Již 28 let 1997 - 2024

2. Palackého vrch, 20.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 201 JIŘÍ PETR 23:32:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 100
2. 206 DANIEL ORÁLEK 24:05:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 87.72
3. 182 VOJTĚCH KONÍŘ 24:33:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 85.86
4. 267 ONDŘEJ NOVOTNÝ 24:39:00 1992 Muž Kategorie-A KOB MOIRA BRNO 85.47
5. 124 LUKÁŠ SOURAL 24:51:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 84.7
6. 87 VLASTIMIL LYSÁK 25:00:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 84.13
7. 221 MARTIN POHANKA 25:10:00 1973 Muž Kategorie-B AC Track & Field Brno 83.51
8. 193 MIROSLAV KANTEK 25:24:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 82.65
9. 171 VÍT RYŠKA 25:39:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 81.75
10. 282 JAKUB HOFF 25:44:00 1977 Muž Kategorie-A 81.45
11. 264 VOJTĚCH BOŘIL 25:52:00 1990 Muž Kategorie-A 80.98
12. 316 LUKÁŠ DLABÁČEK 25:58:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 80.63
13. 275 SERBAN BACIU 26:01:00 1980 Muž Kategorie-A 80.45
14. 279 LUKÁŠ CINTULA 26:08:00 1991 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 80.05
15. 119 DANIEL ROŠKO 26:17:00 1982 Muž Kategorie-A 79.54
16. 257 DAVID VEDRA 26:25:00 1974 Muž Kategorie-B VSK FS BRNO 79.09
17. 4 Jakub Šimek 26:28:00 2001 Muž Junioři Triexpert 78.92
18. 50 TOMÁŠ HRDINA 26:35:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 78.53
19. 152 MARTIN VINTRLÍK 26:38:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 78.36
20. 281 ZBYNĚK JIRKŮ 26:41:00 1989 Muž Kategorie-A 78.19
21. 107 VLADO PAKAN 26:44:00 1975 Muž Kategorie-B 78.03
22. 199 TOMÁŠ POHL 26:51:00 1973 Muž Kategorie-B 77.65
23. 185 JAKUB BERKA 26:55:00 1988 Muž Kategorie-A 77.43
24. 54 JIŘÍ HÝBL 26:59:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 77.21
25. 200 PETR NOHEL 27:22:00 1990 Muž Kategorie-A 75.99
26. 214 RICHARD KOLÁŘ 27:42:00 1976 Muž Kategorie-A VSK FS BRNO 74.96
27. 113 VÁCLAV POKORNÝ 27:47:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 74.7
28. 261 JIŘÍ ANTOŠ 27:50:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 74.55
29. 207 MICHAL ZEDNÍČEK 27:52:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 74.45
30. 313 FILIP ŠOLC 27:55:00 1985 Muž Kategorie-A 74.3
31. 14 TOMÁŠ CEJPEK 27:56:00 1988 Muž Kategorie-A 74.25
32. 188 PAVEL HOVĚŽÁK 27:57:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 74.2
33. 135 MARTIN ŠIMUNEK 27:58:00 1966 Muž Kategorie-B 74.15
34. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 28:00:00 1985 Muž Kategorie-A 74.05
35. 142 ZBYNĚK TKADLČÍK 28:02:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 73.95
36. 155 ZBYNĚK ŽÁČEK 28:06:00 1971 Muž Kategorie-B 73.75
37. 212 MARTIN PARGAČ 28:13:00 1985 Muž Kategorie-A 73.4
38. 312 MICHAEL LAPČÍK 28:13:00 1988 Muž Kategorie-A 73.4
39. 93 PAVEL MATOUŠEK 28:17:00 1978 Muž Kategorie-A 73.21
40. 213 ONDŘEJ JÁGR 28:20:00 1983 Muž Kategorie-A 73.06
41. 234 MAREK HRABAL 28:28:00 1995 Muž Junioři 72.67
42. 52 RADOSLAV HUDEC 28:28:00 1980 Muž Kategorie-A 72.67
43. 32 RADIM FLORIÁN 28:32:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 72.48
44. 33 MARTIN GAJÁREK 28:37:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 72.24
45. 1 JAN LEPIER 28:38:00 1976 Muž Kategorie-A Triexpert team 72.19
46. 222 MIREK HLOUŠEK 28:40:00 1979 Muž Kategorie-A SK 24 72.09
47. 327 JAN LAPÁČEK 28:41:00 1984 Muž Kategorie-A 72.05
48. 269 PETR HORKÝ 28:44:00 1994 Muž Kategorie-A 71.9
49. 293 RADIM BENEK 28:47:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 71.76
50. 290 TOMÁŠ POPELA 28:48:00 1988 Muž Kategorie-A 71.71
51. 44 PETR HORA 28:49:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 71.67
52. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 28:53:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.48
53. 231 DENIS MATOUŠEK 28:56:00 1988 Muž Kategorie-A 71.34
54. 283 VÁCLAV SVOBODA 28:56:00 1994 Muž Kategorie-A 71.34
55. 320 RUDY KRAJČA 28:56:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 71.34
56. 67 LUKÁŠ KOCUR 28:58:00 1977 Muž Kategorie-A 71.24
57. 16 PAVEL CZERNÝ 29:08:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 70.78
58. 321 DAVID CHVASTEK 29:09:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 70.73
59. 22 MILAN DOLEŽAL 29:18:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 70.32
60. 278 MAREK LORENZ 29:20:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 70.23
61. 304 RADIM ČÍŽ 29:23:00 1974 Muž Kategorie-B 70.09
62. 239 LUBOMÍR MACEK 29:24:00 1983 Muž Kategorie-A 70.05
63. 192 JAROSLAV ŘÍHA 29:30:00 1999 Muž Junioři VSK UNI Brno 69.77
64. 79 JOSEF KUČERA 29:31:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 69.73
65. 306 PAVEL BACHRATÝ 29:35:00 1965 Muž Kategorie-C 69.55
66. 280 JAKUB PROCHÁZKA 29:42:00 2000 Muž Junioři 69.24
66. 245 VLADIMÍR HAMOUZ 29:42:00 1988 Muž Kategorie-A 69.24
68. 194 RADEK BENEŠ 29:46:00 1985 Muž Kategorie-A 69.06
69. 324 PETR KINCL 29:48:00 1983 Muž Kategorie-A 68.97
70. 228 PETR MIKEŠ 29:52:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 68.79
71. 137 JAN ŠŤASTNÝ 29:57:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.58
72. 9 PETER BÚDA 30:02:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.36
73. 71 PETR KRATOCHVILA 30:06:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 68.18
74. 237 JIŘÍ KOZUBÍK 30:06:00 1988 Muž Kategorie-A 68.18
75. 168 CTIRAD FANFRDLA 30:08:00 1974 Muž Kategorie-B 68.1
76. 225 RADIM HUPŠIL 30:08:00 1984 Muž Kategorie-A 68.1
77. 158 ALEXANDR ZAVADIL 30:16:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 67.75
78. 81 KAMIL KUNZ 30:17:00 1978 Muž Kategorie-A 67.71
79. 197 MARTIN SKYBA 30:18:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 67.67
80. 271 IVO VUDARČÍK 30:19:00 1994 Muž Kategorie-A 67.63
81. 163 LINDA BENIAČOVÁ 30:23:00 1978 Žena Kategorie-A 67.45
82. 56 PETR CHMELAŘ 30:26:00 1983 Muž Kategorie-A 67.33
83. 162 JAROSLAV KROPÁČEK 30:27:00 1970 Muž Kategorie-B 67.29
84. 104 PAVEL NOVÁK 30:29:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 67.2
85. 101 PAVEL MORAVEC 30:29:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 67.2
86. 243 DAVID KNOTEK 30:31:00 1982 Muž Kategorie-A 67.12
87. 218 JANA BAŠTÁŘOVÁ 30:33:00 1979 Žena Kategorie-A 67.03
88. 198 VÁCLAV ŠTRÉBELY 30:34:00 1990 Muž Kategorie-A Herbalife Brno 66.99
89. 297 IVO HAVELKA 30:35:00 1967 Muž Kategorie-B 66.95
90. 268 DAVID LIŠKA 30:49:00 1993 Muž Kategorie-A 66.37
91. 92 PETR MAREŠ 30:54:00 1983 Muž Kategorie-A 66.16
92. 307 DANIEL MARTON 31:03:00 1980 Muž Kategorie-A TJ SOKOL KYJOV 65.79
93. 303 FILIP VRÁNA 31:04:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 65.75
94. 272 MIROSLAV KAČÍN 31:05:00 1979 Muž Kategorie-A TRISTYLE 65.71
95. 37 MARCEL HAŠPL 31:05:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 65.71
96. 270 JAN KOSEK 31:08:00 1995 Muž Junioři 65.59
97. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 31:08:00 1995 Žena Junioři 65.59
98. 186 JOSEF JÍLEK 31:14:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 65.35
99. 323 PAVEL PONEŠ 31:18:00 1978 Muž Kategorie-A TK SOKOLI 65.19
100. 309 BOHUMIL JAKUBEC 31:22:00 1975 Muž Kategorie-B Oddíl 65.03
101. 232 JAROSLAV KOČA 31:23:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 64.99
102. 238 PETR JANEK 31:24:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 64.95
103. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 31:29:00 1976 Muž Kategorie-A 64.75
104. 45 TOMÁŠ HORA 31:31:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 64.67
105. 80 EVGHENII KUNITSKI 31:31:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 64.67
106. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 31:33:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.59
107. 102 ERIK MOSTER 31:36:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 64.47
108. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 31:39:00 1989 Žena Kategorie-A 64.35
109. 302 JAN HORÁK 31:41:00 1986 Muž Kategorie-A 64.28
110. 129 RADEK STUCHLÍK 31:43:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 64.2
111. 147 DALIBOR UHLÍŘ 31:44:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.16
112. 215 JAN ŠEDÝ 31:45:00 1992 Muž Kategorie-A 64.12
113. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 31:48:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 64
114. 20 PETR DOKOUPIL 31:49:00 1977 Muž Kategorie-A 63.97
115. 202 VLADIMÍR PACHOLÍK 31:51:00 1987 Muž Kategorie-A 63.89
116. 172 DARKWAH JOHNSON 31:56:00 1986 Muž Kategorie-A 63.7
117. 265 LUKÁŠ BOŘIL 31:58:00 1992 Muž Kategorie-A 63.62
118. 111 ROMAN PETRŮ 31:59:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 63.58
119. 149 ONDŘEJ VACULA 32:00:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 63.54
120. 63 RADIM KAPAVÍK 32:02:00 1985 Muž Kategorie-A 63.47
121. 266 VLADIMÍR JANÁCEK 32:03:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 63.43
122. 5 LUKÁŠ BÁR 32:06:00 1974 Muž Kategorie-B Esko Brno 63.31
123. 325 EVA HYÁNKOVÁ 32:09:00 1974 Žena Kategorie-B BÍLOVICE 63.2
124. 203 PETR GUZIUR 32:12:00 1987 Muž Kategorie-A 63.08
125. 296 JAN HAVELKA 32:12:00 1994 Muž Kategorie-A 63.08
126. 254 DIEGO RIVERO 32:14:00 1985 Muž Kategorie-A 63.01
127. 256 HERRERIA SERGIO 32:15:00 1990 Muž Kategorie-A 62.97
128. 24 PETER ĎURIAČ 32:15:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 62.97
129. 244 EDUARD BENEŠ 32:24:00 1983 Muž Kategorie-A 62.63
130. 181 ZUZANA NEHYBOVÁ 32:27:00 1975 Žena Kategorie-B 62.52
131. 233 JIŘÍ BARVÍŘ 32:29:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 62.45
132. 98 HYNEK MLČOUŠEK 32:31:00 1977 Muž Kategorie-A 62.37
133. 292 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 32:35:00 1979 Žena Kategorie-A 62.23
134. 291 MARCEL KOLAJA 32:37:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 62.15
135. 167 NINA BARTOŇKOVÁ 32:38:00 1990 Žena Kategorie-A 62.11
136. 160 MARTIN ZEMAN 32:40:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 62.04
137. 236 TOMÁŠ PIDIMA 32:48:00 1990 Muž Kategorie-A 61.75
138. 159 PAVEL MIKITA 32:49:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.71
139. 75 TOMÁŠ KRUML 32:50:00 1966 Muž Kategorie-B 61.68
140. 164 JAROSLAV KAŠE 32:52:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 61.6
141. 250 MARTIN ČERVINKA 32:54:00 1983 Muž Kategorie-A 61.53
142. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 32:55:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 61.49
143. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 32:55:00 1989 Žena Kategorie-A 61.49
144. 36 PAVEL HAŠKA 32:59:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 61.35
145. 49 JAKUB HRBÁČ 33:03:00 1985 Muž Kategorie-A 61.21
146. 209 ALEXANDRU VERDES 33:05:00 1982 Muž Kategorie-A 61.13
147. 260 PAVEL TYLEČEK 33:07:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 61.06
148. 178 PETER KOPTÁK 33:08:00 1979 Muž Kategorie-A 61.03
149. 249 LUCIE ŠÍMOVÁ 33:09:00 1986 Žena Kategorie-A 60.99
150. 242 PETR BENEŠ 33:12:00 1983 Muž Kategorie-A 60.88
151. 288 RICHARD SLÁMA 33:14:00 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 60.81
152. 289 ALEXANDER MRŮZEK 33:16:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 60.74
153. 95 JURAJ MICHÁLEK 33:16:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 60.74
154. 328 ADRIANA SLANÍKOVÁ 33:17:00 1993 Žena Kategorie-A SK Krasov 60.71
155. 17 MARTIN ČADEK 33:17:00 1957 Muž Kategorie-C 60.71
156. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 33:23:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 60.49
157. 103 MARTIN NEŠPOR 33:26:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 60.39
158. 246 LUCIE COUFALOVÁ 33:28:00 1986 Žena Kategorie-A BRNO 60.32
159. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 33:30:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 60.25
160. 190 ALEŠ BŘEZINA 33:30:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 60.25
161. 116 DAVID PROKEŠ 33:38:00 1971 Muž Kategorie-B 59.97
162. 322 VLADIMÍR ŠOUMAL 33:40:00 1980 Muž Kategorie-A 59.9
163. 251 JAN ŽÁK 33:44:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 59.76
164. 248 MIROSLAV FABRIK 33:45:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 59.73
165. 47 JAKUB HRABÁLEK 33:52:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 59.49
166. 196 TOMÁŠ HROMEK 34:02:00 1954 Muž Kategorie-D 59.15
167. 210 ILLA CAMOS JORDI 34:07:00 1983 Muž Kategorie-A 58.98
168. 310 ONDŘEJ BUCHTA 34:08:00 1978 Muž Kategorie-A 58.95
169. 177 ALEŠ STRÁNÍK 34:09:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 58.91
170. 40 MAREK HLADNÝ 34:13:00 1972 Muž Kategorie-B 58.78
171. 35 ALBÍN HANÁK 34:14:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.74
172. 299 PAVEL SYCHA 34:18:00 1976 Muž Kategorie-A 58.61
173. 38 TOMÁŠ HEJL 34:18:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 58.61
174. 161 MIROSLAV ZAHRADNÍK 34:32:00 1972 Muž Kategorie-B 58.15
175. 173 ANDREA DARWAH 34:34:00 1983 Žena Kategorie-A 58.08
176. 176 PETR ŠAMONIL 34:36:00 1962 Muž Kategorie-C Rájec Jestřebí 58.02
177. 166 MIROSLAV BŘEZA 34:39:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 57.92
178. 205 MARTINA MATULOVÁ 34:48:00 1972 Žena Kategorie-B 57.62
179. 7 JIŘÍ BOHÁČ 34:52:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 57.5
180. 120 JAKUB RYBÁŘ 34:52:00 1980 Muž Kategorie-A 57.5
181. 175 RADEK MUSIL 34:58:00 1976 Muž Kategorie-A 57.3
182. 277 BARBORA VALNOHOVÁ 35:02:00 1983 Žena Kategorie-A 57.17
183. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 35:11:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 56.89
184. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 35:23:00 1977 Žena Kategorie-A 56.51
185. 315 DAVID DVOŘÁK 35:32:00 1976 Muž Kategorie-A 56.23
186. 226 MARCO BUTTAFOCO 35:33:00 1980 Muž Kategorie-A - 56.2
187. 285 VÁCLAV STRNAD 35:37:00 1974 Muž Kategorie-B 56.07
188. 230 ROSTISLAV MITRENGA 35:38:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 56.04
189. 10 MARTIN BULÍN 35:53:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 55.58
190. 169 PETR KUČÍNSKÝ 35:54:00 1959 Muž Kategorie-C 55.55
191. 241 IVO DITTRICH 35:56:00 1981 Muž Kategorie-A 55.49
192. 127 JARMILA STUDENÁ 36:01:00 1972 Žena Kategorie-B 55.34
193. 211 JAN GREPL 36:09:00 1986 Muž Kategorie-A 55.1
194. 57 MARIE JANOUŠKOVÁ 36:13:00 1984 Žena Kategorie-A 54.98
195. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 36:14:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 54.95
196. 301 JAROSLAV NOVOTNÝ 36:15:00 1984 Muž Kategorie-A AC MS Brno 54.92
197. 300 ŠÁRKA VÁLKOVÁ 36:16:00 1984 Žena Kategorie-A 54.89
198. 305 JAKUB JAITNER 36:17:00 1986 Muž Kategorie-A Rebelbean Runners 54.86
199. 262 JAN ZÁLESÁK 36:18:00 1974 Muž Kategorie-B 54.83
200. 314 DAVID LENHART 36:19:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 54.8
201. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 36:20:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 54.77
202. 263 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 36:20:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 54.77
203. 295 JAROMÍR ŠMÍD 36:23:00 1979 Muž Kategorie-A 54.68
204. 220 MARIE MATUŠKOVÁ 36:28:00 1985 Žena Kategorie-A 54.53
205. 317 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 36:32:00 1974 Muž Kategorie-B 54.42
206. 208 MICHAL HUTSKÝ 36:39:00 1987 Muž Kategorie-A 54.21
207. 253 MATĚJ ŠIMEK 36:53:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 53.8
208. 223 ROMAN TUPA 36:56:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 53.72
209. 286 LUCIE MÁDROVÁ 37:02:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 53.55
210. 219 OTO ŘEZÁČ 37:06:00 1976 Muž Kategorie-A 53.43
211. 148 KAREL USTOHAL 37:09:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 53.35
212. 64 HANA KAŠOVÁ 37:09:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 53.35
213. 153 RADEK VODIČKA 37:10:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 53.32
214. 240 HANA ROŠKOVÁ 37:12:00 1989 Žena Kategorie-A 53.26
215. 224 PAVEL HLEDÍK 37:15:00 1969 Muž Kategorie-B 53.18
216. 118 LUBOŠ REZNER 37:15:00 1965 Muž Kategorie-C 53.18
217. 132 LUKÁŠ SÝKORA 37:17:00 1980 Muž Kategorie-A 53.12
218. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 37:37:00 1987 Žena Kategorie-A 52.56
219. 252 DANIELA ŽÁKOVÁ 37:45:00 1973 Žena Kategorie-B Vltava Fund 52.34
220. 284 KATARÍNA PETROVÁ 37:45:00 1981 Žena Kategorie-A 52.34
221. 287 JAKUB MAJOR 37:47:00 1989 Muž Kategorie-A 52.28
222. 255 KRISTÝNA CHUDÁČÍKOVÁ 37:53:00 1990 Žena Kategorie-A 52.12
223. 276 ADAM ŠTIKA 37:56:00 1985 Muž Kategorie-A 52.04
224. 125 JAN SPONAR 38:00:00 1950 Muž Kategorie-D 51.93
225. 174 IVANA LIMBERKOVÁ 38:02:00 1981 Žena Kategorie-A 51.88
226. 11 JAN BŮŽEK 38:08:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 51.71
227. 165 JANA PAVLOUŠKOVÁ 38:10:00 1987 Žena Kategorie-A 51.66
228. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 38:13:00 1987 Žena Kategorie-A 51.58
229. 227 MARTINA SEMANOVÁ 38:17:00 1983 Žena Kategorie-A 51.47
230. 62 JANA KALOVÁ 38:19:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 51.42
231. 134 DALIBOR ŠIMON 38:27:00 1987 Muž Kategorie-A 51.21
232. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 38:34:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 51.02
233. 187 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 38:46:00 1978 Žena Kategorie-A 50.71
234. 294 MARTIN JEŽ 38:47:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 50.68
235. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 38:48:00 1981 Žena Kategorie-A 50.65
236. 110 JIŘÍ PETERKA 38:49:00 1979 Muž Kategorie-A 50.63
237. 308 ROMAN DANĚK 38:52:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 50.55
238. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 38:55:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 50.47
239. 298 ONDŘEJ FAJA 39:02:00 1976 Muž Kategorie-A 50.29
240. 146 VERONIKA UBROVÁ 39:05:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 50.21
241. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 39:07:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 50.16
242. 180 PETR KRIEG 39:10:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 50.09
243. 318 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 39:21:00 1984 Žena Kategorie-A 49.81
244. 311 JIŘINA COUFALOVÁ 39:32:00 1978 Žena Kategorie-A 49.53
245. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 40:07:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 48.66
246. 235 MICHAL PROCHÁZKA 40:15:00 1977 Muž Kategorie-A 48.47
247. 319 PAVEL NOVOTNÝ 40:16:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 48.44
248. 179 SILVIE DUDOVÁ 40:22:00 1979 Žena Kategorie-A 48.3
249. 326 MILADA BOBKOVÁ 40:44:00 1982 Žena Kategorie-A 47.77
250. 216 ŠTĚPÁNKA JONÁKOVÁ 40:51:00 1987 Žena Kategorie-A 47.61
251. 247 MARIE MÁŠOVÁ 40:51:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 47.61
252. 191 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 40:53:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 47.56
253. 12 ONDŘEJ CABÁK 41:11:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 47.14
254. 74 JAN KROTKÝ 41:11:00 1985 Muž Kategorie-A 47.14
255. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 41:14:00 1980 Muž Kategorie-A 47.07
256. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 41:40:00 1946 Žena Kategorie-D 46.48
257. 259 FILIP ZIMMERMAN 41:56:00 1991 Muž Kategorie-A 46.12
258. 189 MARTIN VESELÝ 41:58:00 1979 Muž Kategorie-A 46.08
259. 258 PAVLÍNA JANOVSKÁ 42:05:00 1989 Žena Kategorie-A 45.92
260. 183 MARTINA JEŽOVÁ 42:11:00 1975 Žena Kategorie-B 45.79
261. 204 IVA ZITOVÁ 42:13:00 1959 Žena Kategorie-C 45.74
262. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 42:40:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 45.16
263. 184 JULIE JANKŮ 42:58:00 1999 Žena Junioři 44.77
264. 18 MONIKA ČERNÁ 43:16:00 1987 Žena Kategorie-A 44.39
265. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 43:40:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 43.89
266. 31 RADKA FILIPOVÁ 44:07:00 1986 Žena Kategorie-A 43.34
267. 78 RADOMÍR KUBÍK 44:31:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 42.86
268. 43 JOSEF HOLÝ 45:00:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.3
269. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 47:28:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 39.58
270. 217 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 48:07:00 1987 Žena Kategorie-A 38.91
271. 85 EVA LIŠČINSKÁ 49:40:00 1944 Žena Kategorie-E Tesla Brno 37.38
272. 229 VĚRA JIRÁSKOVÁ 50:17:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 36.8
273. 51 MILAN HRUBÝ 52:52:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 34.51
274. 274 MILUŠE JANKŮ 54:30:00 1957 Žena Kategorie-C 33.18
275. 273 LUKÁŠ JANKŮ 54:30:00 1987 Muž Kategorie-A psipark.cz 33.18
276. 13 PAVEL CAHEL 62:56:00 1938 Muž Kategorie-E 27.39

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425