Aktuálně > Propozice k 4. závodu - OEGEMA TRANSPORT běh Kociánkou

Propozice k 4. závodu - OEGEMA TRANSPORT běh Kociánkou

20. 7. 2020 | Triexpert

Tuto středu 22.7.2020 se nás čeká intervalový závod dvojic OEGEMA TRANSPORT běh Kociánkou. Netradiční závod o délce 3,3 km se poběží ve dvou okruzích v areálu Centra Kociánky. Níže najdete důležité organizační informace a pokyny...

Představení závodu

Trať závodu vede převážně po asfaltu, přibližně 1/5 pak vede na travnatém povrchu a zamakáte si i do pěkně strmého kopečku. Celkem se poběží 2 kola.

Závod bude s ohledem na propustnost trati rozdělen do 2 časových bloků. Využijte volný čas a pivko od Hauskrechtu a zafanděte po trati účastníkům druhého časového bloku! V každém z nichrozběhu budou v desetisekundových intervalech vypouštěny na trať dvojice běžců, abyste nezávodili jen s časem, ale měli i další motivaci se s tratí co nejlépe popasovat. Dvojice se budou formovat ve startovním koridoru před startovní branou, ale můžete si je již domluvit dopředu. Do celkových výsledků se bude započítávat individuální výsledný čas každého běžce, stejně jako na běžném závodu poháru. Čas dvojic se hodnotit nebude!

Prezence na závod a časové bloky

Prezence bude otevřena v 16:15. Na začátku každého rozběhu, tj. v 17:15 a 18:15 bude prvních 15 minut určeno na seznámí s tratí, kterou si můžete v tomto čase zkušebně proběhnout.

BLOK SEZNÁMENÍ S TRATÍ VÝBĚH NA TRAŤ ČASOVÝ LIMIT POZNÁMKY
I. BLOK 17:15-17:30 17:30-18:15 45 min. Uřeno pro běžce s tempem nad 4:30 min/km
II.BLOK 18:15-18:30 18:30-18:45 15 min. Uřeno pro běžce s tempem do 4:30 min/km

Účastníci obou časových bloků budou na trať vypouštěni v desetisekundových intervalech. V případě, že by se trať stala hůře propustnou, intervaly pořadatelé prodlouží. Každý běžec musí dokončit závod ve vymezeném čase pro daný časový blok. Běžci, kteří nestihnou dokončit závod v časovém limitu budou diskvalifikováni! Doporučujeme proto pomalejším běžcům řadit se na začátek rozběhů.

Předplatitelé
budou mít vyhrazeno samostatné místo pro prezenci. Prosím nahlaste zde své startovní číslo a jméno. Nevyzvednuté startovní balíčky vč. pohárových triček si předplatitelé mohou vyzvednout již jen na brněnské prodejně TRIEXPERT.

Nepředplatitelé
budou mít vyhrazené své místo u prezence. Po úhradě startovného a odevzdání podepsaného čestného prohlášení, musí nahlásit své jméno i datum narození

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí odevzdat před první účastí na letošním poháru čestné prohlášení (ke stažení zde). Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem (ke stažení zde).


Startovné

Startovné pro všechny věkové kategorie nepředplatitelů je stanoveno na 150,- Kč. Doneste si prosím na závod přesně odpočítanou částku!
OEGEMA TRANSPORT BĚH KOCIÁNKOU

Doprava (parkování a městská hromadná doprava)

K parkování využijte prosím hlavně parkovací plochu na ulici Křižíkova pod areálem Kociánky nebo 2 menší plochy na ulici Kociánka při odbočce vedoucí do areálu (viz mapa závodu). Tyto plochy jsou vymezeny značkami pro účastníky TRIEXPERT CUPu. Účastníci prvního bloku budou moci využít i příjezdovou cestu do areálu z ulice Křižíkova. Další parkovací plochy jsou na ulici Křižíkova směrem na Lesnou (cca 800 m od spodního vstupu do areálu)

Pokud pojedete MHD, můžete využít autobusy č. 53, 84, 81, 44 (zastávka Kociánka) a č. 43 (zastávka Högrova). Dále můžete využít tramvaj č. 1, 6 (zastávka Semilasso nebo Husitská - cca 1000 m).


Orientace v areálu

Vstup do areálu bude možný buď hlavním vchodem nebo z ulice Křižíkova od parkovací plochy (viz mapa závodu). Zázemí závodu vč. prezence, občerstvení, výčepu HAUSKRECHT bude umístěno na hřišti v samém centru Kociánky.


Úschovna, mobilní toalety a občerstvení

Pro závodníky bude zajištěna úschovna. Po závodě bude pro všechny účastníky připraveno občerstvení v podobě banánů, vody a ionťáku od ENERVITu. Samozřejmostí jsou dvě mobilní toalety. Přeplatitelé nezapomeňte si donést plastový kelímek!

Doprovodný program

  • U občerstvení se bude pro účastníky závodu čepovat zdarma pivo HAUSKRECHT
  • Losování výherce dárkového poukazu do fitness centra BODY CARE
  • Losování výherce dárkového poukazu na zážitkový program do Zoo Brno
  • Děti mohou navštívit místní minizoo nebo se zabavit na místním dětském hřišti.

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2020.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT CUP tým

3. 8. 2020

Propozice ke 6. závodu - Popůvky

Ve středu 5. srpna se s pohárovou štafetou vydáme do Popůvek. Kvůli těžařským pracem jsme museli částečně upravit trať závodu. Na 6,5 km se bude tentokrát pokračovat po široké zpevněné cestě, která Vám dá hodně prostoru pro předbíhání. Dle garminu se trasa protáhne o cca 200m. Více informací najdete v části "trasa závodu"...
2. 8. 2020

Letní virtuální hry

Bez kruhů i ohně, ale se stejným nadšením. Letní virtuální hry spojí sportovce z celého světa. Virtuální závody mohou být sportovním zpestřením vaší dovolené. Mohou být testem vaší formy. Nebo třeba jen zábavou, kterou si užijete s online světem, a budete se do nich moci zapojit hned. Registrace i účast jsou přitom zdarma...
1. 8. 2020

Upravené výsledky z OEGEMA TRANSPORT běhu Kociánkou - 22.7.2020

Časomíra nám zaslala upravené absolutní výsledky z OEGEMA TRANSPORT běhu Kociánkou. Účastníkům, kteří nám odpověděli v dotazníku a běželi nezkrácená kola, byl odečten čas dle jejich průměrného tempa (při zkrácení jednoho kola o 216 m). Prosíme Vás o kontrolu a ...
31. 7. 2020

Seriál - 32. Podzimní běh okolo Kampusu o pohár děkana Fakulty sportovních studií

Jedním z dalších nově založených závodů je Podzimní běh okolo Kampusu o pohár děkana Fakulty sportovních studií. Založila jej parta studentů této fakulty nejen pro své kolegy, ale i pro ostatní běžecké nadšence.
31. 7. 2020

Fotogalerie z Myslivny 29.7.2020

Na Zoneramě jsou nahrány fotografie z Myslivny od našeho dvorního fotografa TRIEXPERT CUPu - Mirka Noska. Pokud máte vlastní fotky, zašlete nám je se jménem autora, rádi je zveřejníme...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Hotel myslivna

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení