Již 28 let 1997 - 2024

1. Pisárky - Anthropos, 13.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 248 JIŘÍ ČÍPA 19:16:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 209 JIŘÍ PETR 19:22:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 89.48
3. 253 DANIEL ORÁLEK 19:46:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 87.47
4. 309 ONDŘEJ NOVOTNÝ 19:52:00 1992 Muž Kategorie-A KOB MOIRA BRNO 86.98
5. 241 VOJTĚCH KONÍŘ 20:32:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 83.83
6. 87 VLASTIMIL LYSÁK 20:37:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 83.45
7. 124 LUKÁŠ SOURAL 20:39:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.3
8. 219 VÍT RYŠKA 21:01:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 81.67
9. 189 MARTIN POHANKA 21:05:00 1973 Muž Kategorie-B AC Track & Field Brno 81.38
10. 240 ALEŠ JELÍNEK 21:09:00 1967 Muž Kategorie-B 81.1
11. 322 JAKUB HOFF 21:10:00 1977 Muž Kategorie-A 81.02
12. 238 MIROSLAV KANTEK 21:12:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.88
13. 50 TOMÁŠ HRDINA 21:18:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 80.45
14. 119 DANIEL ROŠKO 21:27:00 1982 Muž Kategorie-A 79.82
15. 4 Jakub Šimek 21:37:00 2001 Muž Junioři Triexpert 79.13
16. 152 MARTIN VINTRLÍK 21:40:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 78.92
17. 224 KAREL FUČÍK 21:42:00 1972 Muž Kategorie-B 78.79
18. 54 JIŘÍ HÝBL 21:58:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 77.71
19. 230 FILIP ČECH 21:58:00 1998 Muž Junioři Sportovní gymnázium Ludvíka Danka 77.71
20. 346 PETR MATULA 22:02:00 1982 Muž Kategorie-A SK RADIOSPORT BÍLOVICE 77.44
21. 25 JAROSLAV DUŠIL 22:03:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 77.38
22. 107 VLADO PAKAN 22:13:00 1975 Muž Kategorie-B 76.72
23. 223 MICHAEL POZDENKOV 22:23:00 1994 Muž Kategorie-A 76.08
24. 16 PAVEL CZERNÝ 22:24:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 76.01
25. 236 TOMÁŠ POHL 22:27:00 1973 Muž Kategorie-B 75.82
26. 164 JAKUB BERKA 22:34:00 1988 Muž Kategorie-A 75.38
27. 327 ONDŘEJ FAJA 22:36:00 1976 Muž Kategorie-A 75.25
28. 113 VÁCLAV POKORNÝ 22:39:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 75.06
29. 93 PAVEL MATOUŠEK 22:40:00 1978 Muž Kategorie-A 75
30. 176 VLADIMÍR TEJKAL 22:41:00 1984 Muž Kategorie-A 74.94
31. 324 MICHAL REPTA 22:41:00 1987 Muž Kategorie-A SK PoZemi 74.94
32. 14 TOMÁŠ CEJPEK 22:47:00 1988 Muž Kategorie-A 74.56
33. 335 MICHAL ZEDNÍČEK 22:49:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 74.44
34. 339 ZBYNĚK JIRKŮ 22:51:00 1989 Muž Kategorie-A 74.32
35. 303 MARTIN JOR 22:53:00 1987 Muž Kategorie-A 74.2
36. 275 JURAJ PLEKANEC 22:55:00 1974 Muž Kategorie-B 74.07
37. 312 FILIP ŠOLC 22:57:00 1985 Muž Kategorie-A 73.95
38. 243 PETR NOHEL 22:59:00 1990 Muž Kategorie-A 73.83
39. 135 MARTIN ŠIMUNEK 23:03:00 1966 Muž Kategorie-B 73.59
40. 2 DUŠAN ALMAN 23:04:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 73.53
41. 249 PETR KUČÍREK 23:06:00 1958 Muž Kategorie-C 73.41
42. 44 PETR HORA 23:12:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 73.05
43. 33 MARTIN GAJÁREK 23:21:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 72.51
44. 142 ZBYNĚK TKADLČÍK 23:24:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 72.34
45. 155 ZBYNĚK ŽÁČEK 23:26:00 1971 Muž Kategorie-B 72.22
46. 323 JIŘÍ ANTOŠ 23:26:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 72.22
47. 32 RADIM FLORIÁN 23:27:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 72.16
48. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 23:31:00 1985 Muž Kategorie-A 71.93
49. 226 PAVEL HOVĚŽÁK 23:32:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 71.87
50. 115 DAVID POSPÍŠIL 23:33:00 1985 Muž Kategorie-A 71.81
51. 143 TOMÁŠ EHRLICH 23:33:00 1988 Muž Kategorie-A Hemoglobin 71.81
52. 336 ONDŘEJ KOUKAL 23:36:00 1988 Muž Kategorie-A BRNO 71.64
53. 52 RADOSLAV HUDEC 23:37:00 1980 Muž Kategorie-A 71.58
54. 272 MAREK LORENZ 23:37:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 71.58
55. 67 LUKÁŠ KOCUR 23:37:00 1977 Muž Kategorie-A 71.58
56. 291 ONDŘEJ JÁGR 23:43:00 1983 Muž Kategorie-A 71.24
57. 22 MILAN DOLEŽAL 23:44:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 71.18
58. 266 PAVEL JUŘICA 23:49:00 1979 Muž Kategorie-A 70.9
59. 39 MIROSLAV HEJTMÁNEK 23:52:00 1970 Muž Kategorie-B 70.73
60. 325 RADIM BENEK 23:53:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 70.67
61. 271 RADIM ČÍŽ 24:00:00 1974 Muž Kategorie-B 70.28
62. 201 CTIRAD FANFRDLA 24:04:00 1974 Muž Kategorie-B 70.06
63. 292 MARTIN PARGAČ 24:06:00 1985 Muž Kategorie-A 69.94
64. 362 PETR KINCL 24:07:00 1983 Muž Kategorie-A 69.89
65. 254 DENIS MATOUŠEK 24:08:00 1988 Muž Kategorie-A 69.83
66. 222 LUBOMÍR MACEK 24:10:00 1983 Muž Kategorie-A 69.72
67. 314 PETR HORKÝ 24:11:00 1994 Muž Kategorie-A 69.67
68. 326 DAVID CHVASTEK 24:12:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 69.61
69. 264 ALEŠ KOCIÁN 24:13:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 69.56
70. 199 MARTIN SKYBA 24:16:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 69.4
71. 217 VÁCLAV ŠTRÉBELY 24:16:00 1990 Muž Kategorie-A Herbalife Brno 69.4
72. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 24:17:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 69.34
73. 191 MIROSLAV KLÍMA 24:17:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 69.34
74. 347 MICHAEL LAPČÍK 24:17:00 1988 Muž Kategorie-A 69.34
75. 321 PAVEL BACHRATÝ 24:20:00 1965 Muž Kategorie-C 69.18
76. 8 RICHARD BRÁZDA 24:26:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 68.85
77. 255 PETR KAŠÍK 24:26:00 1968 Muž Kategorie-B 68.85
78. 9 PETER BÚDA 24:31:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.59
79. 317 IVO VUDARČÍK 24:32:00 1994 Muž Kategorie-A 68.53
80. 227 LINDA BENIAČOVÁ 24:32:00 1978 Žena Kategorie-A 68.53
81. 305 STANISLAV ŽALKOVSKÝ 24:42:00 1989 Muž Kategorie-A 68
82. 259 ALEXANDR ZAVADIL 24:44:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 67.9
83. 329 ROMAN NĚMEC 24:46:00 1972 Muž Kategorie-B 67.79
84. 45 TOMÁŠ HORA 24:46:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 67.79
85. 273 PETR LIŠKA 24:48:00 1995 Muž Junioři 67.69
86. 235 PAVEL CIBULKA 24:57:00 1964 Muž Kategorie-C 67.22
87. 102 ERIK MOSTER 25:01:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 67.02
88. 202 JIŘÍ POZLER 25:03:00 1983 Muž Kategorie-A 66.91
89. 121 PAVEL ŘEHÁK 25:06:00 1972 Muž Kategorie-B BRNO 66.76
90. 71 PETR KRATOCHVILA 25:06:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 66.76
91. 333 PETR MIKEŠ 25:08:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 66.66
92. 81 KAMIL KUNZ 25:09:00 1978 Muž Kategorie-A 66.61
93. 215 JAROSLAV KROPÁČEK 25:11:00 1970 Muž Kategorie-B 66.51
94. 246 RADEK BENEŠ 25:14:00 1985 Muž Kategorie-A 66.35
95. 196 FILIP ZEZULA 25:17:00 1977 Muž Kategorie-A FILETO 66.2
96. 211 JOSEF JÍLEK 25:21:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 66
97. 212 DOROTA ANDERLOVÁ 25:24:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 65.85
98. 101 PAVEL MORAVEC 25:27:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 65.7
99. 80 EVGHENII KUNITSKI 25:29:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 65.6
100. 288 ALEXANDER MRŮZEK 25:29:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 65.6
101. 206 RICHARD PAVELKA 25:29:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 65.6
102. 185 PETR ŠMÍDEK 25:30:00 1977 Muž Kategorie-A 65.56
103. 276 PETR JANEK 25:31:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 65.51
104. 178 BOHUMIL JAKUBEC 25:32:00 1975 Muž Kategorie-B Oddíl 65.46
105. 289 IVO HAVELKA 25:32:00 1967 Muž Kategorie-B 65.46
106. 194 JIŘÍ FIALA 25:35:00 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 65.31
107. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 25:35:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 65.31
108. 360 JIŘÍ SLOUKA 25:36:00 1983 Muž Kategorie-A 65.26
109. 208 ZUZANA NEHYBOVÁ 25:36:00 1975 Žena Kategorie-B 65.26
110. 187 JANA BAŠTÁŘOVÁ 25:38:00 1979 Žena Kategorie-A 65.16
111. 302 VLADIMÍR JANÁCEK 25:39:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 65.11
112. 294 FILIP VRÁNA 25:40:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 65.06
113. 261 JOSEF SIEGEL 25:41:00 1986 Muž Kategorie-A 65.02
114. 90 MARTIN MALINA 25:42:00 1985 Muž Kategorie-A Brno 64.97
115. 137 JAN ŠŤASTNÝ 25:44:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 64.87
116. 63 RADIM KAPAVÍK 25:45:00 1985 Muž Kategorie-A 64.82
117. 37 MARCEL HAŠPL 25:46:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 64.77
118. 98 HYNEK MLČOUŠEK 25:46:00 1977 Muž Kategorie-A 64.77
119. 56 PETR CHMELAŘ 25:53:00 1983 Muž Kategorie-A 64.44
120. 129 RADEK STUCHLÍK 25:55:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 64.34
121. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 25:56:00 1989 Žena Kategorie-A 64.29
122. 172 RADIM HUPŠIL 25:57:00 1984 Muž Kategorie-A 64.25
123. 20 PETR DOKOUPIL 26:00:00 1977 Muž Kategorie-A 64.1
124. 24 PETER ĎURIAČ 26:00:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 64.1
125. 92 PETR MAREŠ 26:02:00 1983 Muž Kategorie-A 64.01
126. 281 TOMÁŠ HANŽL 26:05:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 63.87
127. 214 PETR BENEŠ 26:06:00 1983 Muž Kategorie-A 63.82
128. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 26:09:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 63.68
129. 123 JINDŘICH SCHICK 26:12:00 1975 Muž Kategorie-B Jihomoravský kraj 63.54
130. 251 ALEŠ BŘEZINA 26:13:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 63.49
131. 104 PAVEL NOVÁK 26:15:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 63.4
132. 345 JAN HORÁK 26:16:00 1986 Muž Kategorie-A 63.35
133. 320 PETR KLIMEŠ 26:18:00 1986 Muž Kategorie-A 63.26
134. 233 JAN ŠEDÝ 26:20:00 1992 Muž Kategorie-A 63.16
135. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 26:20:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 63.16
136. 315 DAVID LIŠKA 26:22:00 1993 Muž Kategorie-A 63.07
137. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 26:22:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 63.07
138. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 26:24:00 1989 Žena Kategorie-A 62.98
139. 149 ONDŘEJ VACULA 26:25:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 62.93
140. 277 MARCEL KOLAJA 26:25:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 62.93
141. 163 DALIMIL FANFRDLA 26:26:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 62.89
142. 278 EDUARD BENEŠ 26:26:00 1983 Muž Kategorie-A 62.89
143. 245 VLADIMÍR PACHOLÍK 26:26:00 1987 Muž Kategorie-A 62.89
144. 200 NINA BARTOŇKOVÁ 26:27:00 1990 Žena Kategorie-A 62.84
145. 111 ROMAN PETRŮ 26:28:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 62.8
146. 341 PAVEL MIKITA 26:29:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 62.75
147. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 26:30:00 1976 Muž Kategorie-A 62.7
148. 239 JAROSLAV KOČA 26:33:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 62.57
149. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 26:40:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 62.25
150. 151 KAREL VESELÝ 26:40:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.25
151. 353 DIEGO RIVERO 26:46:00 1985 Muž Kategorie-A 61.98
152. 260 MARTIN BODEČEK 26:48:00 1984 Muž Kategorie-A 61.89
153. 285 MIROSLAV FABRIK 26:49:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 61.85
154. 304 PAVEL ONDRUŠEK 26:50:00 1989 Muž Kategorie-A TJ ZETOR BRNO 61.8
155. 270 VOJTĚCH CVAN 26:50:00 1995 Muž Junioři 61.8
156. 313 JAN KOSEK 26:55:00 1995 Muž Junioři 61.58
157. 53 BRONISLAV HÝBL 26:55:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 61.58
158. 300 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 26:57:00 1979 Žena Kategorie-A 61.49
159. 369 PAVLA PAŘÍKOVÁ 27:04:00 1986 Žena Kategorie-A Meteor Brno 61.18
160. 198 ADAM BÁRTA 27:06:00 1987 Muž Kategorie-A 61.09
161. 116 DAVID PROKEŠ 27:07:00 1971 Muž Kategorie-B 61.05
162. 247 LUCIE ŠÍMOVÁ 27:09:00 1986 Žena Kategorie-A 60.96
163. 171 LUKÁŠ MALÍK 27:15:00 1984 Muž Kategorie-A 60.7
164. 174 EVA ŠIMONOVSKÁ 27:19:00 1979 Žena Kategorie-A 60.53
165. 180 LUKÁŠ KLEMENSEVIČ 27:24:00 1984 Muž Kategorie-A 60.32
166. 311 ONDŘEJ RICHTER 27:24:00 1978 Muž Kategorie-A 60.32
167. 349 PAVEL TYLEČEK 27:26:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 60.23
168. 95 JURAJ MICHÁLEK 27:26:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 60.23
169. 229 LADISLAV ČECH 27:30:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 60.06
170. 262 JIŘÍ BRTNÍK 27:31:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 60.02
171. 103 MARTIN NEŠPOR 27:31:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 60.02
172. 161 PETR KUČÍNSKÝ 27:34:00 1959 Muž Kategorie-C 59.89
173. 35 ALBÍN HANÁK 27:34:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.89
174. 359 OLDŘICH SOVA 27:36:00 1976 Muž Kategorie-A 59.81
175. 47 JAKUB HRABÁLEK 27:45:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 59.43
176. 7 JIŘÍ BOHÁČ 27:46:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 59.39
177. 232 JIŘÍ ZIEGLER 27:48:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 59.3
178. 331 UNKNOWN RUNNER 27:49:00 1985 Muž Kategorie-A 59.26
179. 17 MARTIN ČADEK 27:51:00 1957 Muž Kategorie-C 59.18
180. 99 DAVID POSPÍŠIL 28:13:00 1978 Muž Kategorie-A 58.28
181. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 28:16:00 1974 Žena Kategorie-B 58.16
182. 293 MARTIN ČERVINKA 28:17:00 1983 Muž Kategorie-A 58.12
183. 40 MAREK HLADNÝ 28:18:00 1972 Muž Kategorie-B 58.08
184. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 28:19:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 58.04
185. 154 PETR ZEZULKA 28:24:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 57.84
186. 237 MARTIN KOŠŤÁL 28:29:00 1984 Muž Kategorie-A 57.64
187. 10 MARTIN BULÍN 28:40:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 57.21
188. 357 MONIKA PÍCHOVÁ 28:42:00 1990 Žena Kategorie-A 57.13
189. 38 TOMÁŠ HEJL 28:46:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 56.98
190. 168 ALEŠ STRÁNÍK 28:57:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 56.55
191. 263 RADEK NOVÁČEK 29:02:00 1987 Muž Kategorie-A OOB TŘEBÍČ 56.36
192. 225 HANA FUČÍKOVÁ 29:03:00 1977 Žena Kategorie-A 56.32
193. 77 TOMAS KUBĚNA 29:07:00 1987 Muž Kategorie-A 56.17
194. 257 MILAN NEVĚČNÝ 29:10:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 56.06
195. 207 HANA ŠORMOVÁ 29:14:00 1990 Žena Kategorie-A 55.91
196. 177 JOSEF ORÁLEK 29:14:00 1972 Muž Kategorie-B 55.91
197. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 29:15:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 55.87
198. 182 RADEK MUSIL 29:16:00 1976 Muž Kategorie-A 55.83
199. 308 JAKUB JAITNER 29:22:00 1986 Muž Kategorie-A Rebelbean Runners 55.61
200. 216 VLADIMÍR JIRÁSEK 29:24:00 1953 Muž Kategorie-D Brno 55.53
201. 127 JARMILA STUDENÁ 29:31:00 1972 Žena Kategorie-B 55.27
202. 306 LIBOR KLÍMA 29:31:00 1982 Muž Kategorie-A BLÁHOVKA 55.27
203. 307 ŠÁRKA ČÍŽKOVÁ 29:31:00 1988 Žena Kategorie-A 55.27
204. 297 JAN KLODNER 29:33:00 1987 Muž Kategorie-A 55.2
205. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 29:36:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 55.09
206. 343 ROSTISLAV MITRENGA 29:37:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 55.05
207. 310 STANISLAV ZAORAL 29:41:00 1965 Muž Kategorie-C 54.91
208. 366 ŠÁRKA VÁLKOVÁ 29:43:00 1984 Žena Kategorie-A 54.83
209. 170 HELENA BARTÁKOVÁ 29:44:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.8
210. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 29:44:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 54.8
211. 166 JAROSLAV ZUNY 29:45:00 1974 Muž Kategorie-B 54.76
212. 332 DAVID LENHART 29:47:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 54.69
213. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 29:49:00 1977 Žena Kategorie-A 54.62
214. 190 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 29:53:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 54.47
215. 220 HANA ROŠKOVÁ 29:53:00 1989 Žena Kategorie-A 54.47
216. 244 MARTIN BALÁK 29:55:00 1970 Muž Kategorie-B Bruslárna.cz 54.4
217. 295 TOMÁŠ OLŠANÍK 29:56:00 1979 Muž Kategorie-A 54.37
218. 118 LUBOŠ REZNER 29:58:00 1965 Muž Kategorie-C 54.29
219. 358 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 30:05:00 1974 Muž Kategorie-B 54.04
220. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 30:07:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 53.97
221. 231 ELIŠKA JONÁKOVÁ 30:11:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 53.83
222. 355 VÁCLAV STRNAD 30:12:00 1974 Muž Kategorie-B 53.8
223. 181 MARIE MATUŠKOVÁ 30:13:00 1985 Žena Kategorie-A 53.76
224. 175 ROMAN TUPA 30:14:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 53.73
225. 195 ALEXANDRU VERDES 30:15:00 1982 Muž Kategorie-A 53.69
226. 256 PAVEL TOMEK 30:15:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 53.69
227. 192 MICHAL HUTSKÝ 30:17:00 1987 Muž Kategorie-A 53.62
228. 125 JAN SPONAR 30:19:00 1950 Muž Kategorie-D 53.55
229. 114 PETR POMĚNKA 30:19:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 53.55
230. 352 LUCIE MÁDROVÁ 30:21:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 53.48
231. 301 ZDENĚK ŘIHÁČEK 30:24:00 1960 Muž Kategorie-C 53.38
232. 183 FRANTIŠEK ČERVINKA 30:24:00 1961 Muž Kategorie-C 53.38
233. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 30:30:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 53.17
234. 188 OTO ŘEZÁČ 30:31:00 1976 Muž Kategorie-A 53.13
235. 57 MARIE JANOUŠKOVÁ 30:31:00 1984 Žena Kategorie-A 53.13
236. 134 DALIBOR ŠIMON 30:36:00 1987 Muž Kategorie-A 52.96
237. 210 LUKÁŠ HRAZDIL 30:42:00 1981 Muž Kategorie-A 52.76
238. 354 KRISTÝNA CHUDÁČÍKOVÁ 30:42:00 1990 Žena Kategorie-A 52.76
239. 184 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 30:46:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 52.62
240. 11 JAN BŮŽEK 30:48:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 52.55
241. 132 LUKÁŠ SÝKORA 30:48:00 1980 Muž Kategorie-A 52.55
242. 334 PETR LAŠTŮVKA 30:50:00 1981 Muž Kategorie-A 52.49
243. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 30:53:00 1987 Žena Kategorie-A 52.39
244. 204 DAVID HONZÁK 30:55:00 1998 Muž Junioři 52.32
245. 363 VOJTĚCH ELIÁŠ 31:01:00 1982 Muž Kategorie-A 52.12
246. 197 HANA SVOBODOVÁ 31:01:00 1988 Žena Kategorie-A 52.12
247. 193 JANA PAVLOUŠKOVÁ 31:02:00 1987 Žena Kategorie-A 52.08
248. 299 LUCIE KALICHOVÁ 31:05:00 1989 Žena Kategorie-A 51.98
249. 179 PETR MUSIL 31:05:00 1990 Muž Kategorie-A 51.98
250. 319 JOSE LOPEZ 31:08:00 1977 Muž Kategorie-A 51.88
251. 318 ADAM ŠTIKA 31:10:00 1985 Muž Kategorie-A 51.82
252. 173 PAVEL HLEDÍK 31:17:00 1969 Muž Kategorie-B 51.59
253. 228 JANA JELÍNKOVÁ 31:23:00 1989 Žena Kategorie-A 51.39
254. 62 JANA KALOVÁ 31:24:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 51.36
255. 64 HANA KAŠOVÁ 31:26:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 51.29
256. 342 JIŘÍ KROUPA 31:35:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 51
257. 328 ONDŘEJ POKORNÝ 31:40:00 1984 Muž Kategorie-A 50.84
258. 330 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 31:43:00 1978 Žena Kategorie-A 50.75
259. 252 JAROSLAV ŽÁK 31:45:00 1965 Muž Kategorie-C 50.68
260. 269 LUDĚK BALCAŘÍK 31:47:00 1979 Muž Kategorie-A 50.62
261. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 32:00:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 50.21
262. 169 PETR KRIEG 32:02:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 50.15
263. 361 JIŘINA COUFALOVÁ 32:03:00 1978 Žena Kategorie-A 50.11
264. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 32:15:00 1987 Žena Kategorie-A 49.74
265. 364 MARTIN JEŽ 32:25:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 49.43
266. 205 FILIP BÍLK 32:29:00 1997 Muž Junioři 49.31
267. 368 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 32:31:00 1984 Žena Kategorie-A 49.25
268. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 32:39:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 49.01
269. 26 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 32:41:00 1950 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 48.95
270. 282 MILAN ANDRÝSEK 32:47:00 1973 Muž Kategorie-B 48.77
271. 250 MILADA BOBKOVÁ 32:47:00 1982 Žena Kategorie-A 48.77
272. 203 LUKÁŠ HORŇÁK 32:50:00 1992 Muž Kategorie-A 48.68
273. 350 JAN BARTÁK 32:56:00 1990 Muž Kategorie-A Kobylnice 48.5
274. 110 JIŘÍ PETERKA 33:00:00 1979 Muž Kategorie-A 48.38
275. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 33:03:00 1981 Žena Kategorie-A 48.3
276. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 33:06:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 48.21
277. 146 VERONIKA UBROVÁ 33:15:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 47.94
278. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 33:24:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 47.68
279. 265 MARTIN VESELÝ 33:25:00 1979 Muž Kategorie-A 47.66
280. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 33:28:00 1981 Žena Kategorie-A 47.57
281. 280 STANISLAV HRABÍ 33:46:00 1983 Muž Kategorie-A 47.06
282. 316 VERONIKA SADOVSKÁ 33:57:00 1987 Žena Kategorie-A 46.75
283. 370 VLADIMÍR SLÁMA 34:03:00 1954 Muž Kategorie-D 46.58
284. 61 MILAN KAFKA 34:04:00 1973 Muž Kategorie-B 46.56
285. 279 TEREZA KOBYLKOVÁ 34:09:00 1984 Žena Kategorie-A 46.42
286. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 34:13:00 1980 Muž Kategorie-A 46.31
287. 213 MARTINA JEŽOVÁ 34:15:00 1975 Žena Kategorie-B 46.25
288. 242 IVA ZITOVÁ 34:18:00 1959 Žena Kategorie-C 46.17
289. 268 MIROSLAV BÍNA 34:20:00 1973 Muž Kategorie-B 46.12
290. 234 ŠTĚPÁNKA JONÁKOVÁ 34:23:00 1987 Žena Kategorie-A 46.03
291. 337 MARIE MÁŠOVÁ 34:23:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 46.03
292. 296 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 34:25:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 45.98
293. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 34:31:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 45.82
294. 12 ONDŘEJ CABÁK 34:33:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 45.76
295. 74 JAN KROTKÝ 34:33:00 1985 Muž Kategorie-A 45.76
296. 340 LUCIE VAVERKOVÁ 34:50:00 1985 Žena Kategorie-A Rosice 45.31
297. 148 KAREL USTOHAL 34:50:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 45.31
298. 298 TAŤÁNA JAROŠOVÁ 34:59:00 1985 Žena Kategorie-A HO Tesla Brno 45.07
299. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 35:13:00 1946 Žena Kategorie-D 44.71
300. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 35:24:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 44.43
301. 356 MICHAL HANUS 35:28:00 1976 Muž Kategorie-A 44.32
302. 287 MARKÉTA MRŮZKOVÁ 35:36:00 1997 Žena Junioři AC Moravská Slavie 44.12
303. 286 BARBORA MRŮZKOVÁ 35:53:00 2002 Žena Junioři 43.69
304. 290 JAN HAVELKA 35:55:00 1994 Muž Kategorie-A 43.64
305. 31 RADKA FILIPOVÁ 35:58:00 1986 Žena Kategorie-A 43.57
306. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 36:10:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 43.27
307. 186 PETRA LABODOVÁ 36:13:00 1989 Žena Kategorie-A 43.2
308. 338 PAVEL JANČÁR 36:17:00 1965 Muž Kategorie-C 43.1
309. 109 ANNA PĚNIČKOVÁ 36:19:00 1989 Žena Kategorie-A 43.05
310. 43 JOSEF HOLÝ 36:34:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.69
311. 284 MIROSLAV DRCHAL 36:41:00 1975 Muž Kategorie-B 42.52
312. 348 OTA VLASÁK 36:49:00 1968 Muž Kategorie-B 42.33
313. 78 RADOMÍR KUBÍK 36:58:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 42.12
314. 367 PETRA ŠMATEROVÁ 37:16:00 1990 Žena Kategorie-A 41.7
315. 165 ANDREA PŘEBEŠLÁ 37:18:00 1985 Žena Kategorie-A 41.65
316. 18 MONIKA ČERNÁ 37:18:00 1987 Žena Kategorie-A 41.65
317. 365 ALENA NOVÁKOVÁ 37:21:00 1959 Žena Kategorie-C 41.58
318. 58 KAMIL JASANSKÝ 38:15:00 1980 Muž Kategorie-A 40.37
319. 267 ALEŠ HOTAŘ 38:25:00 1976 Muž Kategorie-A 40.15
320. 218 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 38:39:00 1987 Žena Kategorie-A 39.85
321. 351 MARTA NEDVĚDOVÁ 39:06:00 1985 Žena Kategorie-A 39.28
322. 221 KRISTÝNA KOBYLKOVÁ 39:54:00 1984 Žena Kategorie-A 38.29
323. 258 KAMILA NEVĚČNÁ 40:57:00 1978 Žena Kategorie-A 37.05
324. 274 ANNA KUREŠOVÁ 41:09:00 1996 Žena Junioři 36.82
325. 283 IVA MUSILOVÁ 41:45:00 1988 Žena Kategorie-A 36.15
326. 51 MILAN HRUBÝ 42:16:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 35.58
327. 344 VĚRA JIRÁSKOVÁ 42:22:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 35.48
328. 19 LUDVÍK DAVID 46:54:00 1951 Muž Kategorie-D Sokol Slavkov u Brna 31.08

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425