Návod, jak se zúčastnit

"Virtuálního TRIEXPERT CUPU 2020"

Běžecký pohár "Virtuální TRIEXPERT CUP 2020" je seriál sedmi běžeckých závodů, které se běží za sebou po dobu sedmi týdnů na reálných tratích "TRIEXPERT CUPU".

Zkratka "VR TEC 2020"

V virtuální můžete závodit KDYKOLI celý týden na jedné trati
R reálný závodíte na našich reálných ZNAČENÝCH tratích
TEC 2020 TRIEXPERT CUP běžecký pohár SEDMI závodů (květen - červen)

Jak na to .... 5 jednoduchých kroků

1) PŘIHLÁSIT SE

Přihlásit se na VR TEC 2020

Uvedete prosím své osobní údaje (jméno, příjmení, rok narození, email) při registraci do "Profilu běžce". V tomto Vašem profilu se vždy můžete přihlásit na aktuální závod nebo vložit své výsledky.

2) DOBROVOLNÉ STARTOVNÉ nebo zdarma

Dobrovolné startovné

Při přihlašování na aktuální závod budete mít možnost podpořit nás úhradou dobrovolného startovného nebo se přihlásíte zdarma.

3) BĚH a ZÁZNAM VÝKONU

Běh a záznam výkonu

Odběhněte v daném týdnu reálnou trať aktuálního závodu. Zaznamenáte si svůj dosažený čas (sporttestry, telefony, stopky, fotka hodinek, napíšete na papír atd.).

4) VLOŽENÍ VÝSLEDKŮ

Vložení výsledků

Svůj zaznamenaný čas vložíte do on-line výsledků prostřednictvím svého "Profilu běžce". Napíšete čas. A kdo bude chtít být v oficiální výsledkové listině, přidá důkaz výkonu (např. vloží záznam ze sporttestru, telefonu, foto hodinek, printscreen obrazovky apod.).

5)   TOMBOLA

Tombola po skončení poháru

Po KAŽDÉM závodě budeme losovat ze závodníků z oficiální výsledkové listiny o dárkový poukaz na jeden pár běžecké obuvi MIZUNO dle vlastního výběru. S výběrem Vám pak ochotně poradí zkušení běžci a konzultanti v brněnské běžecké speciálce TRIEXPERT.

Každý závodník, který bude v oficiální výsledkové listině aktuálního závodu, získá za svůj výkon jeden slosovatelný lístek do ZÁVĚREČNÉ tomboly. Čím vícekrát se zúčastníte dílčích závodů poháru, tím více budete mít ve slosování lístků...

 

 

Podrobný návod, jak na to

Detailní návod, jak se zúčastnit VR TEC 2020, a vysvětlivky pojmů najdete na servisních stránkách www.virtualnibehy.cz zde. Na těchto stránkách se také přihlašujete a vkládáte své výkony.

 

Děkujeme, že běháte s námi a že nás podporujete.

Váš TRIEXPERT CUP tým

1. 6. 2020

#4 - HAUSKRECHT Obřany startují

Dnes ve 12:00 odstartuje již čtvrtý bodovaný závod virtuálního TRIEXPERT CUPu 2020. Z Medláneckého letiště dnes odletíme na nejrovinatější trať TRIEXPERT CUPu do Obřan. Čeká nás 8,8 kilometrů dlouhá trať vedoucí od konečné tramvaje v Obřanech do Bílovic nad Svitavou a zpět. Trať je pro svoji jednoduchost značena jen pár nastříkanými červenými šipkami...
31. 5. 2020

Zvýhodněná registrace na ČSOB Vokolo priglu končí již dnes!

Dnes 31.5.2020 je poslední den pro cenově zvýhodněnou registraci na XI. ročník ČSOB Vokolo priglu. Pokud chcete na startovném ušetřit, obratem se zaregistrujte a uhraďte jej do 3 dnů. Zhruba pět měsíců před startem závodu...
29. 5. 2020

Seriál - 23. Běh kolem Myslivny

Z nově založených běžeckých vytrvalostních závodů na počátku 21. století je nutno se zmínit i o Běhu kolem Myslivny. Jeho zakladatelem a tradičním pořadatelem je AC Moravská Slavia Brno.
27. 5. 2020

Zoner Photo Studio X pro každého předplatitele

Společnost ZONER software, a.s. je už tradičním partnerem TRIEXPERT CUPu a letos také závodu VR TEC - ZONER Palackého vrch. O titul z tohoto závodu můžete zabojovat právě tento týden od 25.5. do 31.5. Každému předplatiteli poháru věnuje ZONER roční licenci na svůj špičkový program na úpravu fotografií ZPS X. Nepředplatitelé si pak nyní mohou stáhnout zkušební 30denní licenci a...
26. 5. 2020

Výsledky z MIZUNO Pisárky a losovačka o boty MIZUNO

V minulém týdnu jste si poměřili síly na druhém bodovaném závodě "Virtuálního TRIEXPERT CUPU 2020" - MIZUNO PISÁRKY. Závod tentokráte dokončilo 162 běžců a běžkyň, z nichž většina byla zařazena do slosování o běžecké boty značky MIZUNO. Podívejte se na nejrychlejší běžce a výherce druhého losování...

další aktuality

Partneři

TRIEXPERT

MILT s.r.o.

Brno

Jihomoravský kraj

Siemens

Endeka

Enervit

Compressport

Zoner Photo Studio

Body Care

Hauskrecht

Kam za sportem v Brně

Johnny servis

Lesy města Brna

Lesy České republiky, s. p.

NEVIDOMÍ MASÉŘI BRNO

Kalitech - laserové řezání a gravírování

Mizuno - běžecké boty a oblečení

RUN - Oblíbený časopis o běhu

ZOO Brno - Více než 300 druhů zvířat, moderní expozice, krásné prostředí

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP byl pro rok 2019 vyhlášen Českým atletickým svazem jako 5. nejlepší běžecký pohár v České republice.
Běžecký pohár TRIEXPERT CUP 2020 je pořádán za finanční podpory Jihomoravského kraje a Statutárního města Brna.
Záštitu nad pohárem převzala primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková a radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá.

Kontakty

Ředitel poháru

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Sportovní vedení

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Partneři a marketing

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení