Aktuálně > Propozice k 12. závodu - VOZP hodinovka

Propozice k 12. závodu - VOZP hodinovka

13. 9. 2020 | Triexpert

Kapitoly:

Ve středu 16.9.2019 nás čeká poslední závod letošního TRIEXPERT CUPu. Rozlučka s 24. ročníkem proběhne na atletickém oválu Pod Palackého vrchem, kde se poběží VOZP hodinovka. Závod, kde nerozhoduje čas, ale vzdálenost, kterou jste schopni za hodinu uběhnout. Na závodě nebude chybět ani titulární partner závodu - Vojenská zdravotní pojišťovna, která si pro Vás mimo jiné připavila měření tlaku i tuku. POZOR! Samotný závod i zázemí budou netradičně umístěny na druhém oválu se 4 dráhami. Níže prosím věnujte pozornost organizačním informacím a prohlédněte si níže informační mapku!

Prezence na závod a časy rozběhů

Prezence na první rozběh bude otevřena od 16:30. Vzhledem k omezené kapacitě na dráze, bude prezence na oba rozběhy otevřena postupně. Časový rozpis jednotlivých rozběhů včetně kritérií pro účast najdete níže v tabulce.

ZÁVOD REGISTRACE ČAS ZÁVODU KAP. POZNÁMKA
I. ROZBĚH 16:30-17:15 17:20-18:20 150 určeno pro každého běžce
II. ROZBĚH 17:20-18:25 18:30-19:30 100 pro běžce s tempem do 4:30/km


Prosíme všechny účastníky, aby dodržovali u prezence i u úschovny větší rozestupy. Více informací jak bude hodinovka probíhat najdete v tomto článku.

Předplatitelé
Budou mít vyhrazené své místo pro výdej čísel s čipy. Prosím nahlaste své startovní číslo a jméno. Prosíme všechny účastníky, aby dodržovali u prezence i u úschovny větší rozestupy.

Nepředplatitelé
Budou mít vyhrazené své místo u prezence, kde musí uhradit startovné (v případě letošní první účasti předat vyplněné a podepsané čestné prohlášení) a nahlásit své jméno i datum narození.  Po úhradě jim bude vydáno startovní číslo s měřícím čipem.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Účastníci, kteří nejsou předplatitelé, musí při své první účasti na poháru odevzdat u prezence čestné prohlášení, ke stažení zde. Nezletilí účastníci musí odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, ke stažení zde.

Startovné

  • Startovné pro nepředplatitele je 150,- Kč.

Doneste si na závod prosím přesně odpočítanou částku!

Doprava (parkování a MHD)

K parkování využijte prosím hlavně parkovací dům Pod Palackého vrchem. Parkování je pro Vás zajištěno zdarma. Pokud pojedete MHD, můžete využít autobus č. 53 (zastávka Podnikatelská), případně tramvaj č. 12 (zastávka Červinkova - cca 1000 m). Pokud přijedete na kole, uvažte si jej u stojanu za hlavním vchodem. Je striktně zákázano kola vázat a opírat o plot!!!

Služby pro účastníky závodu a navigace

Vstup do areálu atletického stadionu Pod Palackého vrchem je pouze přes vrátnici. Stany s prezencí, občerstvením a úschovna budou umístěny u tribuny na ovále se čtyřdrahou. WC budou otevřeny v prostoru tribun u prezentace.

Nezapomeňte navštívit stánek Vojenské zdravotní pojišťovny, kde Vám rádi přeměří tlak nebo tuk a rádi odpoví na Vaše dotazy.
Palacký vrch

KOLA V AREÁLU

V areálu je zakázno jezdit na kole a upevňovat kola na plot areálu. Pro uschování kol využijte stojany, které jsou za hlavním vchodem. Žádáme vás o respektování těchto pravidel, které jsou podmínkou pronájmu areálu!!!

 


Soutěž s BODY CARE o dárkové poukazy

Na desítce budeme tentokrát losovat 2 dárkové poukazy od fitcentra BODY CARE. Každý rozběh tak bude mít svého výherce. Tentokrát se můžete těšit na poukazy na masáž u Evy Řádkové.

Dárkový poukaz do BODY CARE

Propozice poháru

Podrobnější informace najdete v "PROPOZICÍCH" běžeckého poháru TEC 2020.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš TRIEXPERT cup tým.

25. 9. 2020

Fotogalerie ze slavnostního vyhlášení TEC 2020

Přinášíme vám fotografie ze slavnostního vyhlášení TRIEXPERT CUPu 2020, které se konalo na atletickém oválu Pod Palackého vrchem. Na Zoneramě najdete 97 fotografií od Kate Vlkové a 127 příspěvků od Mirka Noska...
24. 9. 2020

Informace k dnešnímu slavnostnímu vyhlášení TRIEXPERT CUPu

Dnes v 18:00 nás čeká na atletickém oválu Pod Palackého vrchem lehce nestandardní, ale přesto velmi očekávané slavnostní vyhlášení výsledků TRIEXPERT CUPu 2020. Akce se koná venku a k večeru již může být trochu chladněji, proto nezapomeňte na teplejší oblečení. Níže najdete nejdůležitější informace k dnešnímu večeru...
23. 9. 2020

Dotazník spokojenosti TEC 2020

TRIEXPERT CUP 2020 právě skončil a je tedy nejvyšší čas zjistit, jak se Vám letošní nestandardní ročník líbil, a jak si pohár představujete v roce 2021. Máme tu dotazník, který nám pomůže v přípravě na nadcházející sezónu. Pokud v něm uvede své jméno a email, automaticky navíc vstupujete do slosování o dárkový poukaz na předplatné 25. ročníku TRIEXPERT CUPu...
22. 9. 2020

Soutěž o dárkový poukaz na zážitkový program do Zoo Brno

27. května se v Zoo Brno narodilo první odchované mládě pandy červené. Velká událost pak vyvrcholila na mezinárodní den tohoto ohroženého druhu, tedy 19. září, když byl nový obyvatel brněnské zoo pokřtěn. A my tu k této příležitosti máme slibovanou soutěž o dárkový poukaz na zážitkový program "relax se zvířaty" společně se vstupným pro celou rodinu. Soutěžit můžete na našem FB...
18. 9. 2020

Ti nejlepší z nejlepších a celkové výsledky TRIEXPERT CUPu 2020

Přinášíme Vám vyhodnocení TRIEXPERT CUPu 2020. Níže najdete nejlepší 3 účastníky v každé kategorii a 5 nejlepších mužů a žen 24. ročníku Brněnského letního běžeckého poháru. Zároveň zveřejňujeme i přehled železných mužů a žen, kteří letos měli letos sice výrazně lehčí práci, přesto si s 12 závody poradilo pouze 14 nezdolných borců a borkyň...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

VoZP - Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení