Již 28 let 1997 - 2024

3. Obřany, 27.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 265 JIŘÍ ČÍPA 28:08:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 306 DANIEL ORÁLEK 28:15:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 89.59
3. 256 VOJTĚCH KONÍŘ 29:11:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 86.4
4. 208 ONDŘEJ NOVOTNÝ 29:44:00 1992 Muž Kategorie-A KOB MOIRA BRNO 84.62
5. 87 VLASTIMIL LYSÁK 29:57:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 83.93
6. 124 LUKÁŠ SOURAL 30:00:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.78
7. 165 VÍT RYŠKA 30:13:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.11
8. 182 MARTIN POHANKA 30:21:00 1973 Muž Kategorie-B AC Track & Field Brno 82.7
9. 196 MICHAL GLIER 31:00:00 1982 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 80.75
10. 119 DANIEL ROŠKO 31:00:00 1982 Muž Kategorie-A 80.75
11. 50 TOMÁŠ HRDINA 31:27:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 79.45
12. 204 MIROSLAV KANTEK 31:32:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 79.22
13. 264 DAVID VEDRA 31:35:00 1974 Muž Kategorie-B VSK FS BRNO 79.08
14. 152 MARTIN VINTRLÍK 31:37:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 78.98
15. 4 Jakub Šimek 31:40:00 2001 Muž Junioři Triexpert 78.84
16. 192 VLADIMÍR TEJKAL 31:50:00 1984 Muž Kategorie-A 78.38
17. 107 VLADO PAKAN 31:55:00 1975 Muž Kategorie-B 78.15
18. 54 JIŘÍ HÝBL 32:00:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 77.92
19. 315 RICHARD KOLÁŘ 32:07:00 1976 Muž Kategorie-A VSK FS BRNO 77.6
20. 231 DAVID ČERMÁK 32:12:00 1976 Muž Kategorie-A 77.37
21. 300 JAN PAŘÍK 32:35:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 76.34
22. 238 JAKUB BERKA 32:38:00 1988 Muž Kategorie-A 76.21
23. 16 PAVEL CZERNÝ 32:39:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 76.17
24. 266 MAREK POLÁK 33:02:00 1973 Muž Kategorie-B 75.17
25. 270 FILIP ČECH 33:03:00 1998 Muž Junioři Sportovní gymnázium Ludvíka Danka 75.12
26. 214 JIŘÍ POLCAR 33:06:00 1977 Muž Kategorie-A 74.99
27. 218 TOMÁŠ POHL 33:08:00 1973 Muž Kategorie-B 74.91
28. 193 MICHAEL NEŠPOR 33:11:00 1991 Muž Kategorie-A 74.78
29. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 33:19:00 1985 Muž Kategorie-A 74.44
30. 2 DUŠAN ALMAN 33:22:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 74.32
31. 304 FILIP ŠOLC 33:28:00 1985 Muž Kategorie-A 74.06
32. 293 MICHAL ZEDNÍČEK 33:31:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 73.94
33. 113 VÁCLAV POKORNÝ 33:33:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 73.85
34. 142 ZBYNĚK TKADLČÍK 33:38:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 73.65
35. 155 ZBYNĚK ŽÁČEK 33:41:00 1971 Muž Kategorie-B 73.52
36. 223 PAVEL HOVĚŽÁK 33:45:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 73.36
37. 334 FILIP ČAPEK 33:49:00 1989 Muž Kategorie-A 73.19
38. 135 MARTIN ŠIMUNEK 33:51:00 1966 Muž Kategorie-B 73.11
39. 297 DENIS MATOUŠEK 33:51:00 1988 Muž Kategorie-A 73.11
40. 33 MARTIN GAJÁREK 33:53:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 73.03
41. 52 RADOSLAV HUDEC 33:57:00 1980 Muž Kategorie-A 72.87
42. 302 RADIM BENEK 34:01:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 72.7
43. 44 PETR HORA 34:07:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 72.46
44. 22 MILAN DOLEŽAL 34:12:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 72.26
45. 79 JOSEF KUČERA 34:14:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 72.18
46. 290 RUDY KRAJČA 34:19:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 71.98
47. 236 VLADIMÍR HAMOUZ 34:23:00 1988 Muž Kategorie-A 71.82
48. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 34:28:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.62
49. 115 DAVID POSPÍŠIL 34:30:00 1985 Muž Kategorie-A 71.55
50. 32 RADIM FLORIÁN 34:31:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 71.51
51. 67 LUKÁŠ KOCUR 34:34:00 1977 Muž Kategorie-A 71.39
52. 281 PETR HORKÝ 34:39:00 1994 Muž Kategorie-A 71.19
53. 336 RADIM ČÍŽ 34:45:00 1974 Muž Kategorie-B 70.96
54. 164 CTIRAD FANFRDLA 34:48:00 1974 Muž Kategorie-B 70.84
55. 324 KRYŠTOF MEJSTŘÍK 34:49:00 1993 Muž Kategorie-A 70.8
56. 323 DAVID SLÁDEK 34:50:00 1993 Muž Kategorie-A 70.77
57. 333 DAVID CHVASTEK 34:53:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 70.65
58. 267 TOMÁŠ POPELA 34:53:00 1988 Muž Kategorie-A 70.65
59. 137 JAN ŠŤASTNÝ 34:53:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 70.65
60. 235 JIŘÍ KOZUBÍK 34:54:00 1988 Muž Kategorie-A 70.61
61. 303 LUBOMÍR MACEK 34:58:00 1983 Muž Kategorie-A 70.46
62. 232 PAVEL JUŘICA 35:00:00 1979 Muž Kategorie-A 70.38
63. 45 TOMÁŠ HORA 35:06:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 70.15
64. 309 PAVEL BACHRATÝ 35:07:00 1965 Muž Kategorie-C 70.11
65. 239 VÁCLAV ŠTRÉBELY 35:09:00 1990 Muž Kategorie-A Herbalife Brno 70.04
66. 173 PETR KAŠÍK 35:14:00 1968 Muž Kategorie-B 69.85
67. 201 LIBOR ZOUHAR 35:15:00 1985 Muž Kategorie-A BRNO-LÍŠEŇ 69.81
68. 41 JIŘÍ HLAVINKA 35:25:00 1988 Muž Kategorie-A 69.44
69. 195 JAROSLAV KROPÁČEK 35:26:00 1970 Muž Kategorie-B 69.4
70. 320 PETR MIKEŠ 35:29:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 69.29
71. 169 ZBYNĚK SLAVOTÍNEK 35:30:00 1987 Muž Kategorie-A 69.25
72. 158 ALEXANDR ZAVADIL 35:35:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 69.06
73. 102 ERIK MOSTER 35:37:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 68.99
74. 221 RADIM HUPŠIL 35:41:00 1984 Muž Kategorie-A 68.84
75. 252 JIŘÍ POZLER 35:50:00 1983 Muž Kategorie-A 68.51
76. 71 PETR KRATOCHVILA 35:53:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 68.4
77. 9 PETER BÚDA 35:56:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.29
78. 156 LADA ŽELEZNÁ 35:56:00 1989 Žena Kategorie-A 68.29
79. 81 KAMIL KUNZ 35:57:00 1978 Muž Kategorie-A 68.26
80. 213 MARTIN SKYBA 36:01:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 68.11
81. 178 JIŘÍ BEZROUK 36:11:00 1962 Muž Kategorie-C BOKI 67.75
82. 217 ALEXANDRU VERDES 36:11:00 1982 Muž Kategorie-A 67.75
83. 56 PETR CHMELAŘ 36:15:00 1983 Muž Kategorie-A 67.61
84. 104 PAVEL NOVÁK 36:16:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 67.57
85. 5 LUKÁŠ BÁR 36:17:00 1974 Muž Kategorie-B Esko Brno 67.54
86. 258 BOHUMIL JAKUBEC 36:22:00 1975 Muž Kategorie-B Oddíl 67.36
87. 20 PETR DOKOUPIL 36:26:00 1977 Muž Kategorie-A 67.22
88. 322 IVO HAVELKA 36:28:00 1967 Muž Kategorie-B 67.15
89. 147 DALIBOR UHLÍŘ 36:30:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 67.08
90. 233 TOMÁŠ PEROUTKA 36:36:00 1985 Muž Kategorie-A 66.87
91. 284 VÍTĚZSLAV ČERMÁK 36:37:00 1959 Muž Kategorie-C 66.83
92. 149 ONDŘEJ VACULA 36:37:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 66.83
93. 240 JAN FIEDLER 36:37:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 66.83
94. 49 JAKUB HRBÁČ 36:39:00 1985 Muž Kategorie-A 66.76
95. 328 TOMÁŠ MATUCHA 36:41:00 1979 Muž Kategorie-A 66.69
96. 80 EVGHENII KUNITSKI 36:46:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 66.52
97. 101 PAVEL MORAVEC 36:47:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 66.48
98. 292 MAREK HRABAL 36:48:00 1995 Muž Junioři 66.45
99. 294 DAVID KNOTEK 36:48:00 1982 Muž Kategorie-A 66.45
100. 37 MARCEL HAŠPL 36:49:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 66.41
101. 316 MAREK LORENZ 36:49:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 66.41
102. 260 VLADIMÍR JANÁCEK 36:56:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 66.17
103. 14 TOMÁŠ CEJPEK 37:02:00 1988 Muž Kategorie-A 65.97
104. 184 FILIP ZEZULA 37:08:00 1977 Muž Kategorie-A FILETO 65.76
105. 250 MIROSLAV KAČÍN 37:08:00 1979 Muž Kategorie-A TRISTYLE 65.76
106. 237 JAN ŠEDÝ 37:09:00 1992 Muž Kategorie-A 65.73
107. 186 VLADIMÍR PACHOLÍK 37:09:00 1987 Muž Kategorie-A 65.73
108. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 37:09:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 65.73
109. 92 PETR MAREŠ 37:09:00 1983 Muž Kategorie-A 65.73
110. 331 FILIP VRÁNA 37:12:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 65.63
111. 228 ALEXANDER MRŮZEK 37:15:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 65.53
112. 170 DANIEL GLADIŠ 37:15:00 1968 Muž Kategorie-B SKG BRNO 65.53
113. 326 PETR DYTRT 37:22:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 65.29
114. 63 RADIM KAPAVÍK 37:23:00 1985 Muž Kategorie-A 65.26
115. 298 PETR ŠMÍDEK 37:24:00 1977 Muž Kategorie-A 65.22
116. 308 DANIEL MARTON 37:30:00 1980 Muž Kategorie-A TJ SOKOL KYJOV 65.02
117. 243 DIEGO RIVERO 37:33:00 1985 Muž Kategorie-A 64.92
118. 332 JAN HORÁK 37:34:00 1986 Muž Kategorie-A 64.89
119. 283 JAN KOSEK 37:37:00 1995 Muž Junioři 64.79
120. 190 RICHARD PAVELKA 37:37:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 64.79
121. 259 JIŘÍ BARVÍŘ 37:41:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 64.66
122. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 37:41:00 1995 Žena Junioři 64.66
123. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 37:43:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 64.59
124. 191 ALEŠ BŘEZINA 37:44:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 64.56
125. 301 PAVLA PAŘÍKOVÁ 37:48:00 1986 Žena Kategorie-A Meteor Brno 64.43
126. 330 JAN PROCHÁZKA 37:50:00 1993 Muž Kategorie-A 64.36
127. 98 HYNEK MLČOUŠEK 37:52:00 1977 Muž Kategorie-A 64.3
128. 314 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 37:54:00 1979 Žena Kategorie-A 64.23
129. 337 PETR ŽIŠKA 38:00:00 1978 Muž Kategorie-A 64.04
130. 189 ROBERT MIFEK 38:02:00 1976 Muž Kategorie-A 63.97
131. 111 ROMAN PETRŮ 38:04:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 63.91
132. 268 MARCEL KOLAJA 38:09:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 63.74
133. 261 JAN CHARVÁT 38:10:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 63.71
134. 210 TOMÁŠ HANŽL 38:16:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 63.52
135. 296 PAVEL ONDRUŠEK 38:21:00 1989 Muž Kategorie-A TJ ZETOR BRNO 63.36
136. 53 BRONISLAV HÝBL 38:24:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 63.26
137. 307 EVA HYÁNKOVÁ 38:28:00 1974 Žena Kategorie-B BÍLOVICE 63.14
138. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 38:33:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 62.98
139. 219 JAN ŽÁK 38:34:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 62.95
140. 36 PAVEL HAŠKA 38:36:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 62.88
141. 162 DALIMIL FANFRDLA 38:39:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 62.79
141. 163 NINA BARTOŇKOVÁ 38:39:00 1990 Žena Kategorie-A 62.79
143. 161 JIŘÍ SLAVÍK 38:49:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 62.48
144. 151 KAREL VESELÝ 38:51:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.42
145. 172 JAROMÍR KOHOUTEK 38:52:00 1955 Muž Kategorie-D water & snow ski club 62.38
146. 234 ALENA PEROUTKOVÁ 38:56:00 1987 Žena Kategorie-A 62.26
147. 327 JAN HAVELKA 38:58:00 1994 Muž Kategorie-A 62.2
148. 183 JAROSLAV KAŠE 38:58:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 62.2
149. 95 JURAJ MICHÁLEK 39:06:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 61.95
150. 93 PAVEL MATOUŠEK 39:09:00 1978 Muž Kategorie-A 61.86
151. 319 ZDENĚK MILKA 39:14:00 1984 Muž Kategorie-A 61.71
152. 269 LADISLAV ČECH 39:16:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 61.65
153. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 39:16:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 61.65
154. 224 PAVEL TYLEČEK 39:17:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 61.62
155. 7 JIŘÍ BOHÁČ 39:19:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 61.56
156. 24 PETER ĎURIAČ 39:26:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 61.34
157. 17 MARTIN ČADEK 39:30:00 1957 Muž Kategorie-C 61.22
158. 318 MARTIN ČERVINKA 39:36:00 1983 Muž Kategorie-A 61.04
159. 181 ONDŘEJ FRIDRICH 39:37:00 1977 Muž Kategorie-A 61.01
160. 335 PETER KOPTÁK 39:37:00 1979 Muž Kategorie-A 61.01
161. 282 DAVID LIŠKA 39:38:00 1993 Muž Kategorie-A 60.98
162. 263 JANA LEDVINOVÁ 39:39:00 1982 Žena Kategorie-A 60.95
163. 103 MARTIN NEŠPOR 39:44:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 60.81
164. 116 DAVID PROKEŠ 39:51:00 1971 Muž Kategorie-B 60.6
165. 166 MIROSLAV ZAHRADNÍK 39:54:00 1972 Muž Kategorie-B 60.51
166. 254 LUCIE ŠÍMOVÁ 39:55:00 1986 Žena Kategorie-A 60.48
167. 280 TOMÁŠ PIDIMA 40:00:00 1990 Muž Kategorie-A 60.33
168. 40 MAREK HLADNÝ 40:00:00 1972 Muž Kategorie-B 60.33
169. 245 HERRERIA SERGIO 40:03:00 1990 Muž Kategorie-A 60.25
170. 339 DAVID DVOŘÁK 40:06:00 1976 Muž Kategorie-A 60.16
171. 167 MIROSLAV BŘEZA 40:08:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 60.1
172. 35 ALBÍN HANÁK 40:11:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 60.01
173. 70 KAREL KOUPIL 40:13:00 1984 Muž Kategorie-A 59.95
174. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 40:27:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 59.55
175. 203 JIŘÍ BRTNÍK 40:33:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 59.38
176. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 40:42:00 1974 Žena Kategorie-B 59.12
177. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 40:46:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 59.01
178. 180 ANDREA DARWAH 40:49:00 1983 Žena Kategorie-A 58.93
179. 338 TOMÁŠ POKLUDA 40:58:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 58.67
180. 127 JARMILA STUDENÁ 41:04:00 1972 Žena Kategorie-B 58.51
181. 200 EVA KLIMÁNKOVÁ 41:10:00 1973 Žena Kategorie-B 58.34
182. 207 RADEK STROUHAL 41:20:00 1978 Muž Kategorie-A 58.06
183. 253 DAVID HONZÁK 41:21:00 1998 Muž Junioři 58.04
184. 175 MARTIN CHLUMECKÝ 41:24:00 1988 Muž Kategorie-A 57.95
185. 153 RADEK VODIČKA 41:27:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 57.87
186. 174 PAVLA HORÁČKOVÁ 41:30:00 1977 Žena Kategorie-A AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 57.79
187. 10 MARTIN BULÍN 41:37:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 57.6
188. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 41:38:00 1977 Žena Kategorie-A 57.57
189. 274 BŘETISLAV CVAN 41:44:00 1958 Muž Kategorie-C 57.41
190. 188 JAN DOHNAL 41:45:00 1977 Muž Kategorie-A 57.39
191. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 41:49:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 57.28
192. 202 JOSEF ORÁLEK 41:53:00 1972 Muž Kategorie-B 57.17
193. 205 JIŘÍ ZIEGLER 41:57:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 57.06
194. 38 TOMÁŠ HEJL 41:59:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 57.01
195. 220 OTO ŘEZÁČ 42:04:00 1976 Muž Kategorie-A 56.88
196. 247 DAGMAR PICHOVÁ 42:05:00 1977 Žena Kategorie-A 56.85
197. 77 TOMAS KUBĚNA 42:07:00 1987 Muž Kategorie-A 56.8
198. 222 KAMILA KRAUSOVÁ 42:14:00 1976 Žena Kategorie-A Borci zdar! 56.61
199. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 42:16:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 56.56
200. 257 LENKA ROZBOŘILOVÁ 42:18:00 1989 Žena Kategorie-A 56.51
201. 246 DAVID LENHART 42:20:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 56.46
202. 216 MICHAL HUTSKÝ 42:20:00 1987 Muž Kategorie-A 56.46
203. 241 MARIE MATUŠKOVÁ 42:27:00 1985 Žena Kategorie-A 56.27
204. 251 PAVEL MOKRÝ 42:28:00 1968 Muž Kategorie-B 56.25
205. 287 LUCIE MÁDROVÁ 42:30:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 56.2
206. 277 JIŘÍ POSPÍŠIL 42:35:00 1977 Muž Kategorie-A 56.07
207. 118 LUBOŠ REZNER 42:38:00 1965 Muž Kategorie-C 55.99
208. 225 RADEK MUSIL 42:40:00 1976 Muž Kategorie-A 55.94
209. 212 PAVEL TOMEK 42:42:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 55.89
210. 176 JANA OCELOVÁ 42:43:00 1984 Žena Kategorie-A 55.86
211. 185 MARTIN BALÁK 42:46:00 1970 Muž Kategorie-B Bruslárna.cz 55.78
212. 197 ROMAN TUPA 42:47:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 55.76
213. 248 EVA SLAVÍKOVÁ 42:47:00 1985 Žena Kategorie-A 55.76
214. 295 MATĚJ ŠIMEK 42:55:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 55.55
215. 148 KAREL USTOHAL 42:58:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 55.48
216. 275 ANTONÍN SVOBODA 43:00:00 1996 Muž Junioři 55.43
217. 249 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 43:01:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 55.4
218. 215 PETR JANŮ 43:19:00 1985 Muž Kategorie-A 54.95
219. 321 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 43:28:00 1974 Muž Kategorie-B 54.72
220. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 43:30:00 1987 Žena Kategorie-A 54.67
221. 305 MIROSLAV BÍNA 43:31:00 1973 Muž Kategorie-B 54.65
222. 154 PETR ZEZULKA 43:33:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 54.6
223. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 43:36:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 54.53
224. 312 ROMAN DANĚK 43:41:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 54.4
225. 288 JAKUB MAJOR 43:46:00 1989 Muž Kategorie-A 54.28
226. 311 VÁCLAV STRNAD 43:49:00 1974 Muž Kategorie-B 54.21
227. 57 MARIE JANOUŠKOVÁ 43:50:00 1984 Žena Kategorie-A 54.18
228. 242 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 43:53:00 1978 Žena Kategorie-A 54.11
229. 179 IVANA LIMBERKOVÁ 43:56:00 1981 Žena Kategorie-A 54.04
230. 62 JANA KALOVÁ 43:56:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 54.04
231. 194 JANA JELÍNKOVÁ 44:04:00 1989 Žena Kategorie-A 53.84
232. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 44:14:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 53.6
233. 244 KRISTÝNA CHUDÁČÍKOVÁ 44:22:00 1990 Žena Kategorie-A 53.41
234. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 44:32:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 53.17
235. 199 PAVEL HLEDÍK 44:38:00 1969 Muž Kategorie-B 53.03
236. 271 JANA GÖPFERTOVÁ 44:40:00 1975 Žena Kategorie-B ČVK Brno 52.99
237. 64 HANA KAŠOVÁ 44:44:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 52.89
238. 198 FILIP ZIMMERMAN 45:02:00 1991 Muž Kategorie-A 52.47
239. 278 JAKUB KURA 45:09:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 52.31
240. 279 JIŘINA COUFALOVÁ 45:13:00 1978 Žena Kategorie-A 52.22
241. 276 DOMINIKA HVORECKÁ 45:17:00 1985 Žena Kategorie-A ZHOR Team 52.13
242. 329 MARTIN JEŽ 45:21:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 52.04
243. 262 FILIP BÍLK 45:21:00 1997 Muž Junioři 52.04
244. 272 MARKÉTA MATALOVÁ 45:34:00 1992 Žena Kategorie-A 51.74
245. 273 VERONIKA VIKTOŘÍKOVÁ 45:34:00 1983 Žena Kategorie-A 51.74
246. 310 ONDŘEJ FAJA 45:40:00 1976 Muž Kategorie-A 51.61
247. 313 MILADA BOBKOVÁ 45:41:00 1982 Žena Kategorie-A 51.58
248. 187 PETR KRIEG 45:41:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 51.58
249. 325 JAN KOZÁK 45:45:00 1979 Muž Kategorie-A 51.49
250. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 45:48:00 1981 Žena Kategorie-A 51.43
251. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 45:52:00 1987 Žena Kategorie-A 51.34
252. 146 VERONIKA UBROVÁ 45:54:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 51.29
253. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 46:13:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 50.87
254. 114 PETR POMĚNKA 46:16:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 50.81
255. 286 JITKA MAŠÍNSKÁ 46:18:00 1963 Žena Kategorie-C 50.76
256. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 46:21:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 50.7
257. 299 HANA ROŠKOVÁ 46:36:00 1989 Žena Kategorie-A 50.37
258. 171 LENKA SLABÁKOVÁ 46:51:00 1966 Žena Kategorie-B AC MS BRNO 50.05
259. 317 SEVDALIN HRISTOV 46:55:00 1985 Muž Kategorie-A - 49.96
260. 100 STANISLAV JURÁNEK 47:03:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 49.79
261. 226 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 47:40:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 49.02
262. 289 MIROSLAV DRCHAL 48:20:00 1975 Muž Kategorie-B 48.21
263. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 48:22:00 1981 Žena Kategorie-A 48.17
264. 229 IVA ZITOVÁ 48:26:00 1959 Žena Kategorie-C 48.09
265. 168 MARTINA JEŽOVÁ 48:43:00 1975 Žena Kategorie-B 47.75
266. 206 ADÉLA DVOŘÁKOVÁ 48:49:00 1993 Žena Kategorie-A KK Brno 47.63
267. 61 MILAN KAFKA 48:54:00 1973 Muž Kategorie-B 47.53
268. 74 JAN KROTKÝ 49:03:00 1985 Muž Kategorie-A 47.36
269. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 49:06:00 1980 Muž Kategorie-A 47.3
270. 230 KAREL FUKSA 49:36:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 46.72
271. 209 SILVIE DUDOVÁ 49:37:00 1979 Žena Kategorie-A 46.7
272. 211 STANISLAV HRABÍ 49:48:00 1983 Muž Kategorie-A 46.49
273. 227 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 49:55:00 1970 Žena Kategorie-B 46.36
274. 31 RADKA FILIPOVÁ 50:23:00 1986 Žena Kategorie-A 45.84
275. 255 OTA VLASÁK 50:30:00 1968 Muž Kategorie-B 45.71
276. 43 JOSEF HOLÝ 50:41:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 45.51
277. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 51:11:00 1946 Žena Kategorie-D 44.97
278. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 51:14:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 44.91
279. 285 PAVEL JANČÁR 51:49:00 1965 Muž Kategorie-C 44.29
280. 291 DITA BLAŽKOVÁ 52:00:00 1986 Žena Kategorie-A 44.1
281. 78 RADOMÍR KUBÍK 52:05:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 44.02
282. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 53:37:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 42.47
283. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 54:47:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 41.35
284. 28 DANA ELLINGEROVÁ 54:54:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 41.24
285. 177 IVO ZEJDA 55:36:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 40.6
286. 85 EVA LIŠČINSKÁ 58:29:00 1944 Žena Kategorie-E Tesla Brno 38.1
287. 51 MILAN HRUBÝ 61:36:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 35.67
288. 13 PAVEL CAHEL 77:48:00 1938 Muž Kategorie-E 26.16

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425