Již 28 let 1997 - 2024

4. Líšeň, 3.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 283 JIŘÍ ČÍPA 36:43:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 247 DANIEL ORÁLEK 36:46:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 89.86
3. 199 JIŘÍ PETR 37:29:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 87.95
4. 197 VOJTĚCH KONÍŘ 38:44:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 84.79
5. 167 MARTIN KLEIBL 39:12:00 1973 Muž Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 83.66
6. 124 LUKÁŠ SOURAL 39:27:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.07
7. 87 VLASTIMIL LYSÁK 39:52:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 82.1
8. 223 MARTIN POHANKA 40:10:00 1973 Muž Kategorie-B AC Track & Field Brno 81.41
9. 202 PETR HÉNEK 40:16:00 1987 Muž Kategorie-A 81.18
10. 163 VÍT RYŠKA 40:23:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 80.92
11. 198 MIROSLAV KANTEK 40:24:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.88
12. 119 DANIEL ROŠKO 40:51:00 1982 Muž Kategorie-A 79.88
13. 222 JAKUB HOFF 41:06:00 1977 Muž Kategorie-A 79.33
14. 54 JIŘÍ HÝBL 41:47:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 77.87
15. 50 TOMÁŠ HRDINA 41:52:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.7
16. 290 JAROSLAV BÁRTA 42:02:00 1982 Muž Kategorie-A 77.35
17. 152 MARTIN VINTRLÍK 42:22:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 76.66
18. 308 LUKÁŠ CINTULA 42:30:00 1991 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 76.39
19. 107 VLADO PAKAN 42:37:00 1975 Muž Kategorie-B 76.16
20. 211 TOMÁŠ LIŠČINSKÝ 43:12:00 1984 Muž Kategorie-A SK ŽABOVŘESKY 74.99
21. 236 KAREL FUČÍK 43:16:00 1972 Muž Kategorie-B 74.86
22. 282 MAREK POLÁK 43:23:00 1973 Muž Kategorie-B 74.63
23. 191 PETR KUČÍREK 43:24:00 1958 Muž Kategorie-C 74.6
24. 297 MICHAL REPTA 43:34:00 1987 Muž Kategorie-A SK PoZemi 74.28
25. 209 TOMÁŠ POHL 43:49:00 1973 Muž Kategorie-B 73.8
26. 2 DUŠAN ALMAN 44:02:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 73.38
27. 113 VÁCLAV POKORNÝ 44:09:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 73.16
28. 25 JAROSLAV DUŠIL 44:12:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 73.07
29. 135 MARTIN ŠIMUNEK 44:15:00 1966 Muž Kategorie-B 72.98
30. 296 JIŘÍ ANTOŠ 44:18:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 72.88
31. 52 RADOSLAV HUDEC 44:32:00 1980 Muž Kategorie-A 72.45
32. 155 ZBYNĚK ŽÁČEK 44:39:00 1971 Muž Kategorie-B 72.23
33. 281 JAN HAVELKA 44:46:00 1994 Muž Kategorie-A 72.02
34. 228 VÁCLAV KOSMÁK 44:56:00 1983 Muž Kategorie-A 71.71
35. 309 OTA FIŠERA 44:57:00 1980 Muž Kategorie-A SKOL BRNO 71.68
36. 79 JOSEF KUČERA 44:58:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 71.65
37. 225 PAVEL HOVĚŽÁK 45:01:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 71.56
38. 142 ZBYNĚK TKADLČÍK 45:06:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 71.41
39. 115 DAVID POSPÍŠIL 45:12:00 1985 Muž Kategorie-A 71.23
40. 301 RUDY KRAJČA 45:19:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 71.02
41. 32 RADIM FLORIÁN 45:22:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 70.93
42. 71 PETR KRATOCHVILA 45:51:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 70.08
43. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 45:53:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 70.02
44. 180 CTIRAD FANFRDLA 45:55:00 1974 Muž Kategorie-B 69.96
45. 285 LUBOMÍR MACEK 46:00:00 1983 Muž Kategorie-A 69.82
46. 33 MARTIN GAJÁREK 46:02:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 69.76
47. 67 LUKÁŠ KOCUR 46:08:00 1977 Muž Kategorie-A 69.59
48. 39 MIROSLAV HEJTMÁNEK 46:13:00 1970 Muž Kategorie-B 69.44
49. 238 TOMÁŠ PEROUTKA 46:16:00 1985 Muž Kategorie-A 69.36
50. 292 LUBOMÍR KŘÍČKA 46:18:00 1970 Muž Kategorie-B 69.3
51. 22 MILAN DOLEŽAL 46:19:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 69.27
52. 310 DAVID CHVASTEK 46:20:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 69.24
53. 218 JIŘÍ SELUCKÝ 46:29:00 1965 Muž Kategorie-C Kyjov 68.99
54. 104 PAVEL NOVÁK 46:33:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 68.88
55. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 46:37:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.76
56. 16 PAVEL CZERNÝ 46:43:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 68.59
57. 214 SOŇA VNENČÁKOVÁ 46:45:00 1994 Žena Kategorie-A AC MORENDA 68.54
58. 44 PETR HORA 46:48:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 68.45
59. 299 TOMÁŠ POPELA 46:53:00 1988 Muž Kategorie-A 68.31
60. 200 PETR LIŠKA 46:58:00 1995 Muž Junioři 68.18
61. 190 LIBOR ZOUHAR 47:06:00 1985 Muž Kategorie-A BRNO-LÍŠEŇ 67.95
62. 279 RADEK SEDLÁK 47:11:00 1963 Muž Kategorie-C 67.82
63. 171 PETER RÁŠO 47:14:00 1986 Muž Kategorie-A 67.73
64. 137 JAN ŠŤASTNÝ 47:18:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 67.63
65. 161 JAROSLAV KROPÁČEK 47:27:00 1970 Muž Kategorie-B 67.38
66. 252 LINDA BENIAČOVÁ 47:39:00 1978 Žena Kategorie-A 67.05
67. 177 MARTIN SKYBA 47:43:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 66.95
68. 207 PAVEL ROTNÁGL 47:49:00 1983 Muž Kategorie-A 66.79
69. 158 ALEXANDR ZAVADIL 47:56:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 66.6
70. 250 LENKA SMUTNÁ POLÁCHOVÁ 48:04:00 1986 Žena Kategorie-A 66.39
71. 251 PAVEL BACHRATÝ 48:05:00 1965 Muž Kategorie-C 66.36
72. 288 RADIM HUPŠIL 48:15:00 1984 Muž Kategorie-A 66.1
73. 230 VÍTĚZSLAV ČERMÁK 48:20:00 1959 Muž Kategorie-C 65.97
74. 20 PETR DOKOUPIL 48:23:00 1977 Muž Kategorie-A 65.89
75. 81 KAMIL KUNZ 48:31:00 1978 Muž Kategorie-A 65.68
76. 298 TOMÁŠ MATUCHA 48:32:00 1979 Muž Kategorie-A 65.65
77. 101 PAVEL MORAVEC 48:38:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 65.5
78. 182 JIŘÍ POZLER 48:42:00 1983 Muž Kategorie-A 65.39
79. 303 BOHUMIL JAKUBEC 48:49:00 1975 Muž Kategorie-B Oddíl 65.21
80. 8 RICHARD BRÁZDA 48:52:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 65.14
81. 37 MARCEL HAŠPL 48:53:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 65.11
82. 157 ALEŠ KOCIÁN 48:55:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 65.06
83. 9 PETER BÚDA 49:01:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 64.91
84. 56 PETR CHMELAŘ 49:08:00 1983 Muž Kategorie-A 64.73
85. 235 PAVEL JUŘICA 49:09:00 1979 Muž Kategorie-A 64.7
86. 80 EVGHENII KUNITSKI 49:12:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 64.63
87. 210 IVAN URBÁNEK 49:21:00 1984 Muž Kategorie-A 64.4
88. 261 JIŘÍ BARVÍŘ 49:21:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 64.4
89. 300 VLADIMÍR JANÁCEK 49:27:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 64.25
90. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 49:29:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.2
91. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 49:31:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 64.15
92. 272 ALEXANDRU VERDES 49:34:00 1982 Muž Kategorie-A 64.08
93. 307 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 49:54:00 1979 Žena Kategorie-A 63.58
94. 257 RICHARD PAVELKA 49:54:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 63.58
95. 312 PETR DYTRT 49:55:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 63.56
96. 149 ONDŘEJ VACULA 50:02:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 63.38
97. 193 JAN ŠEDÝ 50:04:00 1992 Muž Kategorie-A 63.34
98. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 50:14:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 63.09
99. 305 TOMÁŠ HLAVSA 50:17:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 63.02
100. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 50:18:00 1995 Žena Junioři 63
101. 268 JAKUB SKALICKÝ 50:26:00 1986 Muž Kategorie-A 62.8
102. 179 NINA BARTOŇKOVÁ 50:26:00 1990 Žena Kategorie-A 62.8
103. 129 RADEK STUCHLÍK 50:31:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 62.68
104. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 50:34:00 1976 Muž Kategorie-A 62.61
105. 170 JAROSLAV KAŠE 50:36:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 62.56
106. 233 MARCEL KOLAJA 50:43:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 62.4
107. 302 ALEŠ BŘEZINA 50:47:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 62.3
108. 243 ALEXANDER MRŮZEK 50:51:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 62.21
109. 102 ERIK MOSTER 50:57:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 62.06
110. 53 BRONISLAV HÝBL 51:00:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 61.99
111. 123 JINDŘICH SCHICK 51:04:00 1975 Muž Kategorie-B Jihomoravský kraj 61.9
112. 275 BARBORA KOŽNAROVÁ 51:05:00 1993 Žena Kategorie-A 61.88
113. 240 TOMÁŠ HANŽL 51:10:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 61.76
114. 111 ROMAN PETRŮ 51:12:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 61.71
115. 98 HYNEK MLČOUŠEK 51:17:00 1977 Muž Kategorie-A 61.6
116. 295 JAN ŽÁK 51:21:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 61.5
117. 173 ZUZANA NEHYBOVÁ 51:33:00 1975 Žena Kategorie-B 61.23
118. 311 PETR MIKEŠ 51:36:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 61.16
119. 280 IVO HAVELKA 51:50:00 1967 Muž Kategorie-B 60.84
120. 75 TOMÁŠ KRUML 51:53:00 1966 Muž Kategorie-B 60.77
121. 159 PAVEL MIKITA 52:03:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 60.54
122. 95 JURAJ MICHÁLEK 52:20:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 60.16
123. 176 TEREZA DURDIAKOVÁ 52:25:00 1991 Žena Kategorie-A 60.05
124. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 52:27:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 60
125. 260 JAN CHARVÁT 52:29:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 59.96
126. 192 KATEŘINA KONEČNÁ 52:30:00 1989 Žena Kategorie-A 59.94
127. 17 MARTIN ČADEK 52:34:00 1957 Muž Kategorie-C 59.85
128. 201 BOHUMIL CECHMEISTER 52:44:00 1974 Muž Kategorie-B 59.63
129. 304 ZDENĚK MILKA 52:49:00 1984 Muž Kategorie-A 59.52
130. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 52:50:00 1989 Žena Kategorie-A 59.5
131. 174 JIŘÍ SLAVÍK 52:53:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 59.43
132. 287 MARTIN ČERVINKA 53:11:00 1983 Muž Kategorie-A 59.04
133. 189 JANA BAŠTÁŘOVÁ 53:12:00 1979 Žena Kategorie-A 59.02
134. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 53:15:00 1974 Žena Kategorie-B 58.95
135. 195 LUKÁŠ MALÍK 53:29:00 1984 Muž Kategorie-A 58.65
136. 47 JAKUB HRABÁLEK 53:38:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 58.46
137. 234 JIŘÍ BRTNÍK 53:39:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 58.44
138. 255 TOMÁŠ PIDIMA 53:49:00 1990 Muž Kategorie-A 58.23
139. 229 FILIP VRÁNA 53:57:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 58.06
140. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 54:00:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 57.99
141. 246 PAVEL TYLEČEK 54:04:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 57.91
142. 116 DAVID PROKEŠ 54:10:00 1971 Muž Kategorie-B 57.78
143. 277 JIŘÍ ZIEGLER 54:12:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 57.74
144. 237 ALENA PEROUTKOVÁ 54:15:00 1987 Žena Kategorie-A 57.68
145. 187 MIROSLAV BŘEZA 54:20:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 57.58
146. 127 JARMILA STUDENÁ 54:25:00 1972 Žena Kategorie-B 57.47
147. 269 BŘETISLAV CVAN 54:29:00 1958 Muž Kategorie-C 57.39
148. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 54:31:00 1977 Žena Kategorie-A 57.35
149. 186 ONDŘEJ FRIDRICH 54:37:00 1977 Muž Kategorie-A 57.23
150. 241 SIMONA KVOCHOVÁ 54:40:00 1975 Žena Kategorie-B 57.16
151. 103 MARTIN NEŠPOR 54:44:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 57.08
152. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 54:49:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 56.98
153. 40 MAREK HLADNÝ 54:51:00 1972 Muž Kategorie-B 56.94
154. 36 PAVEL HAŠKA 55:07:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 56.62
155. 24 PETER ĎURIAČ 55:28:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 56.2
156. 286 LUCIE ŠÍMOVÁ 55:47:00 1986 Žena Kategorie-A 55.82
157. 253 RADEK STROUHAL 55:58:00 1978 Muž Kategorie-A 55.6
158. 203 BOHUSLAV ŠMERDA 56:07:00 1952 Muž Kategorie-D 55.43
159. 266 JAN ZÁLESÁK 56:13:00 1974 Muž Kategorie-B 55.31
160. 259 JIŘÍ BRZOBOHATÝ 56:13:00 1975 Muž Kategorie-B TVAROŽNÁ 55.31
161. 92 PETR MAREŠ 56:15:00 1983 Muž Kategorie-A 55.27
162. 289 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 56:23:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 55.12
163. 294 LUKÁŠ BENDA 56:25:00 1988 Muž Kategorie-A 55.08
164. 77 TOMAS KUBĚNA 56:26:00 1987 Muž Kategorie-A 55.06
165. 216 DAGMAR PICHOVÁ 56:35:00 1977 Žena Kategorie-A 54.89
166. 212 JIŘÍ ŠMARDA 56:43:00 1981 Muž Kategorie-A CVK BRNO 54.74
167. 188 OTO ŘEZÁČ 56:45:00 1976 Muž Kategorie-A 54.7
168. 217 KAMILA KRAUSOVÁ 56:48:00 1976 Žena Kategorie-A Borci zdar! 54.64
169. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 56:52:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 54.57
170. 185 ROMAN TUPA 56:54:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 54.53
171. 118 LUBOŠ REZNER 56:56:00 1965 Muž Kategorie-C 54.49
172. 227 MARIE MATUŠKOVÁ 57:11:00 1985 Žena Kategorie-A 54.21
173. 306 FILIP SOKOL 57:16:00 1983 Muž Kategorie-A 54.12
174. 315 DAVID LENHART 57:40:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 53.67
175. 219 JIŘÍ RÝDEL 57:41:00 1983 Muž Kategorie-A 53.65
176. 270 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 57:43:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 53.62
177. 114 PETR POMĚNKA 57:51:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 53.47
178. 148 KAREL USTOHAL 57:53:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 53.43
179. 278 ELIŠKA JONÁKOVÁ 57:53:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 53.43
180. 213 ROSTISLAV MITRENGA 57:57:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 53.36
181. 273 LUCIE MÁDROVÁ 57:58:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 53.34
182. 196 HELENA BARTÁKOVÁ 58:03:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 53.25
183. 10 MARTIN BULÍN 58:03:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 53.25
184. 178 FILIP ZIMMERMAN 58:05:00 1991 Muž Kategorie-A 53.21
185. 271 MIROSLAV FORIŠKA 58:06:00 1986 Muž Kategorie-A 53.2
186. 215 RADEK JANÍČEK 58:06:00 1966 Muž Kategorie-B BehejBrno.com 53.2
187. 169 JANA SMRČKOVÁ 58:07:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 53.18
188. 205 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 58:14:00 1978 Žena Kategorie-A 53.05
189. 165 ROMAN SKOČOVSKÝ 58:27:00 1963 Muž Kategorie-C Velatice 52.82
190. 164 FRANTIŠEK ČERVINKA 58:44:00 1961 Muž Kategorie-C 52.51
191. 314 RADEK ŠLEZINGER 58:49:00 1981 Muž Kategorie-A Ostrovacice 52.43
192. 154 PETR ZEZULKA 58:52:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 52.37
193. 231 LENKA ROZBOŘILOVÁ 58:53:00 1989 Žena Kategorie-A 52.35
194. 263 LUCIE KALICHOVÁ 58:53:00 1989 Žena Kategorie-A 52.35
195. 57 MARIE JANOUŠKOVÁ 58:54:00 1984 Žena Kategorie-A 52.34
196. 264 MARIE DOLEŽELOVÁ 59:02:00 1982 Žena Kategorie-A 52.2
197. 153 RADEK VODIČKA 59:10:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 52.06
198. 183 ANTONÍN SVOBODA 59:18:00 1996 Muž Junioři 51.92
199. 156 LADA ŽELEZNÁ 59:27:00 1989 Žena Kategorie-A 51.76
200. 245 TOMÁŠ OLŠANÍK 59:28:00 1979 Muž Kategorie-A 51.74
201. 293 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 59:30:00 1983 Muž Kategorie-A 51.71
202. 204 VÁCLAV STRNAD 59:35:00 1974 Muž Kategorie-B 51.62
203. 265 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 59:38:00 1974 Muž Kategorie-B 51.57
204. 208 DENISA JEMELÍKOVÁ 59:41:00 1993 Žena Kategorie-A 51.52
205. 166 ADAM ŠTIKA 59:45:00 1985 Muž Kategorie-A 51.45
206. 248 MATĚJ ŠIMEK 59:47:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 51.42
207. 232 KVĚTOSLAV MAŠKA 59:58:00 1981 Muž Kategorie-A 51.23
208. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 60:02:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 51.16
209. 175 PETR KRIEG 60:04:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 51.13
210. 160 MARTIN ZEMAN 60:17:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 50.91
211. 262 MICHAL PROCHÁZKA 60:28:00 1977 Muž Kategorie-A 50.72
212. 64 HANA KAŠOVÁ 61:02:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 50.16
213. 274 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 61:06:00 1984 Žena Kategorie-A 50.09
214. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 61:11:00 1987 Žena Kategorie-A 50.01
215. 220 PAVEL TOMEK 61:11:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 50.01
216. 221 IVO DITTRICH 61:16:00 1981 Muž Kategorie-A 49.93
217. 254 PAVLA STROUHALOVÁ 61:19:00 1980 Žena Kategorie-A 49.88
218. 206 DOMINIKA HVORECKÁ 61:29:00 1985 Žena Kategorie-A ZHOR Team 49.72
219. 134 DALIBOR ŠIMON 61:29:00 1987 Muž Kategorie-A 49.72
220. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 61:30:00 1981 Žena Kategorie-A 49.7
221. 110 JIŘÍ PETERKA 61:43:00 1979 Muž Kategorie-A 49.49
222. 146 VERONIKA UBROVÁ 61:45:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 49.46
223. 125 JAN SPONAR 61:54:00 1950 Muž Kategorie-D 49.32
224. 313 MARTIN JEŽ 61:58:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 49.25
225. 267 JOSE LOPEZ 62:09:00 1977 Muž Kategorie-A 49.08
226. 224 PAVEL SEDLÁČEK 62:23:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 48.86
227. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 62:37:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 48.64
228. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 63:10:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 48.13
229. 62 JANA KALOVÁ 63:34:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 47.76
230. 226 ONDŘEJ FAJA 63:49:00 1976 Muž Kategorie-A 47.53
231. 61 MILAN KAFKA 63:56:00 1973 Muž Kategorie-B 47.43
232. 194 ŠTĚPÁNKA JONÁKOVÁ 64:30:00 1987 Žena Kategorie-A 46.93
233. 284 MARIE MÁŠOVÁ 64:31:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 46.91
234. 12 ONDŘEJ CABÁK 64:37:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 46.82
235. 74 JAN KROTKÝ 64:37:00 1985 Muž Kategorie-A 46.82
236. 291 ANDREJ MILEC 65:05:00 1982 Muž Kategorie-A 46.41
237. 276 SILVIE DUDOVÁ 65:23:00 1979 Žena Kategorie-A 46.16
238. 249 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 65:55:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 45.7
239. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 66:12:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 45.46
240. 162 MARTINA JEŽOVÁ 66:35:00 1975 Žena Kategorie-B 45.14
241. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 66:40:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 45.08
242. 256 IVA ZITOVÁ 66:43:00 1959 Žena Kategorie-C 45.03
243. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 67:25:00 1946 Žena Kategorie-D 44.46
244. 239 STANISLAV HRABÍ 67:29:00 1983 Muž Kategorie-A 44.41
245. 31 RADKA FILIPOVÁ 67:44:00 1986 Žena Kategorie-A 44.21
246. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 67:47:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 44.17
247. 244 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 68:17:00 1970 Žena Kategorie-B 43.77
248. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 68:21:00 1980 Muž Kategorie-A 43.72
249. 63 RADIM KAPAVÍK 68:53:00 1985 Muž Kategorie-A 43.3
250. 242 JANA ZICHOVÁ 68:53:00 1991 Žena Kategorie-A Prace 43.3
251. 181 FILIP BÍLÝ 69:13:00 1997 Muž Junioři 43.05
252. 43 JOSEF HOLÝ 69:49:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.59
253. 168 IVO ZEJDA 70:26:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 42.13
254. 258 KAREL FUKSA 70:51:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 41.82
255. 18 MONIKA ČERNÁ 71:50:00 1987 Žena Kategorie-A 41.11
256. 28 DANA ELLINGEROVÁ 74:10:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 39.51
257. 23 LIBOR DRAŽAN 74:31:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 39.27
258. 51 MILAN HRUBÝ 79:00:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 36.48
259. 172 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 79:37:00 1987 Žena Kategorie-A 36.12
260. 184 LUKÁŠ BAUDYŠ 82:56:00 1993 Muž Kategorie-A 34.27

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425