Již 28 let 1997 - 2024

11. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 5km - atletický ovál, 17.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
0. 274 MARTIN ŠMÍD 15:23:00 1980 Muž Kategorie-A STŘELKA 100
0. 279 DANIEL ORÁLEK 16:05:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 85.65
0. 217 JIŘÍ PETR 16:27:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 83.52
0. 164 LADISLAV SUK 16:31:00 1983 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 83.14
0. 283 VÍT KNĚŽÍNEK 17:14:00 1991 Muž Kategorie-A TRIEXPERT TEAM 79.26
0. 97 LUKÁŠ SOURAL 17:19:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 78.84
0. 275 PETR SVOBODA 17:19:00 1968 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 78.84
0. 56 LADISLAV KAZDA 17:20:00 1975 Muž Kategorie-A 78.75
0. 286 LUKÁŠ DLABÁČEK 17:26:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 78.24
0. 241 JAN FIALA 17:49:00 1972 Muž Kategorie-B MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 76.34
0. 281 JAROSLAV HORÁK 17:57:00 1984 Muž Kategorie-A 75.7
0. 43 TOMÁŠ HRDINA 17:58:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 75.62
0. 39 PETR HORÁK 18:06:00 1976 Muž Kategorie-A SOKOL PRŠTICE 74.99
0. 18 PAVEL CZERNÝ 18:13:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 74.45
0. 269 TOMÁŠ HONEK 18:13:00 1994 Muž Junioři 74.45
0. 263 PETR MATULA 18:16:00 1982 Muž Kategorie-A SK RADIOSPORT BÍLOVICE 74.22
0. 277 SERBAN BACIU 18:31:00 1980 Muž Kategorie-A 73.08
0. 267 PAVEL HOVĚŽÁK 18:33:00 1975 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 72.93
0. 161 PETR HALAS 18:33:00 1973 Muž Kategorie-B AHA VYŠKOV 72.93
0. 27 RADIM FLORIÁN 18:34:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 72.85
0. 4 DUŠAN ALMAN 18:36:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 72.71
0. 152 JIŘÍ VRTÍLKA 18:40:00 1980 Muž Kategorie-A 72.41
0. 285 METODĚJ TALANDA 18:42:00 1983 Muž Kategorie-A SK JUNDROV 72.26
0. 199 JAROSLAV DUŠIL 18:44:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 72.12
0. 23 MILAN DOLEŽAL 18:47:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 71.9
0. 254 JIRÍ HORAVA 18:48:00 1980 Muž Kategorie-A 71.83
0. 80 JAROSLAV NOVOTNÝ 18:49:00 1984 Muž Kategorie-A AC MS Brno 71.75
0. 9 RADIM BENEK 18:49:00 1975 Muž Kategorie-A VINIČNÉ ŠUMICE 71.75
0. 249 ONDŘEJ PLECHATÝ 18:51:00 1984 Muž Kategorie-A FOTBAL BÍTEŠ 71.61
0. 86 TOMÁŠ POHL 18:53:00 1973 Muž Kategorie-B 71.47
0. 260 JAN KUCERA 18:53:00 1981 Muž Kategorie-A TK MOR. BUDĚJOVICE 71.47
0. 233 JIŘÍ RERYCH 18:54:00 1962 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 71.39
0. 88 VÁCLAV POKORNÝ 18:55:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 71.32
0. 270 MARTIN SKYBA 18:56:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 71.25
0. 144 MIROSLAV NOSEK 18:58:00 1955 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 71.11
0. 273 MICHAL JIRKA 19:08:00 1984 Muž Kategorie-A 70.4
0. 59 LUCIE KOLKOVÁ 19:09:00 1982 Žena Kategorie-A BRNO 70.33
0. 215 JAKUB JOHANÍK 19:10:00 1982 Muž Kategorie-A 70.26
0. 17 MARTIN BULÍN 19:19:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 69.64
0. 278 TOMÁŠ VAŠÍČEK 19:20:00 1981 Muž Kategorie-A 69.57
0. 14 TOMÁŠ BUBELA 19:24:00 1971 Muž Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 69.3
0. 253 PAVEL PUČERA 19:29:00 1979 Muž Kategorie-A Slavkov 68.96
0. 118 JIŘÍ VEMOLA 19:31:00 1977 Muž Kategorie-A Bukovice 68.82
0. 280 TIBOR SZABO 19:31:00 1988 Muž Kategorie-A INQOOL.CZ 68.82
0. 221 ALEŠ HRABOVSKÝ 19:32:00 1981 Muž Kategorie-A IBM 68.75
0. 108 LADISLAV ŠTEVANKA 19:35:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.55
0. 227 PAVEL STEHLÍK 19:40:00 1974 Muž Kategorie-A HOSTĚRÁDKY -REŠOV 68.22
0. 268 MAREK HRABAL 19:47:00 1995 Muž Junioři 67.76
0. 154 PETR LIŠKA 19:48:00 1995 Muž Junioři 67.69
0. 8 PETR BĚLOHOUBEK 19:48:00 1972 Muž Kategorie-B 67.69
0. 117 ONDŘEJ VACULA 19:50:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 67.56
0. 38 PETR HORA 19:50:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 67.56
0. 72 PETR MAREŠ 19:55:00 1983 Muž Kategorie-A 67.24
0. 287 PAVEL PONEŠ 19:58:00 1978 Muž Kategorie-A TK SOKOLI 67.05
0. 202 PETR MIKEŠ 20:00:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 66.92
0. 103 MARTIN ŠIMUNEK 20:01:00 1966 Muž Kategorie-B 66.85
0. 284 PAVEL CIBULKA 20:02:00 1964 Muž Kategorie-B 66.79
0. 46 RADIM HUPŠIL 20:03:00 1984 Muž Kategorie-A 66.72
0. 507 ONDŘEJ HUMLÍČEK 20:06:00 1971 Muž Kategorie-B Runaway Brno 66.53
0. 128 LADA ŽELEZNÁ 20:08:00 1989 Žena Kategorie-A 66.41
0. 239 FILIP VRÁNA 20:09:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 66.34
0. 91 MIROSLAV PŠENICA 20:13:00 1980 Muž Kategorie-A 66.09
0. 166 MARTIN VOŘECHOVSKÝ 20:17:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 65.84
0. 157 PAVEL KUČÍNSKÝ 20:17:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 65.84
0. 220 PAVEL TEŠNAR 20:18:00 1973 Muž Kategorie-B AC MS BRNO 65.78
0. 191 ALENA KRCHÁKOVÁ 20:21:00 1957 Žena Kategorie-C AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 65.59
0. 230 RUDOLF MATULKA 20:26:00 1993 Muž Junioři 65.29
0. 160 JAN PACEK 20:29:00 1985 Muž Kategorie-A 65.1
0. 176 BORIS HAŠA 20:30:00 1978 Muž Kategorie-A 65.04
0. 116 LUDVÍK VACEK 20:31:00 1976 Muž Kategorie-A BRNO 64.98
0. 136 MICHAL. BŮBELA 20:33:00 1972 Muž Kategorie-B Slavkov u Brna 64.86
0. 186 LIBOR KOVAŘÍK 20:34:00 1969 Muž Kategorie-B 64.8
0. 257 LENKA JANČAŘÍKOVÁ 20:37:00 1970 Žena Kategorie-B AAC BRNO 64.62
0. 110 ZBYNĚK TKADLČÍK 20:38:00 1974 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 64.56
0. 195 PETR JANEK 20:38:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 64.56
0. 87 TOMÁŠ POKLUDA 20:39:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 64.5
0. 509 LUKÁŠ KOCUR 20:40:00 1977 Muž Kategorie-A 64.44
0. 142 RADEK VALENT 20:41:00 1970 Muž Kategorie-B 64.38
0. 506 MILOŠ DOLEŽAL 20:45:00 1976 Muž Kategorie-A Mokrá-Horákov 64.14
0. 258 LEOŠ VANŽURA 20:46:00 1984 Muž Kategorie-A 64.08
0. 7 ZBYNĚK BEDNÁŘ 20:50:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 63.84
0. 513 JIŘÍ POZLER 20:50:00 1983 Muž Kategorie-A 63.84
0. 203 PETR ŽDÁNSKÝ 20:52:00 1985 Muž Kategorie-A Brno 63.72
0. 66 JOSEF KUNC 20:52:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 63.72
0. 172 JAROSLAV KOČA 20:53:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 63.66
0. 79 ROMAN NĚMEC 20:53:00 1972 Muž Kategorie-B 63.66
0. 150 LINDA BENIAČOVÁ 20:54:00 1978 Žena Kategorie-A 63.6
0. 189 DANIEL DRAGOLOV 21:00:00 1967 Muž Kategorie-B 63.25
0. 252 MARTN MACHOLAN 21:04:00 1988 Muž Kategorie-A VELKÁ BÍTEŠ 63.02
0. 266 MICHAEL LAPČÍK 21:08:00 1988 Muž Kategorie-A 62.79
0. 71 LUKÁŠ MAŇÁSEK 21:09:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 62.73
0. 214 PAVLA NOVÁKOVÁ 21:18:00 1981 Žena Kategorie-A 62.22
0. 36 VLASTIMIL HOLER 21:19:00 1981 Muž Kategorie-A Kensei Dojo Brno 62.17
0. 15 FILIP BUCEK 21:21:00 1984 Muž Kategorie-A Brno 62.05
0. 240 ONDŘEJ VENCL 21:21:00 1975 Muž Kategorie-A 62.05
0. 167 RICHARD SLÁMA 21:21:00 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 62.05
0. 517 ALEXANDR ZAVADIL 21:22:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 62
0. 12 PETR BOHÁČEK 21:22:00 1982 Muž Kategorie-A 62
0. 251 JAN CHARVÁT 21:25:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 61.83
0. 503 MILOŠ BUKVAI 21:28:00 1985 Muž Kategorie-A Považská Bystrica 61.66
0. 53 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 21:28:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 61.66
0. 109 ZDENKO TICHÝ 21:29:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 61.61
0. 225 ALEXANDRU VERDES 21:30:00 1982 Muž Kategorie-A 61.55
0. 516 DAVID VRÁNEK 21:30:00 1978 Muž Kategorie-A 61.55
0. 223 PAVEL MIKITA 21:32:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.44
0. 75 JAROSLAV MATULA 21:35:00 1970 Muž Kategorie-B 61.27
0. 192 LUCIE JOHANÍKOVÁ 21:37:00 1986 Žena Kategorie-A 61.16
0. 96 JIŘÍ SLAVÍK 21:37:00 1954 Muž Kategorie-C Hustopeče 61.16
0. 2 MARCEL TRNKA 21:39:00 1977 Muž Kategorie-A Vokolopriglu 61.05
0. 504 LADISLAV ČECH 21:41:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 60.95
0. 222 ADÉLA BÓDIOVÁ 21:43:00 1976 Žena Kategorie-A Triexpert Brno 60.84
0. 248 DOROTA ANDERLOVÁ 21:45:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 60.73
0. 211 JAROMÍR KALA 21:45:00 1990 Muž Kategorie-A 60.73
0. 272 JAN TEČL 21:45:00 1958 Muž Kategorie-C Troubsko 60.73
0. 170 RADEK BRÁZDA 21:47:00 1967 Muž Kategorie-B 60.62
0. 194 MAGDA KREJČOVÁ 21:47:00 1980 Žena Kategorie-A BRNO 60.62
0. 232 JIŘÍ RERYCH 21:48:00 1988 Muž Kategorie-A 60.57
0. 30 KAREL HALOUZKA 21:53:00 1973 Muž Kategorie-B Javorníky 60.3
0. 512 HYNEK MLČOUŠEK 21:56:00 1977 Muž Kategorie-A 60.14
0. 119 KAREL VESELÝ 21:56:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 60.14
0. 237 JINDŘICH SCHICK 21:59:00 1975 Muž Kategorie-A Jihomoravský kraj 59.98
0. 243 KAROL KAISER 22:01:00 1986 Muž Kategorie-A 59.87
0. 48 JAKUB JAITNER 22:01:00 1986 Muž Kategorie-A Rebelbean Runners 59.87
0. 35 JAROMÍRA HLAVÁČOVÁ 22:04:00 1969 Žena Kategorie-B 59.71
0. 234 JAN BŮŽEK 22:04:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 59.71
0. 139 IVO DITTRICH 22:07:00 1981 Muž Kategorie-A 59.56
0. 113 DALIBOR UHLÍŘ 22:10:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 59.4
0. 40 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 22:11:00 1977 Žena Kategorie-A Prštice 59.35
0. 198 JIŘÍ BRTNÍK 22:11:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 59.35
0. 271 PETR DYTRT 22:20:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 58.88
0. 104 VLADIMÍR ŠOUMAL 22:20:00 1980 Muž Kategorie-A 58.88
0. 32 ALBÍN HANÁK 22:20:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.88
0. 19 MARTIN ČADEK 22:22:00 1957 Muž Kategorie-C 58.78
0. 148 ALEŠ STRÁNÍK 22:25:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 58.62
0. 133 MARTIN KOŠŤÁL 22:25:00 1984 Muž Kategorie-A 58.62
0. 250 LIBOR HLAVÁČ 22:25:00 1978 Muž Kategorie-A 58.62
0. 264 FRANTIŠEK ZEZULKA 22:26:00 1943 Muž Kategorie-E 58.57
0. 276 MATĚJ NYTRA 22:26:00 1988 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA 58.57
0. 508 EVA KLIMÁNKOVÁ 22:27:00 1973 Žena Kategorie-B 58.52
0. 76 MARTINA MATULOVÁ 22:27:00 1972 Žena Kategorie-B 58.52
0. 245 JAKUB STRAKA 22:28:00 1981 Muž Kategorie-A 58.47
0. 229 MONIKA SZÜCSOVÁ 22:28:00 1979 Žena Kategorie-A 58.47
0. 197 PETR LAŠTŮVKA 22:31:00 1981 Muž Kategorie-A 58.32
0. 163 PAVLA VŠETEČKOVÁ 22:33:00 1975 Žena Kategorie-A Motor Journal 58.22
0. 205 JAROSLAV KAŠE 22:34:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 58.17
0. 265 TOMÁŠ PASEKA 22:40:00 1982 Muž Kategorie-A 57.87
0. 238 LUBOR BENDA 22:42:00 1963 Muž Kategorie-C BRNO 57.77
0. 216 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 22:47:00 1995 Žena Junioři 57.52
0. 131 RADEK HORÁK 22:50:00 1979 Muž Kategorie-A SOKOL PRSTICE 57.37
0. 505 ONDŘEJ ČERVINKA 23:08:00 1978 Muž Kategorie-A 56.5
0. 124 IVO ZEJDA 23:09:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 56.45
0. 187 JIŘÍ BAŤA 23:17:00 1960 Muž Kategorie-C BRNO 56.07
0. 129 VERONIKA ŽIGOVÁ 23:20:00 1990 Žena Kategorie-A Ostrava 55.93
0. 78 PAVEL MOKRÝ 23:20:00 1968 Muž Kategorie-B 55.93
0. 204 PETR POMĚNKA 23:21:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 55.88
0. 132 JAROSLAV ŽÁK 23:25:00 1965 Muž Kategorie-B 55.69
0. 90 JIŘÍ PROSTŘEDNÍ 23:26:00 1956 Muž Kategorie-C Brno 55.65
0. 159 KLÁRA NEČASOVÁ 23:28:00 1994 Žena Junioři 55.55
0. 190 ALEŠ ČECH 23:33:00 1976 Muž Kategorie-A CASABLANCA CAFÉ 55.32
0. 82 MIRKA PEŠÁKOVÁ 23:33:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 55.32
0. 171 LENKA KOČOVÁ 23:34:00 1981 Žena Kategorie-A BRNO 55.28
0. 168 ZDENĚK VIŠŇA 23:46:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 54.73
0. 209 ROMAN KRESTA 23:51:00 1965 Muž Kategorie-B Židenice 54.5
0. 20 ĽUBOŠ ČUS 23:51:00 1974 Muž Kategorie-A SAP 54.5
0. 218 ŠTEFAN KVAK 23:53:00 1972 Muž Kategorie-B 54.41
0. 169 JIŘÍ WAGNER 23:59:00 1980 Muž Kategorie-A 54.14
0. 112 VERONIKA UBROVÁ 23:59:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 54.14
0. 224 MICHAL HUTSKÝ 24:02:00 1987 Muž Kategorie-A 54.01
0. 29 MARTIN HALFAR 24:06:00 1987 Muž Kategorie-A Brno 53.83
0. 255 IVAN MAREK 24:08:00 1977 Muž Kategorie-A 53.74
0. 145 LADISLAV FILDÁN 24:09:00 1955 Muž Kategorie-C EKOL BRNO 53.7
0. 177 DENISA JEMELÍKOVÁ 24:16:00 1993 Žena Junioři 53.39
0. 165 MARTA SEDLÁČKOVÁ 24:16:00 1978 Žena Kategorie-A 53.39
0. 134 JIŘÍ HRNČÍŘ 24:17:00 1984 Muž Kategorie-A 53.35
0. 231 MARIE DOLEŽELOVÁ 24:19:00 1982 Žena Kategorie-A 53.26
0. 208 JAN ZÁLESÁK 24:20:00 1974 Muž Kategorie-A 53.22
0. 140 PETR KRIEG 24:25:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 53
0. 77 JURAJ MICHÁLEK 24:25:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 53
0. 502 PETR BŘEZINA 24:29:00 1950 Muž Kategorie-D Brno 52.83
0. 147 JAROSLAV PEPRLA 24:30:00 1949 Muž Kategorie-D 52.79
0. 182 JAN FUKSA 24:38:00 1984 Muž Kategorie-A 52.45
0. 259 PETR BOŽEK 24:42:00 1977 Muž Kategorie-A LS BRNO 52.28
0. 256 MILAN NOVOTNÝ 24:49:00 1976 Muž Kategorie-A 51.99
0. 151 JAN SPONAR 24:52:00 1950 Muž Kategorie-D 51.86
0. 183 DAVID LENHART 24:55:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 51.74
0. 13 RENATA BŘEZINOVÁ 24:56:00 1975 Žena Kategorie-A 51.7
0. 115 KAREL USTOHAL 24:56:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 51.7
0. 137 TOMAS FRYZA 24:57:00 1977 Muž Kategorie-A 51.66
0. 55 RADIM KAPAVÍK 25:03:00 1985 Muž Kategorie-A 51.41
0. 228 JARMILA STUDENÁ 25:04:00 1972 Žena Kategorie-B 51.37
0. 515 LUKÁŠ SÝKORA 25:06:00 1980 Muž Kategorie-A 51.29
0. 196 JAKUB VAVERKA 25:07:00 1998 Muž Junioři 51.25
0. 201 LUCIE VAVERKOVÁ 25:08:00 1985 Žena Kategorie-A Rosice 51.21
0. 261 JAN KOZÁK 25:19:00 1979 Muž Kategorie-A 50.76
0. 262 VERONIKA FLORIÁNOVÁ 25:23:00 1973 Žena Kategorie-B AP BRNO 50.6
0. 143 JANA WALLOVÁ 25:23:00 1973 Žena Kategorie-B 50.6
0. 98 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 25:24:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 50.56
0. 162 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 25:26:00 1979 Žena Kategorie-A TJ SOKOL LULEČ 50.48
0. 149 ROMAN TUPA 25:36:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 50.09
0. 155 DAGMAR PICHOVÁ 25:43:00 1977 Žena Kategorie-A 49.82
0. 181 IVA ZITOVÁ 25:53:00 1959 Žena Kategorie-C 49.43
0. 242 MARTINA MORÁVKOVÁ 25:57:00 1981 Žena Kategorie-A 49.28
0. 41 DITA HOŘÍNKOVÁ 26:04:00 1994 Žena Junioři STŘELKA BRNO 49.02
0. 153 KATEŘINA KREJČÍŘÍKOVÁ 26:07:00 1972 Žena Kategorie-B 48.9
0. 200 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 26:08:00 1978 Žena Kategorie-A 48.86
0. 65 EVA MICHÁLKOVÁ 26:09:00 1987 Žena Kategorie-A 48.83
0. 185 JANA KALOVÁ 26:13:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 48.68
0. 206 KLÁRA ALMANOVÁ 26:15:00 1968 Žena Kategorie-B BRNO 48.6
0. 188 PETR BAŤA 26:18:00 1988 Muž Kategorie-A 48.49
0. 141 SILVIE DUDOVÁ 26:21:00 1979 Žena Kategorie-A 48.38
0. 146 ANDREA ZIEGLEROVÁ 26:31:00 1983 Žena Kategorie-A 48.01
0. 193 KAREL VYSOUDIL 26:33:00 1961 Muž Kategorie-C BRNO 47.94
0. 158 GABRIELA NEČASOVÁ 26:44:00 1989 Žena Kategorie-A 47.54
0. 52 MARTIN JASKULKA 26:47:00 1968 Muž Kategorie-B 47.44
0. 37 JOSEF HOLÝ 26:49:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 47.36
0. 21 ZDEŇKA DIVÁCKÁ 26:49:00 1978 Žena Kategorie-A Brno 47.36
0. 174 OTA VLASÁK 26:49:00 1968 Muž Kategorie-B 47.36
0. 178 MARTINA MUŠÁLKOVÁ 26:50:00 1986 Žena Kategorie-A 47.33
0. 213 PAVEL SEDLÁČEK 26:52:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 47.26
0. 219 MARTINA JEŽOVÁ 26:54:00 1975 Žena Kategorie-A 47.19
0. 246 LUCIE ŠÍMOVÁ 26:59:00 1986 Žena Kategorie-A 47.01
0. 22 VĚRA DOČKALOVÁ 27:06:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 46.77
0. 247 HANA POKORNÁ 27:10:00 1979 Žena Kategorie-A 46.63
0. 31 KVĚTOSLAV HÁNA 27:21:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 46.25
0. 42 JANA HOŘÍNKOVÁ 27:33:00 1965 Žena Kategorie-B Střelka Brno 45.84
0. 138 BARBORA VEMOLOVÁ 27:35:00 1977 Žena Kategorie-A 45.77
0. 175 MARTINA PAVELKOVÁ 27:59:00 1974 Žena Kategorie-A 44.97
0. 510 VLADIMÍR KOUDELÁK 28:02:00 1980 Muž Kategorie-A 44.88
0. 173 JANA KAŠPAROVÁ 28:28:00 1982 Žena Kategorie-A 44.04
0. 236 GABRIELA BADAČOVÁ 28:29:00 1981 Žena Kategorie-A 44.01
0. 180 MARIE KOCIÁNOVÁ 28:35:00 1946 Žena Kategorie-D 43.82
0. 156 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 28:38:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 43.73
0. 235 KATARÍNA PETROVÁ 28:58:00 1981 Žena Kategorie-A 43.11
0. 244 KATEŘINA STRAKOVÁ 29:28:00 1988 Žena Kategorie-A 42.21
0. 44 MICHAELA HRUBÁ 29:46:00 1984 Žena Kategorie-A Jihlava 41.68
0. 212 JAN FŇUKAL 30:34:00 1978 Muž Kategorie-A 40.33
0. 45 MILAN HRUBÝ 31:20:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 39.1
0. 135 DANA ELLINGEROVÁ 32:33:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 37.26
0. 63 JOSEF KUBÍK 32:43:00 1938 Muž Kategorie-E SK PTAČINA 37.02
0. 61 FRANTIŠEK KREJČÍ 33:17:00 1943 Muž Kategorie-E 36.22
0. 179 VĚRA JIRÁSKOVÁ 33:35:00 1955 Žena Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 35.81
0. 64 RADOMÍR KUBÍK 33:39:00 1964 Muž Kategorie-B Triatlon klub Brno 35.72
0. 210 DENISA KRESTOVÁ 37:27:00 1994 Žena Junioři 31.08
0. 226 JITKA FIALOVÁ 37:35:00 1983 Žena Kategorie-A 30.93
0. 184 PAVEL CAHEL 37:40:00 1938 Muž Kategorie-E 30.84