUP, kandiduje v roce 2020 do Senátu

Lukáš Berta, člen týmu Triexpert CUP, kandiduje v roce 2020 do Senátu

21. 7. 2020 | Triexpert

Lukáš Berta, nezávislý kandidát do Senát 2020 za Brno, a Jan Huppert, ředitel běžeckého poháru Triexpert CUP

Lukáš Berta, nezávislý kandidát do Senát 2020 za Brno, a Jan Huppert, ředitel běžeckého poháru Triexpert CUP

Slovo ředitele

Lukáš Berta je členem organizačního týmu Triexpert CUP již 10 let, od samého počátku, tedy od roku 2010, kdy Triexpert převzal pomyslný štafetový kolík v pořádání Brněnského letního běžeckého poháru od Ing. Jaroslava Kocourka. Lukáš má na starosti správu webových stránek a také kreativní zpracování bannerů, triček, motivů pro PF a dalších drobností, které neodmyslitelně dotváří podobu našich závodů (příklady viz níže v článku).

Lukáš je však také občansky aktivní a již mnoho let píše blog nazvaný Svobodná vlaštovka „Blog o souvislostech, slušnosti, penězích i politice“. Jeho oficiální prezentaci najdete na stránce LukasBerta.cz. Lukášovi není lhostejné, co se děje kolem, a jako zastánce aktivní občanské společnosti si dal letos také nemalý cíl. Jako nestraník se bude ucházet ve dnech 2. a 3. října 2020 o hlasy v senátních volbách ve volebním obvodu č. 60 Brno-město. Je to místo, kde se narodil a vyrůstal a kde také pořádáme některé z našich běžeckých závodů (Palackého vrch, Kociánka).

Naše běžecké závody zůstávají nestranné. To však neznamená, že jako pštros budeme strkat hlavu do písku a tvářit se, že politika kolem nás neexistuje. Každý, kdo přijde na závody, má možnost hovořit s ostatními svobodně, o čem chce – všichni účastníci jsou si rovni. Žádné zvláštní zvýhodnění od nás Lukáš nemá, stejně jako ani ostatní kandidáti. To nám však nebrání Lukášovi jako kamarádovi držet palce v jeho občanské snaze.

A vůbec, rád bych viděl všechny kandidáty do Senátu ČR u nás na závodech TRIEXPERT CUPU. Aby ukázali jakou mají fyzickou kondici a vytrvalost ... Hmm, taková hodinovka tři týdny před volbami :).

Děkuji, že běháte s námi.

Jan Huppert
ředitel poháru


Lukáš Berta, nezávislý kandidát do Senát 2020 za Brno

Lukáš Berta


Voleb do Senátu se letos účastním jako nestranický kandidát. Běžci z Triexpert CUPu mě mohou potkat na závodech s číslem 242 a zeptat se, jak vidím svět. Hlavní cíle jsem shrnul do mé prezentace na YouTube a adrese www.lukasberta.cz. V článku „Občanská společnost a politické strany“ si můžete přečíst, jak vnímám úlohu aktivní občanské společnosti, kde do všech pater politiky – od místního zastupitelstva až po parlament – by měli mít možnost bez větších zábran vstupovat právě nezávislí občané, kteří tvoří protiváhu politickým stranám.

Pokud se Vám můj záměr líbí a chcete sledovat, co dělám, využijte sociálních sítě Facebook nebo Instagram, kde jsem velmi aktivní.

Lukáš Berta
slušnost, skromnost, porozumění

Slušnost v politice – Skromnost v životě – Porozumění lidem a jejich problémům


Kreativa pro Triexpert CUP

Bannery 2020

PF 2020

Tričko 2020

Tričko 2020

Tričko 2019

Tričko 2019

Tričko 2018

Tričko 2018

PF 2020

PF 2020

PF 2018

PF 2018

PF 2017

PF 2017

PF 2016

PF 2016

3. 8. 2020

Propozice ke 6. závodu - Popůvky

Ve středu 5. srpna se s pohárovou štafetou vydáme do Popůvek. Kvůli těžařským pracem jsme museli částečně upravit trať závodu. Na 6,5 km se bude tentokrát pokračovat po široké zpevněné cestě, která Vám dá hodně prostoru pro předbíhání. Dle garminu se trasa protáhne o cca 200m. Více informací najdete v části "trasa závodu"...
2. 8. 2020

Letní virtuální hry

Bez kruhů i ohně, ale se stejným nadšením. Letní virtuální hry spojí sportovce z celého světa. Virtuální závody mohou být sportovním zpestřením vaší dovolené. Mohou být testem vaší formy. Nebo třeba jen zábavou, kterou si užijete s online světem, a budete se do nich moci zapojit hned. Registrace i účast jsou přitom zdarma...
1. 8. 2020

Upravené výsledky z OEGEMA TRANSPORT běhu Kociánkou - 22.7.2020

Časomíra nám zaslala upravené absolutní výsledky z OEGEMA TRANSPORT běhu Kociánkou. Účastníkům, kteří nám odpověděli v dotazníku a běželi nezkrácená kola, byl odečten čas dle jejich průměrného tempa (při zkrácení jednoho kola o 216 m). Prosíme Vás o kontrolu a ...
31. 7. 2020

Seriál - 32. Podzimní běh okolo Kampusu o pohár děkana Fakulty sportovních studií

Jedním z dalších nově založených závodů je Podzimní běh okolo Kampusu o pohár děkana Fakulty sportovních studií. Založila jej parta studentů této fakulty nejen pro své kolegy, ale i pro ostatní běžecké nadšence.
31. 7. 2020

Fotogalerie z Myslivny 29.7.2020

Na Zoneramě jsou nahrány fotografie z Myslivny od našeho dvorního fotografa TRIEXPERT CUPu - Mirka Noska. Pokud máte vlastní fotky, zašlete nám je se jménem autora, rádi je zveřejníme...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Hotel myslivna

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení