17. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 1hod - atletický ovál, 3.9.
Pořadí | Startovací číslo | Jméno | Čas | Ročník | Pohlaví | Kategorie | Oddíl | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 278 | DANIEL ORÁLEK | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | AC MOR.SLAVIA BRNO | 100 |
2. | 252 | JIŘÍ PETR | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | Salomon | 89.74 |
3. | 258 | ALEŠ BOREK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | VSK UNIVERZITA BRNO | 85.19 |
4. | 280 | LUKÁŠ DLABÁČEK | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | OREL ŘEČKOVICE | 84.33 |
5. | 243 | VOJTĚCH KONÍŘ | 60:00:00 | 1991 | Muž | Kategorie-A | AC MS Brno | 83.96 |
6. | 257 | PETR SVOBODA | 60:00:00 | 1968 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 81.65 |
7. | 241 | JAROSLAV HORÁK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 81.13 | |
8. | 100 | JIŘÍ RERYCH | 60:00:00 | 1962 | Muž | Kategorie-C | AC Moravská Slavia Brno | 80.44 |
9. | 41 | TOMÁŠ HRDINA | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | AC Moravská Slavia Brno | 80.18 |
10. | 58 | LUKÁŠ KOUDELKA | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | AK Drnovice | 79.12 |
11. | 282 | MICHAEL POZDENKOV | 60:00:00 | 1994 | Muž | Junioři | 78.66 | |
12. | 24 | JAROSLAV DUŠIL | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | BK Slaměnka | 78.63 |
13. | 239 | TOMÁŠ HONEK | 60:00:00 | 1994 | Muž | Junioři | 78.51 | |
14. | 2 | DUŠAN ALMAN | 60:00:00 | 1967 | Muž | Kategorie-B | Babice | 78.43 |
15. | 20 | MILAN DOLEŽAL | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | Horal Šumperk | 78.34 |
16. | 251 | DANIEL ROŠKO | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | 78.2 | |
17. | 95 | TOMÁŠ POHL | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | 78.14 | |
18. | 3 | Jakub Šimek | 60:00:00 | 2001 | Muž | Junioři | Triexpert | 77.91 |
19. | 96 | VÁCLAV POKORNÝ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | Brno | 77.85 |
20. | 253 | MARTIN VINTRLÍK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | Křepice | 77.56 |
21. | 277 | JAN NĚMEC | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 77.22 | |
22. | 256 | PAVEL HOVĚŽÁK | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-A | AC Moravská Slavia Brno | 76.82 |
23. | 268 | JAN HAVELKA | 60:00:00 | 1994 | Muž | Junioři | 76.07 | |
24. | 259 | RADEK CRHA | 60:00:00 | 1997 | Muž | Junioři | 75.98 | |
25. | 141 | JIŘÍ HÝBL | 60:00:00 | 1967 | Muž | Kategorie-B | Hrušovany u Brna | 75.72 |
26. | 36 | PETR HORA | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-A | KPPH Brno | 75.66 |
27. | 40 | ZDENĚK HRABOVSKÝ | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 75.61 | |
28. | 180 | JAROSLAV HÝZL | 60:00:00 | 1969 | Muž | Kategorie-B | 75.49 | |
29. | 122 | LADISLAV ŠTEVANKA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA BASSTA team | 75.18 |
30. | 79 | PAVEL MATOUŠEK | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | 74.74 | |
31. | 116 | MARTIN ŠIMUNEK | 60:00:00 | 1966 | Muž | Kategorie-B | 74.66 | |
32. | 28 | RADIM FLORIÁN | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | Běžecký kroužek Brno | 74.66 |
33. | 54 | LUKÁŠ KOCUR | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | 74.63 | |
34. | 244 | VÍT RYŠKA | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-A | VSK Univerzita Brno | 74.57 |
35. | 245 | TEREZA DURDIAKOVÁ | 60:00:00 | 1991 | Žena | Kategorie-A | 74.57 | |
36. | 203 | MIREK HLOUŠEK | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | SK 24 | 74.57 |
37. | 201 | TOMÁŠ DILHOF | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | 74.28 | |
38. | 165 | KAREL HRBÁČEK | 60:00:00 | 1968 | Muž | Kategorie-B | 74.11 | |
39. | 170 | LIBOR ZOUHAR | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-C | Brno - Líšeň | 74.08 |
40. | 269 | LUBOMÍR MACEK | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 74.05 | |
41. | 279 | RADIM HUPŠIL | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 73.97 | |
42. | 62 | JAROSLAV KROPÁČEK | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | 73.97 | |
43. | 5 | PETR BĚLOHOUBEK | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 73.71 | |
44. | 162 | LEOPOLD SPÁČIL | 60:00:00 | 1959 | Muž | Kategorie-C | Inkospor Letovice | 73.68 |
45. | 169 | PAVEL TEŠNAR | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | AC MS BRNO | 73.59 |
46. | 193 | IVAN URBÁNEK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 73.48 | |
47. | 261 | RADOSLAV HUDEC | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 73.39 | |
48. | 247 | KAREL HALOUZKA | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Javorníky | 73.33 |
49. | 240 | MAREK HRABAL | 60:00:00 | 1995 | Muž | Junioři | 73.05 | |
50. | 147 | JIŘÍ KOZUBÍK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 72.21 | |
51. | 225 | FILIP ŠOLC | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 72.15 | |
52. | 270 | DAVID POSPÍŠIL | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 72.07 | |
53. | 249 | ONDŘEJ BERNATÍK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 72.07 | |
54. | 274 | FILIP VRÁNA | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-A | Turun Urheilluto | 72.04 |
55. | 185 | LUBOMÍR BARTAL | 60:00:00 | 1951 | Muž | Kategorie-D | BK HODONÍN | 71.95 |
56. | 139 | LADA ŽELEZNÁ | 60:00:00 | 1989 | Žena | Kategorie-A | 71.95 | |
57. | 175 | PETR KUČERA | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | Ski Klub Pastviny | 71.92 |
58. | 246 | LENKA JANČAŘÍKOVÁ | 60:00:00 | 1970 | Žena | Kategorie-B | AAC BRNO | 71.89 |
59. | 204 | JAN MARX | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 71.87 | |
60. | 77 | PETR MAREŠ | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 71.72 | |
61. | 267 | ROMAN NĚMEC | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 71.64 | |
62. | 121 | MARTIN ŠTĚPÁNEK | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA BASSTA team | 71.23 |
63. | 4 | LUKÁŠ BÁR | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | Esko Brno | 71.15 |
64. | 70 | EVGHENII KUNITSKI | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Brno | 71.12 |
65. | 146 | JIŘÍ HLADKÝ | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-A | 71.1 | |
66. | 213 | RADIM ŠTAMPACH | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Karviná | 70.66 |
67. | 33 | MIROSLAV HEJTMÁNEK | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | 70.34 | |
68. | 150 | VÁCLAV VÁVRA | 60:00:00 | 1998 | Muž | Junioři | ŠAK Židlochovice | 69.91 |
69. | 264 | PAVEL CIBULKA | 60:00:00 | 1964 | Muž | Kategorie-C | 69.85 | |
70. | 198 | ONDŘEJ ŠOUKAL | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | 69.85 | |
71. | 273 | JANA BAŠTÁŘOVÁ | 60:00:00 | 1979 | Žena | Kategorie-A | 69.45 | |
72. | 10 | PETER BÚDA | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | Vranovice | 69.33 |
73. | 123 | ZBYNĚK TKADLČÍK | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 69.22 |
74. | 14 | TOMÁŠ CEJPEK | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 69.16 | |
75. | 266 | MARTIN MALINA | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Brno | 69.02 |
76. | 195 | PETR JANEK | 60:00:00 | 1969 | Muž | Kategorie-B | BRNO | 68.87 |
77. | 281 | PETR MIKEŠ | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | BRNO | 68.81 |
78. | 171 | LIBOR ZOUHAR | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | BRNO-LÍŠEŇ | 68.81 |
79. | 103 | SVATOPLUK SEDLÁČEK | 60:00:00 | 1957 | Muž | Kategorie-C | AC Moravská Slavia Brno | 68.58 |
80. | 220 | ZDENKO TICHÝ | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | Adamov | 68.53 |
81. | 163 | KAMIL KUNZ | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | 68.42 | |
82. | 189 | MICHAL HALAJ | 60:00:00 | 1990 | Muž | Kategorie-A | 68.41 | |
83. | 183 | JAROMÍR MAREK | 60:00:00 | 1964 | Muž | Kategorie-C | STS Chvojkovice-Brod | 67.61 |
84. | 229 | ALEXANDER MRŮZEK | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-B | Univerzita Brno plavání | 67.37 |
85. | 87 | ERIK MOSTER | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | EE TEAM | 67.35 |
86. | 263 | ADÉLA BÓDIOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-A | Triexpert Brno | 67.29 |
87. | 233 | JAN TEČL | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-C | Troubsko | 67.26 |
88. | 127 | DALIBOR UHLÍŘ | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | ATT Brno | 67.23 |
89. | 260 | LENKA TOPINKOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-A | AC Moravská Slavia Brno | 67.12 |
90. | 81 | MARTINA MATULOVÁ | 60:00:00 | 1972 | Žena | Kategorie-B | 67.03 | |
91. | 226 | TOMÁŠ MATUCHA | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | 66.91 | |
92. | 157 | VLADIMÍR KALOVSKÝ | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | UNIVERZITA BRNO | 66.8 |
93. | 230 | MICHAL BUBLA | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | SEVER BRNO | 66.77 |
94. | 8 | RICHARD BRÁZDA | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-A | Český běžecký klub, z.s. | 66.77 |
95. | 228 | VLADIMÍR ŠOUMAL | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 66.74 | |
96. | 154 | IVO MIKA | 60:00:00 | 1966 | Muž | Kategorie-B | 66.74 | |
97. | 160 | ZBYNĚK BEDNÁŘ | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Tišnov | 66.66 |
98. | 214 | JAN CHARVÁT | 60:00:00 | 1969 | Muž | Kategorie-B | Brno | 66.51 |
99. | 86 | PAVEL MORAVEC | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | Red Hat | 66.45 |
100. | 149 | ALEŠ POKORNÝ | 60:00:00 | 1975 | Muž | Kategorie-A | PROKES TVS TEAM | 66.37 |
101. | 238 | LUCIE JOHANÍKOVÁ | 60:00:00 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 66.14 | |
102. | 237 | PAVEL KUČÍNSKÝ | 60:00:00 | 1959 | Muž | Kategorie-C | BRNO | 65.88 |
103. | 284 | MARTIN ČECH | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | BRNO | 65.62 |
104. | 145 | JAROSLAV MĚŘÍNSKÝ | 60:00:00 | 1961 | Muž | Kategorie-C | PRDLAVKA MODŘICE | 65.5 |
105. | 219 | ONDŘEJ RICHTER | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | 65.42 | |
106. | 194 | PAVEL MIKITA | 60:00:00 | 1952 | Muž | Kategorie-D | SEVER BRNO | 65.36 |
107. | 173 | MIROSLAV BARTÁK | 60:00:00 | 1967 | Muž | Kategorie-B | 65.33 | |
108. | 205 | TOMÁŠ POKLUDA | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | BRNO | 65.04 |
109. | 262 | MARTIN ČADEK | 60:00:00 | 1957 | Muž | Kategorie-C | 65.04 | |
110. | 242 | MIRKA PEŠÁKOVÁ | 60:00:00 | 1985 | Žena | Kategorie-A | AC Racers/BKB | 64.99 |
111. | 52 | EVA KLIMÁNKOVÁ | 60:00:00 | 1973 | Žena | Kategorie-B | 64.96 | |
112. | 188 | PETR MAZANEC | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | 64.87 | |
113. | 223 | JAN HORÁK | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 64.5 | |
114. | 11 | MARTIN BULÍN | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Ivančice | 64.44 |
115. | 172 | JAKUB HRABÁLEK | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Hraspo team | 64.18 |
116. | 69 | JOSEF KUNC | 60:00:00 | 1960 | Muž | Kategorie-C | Orel Vyškov | 64.01 |
117. | 222 | ALEXANDRU VERDES | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | 63.86 | |
118. | 184 | JIŘÍ BRTNÍK | 60:00:00 | 1952 | Muž | Kategorie-D | Orel Obřany | 63.83 |
119. | 82 | JURAJ MICHÁLEK | 60:00:00 | 1982 | Muž | Kategorie-A | Y Soft | 63.72 |
120. | 254 | DALIBOR SLÍVA | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | 63.72 | |
121. | 276 | DAVID PROKEŠ | 60:00:00 | 1971 | Muž | Kategorie-B | 63.29 | |
122. | 132 | KAREL VESELÝ | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 63.26 |
123. | 265 | ALEŠ STRÁNÍK | 60:00:00 | 1950 | Muž | Kategorie-D | Relax-Fit Team Blansko | 63.14 |
124. | 271 | KRISTÝNA KAŠÍKOVÁ | 60:00:00 | 1989 | Žena | Kategorie-A | 63.14 | |
125. | 75 | LUKÁŠ MALÍK | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 63.11 | |
126. | 208 | PETR ŠMÍDEK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | 63.09 | |
127. | 199 | MILAN DUFEK | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 63.09 | |
128. | 71 | MARTINA LÁNÍČKOVÁ | 60:00:00 | 1964 | Žena | Kategorie-C | 63.06 | |
129. | 151 | VÁCLAV VÁVRA | 60:00:00 | 1971 | Muž | Kategorie-B | ŠAK Židlochovice | 63.03 |
130. | 202 | PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ | 60:00:00 | 1979 | Žena | Kategorie-A | 63 | |
131. | 166 | PAVEL ŠRÁMEK | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | Vysoké Popovice | 62.83 |
132. | 34 | MAREK HLADNÝ | 60:00:00 | 1972 | Muž | Kategorie-B | 62.77 | |
133. | 148 | VLADIMÍR JIRÁSEK | 60:00:00 | 1953 | Muž | Kategorie-D | Brno | 62.71 |
134. | 12 | JAN BŮŽEK | 60:00:00 | 1957 | Muž | Kategorie-C | BRNO | 62.71 |
135. | 275 | RENATA PROKEŠOVÁ | 60:00:00 | 1974 | Žena | Kategorie-B | 62.68 | |
136. | 32 | TOMÁŠ HEJL | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | Henry | 62.6 |
137. | 80 | JAROSLAV MATULA | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | 62.45 | |
138. | 153 | ROMAN KRESTA | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-B | Židenice | 62.42 |
139. | 99 | DAVID POSPÍŠIL | 60:00:00 | 1978 | Muž | Kategorie-A | 62.37 | |
140. | 168 | TEREZA ELIÁŠKOVÁ | 60:00:00 | 1995 | Žena | Junioři | 62.25 | |
141. | 90 | MARTIN NEŠPOR | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | TK Barnex | 62.08 |
142. | 255 | DANA MOŽDIAKOVÁ | 60:00:00 | 1978 | Žena | Kategorie-A | 61.93 | |
143. | 250 | LIBOR SMEJKAL | 60:00:00 | 1947 | Muž | Kategorie-D | Sokol Jundrov | 60.93 |
144. | 128 | KAREL USTOHAL | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | ZelenE Rosice | 60.84 |
145. | 98 | PETR POMĚNKA | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Brno | 60.81 |
146. | 283 | IVANA BÍLKOVÁ | 60:00:00 | 1971 | Žena | Kategorie-B | 60.78 | |
147. | 135 | MILAN WILCZÁK | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Brno | 60.73 |
148. | 212 | LUBOMÍR HÝBL | 60:00:00 | 1958 | Muž | Kategorie-C | Autoškola Hýbl | 60.58 |
149. | 182 | RADEK STUCHLÍK | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Universal USU Team | 60.44 |
150. | 231 | MONIKA PÍCHOVÁ | 60:00:00 | 1990 | Žena | Kategorie-A | 60.44 | |
151. | 119 | JIŘÍ ŠŤASTNÝ | 60:00:00 | 1960 | Muž | Kategorie-C | 60.41 | |
152. | 102 | LUBOŠ REZNER | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-B | 60.03 | |
153. | 110 | ALICE MARKOVÁ | 60:00:00 | 1970 | Žena | Kategorie-B | 59.75 | |
154. | 143 | KLÁRA NEČASOVÁ | 60:00:00 | 1994 | Žena | Junioři | 59.72 | |
155. | 51 | RADIM KAPAVÍK | 60:00:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 59.72 | |
156. | 140 | VERONIKA ŽIGOVÁ | 60:00:00 | 1990 | Žena | Kategorie-A | Ostrava | 59.63 |
157. | 92 | ONDŘEJ NOVOTNÝ | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Oddíl 2015 | 59.55 |
158. | 37 | TOMÁŠ HORA | 60:00:00 | 1973 | Muž | Kategorie-B | KPPH Brno | 59.49 |
159. | 192 | MATĚJ ŠIMEK | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | BKČS | 59.4 |
160. | 176 | ROMAN TUPA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | Řečkovice crew | 59.34 |
161. | 85 | HYNEK MLČOUŠEK | 60:00:00 | 1977 | Muž | Kategorie-A | 59.29 | |
162. | 48 | KAMIL JASANSKÝ | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 59.2 | |
163. | 109 | JAN SPONAR | 60:00:00 | 1950 | Muž | Kategorie-D | 59 | |
164. | 209 | JIŘÍ RÝDEL | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 58.65 | |
165. | 227 | KAMILA KRAUSOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-A | Borci zdar! | 58.39 |
166. | 217 | JARMILA STUDENÁ | 60:00:00 | 1972 | Žena | Kategorie-B | 58.22 | |
167. | 155 | MAGDALÉNA KALOVSKÁ | 60:00:00 | 1999 | Žena | Junioři | 58.22 | |
168. | 236 | JAROMÍR ŠMÍD | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | 58.05 | |
169. | 196 | ROSTISLAV MITRENGA | 60:00:00 | 1970 | Muž | Kategorie-B | Líšeň běh | 57.7 |
170. | 207 | ŠÁRKA KIZAKOVÁ | 60:00:00 | 1987 | Žena | Kategorie-A | KUPAŘOVICE | 57.53 |
171. | 232 | MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | 57.53 | |
172. | 89 | JIŘÍ NAKLÁDAL | 60:00:00 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 57.42 | |
173. | 167 | JANA PAVLOUŠKOVÁ | 60:00:00 | 1987 | Žena | Kategorie-A | 57.33 | |
174. | 115 | DANA SKŘIVÁNKOVÁ | 60:00:00 | 1967 | Žena | Kategorie-B | LRS, Orel Vyškov | 57.07 |
175. | 181 | JAN ZÁLESÁK | 60:00:00 | 1974 | Muž | Kategorie-B | 57.01 | |
176. | 272 | ONDŘEJ FAJA | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-A | 56.87 | |
177. | 23 | ZDENDA DUCH | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | OK Lokomotiva Pardubice | 56.87 |
178. | 234 | KLÁRA ALMANOVÁ | 60:00:00 | 1968 | Žena | Kategorie-B | BRNO | 56.21 |
179. | 39 | DITA HOŘÍNKOVÁ | 60:00:00 | 1994 | Žena | Junioři | STŘELKA BRNO | 56.18 |
180. | 186 | ŠTĚPÁN HAVLÍČEK | 60:00:00 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 56.15 | |
181. | 179 | PETER TAKÁČ | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | 56.15 | |
182. | 152 | PETR VÁVRA | 60:00:00 | 1999 | Muž | Junioři | ŠAK Židlochovice | 56.12 |
183. | 177 | ROMAN TŘÍSKA | 60:00:00 | 1956 | Muž | Kategorie-C | 56.12 | |
184. | 136 | PETR ZEZULKA | 60:00:00 | 1981 | Muž | Kategorie-A | BKČS | 55.95 |
185. | 50 | JANA KALOVÁ | 60:00:00 | 1966 | Žena | Kategorie-B | ZONER | 55.92 |
186. | 200 | DAVID LENHART | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | BRNO | 55.92 |
187. | 55 | JAROSLAV KONEČNÝ | 60:00:00 | 1969 | Muž | Kategorie-B | Jara taxi | 55.92 |
188. | 221 | MICHAL HUTSKÝ | 60:00:00 | 1987 | Muž | Kategorie-A | 55.66 | |
189. | 197 | LUCIE KALICHOVÁ | 60:00:00 | 1989 | Žena | Kategorie-A | 55.46 | |
190. | 216 | DANIEL ADAMEC | 60:00:00 | 1979 | Muž | Kategorie-A | 55.08 | |
191. | 187 | IVO KUBĚNA | 60:00:00 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 55.08 | |
192. | 113 | SOŇA SVOBODOVÁ | 60:00:00 | 1968 | Žena | Kategorie-B | SKP Kometa BRNO | 55.05 |
193. | 210 | MILAN DANĚK | 60:00:00 | 1962 | Muž | Kategorie-C | HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS | 55.03 |
194. | 19 | VĚRA DOČKALOVÁ | 60:00:00 | 1976 | Žena | Kategorie-A | KOPIS HZS JMK | 54.97 |
195. | 215 | DAVID ORSÁK | 60:00:00 | 1986 | Muž | Kategorie-A | 54.68 | |
196. | 83 | EVA MICHÁLKOVÁ | 60:00:00 | 1987 | Žena | Kategorie-A | 53.96 | |
197. | 161 | PETR KRIEG | 60:00:00 | 1949 | Muž | Kategorie-D | BMT Brno | 53.79 |
198. | 156 | TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ | 60:00:00 | 1973 | Žena | Kategorie-B | Kupařovice | 52.78 |
199. | 248 | PAVEL SEDLÁČEK | 60:00:00 | 1953 | Muž | Kategorie-D | Moravská Slavia / Orel Ži | 52.15 |
200. | 35 | JOSEF HOLÝ | 60:00:00 | 1941 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slávia Brno | 51.49 |
201. | 57 | VLADIMÍR KOUDELÁK | 60:00:00 | 1980 | Muž | Kategorie-A | 51.26 | |
202. | 190 | IVA ZITOVÁ | 60:00:00 | 1959 | Žena | Kategorie-C | 51.26 | |
203. | 206 | JANA HOŘÍNKOVÁ | 60:00:00 | 1965 | Žena | Kategorie-B | Střelka Brno | 51.23 |
204. | 53 | MARIE KOCIÁNOVÁ | 60:00:00 | 1946 | Žena | Kategorie-D | 50.91 | |
205. | 191 | KAREL FUKSA | 60:00:00 | 1946 | Muž | Kategorie-D | AC Moravská Slávia | 50.74 |
206. | 235 | ROMAN MARŠÁLEK | 60:00:00 | 1976 | Muž | Kategorie-A | 50.74 | |
207. | 66 | RADOMÍR KUBÍK | 60:00:00 | 1964 | Muž | Kategorie-C | Triatlon klub Brno | 50.42 |
208. | 158 | MONIKA HÝBLOVÁ | 60:00:00 | 1999 | Žena | Junioři | Hrušovany u Brna | 50.42 |
209. | 164 | LUCIE DRÁSALOVÁ | 60:00:00 | 1979 | Žena | Kategorie-A | 50.31 | |
210. | 218 | PAVEL JANČÁR | 60:00:00 | 1965 | Muž | Kategorie-B | 49.38 | |
211. | 159 | IVO ZEJDA | 60:00:00 | 1956 | Muž | Kategorie-C | AC Moravská Slavia Brno | 48.95 |
212. | 29 | KVĚTOSLAV HÁNA | 60:00:00 | 1937 | Muž | Kategorie-E | HC Kometa Brno | 48.43 |
213. | 42 | MICHAELA HRUBÁ | 60:00:00 | 1984 | Žena | Kategorie-A | Jihlava | 47.86 |
214. | 211 | MONIKA SÝKOROVÁ | 60:00:00 | 1970 | Žena | Kategorie-B | 47.08 | |
215. | 72 | JIŘÍ LECH | 60:00:00 | 1937 | Muž | Kategorie-E | PLKY TYM | 46.97 |
216. | 224 | DITA BLAŽKOVÁ | 60:00:00 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 45.44 | |
217. | 178 | LUDVÍK DAVID | 60:00:00 | 1951 | Muž | Kategorie-D | Sokol Slavkov u Brna | 44.2 |
218. | 43 | MILAN HRUBÝ | 60:00:00 | 1938 | Muž | Kategorie-E | Blansko | 43.6 |
219. | 174 | VĚRA JIRÁSKOVÁ | 60:00:00 | 1955 | Žena | Kategorie-C | AC Moravská Slavia Brno | 42.1 |
220. | 13 | PAVEL CAHEL | 60:00:00 | 1938 | Muž | Kategorie-E | 30.7 |