Již 28 let 1997 - 2024

14. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 10km - atletický ovál, 14.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
0. 267 MARTIN ŠMÍD 32:07:00 1980 Muž Kategorie-A STŘELKA 100
0. 274 DANIEL ORÁLEK 32:11:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 89.79
0. 270 ALEŠ BOREK 35:12:00 1977 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 81.24
0. 202 JIŘÍ ČÍPA 35:13:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 81.2
0. 262 VÍT KNĚŽÍNEK 35:15:00 1991 Muž Kategorie-A TRIEXPERT TEAM 81.11
0. 269 JAKUB HOFF 35:17:00 1977 Muž Kategorie-A 81.03
0. 97 LUKÁŠ SOURAL 35:29:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 80.51
0. 56 LADISLAV KAZDA 35:46:00 1975 Muž Kategorie-A 79.79
0. 268 PETR SVOBODA 35:53:00 1968 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 79.5
0. 246 TOMÁŠ VEČEŘA 35:55:00 1989 Muž Kategorie-A AK Blansko Dvorská 79.42
0. 276 LUKÁŠ DLABÁČEK 36:18:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 78.48
0. 266 VLASTIMIL CHADIM 36:22:00 1976 Muž Kategorie-A 78.31
0. 275 Jakub Šimek 36:24:00 2001 Muž Junioři Triexpert 78.23
0. 43 TOMÁŠ HRDINA 36:48:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.27
0. 272 TOMÁŠ HONEK 37:03:00 1994 Muž Junioři 76.68
0. 80 JAROSLAV NOVOTNÝ 37:06:00 1984 Muž Kategorie-A AC MS Brno 76.57
0. 18 PAVEL CZERNÝ 37:48:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 74.96
0. 219 VÍT RYŠKA 37:51:00 1975 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 74.85
0. 244 JIŘÍ PETR 37:51:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 74.85
0. 273 PAVEL HOVĚŽÁK 38:01:00 1975 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 74.48
0. 168 JAROSLAV DUŠIL 38:10:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 74.15
0. 175 SERBAN BACIU 38:13:00 1980 Muž Kategorie-A 74.04
0. 4 DUŠAN ALMAN 38:23:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 73.67
0. 148 PETR HALAS 38:38:00 1973 Muž Kategorie-B AHA VYŠKOV 73.13
0. 249 JIŘÍ POLCAR 38:44:00 1977 Muž Kategorie-A 72.92
0. 123 MICHAL ZEDNÍČEK 38:46:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 72.85
0. 17 MARTIN BULÍN 38:47:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 72.81
0. 88 VÁCLAV POKORNÝ 38:47:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 72.81
0. 127 ZBYNĚK ŽÁČEK 38:49:00 1971 Muž Kategorie-B 72.74
0. 170 MIROSLAV NOSEK 38:49:00 1955 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 72.74
0. 181 MICHAL JIRKA 38:50:00 1984 Muž Kategorie-A 72.7
0. 74 PAVEL MATOUŠEK 39:01:00 1978 Muž Kategorie-A 72.32
0. 247 TOMÁŠ VAŠÍČEK 39:06:00 1981 Muž Kategorie-A 72.14
0. 39 PETR HORÁK 39:16:00 1976 Muž Kategorie-A SOKOL PRŠTICE 71.79
0. 187 DENIS MATOUŠEK 39:22:00 1988 Muž Kategorie-A 71.58
0. 229 VLADIMÍR MATĚNA 39:34:00 1959 Muž Kategorie-C VZS BLANSKO 71.17
0. 265 MARTIN SKYBA 39:36:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 71.1
0. 85 JURAJ PLEKANEC 39:37:00 1974 Muž Kategorie-A 71.07
0. 248 PAVEL TEŠNAR 39:43:00 1973 Muž Kategorie-B AC MS BRNO 70.86
0. 277 PETR KAŇOVSKÝ 39:44:00 1976 Muž Kategorie-A BRNO 70.83
0. 38 PETR HORA 39:48:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 70.7
0. 8 PETR BĚLOHOUBEK 39:52:00 1972 Muž Kategorie-B 70.56
0. 134 JAROSLAV STLOUKAL ML. 39:55:00 1968 Muž Kategorie-B JSRT ADAMOV 70.46
0. 176 JOSEF ŠITKA 40:04:00 1986 Muž Kategorie-A DRNOVICE 70.16
0. 179 RADIM ČÍŽ 40:07:00 1974 Muž Kategorie-A 70.06
0. 232 PETR MIKEŠ 40:08:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 70.02
0. 1 JAN LEPIER 40:09:00 1976 Muž Kategorie-A Triexpert team 69.99
0. 245 ALEŠ HRABOVSKÝ 40:35:00 1981 Muž Kategorie-A IBM 69.14
0. 142 LIBOR ZOUHAR 40:37:00 1958 Muž Kategorie-C Brno - Líšeň 69.07
0. 33 TOMÁŠ HANŽL 40:41:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 68.94
0. 16 PETER BÚDA 40:59:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.37
0. 59 LUCIE KOLKOVÁ 41:00:00 1982 Žena Kategorie-A BRNO 68.33
0. 507 ONDŘEJ HUMLÍČEK 41:01:00 1971 Muž Kategorie-B Runaway Brno 68.3
0. 133 RADIM SEDLÁK 41:02:00 1974 Muž Kategorie-A 68.27
0. 221 JAROSLAV KAŠE 41:09:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 68.05
0. 47 DAVID CHVASTEK 41:11:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 67.98
0. 91 MIROSLAV PŠENICA 41:12:00 1980 Muž Kategorie-A 67.95
0. 237 FILIP VRÁNA 41:23:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 67.61
0. 62 JAROSLAV KROPÁČEK 41:27:00 1970 Muž Kategorie-B 67.48
0. 511 EVGHENII KUNITSKI 41:29:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 67.42
0. 230 PAVEL CIBULKA 41:29:00 1964 Muž Kategorie-B 67.42
0. 217 ONDŘEJ PRÁŠEK 41:31:00 1978 Muž Kategorie-A KAJAK VUT 67.36
0. 144 BORIS HAŠA 41:34:00 1978 Muž Kategorie-A 67.27
0. 109 ZDENKO TICHÝ 41:44:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 66.96
0. 257 VÍT SUCHOMEL 41:46:00 1984 Muž Kategorie-A 66.9
0. 506 MILOŠ DOLEŽAL 41:47:00 1976 Muž Kategorie-A Mokrá-Horákov 66.86
0. 72 PETR MAREŠ 41:47:00 1983 Muž Kategorie-A 66.86
0. 140 ALENA KRCHÁKOVÁ 41:53:00 1957 Žena Kategorie-C AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 66.68
0. 271 LEOŠ VANŽURA 41:58:00 1984 Muž Kategorie-A 66.53
0. 96 JIŘÍ SLAVÍK 42:00:00 1954 Muž Kategorie-C Hustopeče 66.47
0. 128 LADA ŽELEZNÁ 42:01:00 1989 Žena Kategorie-A 66.44
0. 207 JIŘÍ SLOUKA 42:02:00 1983 Muž Kategorie-A 66.41
0. 226 ALEXANDRU VERDES 42:11:00 1982 Muž Kategorie-A 66.14
0. 210 PETR PATOČKA 42:16:00 1963 Muž Kategorie-C BARNEX SPORT BRNO 65.99
0. 110 ZBYNĚK TKADLČÍK 42:25:00 1974 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 65.72
0. 60 MICHAL KRÁL 42:33:00 1982 Muž Kategorie-A SK CHOTĚBOŘ 65.48
0. 158 RUDOLF MATULKA 42:33:00 1993 Muž Junioři 65.48
0. 261 KRYŠTOF HUMLÍČEK 42:34:00 1994 Muž Junioři 65.45
0. 30 KAREL HALOUZKA 42:39:00 1973 Muž Kategorie-B Javorníky 65.3
0. 243 MICHAEL LAPČÍK 42:44:00 1988 Muž Kategorie-A 65.16
0. 71 LUKÁŠ MAŇÁSEK 42:45:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 65.13
0. 255 DANIEL DRAGOLOV 42:50:00 1967 Muž Kategorie-B 64.98
0. 509 LUKÁŠ KOCUR 42:51:00 1977 Muž Kategorie-A 64.95
0. 160 PAVEL JUŘICA 42:52:00 1979 Muž Kategorie-A 64.92
0. 141 JIŘÍ PETR OKSNER 42:53:00 1979 Muž Kategorie-A 64.89
0. 7 ZBYNĚK BEDNÁŘ 42:53:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 64.89
0. 166 MARTN MACHOLAN 42:54:00 1988 Muž Kategorie-A VELKÁ BÍTEŠ 64.86
0. 216 DOROTA ANDERLOVÁ 42:55:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 64.83
0. 188 ALEXANDER MRŮZEK 42:57:00 1965 Muž Kategorie-B Univerzita Brno plavání 64.78
0. 212 ONDŘEJ BERNATÍK 43:02:00 1984 Muž Kategorie-A 64.63
0. 169 PIERLUIGI CUCCHIARINI 43:03:00 1958 Muž Kategorie-C ITÁLIE 64.6
0. 161 LINDA BENIAČOVÁ 43:05:00 1978 Žena Kategorie-A 64.55
0. 517 ALEXANDR ZAVADIL 43:12:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 64.34
0. 263 MICHAL. BŮBELA 43:13:00 1972 Muž Kategorie-B Slavkov u Brna 64.32
0. 503 MILOŠ BUKVAI 43:15:00 1985 Muž Kategorie-A Považská Bystrica 64.26
0. 87 TOMÁŠ POKLUDA 43:19:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 64.14
0. 6 LUKÁŠ BÁR 43:41:00 1974 Muž Kategorie-A Esko Brno 63.52
0. 235 RICHARD PAVELKA 43:49:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 63.3
0. 192 PAVEL MORAVEC 43:53:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 63.19
0. 516 DAVID VRÁNEK 44:02:00 1978 Muž Kategorie-A 62.94
0. 211 PETR ŽDÁNSKÝ 44:15:00 1985 Muž Kategorie-A Brno 62.58
0. 196 PETR JANEK 44:20:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 62.44
0. 213 KAROL KAISER 44:20:00 1986 Muž Kategorie-A 62.44
0. 15 FILIP BUCEK 44:30:00 1984 Muž Kategorie-A Brno 62.17
0. 136 PAVEL MIKITA 44:31:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 62.15
0. 241 IVO DITTRICH 44:37:00 1981 Muž Kategorie-A 61.98
0. 106 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 44:43:00 1971 Muž Kategorie-B 61.82
0. 107 MARTIN ŠTĚPÁNEK 44:44:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 61.8
0. 201 KAMIL KUNZ 44:45:00 1978 Muž Kategorie-A 61.77
0. 163 LUCIE JOHANÍKOVÁ 44:48:00 1986 Žena Kategorie-A 61.69
0. 259 JAN TEČL 44:48:00 1958 Muž Kategorie-C Troubsko 61.69
0. 125 JAN ZODER 44:49:00 1989 Muž Kategorie-A Brno 61.66
0. 152 JIŘÍ BRTNÍK 44:51:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 61.61
0. 104 VLADIMÍR ŠOUMAL 45:04:00 1980 Muž Kategorie-A 61.26
0. 504 LADISLAV ČECH 45:07:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 61.19
0. 252 PETR DYTRT 45:11:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 61.08
0. 191 MARCEL KOLAJA 45:12:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 61.05
0. 177 RICHARD SLÁMA 45:13:00 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 61.03
0. 173 OLDŘICH ŠPERKA 45:23:00 1956 Muž Kategorie-C 60.77
0. 35 JAROMÍRA HLAVÁČOVÁ 45:24:00 1969 Žena Kategorie-B 60.74
0. 66 JOSEF KUNC 45:28:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 60.64
0. 172 ALEŠ STRÁNÍK 45:29:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 60.61
0. 171 RADEK BRÁZDA 45:29:00 1967 Muž Kategorie-B 60.61
0. 76 MARTINA MATULOVÁ 45:31:00 1972 Žena Kategorie-B 60.56
0. 208 IVO MIKA 45:38:00 1966 Muž Kategorie-B 60.38
0. 218 JAN BŮŽEK 45:40:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 60.33
0. 12 PETR BOHÁČEK 45:43:00 1982 Muž Kategorie-A 60.25
0. 234 LUBOMÍR HÝBL 45:46:00 1958 Muž Kategorie-C Autoškola Hýbl 60.17
0. 258 JIŘÍ RERYCH 45:49:00 1988 Muž Kategorie-A 60.1
0. 94 ZDENĚK ŘIHÁČEK 45:59:00 1960 Muž Kategorie-C 59.84
0. 113 DALIBOR UHLÍŘ 46:04:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 59.72
0. 32 ALBÍN HANÁK 46:05:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.69
0. 75 JAROSLAV MATULA 46:06:00 1970 Muž Kategorie-B 59.67
0. 150 VLASTIMIL HANZL 46:17:00 1953 Muž Kategorie-D VSK Mendelu Brno 59.39
0. 514 RADEK ŠLEZINGER 46:37:00 1981 Muž Kategorie-A Ostrovacice 58.9
0. 233 LIBOR HLAVÁČ 46:39:00 1978 Muž Kategorie-A 58.85
0. 197 PETR LAŠTŮVKA 46:44:00 1981 Muž Kategorie-A 58.72
0. 153 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 46:55:00 1995 Žena Junioři 58.45
0. 138 MAREK HOFMAN 47:01:00 1989 Muž Kategorie-A 58.31
0. 167 LIBOR SMEJKAL 47:09:00 1947 Muž Kategorie-D Sokol Jundrov 58.12
0. 209 MARTIN ČERVINKA 47:16:00 1983 Muž Kategorie-A 57.95
0. 120 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 47:25:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 57.73
0. 82 MIRKA PEŠÁKOVÁ 47:26:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 57.71
0. 117 ONDŘEJ VACULA 47:26:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 57.71
0. 190 MARTIN KOŠŤÁL 47:26:00 1984 Muž Kategorie-A 57.71
0. 505 ONDŘEJ ČERVINKA 47:30:00 1978 Muž Kategorie-A 57.61
0. 137 ALEŠ BŘEZINA 47:33:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 57.54
0. 67 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 47:35:00 1964 Žena Kategorie-B 57.5
0. 151 JIŘÍ KADLEC 47:39:00 1997 Muž Junioři TJ Sokol Radostice 57.4
0. 189 JIŘÍ HRNČÍŘ 47:52:00 1984 Muž Kategorie-A 57.1
0. 215 JAROMÍR KALA 48:11:00 1990 Muž Kategorie-A 56.66
0. 254 PAVEL TYLEČEK 48:11:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 56.66
0. 135 LENKA TOPINKOVÁ 48:14:00 1976 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 56.59
0. 203 JIŘÍ BAŤA 48:20:00 1960 Muž Kategorie-C BRNO 56.45
0. 186 KLÁRA NEČASOVÁ 48:30:00 1994 Žena Junioři 56.22
0. 89 DAVID POSPÍŠIL 48:32:00 1978 Muž Kategorie-A 56.17
0. 260 PETR BOŽEK 48:48:00 1977 Muž Kategorie-A LS BRNO 55.81
0. 184 JIŘÍ RÝDEL 48:49:00 1983 Muž Kategorie-A 55.79
0. 250 ALEŠ ČECH 48:51:00 1976 Muž Kategorie-A CASABLANCA CAFÉ 55.75
0. 512 HYNEK MLČOUŠEK 48:59:00 1977 Muž Kategorie-A 55.57
0. 157 MICHAL GISTR 49:06:00 1970 Muž Kategorie-B 55.41
0. 154 MARTIN MALEČ 49:08:00 1973 Muž Kategorie-B 55.37
0. 90 JIŘÍ PROSTŘEDNÍ 49:09:00 1956 Muž Kategorie-C Brno 55.34
0. 147 JAROSLAV PEPRLA 49:14:00 1949 Muž Kategorie-D 55.23
0. 139 PETR KRIEG 49:14:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 55.23
0. 77 JURAJ MICHÁLEK 49:20:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 55.1
0. 105 JIŘÍ ŠŤASTNÝ 49:25:00 1960 Muž Kategorie-C 54.99
0. 143 JAN SPONAR 49:37:00 1950 Muž Kategorie-D 54.73
0. 115 KAREL USTOHAL 49:37:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 54.73
0. 155 DENISA JEMELÍKOVÁ 50:03:00 1993 Žena Junioři 54.17
0. 149 TOMAS FRYZA 50:03:00 1977 Muž Kategorie-A 54.17
0. 112 VERONIKA UBROVÁ 50:21:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 53.79
0. 502 PETR BŘEZINA 50:26:00 1950 Muž Kategorie-D Brno 53.68
0. 185 GABRIELA NEČASOVÁ 50:29:00 1989 Žena Kategorie-A 53.62
0. 199 MARTIN NEŠPOR 50:35:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 53.49
0. 223 KAREL SVOBODA 50:41:00 1945 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 53.37
0. 242 JIŘÍ FRAI 50:41:00 1994 Muž Junioři 53.37
0. 129 VERONIKA ŽIGOVÁ 50:45:00 1990 Žena Kategorie-A Ostrava 53.28
0. 182 BARBORA VODIČKOVÁ 50:52:00 1983 Žena Kategorie-A 53.14
0. 81 ONDŘEJ NOVOTNÝ 50:52:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 53.14
0. 253 JIŘÍ KROUPA 50:57:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 53.04
0. 180 JARMILA STUDENÁ 50:59:00 1972 Žena Kategorie-B 52.99
0. 256 MARTIN JEŽ 51:38:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 52.2
0. 13 RENATA BŘEZINOVÁ 51:56:00 1975 Žena Kategorie-A 51.84
0. 100 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 52:06:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 51.64
0. 228 MILAN NOVOTNÝ 52:09:00 1976 Muž Kategorie-A 51.59
0. 156 ROMAN TŘÍSKA 52:10:00 1956 Muž Kategorie-C 51.57
0. 227 IVAN MAREK 52:19:00 1977 Muž Kategorie-A 51.39
0. 238 PAVEL SEDLÁČEK 52:27:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 51.23
0. 5 KAREL ANDRYSÍK 52:39:00 1974 Muž Kategorie-A 51
0. 204 ONDŘEJ FAJA 53:00:00 1976 Muž Kategorie-A 50.6
0. 193 PETER KOPTÁK 53:01:00 1979 Muž Kategorie-A 50.58
0. 159 JIŘÍ SPILKA 53:08:00 1950 Muž Kategorie-D 50.45
0. 98 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 53:26:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 50.11
0. 37 JOSEF HOLÝ 53:27:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 50.09
0. 174 TOMÁŠ HUDEC 53:39:00 1968 Muž Kategorie-B 49.86
0. 162 DAVID LENHART 53:51:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 49.64
0. 164 IVA ZITOVÁ 53:55:00 1959 Žena Kategorie-C 49.57
0. 200 KLÁRA ALMANOVÁ 53:57:00 1968 Žena Kategorie-B BRNO 49.53
0. 236 DAVID VAŠÍČEK 54:05:00 1975 Muž Kategorie-A ALVA REAL team 49.38
0. 194 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 54:22:00 1984 Žena Kategorie-A 49.07
0. 22 VĚRA DOČKALOVÁ 54:57:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 48.45
0. 64 RADOMÍR KUBÍK 55:16:00 1964 Muž Kategorie-B Triatlon klub Brno 48.11
0. 178 JANA KALOVÁ 55:19:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 48.06
0. 183 SILVIE DUDOVÁ 55:21:00 1979 Žena Kategorie-A 48.02
0. 231 MARTINA JEŽOVÁ 55:24:00 1975 Žena Kategorie-A 47.97
0. 132 JIŘÍ JANKŮ 55:35:00 1973 Muž Kategorie-B 47.78
0. 165 KAREL FUKSA 55:58:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 47.39
0. 240 JAKUB VAVERKA 56:22:00 1998 Muž Junioři 46.98
0. 222 KATARÍNA PETROVÁ 56:29:00 1981 Žena Kategorie-A 46.86
0. 65 EVA MICHÁLKOVÁ 56:54:00 1987 Žena Kategorie-A 46.44
0. 21 ZDEŇKA DIVÁCKÁ 57:06:00 1978 Žena Kategorie-A Brno 46.25
0. 52 MARTIN JASKULKA 57:06:00 1968 Muž Kategorie-B 46.25
0. 198 JAN LUBENÍK 57:17:00 1988 Muž Kategorie-A 46.07
0. 145 MARTINA PAVELKOVÁ 57:18:00 1974 Žena Kategorie-A 46.05
0. 131 JULIE JANKŮ 57:22:00 1999 Žena Junioři 45.98
0. 42 JANA HOŘÍNKOVÁ 57:42:00 1965 Žena Kategorie-B Střelka Brno 45.66
0. 206 JAN ZÁLESÁK 58:13:00 1974 Muž Kategorie-A 45.17
0. 214 KATEŘINA STRAKOVÁ 58:59:00 1988 Žena Kategorie-A 44.45
0. 146 JIŘÍ LECH 59:11:00 1937 Muž Kategorie-E PLKY TYM 44.27
0. 31 KVĚTOSLAV HÁNA 59:18:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 44.16
0. 264 ROMAN MARŠÁLEK 59:28:00 1976 Muž Kategorie-A 44.01
0. 510 VLADIMÍR KOUDELÁK 59:55:00 1980 Muž Kategorie-A 43.6
0. 251 LUDVÍK DAVID 60:56:00 1951 Muž Kategorie-D Sokol Slavkov u Brna 42.71
0. 61 FRANTIŠEK KREJČÍ 61:27:00 1943 Muž Kategorie-E 42.26
0. 45 MILAN HRUBÝ 63:55:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 40.25
0. 224 PAVLA KROUPOVÁ 65:31:00 1965 Žena Kategorie-B 39.02
0. 195 ANDREA BŘEZINOVÁ 66:00:00 1987 Žena Kategorie-A 38.66
0. 239 VĚRA JIRÁSKOVÁ 67:02:00 1955 Žena Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 37.91
0. 63 JOSEF KUBÍK 68:46:00 1938 Muž Kategorie-E SK PTAČINA 36.7
0. 220 PAVEL CAHEL 78:17:00 1938 Muž Kategorie-E 31.03