Již 28 let 1997 - 2024

6. Popůvky, 11.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
0. 114 DANIEL ORÁLEK 28:16:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 100
0. 34 LUKÁŠ JANKŮ 29:03:00 1987 Muž Kategorie-A psipark.cz 87.3
0. 73 LUKÁŠ SOURAL 29:35:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 85.55
0. 167 TOMÁŠ KLÁŠTERECKÝ 29:51:00 1981 Muž Kategorie-A ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ 84.7
0. 157 KAMIL PULICAR 30:08:00 1991 Muž Kategorie-A 83.81
0. 125 MICHAL VANK 30:19:00 1992 Muž Junioři SK SKOL BRNO 83.24
0. 231 JIRÍ HORAVA 30:37:00 1980 Muž Kategorie-A 82.32
0. 224 KAREL FUČÍK 31:04:00 1972 Muž Kategorie-B 80.99
0. 54 MAREK NĚMEČEK 31:32:00 1977 Muž Kategorie-A Brno 79.64
0. 201 ZDENĚK LIŠČINSKÝ 31:33:00 1982 Muž Kategorie-A TESLA BRNO 79.59
0. 126 PAVEL HOVĚŽÁK 31:43:00 1975 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 79.12
0. 14 MILAN DOLEŽAL 31:47:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 78.94
0. 219 MARTIN ČERMÁK 31:57:00 1993 Muž Junioři SKOL BRNO 78.47
0. 132 ZBYNĚK ŽÁČEK 32:02:00 1971 Muž Kategorie-B 78.24
0. 163 TOMÁŠ POHL 32:15:00 1973 Muž Kategorie-A 77.65
0. 177 ONDŘEJ STRNAD 32:16:00 1980 Muž Kategorie-A 77.6
0. 145 PAVEL CZERNÝ 32:25:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 77.2
0. 202 TOMÁŠ LIŠČINSKÝ 32:36:00 1984 Muž Kategorie-A SK ŽABOVŘESKY 76.71
0. 1 JAN LEPIER 32:42:00 1976 Muž Kategorie-A Triexpert team 76.44
0. 152 LUKÁŠ SEDLISKÝ 32:43:00 1982 Muž Kategorie-A 76.4
0. 221 LADISLAV ROZMAN 32:46:00 1954 Muž Kategorie-C Cyklo Lasl 76.27
0. 143 LUCIE KOLKOVÁ 32:50:00 1982 Žena Kategorie-A BRNO 76.09
0. 241 OTA FIŠERA 32:55:00 1980 Muž Kategorie-A SKOL BRNO 75.87
0. 9 MARTIN BULÍN 32:56:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 75.83
0. 116 JAROSLAV KAŠE 32:58:00 1953 Muž Kategorie-C Club běžeckých outsiderů 75.74
0. 4 ZBYNĚK BEDNÁŘ 33:06:00 1973 Muž Kategorie-A Tišnov 75.4
0. 133 JAROSLAV STLOUKAL ML. 33:09:00 1968 Muž Kategorie-B JSRT ADAMOV 75.27
0. 198 ALEŠ HRABOVSKÝ 33:10:00 1981 Muž Kategorie-A IBM 75.23
0. 174 MAREK HRABAL 33:12:00 1995 Muž Junioři 75.14
0. 192 ONDŘEJ HUMLÍČEK 33:14:00 1971 Muž Kategorie-B Runaway Brno 75.06
0. 68 JIŘÍ RERYCH 33:16:00 1962 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 74.97
0. 86 LUDVÍK VACEK 33:19:00 1976 Muž Kategorie-A BRNO 74.84
0. 17 RADIM FLORIÁN 33:21:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 74.76
0. 6 RADIM BENEK 33:29:00 1975 Muž Kategorie-A VINIČNÉ ŠUMICE 74.42
0. 82 ZDENKO TICHÝ 33:30:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 74.38
0. 115 MIROSLAV NOSEK 33:33:00 1955 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 74.25
0. 195 ŠŤEPÁN HROBAŘ 33:50:00 1991 Muž Kategorie-A 73.55
0. 23 PETR HORA 33:59:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 73.18
0. 5 PETR BĚLOHOUBEK 34:00:00 1972 Muž Kategorie-B 73.14
0. 149 JOSEF SIEGEL 34:01:00 1986 Muž Kategorie-A 73.1
0. 30 DAVID CHVASTEK 34:02:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 73.06
0. 176 PETR MIKEŠ 34:18:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 72.41
0. 162 MARTIN SKYBA 34:19:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 72.37
0. 72 JIŘÍ SLAVÍK 34:32:00 1954 Muž Kategorie-C Hustopeče 71.85
0. 88 ONDŘEJ VACULA 34:34:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 71.77
0. 155 ONDŘEJ PRÁŠEK 34:46:00 1978 Muž Kategorie-A KAJAK VUT 71.3
0. 3 LUKÁŠ BÁR 34:57:00 1974 Muž Kategorie-A Esko Brno 70.88
0. 69 PAVEL ŘEHÁK 34:59:00 1972 Muž Kategorie-B BRNO 70.8
0. 62 PAVEL PONEŠ 35:01:00 1978 Muž Kategorie-A TK SOKOLI 70.72
0. 230 ONDŘEJ FIALA 35:02:00 1976 Muž Kategorie-A AC Slavkov 70.69
0. 28 TOMÁŠ HRDINA 35:09:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 70.42
0. 247 VÍT SUCHOMEL 35:10:00 1984 Muž Kategorie-A 70.38
0. 66 MIROSLAV PŠENICA 35:17:00 1980 Muž Kategorie-A 70.11
0. 49 PETR MAREŠ 35:17:00 1983 Muž Kategorie-A 70.11
0. 234 JAKUB ROUPEC 35:17:00 1982 Muž Kategorie-A 70.11
0. 216 ONDŘEJ ŠPETÍK 35:20:00 1993 Muž Junioři SKOL BRNO 70
0. 206 RADIM ŠTAMPACH 35:21:00 1981 Muž Kategorie-A Karviná 69.96
0. 21 VLASTIMIL HOLER 35:25:00 1981 Muž Kategorie-A Kensei Dojo Brno 69.81
0. 37 TOMÁŠ KAMAN 35:32:00 1996 Muž Junioři LS BRNO 69.55
0. 146 RICHARD PAVELKA 35:35:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 69.44
0. 29 RADIM HUPŠIL 35:42:00 1984 Muž Kategorie-A 69.18
0. 200 DAVID KNOTEK 35:44:00 1982 Muž Kategorie-A 69.1
0. 189 MARTINA MATULOVÁ 35:46:00 1972 Žena Kategorie-B 69.03
0. 214 FILIP VRÁNA 35:50:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 68.88
0. 144 DOROTA ANDERLOVÁ 35:59:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 68.55
0. 136 VÁCLAVKOVÁ S. DIVIŠOVÁ 36:04:00 1975 Žena Kategorie-A Moravský Krumlov 68.37
0. 169 PETR JANEK 36:11:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 68.12
0. 63 JIŘÍ POZLER 36:13:00 1983 Muž Kategorie-A 68.05
0. 188 JAROSLAV MATULA 36:15:00 1970 Muž Kategorie-B 67.98
0. 210 MARTIN ČECH 36:20:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 67.8
0. 140 IVO MIKA 36:20:00 1966 Muž Kategorie-B 67.8
0. 80 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 36:25:00 1971 Muž Kategorie-B 67.62
0. 159 JAROSLAV KOČA 36:26:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 67.58
0. 124 PAVEL KUČÍNSKÝ 36:30:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 67.44
0. 100 SVATOPLUK SEDLÁČEK 36:30:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 67.44
0. 55 JIŘÍ NEORAL 36:37:00 1984 Muž Kategorie-A 67.2
0. 24 PETR HORÁK 36:48:00 1976 Muž Kategorie-A SOKOL PRŠTICE 66.81
0. 25 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 36:49:00 1977 Žena Kategorie-A Prštice 66.78
0. 223 TOMÁŠ HONEK 36:59:00 1984 Muž Kategorie-A BRNO 66.43
0. 186 MARTIN ŠTĚPÁNEK 37:05:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 66.22
0. 160 JURAJ VRÁBEL 37:09:00 1982 Muž Kategorie-A 66.09
0. 199 PETRA ŽALLMANNOVÁ 37:10:00 1978 Žena Kategorie-A 66.05
0. 229 TOMÁŠ POKLUDA 37:15:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 65.88
0. 175 JAN CHARVÁT 37:17:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 65.82
0. 236 TOMÁŠ TELECKÝ 37:19:00 1975 Muž Kategorie-A SKOL BRNO 65.75
0. 12 ĽUBOŠ ČUS 37:28:00 1974 Muž Kategorie-A SAP 65.44
0. 207 JIŘÍ BRTNÍK 37:35:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 65.21
0. 248 TOMÁŠ PASEKA 37:42:00 1982 Muž Kategorie-A 64.98
0. 96 LADA ŽELEZNÁ 37:44:00 1989 Žena Kategorie-A 64.91
0. 178 JANA VYROUBALOVÁ 37:46:00 1991 Žena Kategorie-A 64.85
0. 213 ONDŘEJ VEŠKRNA 37:56:00 1984 Muž Kategorie-A 64.52
0. 165 ALEŠ BŘEZINA 38:02:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 64.32
0. 245 MARTIN JEŽ 38:10:00 1973 Muž Kategorie-A HaPe sport Brno 64.06
0. 193 MARCEL TRNKA 38:15:00 1977 Muž Kategorie-A Vokolopriglu 63.9
0. 135 DAVID SEIBT 38:22:00 1975 Muž Kategorie-A 63.68
0. 67 JIŘÍ RERYCH 38:30:00 1988 Muž Kategorie-A 63.42
0. 170 MAGDA KREJČOVÁ 38:40:00 1980 Žena Kategorie-A BRNO 63.1
0. 131 MARTIN ZICH 38:40:00 1978 Muž Kategorie-A 63.1
0. 79 PAVEL ŠRÁMEK 38:43:00 1983 Muž Kategorie-A Vysoké Popovice 63.01
0. 134 ALBÍN HANÁK 38:50:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 62.79
0. 48 BOHUMIL MAREŠ 38:53:00 1951 Muž Kategorie-D Posilovna Průvan 62.7
0. 123 VLADIMÍR JIRÁSEK 38:56:00 1953 Muž Kategorie-C Brno 62.6
0. 196 LINDA BENIAČOVÁ 39:00:00 1978 Žena Kategorie-A 62.48
0. 47 LUKÁŠ MAŇÁSEK 39:02:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 62.42
0. 220 RADEK JANÍČEK 39:04:00 1966 Muž Kategorie-B BehejBrno.com 62.35
0. 141 JANA GEBAUEROVÁ 39:13:00 1979 Žena Kategorie-A 62.08
0. 225 FILIP ŠOLC 39:13:00 1985 Muž Kategorie-A 62.08
0. 117 RADEK HORÁK 39:14:00 1979 Muž Kategorie-A SOKOL PRSTICE 62.05
0. 242 DANIEL DRAGOLOV 39:17:00 1967 Muž Kategorie-B 61.96
0. 147 LUBOMÍR HÝBL 39:23:00 1958 Muž Kategorie-C Autoškola Hýbl 61.77
0. 218 JANA ČERMÁKOVÁ 39:28:00 1998 Žena Junioři BRNO 61.62
0. 53 MARKÉTA MLEJNKOVÁ 39:35:00 1974 Žena Kategorie-A 61.41
0. 91 ZDENĚK VIŠŇA 39:37:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 61.35
0. 239 LIBOR HLAVÁČ 39:40:00 1978 Muž Kategorie-A 61.26
0. 172 JAROMÍRA HLAVÁČOVÁ 39:42:00 1969 Žena Kategorie-B 61.2
0. 215 MARIE DOLEŽELOVÁ 39:44:00 1982 Žena Kategorie-A 61.14
0. 244 KATEŘINA STAŇKOVÁ 39:47:00 1988 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 61.05
0. 235 VLADIMÍR ŠOUMAL 39:53:00 1980 Muž Kategorie-A 60.87
0. 226 EVA ŠOLCOVÁ 39:58:00 1984 Žena Kategorie-A 60.73
0. 151 JAROSLAV ŽÁK 40:07:00 1965 Muž Kategorie-B 60.46
0. 52 ROMAN MICHEL 40:17:00 1982 Muž Kategorie-A BRNO 60.17
0. 179 ŠŤEPÁN KŘEHLÍK 40:17:00 1987 Muž Kategorie-A 60.17
0. 90 KAREL VESELÝ 40:17:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 60.17
0. 148 LUBOMÍR ŠLANCAR 40:20:00 1953 Muž Kategorie-C ZS POŠTORNÁ 60.08
0. 211 MAREK HLADNÝ 40:26:00 1972 Muž Kategorie-B 59.91
0. 130 JAN MACHÁČEK 40:29:00 1969 Muž Kategorie-B PRDLAVKA MODŘICE 59.82
0. 194 JAKUB JAITNER 40:29:00 1986 Muž Kategorie-A Rebelbean Runners 59.82
0. 208 ALENA ŽÁKOVSKÁ 40:29:00 1962 Žena Kategorie-C HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS 59.82
0. 7 ROMAN BLÁHA 40:36:00 1964 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Kaštanka 59.62
0. 153 JAROSLAV PEPRLA 40:50:00 1949 Muž Kategorie-D 59.22
0. 120 JIŘÍ VEČEREK 40:50:00 1981 Muž Kategorie-A 59.22
0. 173 RADEK ŠLEZINGER 41:02:00 1981 Muž Kategorie-A Ostrovacice 58.89
0. 77 PAVEL NERUD 41:10:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 58.66
0. 182 PAVEL KAHOUN 41:17:00 1980 Muž Kategorie-A 58.47
0. 150 JAN BŮŽEK 41:18:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 58.44
0. 127 PETR KRIEG 41:22:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 58.33
0. 83 VLADIMÍR TICHÝ 41:24:00 1977 Muž Kategorie-A archiweb.cz 58.28
0. 185 MICHAL MAŇAS 41:25:00 1994 Muž Junioři 58.25
0. 209 ALEŠ ČECH 41:25:00 1976 Muž Kategorie-A CASABLANCA CAFÉ 58.25
0. 164 PAVEL MOKRÝ 41:26:00 1968 Muž Kategorie-B 58.22
0. 139 JIŘÍ BAŤA 41:27:00 1960 Muž Kategorie-C BRNO 58.19
0. 56 TEREZA PASEKOVÁ 41:30:00 1982 Žena Kategorie-A Mabruk 58.11
0. 227 TOMÁŠ MATUCHA 41:35:00 1979 Muž Kategorie-A 57.98
0. 46 MARTIN MACHÁČEK 41:37:00 1955 Muž Kategorie-C 57.92
0. 95 IVO ZEJDA 41:39:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 57.87
0. 217 JITKA ČERMÁKOVÁ 41:52:00 1961 Žena Kategorie-C SK SOKOL BRNO 57.52
0. 237 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 41:56:00 1979 Žena Kategorie-A TJ SOKOL LULEČ 57.41
0. 45 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 42:02:00 1964 Žena Kategorie-B 57.25
0. 222 MICHAEL LAPČÍK 42:10:00 1988 Muž Kategorie-A 57.04
0. 212 MILAN DANĚK 42:22:00 1962 Muž Kategorie-C HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS 56.72
0. 57 MIRKA PEŠÁKOVÁ 42:26:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 56.61
0. 65 JIŘÍ PROSTŘEDNÍ 42:30:00 1956 Muž Kategorie-C Brno 56.51
0. 138 LUCIE NOVÁKOVÁ 42:33:00 1973 Žena Kategorie-A 56.43
0. 158 EVA KLIMÁNKOVÁ 42:38:00 1973 Žena Kategorie-A 56.3
0. 74 JAN SPONAR 42:58:00 1950 Muž Kategorie-D 55.79
0. 240 DAVID VAŠÍČEK 43:02:00 1975 Muž Kategorie-A ALVA REAL team 55.69
0. 85 VERONIKA UBROVÁ 43:05:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 55.61
0. 118 ROMAN TŘÍSKA 43:06:00 1956 Muž Kategorie-C 55.58
0. 233 JANA SZOKEOVÁ 43:10:00 1965 Žena Kategorie-B BRNO 55.48
0. 190 JAKUB MATULA 43:13:00 1999 Muž Junioři HC Kometa Brno 55.41
0. 250 JIŘÍ RÝDEL 43:25:00 1983 Muž Kategorie-A 55.11
0. 205 PETR POMĚNKA 43:30:00 1973 Muž Kategorie-A Brno 54.98
0. 180 HYNEK MLČOUŠEK 43:37:00 1977 Muž Kategorie-A 54.81
0. 51 JURAJ MICHÁLEK 43:40:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 54.73
0. 156 LENKA ROZBOŘILOVÁ 44:04:00 1989 Žena Kategorie-A 54.15
0. 168 KAREL SVOBODA 44:11:00 1945 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 53.98
0. 243 PAVEL SEDLÁČEK 44:21:00 1953 Muž Kategorie-C Moravská Slavia / Orel Ži 53.74
0. 102 RENATA BŘEZINOVÁ 44:32:00 1975 Žena Kategorie-A 53.47
0. 101 MARTIN JASKULKA 44:32:00 1968 Muž Kategorie-B 53.47
0. 249 ERIK LUKÁČ 44:37:00 1983 Muž Kategorie-A Berg heil! 53.35
0. 26 DITA HOŘÍNKOVÁ 44:49:00 1994 Žena Junioři STŘELKA BRNO 53.07
0. 32 MARTIN JANÁČEK 45:03:00 1978 Muž Kategorie-A X-SPORTS 52.75
0. 204 DAVID LENHART 45:09:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 52.61
0. 181 PAVEL ŠRÁMEK 45:13:00 1978 Muž Kategorie-A 52.51
0. 122 MARTINA PAVELKOVÁ 45:21:00 1974 Žena Kategorie-A 52.33
0. 89 LUCIE VAVERKOVÁ 45:43:00 1985 Žena Kategorie-A Rosice 51.83
0. 171 RADIM KAPAVÍK 45:44:00 1985 Muž Kategorie-A 51.81
0. 184 STANISLAV JURÁNEK 45:52:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 51.63
0. 187 IVA ZITOVÁ 45:58:00 1959 Žena Kategorie-C 51.49
0. 128 JOSEF KUNC 46:12:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 51.18
0. 129 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 46:12:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 51.18
0. 183 JANA KALOVÁ 46:40:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 50.57
0. 112 MARIE KOCIÁNOVÁ 46:52:00 1946 Žena Kategorie-D 50.31
0. 44 EVA MICHÁLKOVÁ 46:55:00 1987 Žena Kategorie-A 50.25
0. 166 JAROSLAV GLANKOVIČ 47:03:00 1986 Muž Kategorie-A 50.08
0. 27 JANA HOŘÍNKOVÁ 47:04:00 1965 Žena Kategorie-B Střelka Brno 50.06
0. 22 JOSEF HOLÝ 47:13:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 49.87
0. 154 SILVIE DUDOVÁ 47:37:00 1979 Žena Kategorie-A 49.36
0. 137 MONIKA MERTOVÁ 47:54:00 1977 Žena Kategorie-A 49.01
0. 142 JOSEF MAGDZIAK 48:01:00 1980 Muž Kategorie-A 48.87
0. 16 MARKÉTA DVOŘÁKOVÁ 48:06:00 1977 Žena Kategorie-A 48.77
0. 246 VILMA PODMELOVÁ 48:18:00 1962 Žena Kategorie-C TTK JME 48.52
0. 232 MARTINA JEŽOVÁ 48:25:00 1975 Žena Kategorie-A 48.38
0. 92 MARTIN VRZAL 48:27:00 1985 Muž Kategorie-A IBM 48.34
0. 43 RADOMÍR KUBÍK 48:36:00 1964 Muž Kategorie-B Triatlon klub Brno 48.16
0. 78 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 48:42:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 48.04
0. 238 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 48:56:00 1973 Žena Kategorie-A Kupařovice 47.77
0. 121 JIŘÍ MAREK 49:42:00 1956 Muž Kategorie-C BRNO 46.87
0. 191 KAREL FUKSA 50:47:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 45.66
0. 119 PETRA JANCKOVÁ 50:49:00 1967 Žena Kategorie-B 45.62
0. 203 FRANTIŠEK KREJČÍ 51:49:00 1943 Muž Kategorie-D 44.55
0. 99 DANA ELLINGEROVÁ 52:54:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 43.43
0. 161 JANA VRÁBLOVÁ 53:29:00 1984 Žena Kategorie-A 42.85
0. 33 PETR JANÁČEK 55:40:00 1975 Muž Kategorie-A X-SPORTS 40.78
0. 197 VĚRA JIRÁSKOVÁ 58:22:00 1955 Žena Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 38.43
0. 97 JOSEF KUBÍK 58:48:00 1938 Muž Kategorie-E SK PTAČINA 38.07
0. 228 DITA BLAŽKOVÁ 64:01:00 1986 Žena Kategorie-A 34.16

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425