Již 28 let 1997 - 2024

10. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 10km - atletický ovál, 15.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
0. 73 LUKÁŠ SOURAL 35:14:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 100
0. 34 LUKÁŠ JANKŮ 35:46:00 1987 Muž Kategorie-A psipark.cz 88.51
0. 187 VÍT RYŠKA 36:43:00 1975 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 85.96
0. 204 MICHAL VANK 36:53:00 1992 Muž Junioři SK SKOL BRNO 85.53
0. 225 JAROSLAV HORÁK 37:13:00 1984 Muž Kategorie-A 84.67
0. 207 JOSEF BAMBAS 37:52:00 1971 Muž Kategorie-B FOKOLÁRE BRNO 83.05
0. 13 LUKÁŠ DLABÁČEK 37:57:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 82.84
0. 81 VLADIMÍR TEJKAL 38:17:00 1984 Muž Kategorie-A 82.03
0. 238 JIRÍ HORAVA 38:17:00 1980 Muž Kategorie-A 82.03
0. 219 JAKUB HOFF 38:21:00 1977 Muž Kategorie-A 81.87
0. 248 JAN MACURA 38:23:00 1972 Muž Kategorie-B HORIZONT KOLA NOVÁK 81.79
0. 14 MILAN DOLEŽAL 38:27:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 81.63
0. 212 ZBYNĚK ŽÁČEK 38:40:00 1971 Muž Kategorie-B 81.12
0. 75 JINDŘICH ŠÁLEK 38:43:00 1966 Muž Kategorie-B LOKOMOTIVA BŘECLAV 81
0. 68 JIŘÍ RERYCH 38:43:00 1962 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 81
0. 251 PETR NĚMEC 38:47:00 1986 Muž Kategorie-A 80.85
0. 242 JAN ŠTOURAČ 38:51:00 1988 Muž Kategorie-A 80.69
0. 235 JAN NĚMEC 39:14:00 1986 Muž Kategorie-A 79.8
0. 192 PAVEL HOVĚŽÁK 39:22:00 1975 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 79.5
0. 24 PETR HORÁK 39:29:00 1976 Muž Kategorie-A SOKOL PRŠTICE 79.24
0. 160 PAVEL CZERNÝ 39:33:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 79.09
0. 246 TOMÁŠ BUBELA 39:51:00 1971 Muž Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 78.41
0. 220 MARTIN ČERMÁK 39:55:00 1993 Muž Junioři SKOL BRNO 78.27
0. 23 PETR HORA 40:07:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 77.83
0. 203 LUKÁŠ SEDLISKÝ 40:19:00 1982 Muž Kategorie-A 77.39
0. 229 RADEK DOČKAL 40:23:00 1966 Muž Kategorie-B RILA TEAM 77.25
0. 150 LADISLAV KAZDA 40:28:00 1975 Muž Kategorie-A 77.07
0. 206 MARTIN SKYBA 40:28:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 77.07
0. 132 TOMÁŠ VEČEŘA 40:39:00 1989 Muž Kategorie-A AK Blansko Dvorská 76.67
0. 4 ZBYNĚK BEDNÁŘ 40:40:00 1973 Muž Kategorie-A Tišnov 76.64
0. 228 LUKÁŠ SÝKORA L 40:44:00 1980 Muž Kategorie-A DRNOVICE 76.5
0. 137 ALEŠ HRABOVSKÝ 40:50:00 1981 Muž Kategorie-A IBM 76.29
0. 211 SERBAN BACIU 40:53:00 1980 Muž Kategorie-A 76.18
0. 61 VÁCLAV POKORNÝ 40:55:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 76.11
0. 72 JIŘÍ SLAVÍK 41:01:00 1954 Muž Kategorie-C Hustopeče 75.9
0. 9 MARTIN BULÍN 41:06:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 75.73
0. 100 SVATOPLUK SEDLÁČEK 41:08:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 75.66
0. 183 TOMÁŠ KALINA 41:20:00 1985 Muž Kategorie-A Triexpert Adidas Team 75.24
0. 144 JAROSLAV KAŠE 41:39:00 1953 Muž Kategorie-C Club běžeckých outsiderů 74.59
0. 145 MIROSLAV NOSEK 41:42:00 1955 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 74.49
0. 240 KRYŠTOF HUMLÍČEK 41:46:00 1994 Muž Junioři 74.36
0. 222 MARTIN ČECH 41:46:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 74.36
0. 241 ONDŘEJ HUMLÍČEK 41:50:00 1971 Muž Kategorie-B Runaway Brno 74.22
0. 30 DAVID CHVASTEK 41:53:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 74.12
0. 223 PAVEL TEŠNAR 42:19:00 1973 Muž Kategorie-A AC MS BRNO 73.26
0. 201 DAGMAR KYNČLOVÁ 42:24:00 1972 Žena Kategorie-B SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 73.1
0. 202 PAVEL CIBULKA 42:30:00 1964 Muž Kategorie-B 72.9
0. 5 PETR BĚLOHOUBEK 42:35:00 1972 Muž Kategorie-B 72.74
0. 193 PIERLUIGI CUCCHIARINI 42:36:00 1958 Muž Kategorie-C ITÁLIE 72.71
0. 151 MIROSLAV JANÁČEK 42:37:00 1985 Muž Kategorie-A 72.68
0. 122 PAVEL KUČÍNSKÝ 42:39:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 72.61
0. 21 VLASTIMIL HOLER 42:44:00 1981 Muž Kategorie-A Kensei Dojo Brno 72.45
0. 82 ZDENKO TICHÝ 42:59:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 71.97
0. 28 TOMÁŠ HRDINA 43:00:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 71.94
0. 184 PETR KAZDA 43:06:00 1970 Muž Kategorie-B 71.75
0. 224 JAN CHARVÁT 43:08:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 71.68
0. 154 PAVEL JUŘICA 43:13:00 1979 Muž Kategorie-A 71.53
0. 66 MIROSLAV PŠENICA 43:18:00 1980 Muž Kategorie-A 71.37
0. 191 IVO MIKA 43:19:00 1966 Muž Kategorie-B 71.34
0. 243 TOMÁŠ POKLUDA 43:20:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 71.31
0. 214 MARTINA MATULOVÁ 43:21:00 1972 Žena Kategorie-B 71.28
0. 63 JIŘÍ POZLER 43:23:00 1983 Muž Kategorie-A 71.21
0. 247 MILOŠ GRUBER 43:25:00 1984 Muž Kategorie-A 71.15
0. 182 JAKUB ROUPEC 43:25:00 1982 Muž Kategorie-A 71.15
0. 129 LIBOR KOVAŘÍK 43:26:00 1969 Muž Kategorie-B 71.12
0. 148 PETR MIKEŠ 43:28:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 71.06
0. 40 JAROSLAV KROPÁČEK 43:34:00 1970 Muž Kategorie-B 70.87
0. 128 JAROSLAV DUŠIL 43:34:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 70.87
0. 232 FILIP VRÁNA 43:58:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 70.14
0. 134 JANA VYROUBALOVÁ 44:02:00 1991 Žena Kategorie-A 70.02
0. 3 LUKÁŠ BÁR 44:03:00 1974 Muž Kategorie-A Esko Brno 69.98
0. 118 JAN FIEDLER 44:13:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 69.68
0. 152 ALEXANDER MRŮZEK 44:14:00 1965 Muž Kategorie-B Univerzita Brno plavání 69.65
0. 156 ALEŠ BŘEZINA 44:19:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 69.5
0. 126 PETR KUČÍREK 44:32:00 1958 Muž Kategorie-C 69.12
0. 119 DOROTA ANDERLOVÁ 44:39:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 68.91
0. 188 MARTIN ŠTĚPÁNEK 44:54:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.47
0. 239 PAVEL MIKITA 44:58:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 68.35
0. 174 MARTIN JEŽ 45:00:00 1973 Muž Kategorie-A HaPe sport Brno 68.3
0. 47 LUKÁŠ MAŇÁSEK 45:05:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 68.15
0. 234 TOMÁŠ PASEKA 45:12:00 1982 Muž Kategorie-A 67.95
0. 12 ĽUBOŠ ČUS 45:22:00 1974 Muž Kategorie-A SAP 67.66
0. 8 ROMAN BŘEZINA 45:27:00 1976 Muž Kategorie-A VSK TECHNIKA BRNO 67.52
0. 190 OLDŘICH ŠPERKA 45:27:00 1956 Muž Kategorie-C 67.52
0. 172 MARCEL TRNKA 45:28:00 1977 Muž Kategorie-A Vokolopriglu 67.49
0. 130 ROMAN NĚMEC 45:37:00 1972 Muž Kategorie-B 67.24
0. 185 JAN SOVÁK 45:42:00 1989 Muž Kategorie-A Masarykova uni 67.1
0. 80 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 45:50:00 1971 Muž Kategorie-B 66.87
0. 77 PAVEL NERUD 45:50:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 66.87
0. 213 JAROSLAV MATULA 45:52:00 1970 Muž Kategorie-B 66.82
0. 210 DAVID SEIBT 46:05:00 1975 Muž Kategorie-A 66.46
0. 162 TOMÁŠ HONEK 46:10:00 1984 Muž Kategorie-A BRNO 66.32
0. 179 MICHAEL LAPČÍK 46:11:00 1988 Muž Kategorie-A 66.29
0. 146 ONDŘEJ KOUKAL 46:13:00 1988 Muž Kategorie-A BRNO 66.24
0. 159 PAVEL PUČERA 46:14:00 1979 Muž Kategorie-A Slavkov 66.21
0. 189 ALEŠ STRÁNÍK 46:19:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 66.07
0. 117 VLADIMÍR JIRÁSEK 46:26:00 1953 Muž Kategorie-C Brno 65.88
0. 198 PETRA ŽALLMANNOVÁ 46:28:00 1978 Žena Kategorie-A 65.82
0. 67 JIŘÍ RERYCH 46:32:00 1988 Muž Kategorie-A 65.72
0. 158 DANIEL DRAGOLOV 46:40:00 1967 Muž Kategorie-B 65.5
0. 176 JAN HORÁK 46:42:00 1986 Muž Kategorie-A 65.45
0. 180 JIŘÍ BRTNÍK 46:49:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 65.26
0. 121 LUCIE COUFALOVÁ 46:50:00 1986 Žena Kategorie-A BRNO 65.23
0. 79 PAVEL ŠRÁMEK 47:06:00 1983 Muž Kategorie-A Vysoké Popovice 64.81
0. 157 ALBÍN HANÁK 47:14:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 64.59
0. 227 TOMÁŠ HÁJEK 47:17:00 1986 Muž Kategorie-A 64.52
0. 226 LUBOMÍR HÝBL 47:20:00 1958 Muž Kategorie-C Autoškola Hýbl 64.44
0. 139 ALEŠ KAŠPAR 47:24:00 1978 Muž Kategorie-A VSK. UNIVERZITA 64.33
0. 208 LINDA BENIAČOVÁ 47:27:00 1978 Žena Kategorie-A 64.25
0. 244 KATEŘINA STAŇKOVÁ 47:29:00 1988 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 64.2
0. 186 EVGHENII KUNITSKI 47:33:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 64.1
0. 231 PETR DYTRT 47:49:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 63.68
0. 90 KAREL VESELÝ 47:57:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.48
0. 256 ROMAN STANEC 47:59:00 1980 Muž Kategorie-A 63.43
0. 135 JURAJ VRÁBEL 48:06:00 1982 Muž Kategorie-A 63.25
0. 196 MARTIN ČADEK 48:10:00 1957 Muž Kategorie-C 63.15
0. 249 FRANTIŠEK NOVOTNÝ 48:11:00 1995 Muž Junioři 63.12
0. 236 JAN BŮŽEK 48:14:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 63.05
0. 171 ZDENĚK LANGR 48:27:00 1976 Muž Kategorie-A 62.72
0. 200 JOSEF KUNC 48:33:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 62.57
0. 181 PAVEL TYLEČEK 48:37:00 1973 Muž Kategorie-A Jundrováci 62.47
0. 163 TOMÁŠ MACHULKA 48:38:00 1987 Muž Kategorie-A 62.45
0. 209 MAREK HLADNÝ 48:41:00 1972 Muž Kategorie-B 62.37
0. 125 PETR KRIEG 48:58:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 61.95
0. 91 ZDENĚK VIŠŇA 49:02:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 61.86
0. 178 TOMÁŠ KRUML 49:04:00 1966 Muž Kategorie-B 61.81
0. 65 JIŘÍ PROSTŘEDNÍ 49:13:00 1956 Muž Kategorie-C Brno 61.59
0. 245 LUDĚK LEDVINA 49:21:00 1976 Muž Kategorie-A 61.39
0. 141 VLADIMÍR ŠOUMAL 49:25:00 1980 Muž Kategorie-A 61.3
0. 194 ALAN MUNTEANU 49:26:00 1969 Muž Kategorie-B 61.27
0. 127 LADISLAV ČECH 49:30:00 1973 Muž Kategorie-A Mokrá 61.18
0. 237 JAROSLAV BIL 49:45:00 1959 Muž Kategorie-C TRADOC VYŠKOV 60.82
0. 83 VLADIMÍR TICHÝ 50:06:00 1977 Muž Kategorie-A archiweb.cz 60.33
0. 131 JAROSLAV PEPRLA 50:06:00 1949 Muž Kategorie-D 60.33
0. 56 TEREZA PASEKOVÁ 50:06:00 1982 Žena Kategorie-A Mabruk 60.33
0. 142 ALEŠ ČECH 50:08:00 1976 Muž Kategorie-A CASABLANCA CAFÉ 60.28
0. 170 JAN ZÁLESÁK 50:12:00 1974 Muž Kategorie-A 60.19
0. 123 JAROMÍRA HLAVÁČOVÁ 50:19:00 1969 Žena Kategorie-B 60.02
0. 169 JIŘÍ BAŤA 50:28:00 1960 Muž Kategorie-C BRNO 59.82
0. 101 MARTIN JASKULKA 51:11:00 1968 Muž Kategorie-B 58.84
0. 45 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 51:14:00 1964 Žena Kategorie-B 58.77
0. 250 PATRICIA CAMIA 51:18:00 1969 Žena Kategorie-B PRDLAVKA 58.68
0. 255 DAVID VAŠÍČEK 51:39:00 1975 Muž Kategorie-A ALVA REAL team 58.22
0. 85 VERONIKA UBROVÁ 51:45:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 58.08
0. 57 MIRKA PEŠÁKOVÁ 51:48:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 58.02
0. 230 KAREL HALOUZKA 51:51:00 1973 Muž Kategorie-A Javorníky 57.95
0. 74 JAN SPONAR 52:06:00 1950 Muž Kategorie-D 57.63
0. 95 IVO ZEJDA 52:06:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 57.63
0. 147 DAVID LENHART 52:12:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 57.5
0. 51 JURAJ MICHÁLEK 52:37:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 56.96
0. 161 MICHAL ŠRÁMEK 52:37:00 1980 Muž Kategorie-A 56.96
0. 124 JIŘÍ SKOTÁK 52:47:00 1964 Muž Kategorie-B Blansko 56.75
0. 177 ONDŘEJ NOVOTNÝ 52:56:00 1973 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 56.56
0. 199 PAVEL SEDLÁČEK 53:27:00 1953 Muž Kategorie-C Moravská Slavia / Orel Ži 55.92
0. 149 OLDŘICH SVOBODA 53:49:00 1978 Muž Kategorie-A 55.47
0. 253 PETRA MIŠKOVÁ 54:00:00 1982 Žena Kategorie-A 55.25
0. 252 ROBERT JAHODA 54:31:00 1974 Muž Kategorie-A BRNO 54.63
0. 89 LUCIE VAVERKOVÁ 54:37:00 1985 Žena Kategorie-A Rosice 54.51
0. 116 JIŘÍ ŠMITÁK 54:42:00 1944 Muž Kategorie-D AC MORAVSKA SLAVIA 54.41
0. 164 DALIBOR ŠIMON 54:51:00 1987 Muž Kategorie-A 54.24
0. 27 JANA HOŘÍNKOVÁ 54:52:00 1965 Žena Kategorie-B Střelka Brno 54.22
0. 102 RENATA BŘEZINOVÁ 55:17:00 1975 Žena Kategorie-A 53.73
0. 103 KVĚTOSLAV HÁNA 55:28:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 53.52
0. 167 OTA VLASÁK 55:43:00 1968 Muž Kategorie-B 53.24
0. 205 JAN VOJTA 55:43:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 53.24
0. 218 IVA ZITOVÁ 56:03:00 1959 Žena Kategorie-C 52.86
0. 153 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 56:17:00 1970 Žena Kategorie-B 52.6
0. 120 HYNEK MLČOUŠEK 56:23:00 1977 Muž Kategorie-A 52.49
0. 133 KATEŘINA SKLENÁŘOVÁ 56:28:00 1976 Žena Kategorie-A 52.4
0. 215 TEREZA GECOVÁ 56:55:00 1983 Žena Kategorie-A 51.9
0. 254 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 56:57:00 1973 Žena Kategorie-A Kupařovice 51.87
0. 233 ĽUBICA GAŽÚROVÁ 57:36:00 1981 Žena Kategorie-A 51.17
0. 217 KAREL FUKSA 57:41:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 51.08
0. 22 JOSEF HOLÝ 58:00:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 50.75
0. 112 MARIE KOCIÁNOVÁ 58:12:00 1946 Žena Kategorie-D 50.54
0. 168 SILVIE HANYCHOVÁ 58:31:00 1994 Žena Junioři SK SKOL BRNO 50.21
0. 216 MARTINA JEŽOVÁ 58:35:00 1975 Žena Kategorie-A 50.14
0. 138 JIŘÍ FRAI 58:39:00 1994 Muž Junioři 50.07
0. 140 SILVIE DUDOVÁ 59:11:00 1979 Žena Kategorie-A 49.53
0. 155 LUCIE HRUŠKOVÁ 59:21:00 1973 Žena Kategorie-A BRNO 49.37
0. 166 KAREL ANDRYSÍK 60:22:00 1974 Muž Kategorie-A 48.37
0. 44 EVA MICHÁLKOVÁ 60:46:00 1987 Žena Kategorie-A 47.98
0. 106 MILAN HRUBÝ 60:53:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 47.87
0. 43 RADOMÍR KUBÍK 61:02:00 1964 Muž Kategorie-B Triatlon klub Brno 47.73
0. 16 MARKÉTA DVOŘÁKOVÁ 61:06:00 1977 Žena Kategorie-A 47.67
0. 173 VĚRA JIRÁSKOVÁ 70:44:00 1955 Žena Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 39.81
0. 143 ZDEŇKA ANTONNOVÁ 72:00:00 1981 Žena Kategorie-A 38.94
0. 97 JOSEF KUBÍK 73:53:00 1938 Muž Kategorie-E SK PTAČINA 37.69