Aktuálně > Zvýhodněné vouchery na TRIEXPERT CUP 2021

Zvýhodněné vouchery na TRIEXPERT CUP 2021

16. 9. 2020 | Triexpert

TRIEXPERT CUP 2020 dnes zakončíme závěrečnou VoZP hodinovkou. Už v tento okamžik však vyhlížíme vstříc dalšímu ročníku. Čeká nás půlkulaté výročí - už 25. ročník. Příští rok tak uplyne čtvrt století od založení Brněnského letního běžecký poháru.

Počínaje dneškem tak spouštíme prodej dárkových poukazů na rok 2021. Jejich zakoupením získáte předplatné na všechny závody za zvýhodněnou cenu a k tomu řadu dalších výhod a bonusů vč. pohárového trička a zvýhodněných akcí od našich partnerů.

Jak nás podpořit

Dárkové poukazy můžete použít nejen jako dárek pro své blízké, ale využít je můžete i pro sebe. Pokud si je zakoupíte již v tomto období, výrazně nám organizátorům TRIEXPERT CUPu pomůžete. Jinými slovy, čím dříve si dárkový poukaz koupíte, tím více nám pomůžete. Abychom Vám rozhodnutí trochu usnadnili snížili jsme dočasně cenu poukazů na 1.600,- Kč. Tato cena zvýhodněných voucherů bude ale platná pouze do 31.12.2020.

Jak a kde si zvýhodněné vouchery koupit

Kromě VoZP hodinovky a slavnostního vyhlášení TRIEXPERT CUPu si můžete od středy 16. září vouchery koupit také na brněnské pobočce TRIEXPERTu na Milady Horákové 20 nebo si je objednat přes email. V případě emailové objednávky si budete moc vybrat mezi elektronickou nebo papírovou podobou voucheru, která se posílá doporučenou poštou.

Dárkový poukaz

Emailová objednávka

V případě emailové objednávky je potřeba zároveň uhradit platbu na účet: 2301853890/2010. Použitý variabilní symbol uveďte i v emailové objednávce, abychom mohli platbu spárovat. Po připsání částky na účet bude dárkový poukaz odeslán na adresu uvedenou v objednávce. Objednávky zasílejte prosím Lence Bertové na lenka.bertova@triexpertcup.cz.

Vzor objednávky: "Objednávám tímto dárkový poukaz na Triexpert Cup 2021 v počtu X". Dále uveďte variabilní symbol a adresu pro doručení dárkového poukazu".

Po spuštění registrace předplatitelů na 25. ročník TRIEXPERT Cupu se "obdarovaný" zaregistruje na www.triexpertcup.cz (nutno vložit bezpečnostní kód, který je uveden na čelní straně poukazu) nebo se dostaví na brněnskou prodejnu Triexpert, kde s registrací pomohou ochotní prodejci.

Cena zvýhodněného voucheru na předplatné TEC 2021

Níže uvedené zvýhodněné ceny jsou platné pouze do 31.12.2020!!!

  • Cena voucheru při nákupu na prodejně je 1.600,- Kč.
  • Cena voucheru při emailové objednávce a jeho zaslání emailem je 1.600,- Kč.
  • Cena voucheru při emailové objednávce a jeho zaslání doporučenou poštou je 1.650,- Kč.

Ať už si dárkový poukaz necháte pro sebe nebo jej věnujete svým blízkým, dostanete pořádnou dávku naběhaných kilometrů.

Děkujeme, že běháte s námi

Váš TRIEXPERT CUP tým

20. 10. 2020

Statutární město Brno - Kam za sportem v Brně

Mezi stálé a klíčové partnery TRIEXPERT CUPu patří Statutární město Brno - nejsportovnější město na Moravě. Město jako Brno přináší spoustu příležitostí jak a kde si zasportovat. Právě proto Brno založilo webovou stránku: Kam za sportem v Brně. Najdete zde jak přehled sportovních akcí, které se budou v Brně konat, tak přehled sportovních klubů a sportovišť, kde...
12. 10. 2020

Poslední týden na vyzvednutí pohárových triček TEC 2020

Máme tu výzvu pro účastníky minimálně 9 závodů 24. ročníku TRIEXPERT CUPu. Pokud nejste předplatitelé a porvali jste se letos o výsledek alespoň na 9 závodech, máte nárok na pohárové tričko. Termín pro vyzvednutí trička se však nezadržitelně blíží ke konci...
29. 9. 2020

Tréninkové oběhnutí Brněnské přehrady s TRIEXPERTem

Ještě před možným nařízením nouzového stavu si můžete spolu se zkušenými trenéry zkušebně proběhnout trať ČSOB Vokolo priglu a důkladně se tak připravit na 11. ročník této běžecké perly podzimu. Máte navíc jedinečnou příležitost vyzkoušet si mezi prvními nově opravený úsek skalek...
25. 9. 2020

Fotogalerie ze slavnostního vyhlášení TEC 2020

Přinášíme vám fotografie ze slavnostního vyhlášení TRIEXPERT CUPu 2020, které se konalo na atletickém oválu Pod Palackého vrchem. Na Zoneramě najdete 97 fotografií od Kate Vlkové a 127 příspěvků od Mirka Noska...
24. 9. 2020

Informace k dnešnímu slavnostnímu vyhlášení TRIEXPERT CUPu

Dnes v 18:00 nás čeká na atletickém oválu Pod Palackého vrchem lehce nestandardní, ale přesto velmi očekávané slavnostní vyhlášení výsledků TRIEXPERT CUPu 2020. Akce se koná venku a k večeru již může být trochu chladněji, proto nezapomeňte na teplejší oblečení. Níže najdete nejdůležitější informace k dnešnímu večeru...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Oegema

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

VoZP - Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení