Již 28 let 1997 - 2024

5. Popůvky, 10.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 193 DANIEL ORÁLEK 27:30:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 100
2. 196 VOJTĚCH KONÍŘ 27:53:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 88.63
3. 187 ONDŘEJ NOVOTNÝ 28:06:00 1992 Muž Kategorie-A KOB MOIRA BRNO 87.86
4. 87 VLASTIMIL LYSÁK 28:30:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 86.49
5. 124 LUKÁŠ SOURAL 28:33:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 86.32
6. 162 VÍT RYŠKA 29:18:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.86
7. 248 MARTIN BRITAN 29:27:00 1987 Muž Kategorie-A 83.38
8. 208 MIROSLAV KANTEK 30:16:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.86
9. 50 TOMÁŠ HRDINA 30:22:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 80.56
10. 119 DANIEL ROŠKO 30:32:00 1982 Muž Kategorie-A 80.07
11. 265 MAREK POLÁK 30:33:00 1973 Muž Kategorie-B 80.02
12. 152 MARTIN VINTRLÍK 30:40:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 79.67
13. 54 JIŘÍ HÝBL 30:54:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 79
14. 107 VLADO PAKAN 31:02:00 1975 Muž Kategorie-B 78.61
15. 4 Jakub Šimek 31:06:00 2001 Muž Junioři Triexpert 78.42
16. 273 JAN PAŘÍK 31:18:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 77.86
17. 230 TOMÁŠ POHL 31:24:00 1973 Muž Kategorie-B 77.58
18. 253 ŠTĚPÁN MRÁČEK 31:35:00 1985 Muž Kategorie-A 77.07
19. 16 PAVEL CZERNÝ 31:42:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 76.75
20. 113 VÁCLAV POKORNÝ 31:44:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 76.66
21. 269 JIŘÍ ANTOŠ 31:45:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 76.61
22. 33 MARTIN GAJÁREK 31:46:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 76.57
23. 286 PAVEL HOVĚŽÁK 31:50:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 76.39
24. 79 JOSEF KUČERA 31:56:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 76.12
25. 270 MICHAL REPTA 32:00:00 1987 Muž Kategorie-A SK PoZemi 75.94
26. 280 FILIP ŠOLC 32:19:00 1985 Muž Kategorie-A 75.1
27. 135 MARTIN ŠIMUNEK 32:27:00 1966 Muž Kategorie-B 74.75
28. 215 DENIS MATOUŠEK 32:31:00 1988 Muž Kategorie-A 74.57
29. 25 JAROSLAV DUŠIL 32:37:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 74.31
30. 177 RUDY KRAJČA 32:50:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 73.76
31. 2 DUŠAN ALMAN 32:52:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 73.67
32. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 32:54:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 73.59
33. 32 RADIM FLORIÁN 32:54:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 73.59
34. 281 RADIM BENEK 32:55:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 73.54
35. 188 ZBYNĚK SLAVOTÍNEK 33:03:00 1987 Muž Kategorie-A 73.21
36. 233 MARTIN KUBÁNEK 33:13:00 1986 Muž Kategorie-A 72.79
37. 67 LUKÁŠ KOCUR 33:16:00 1977 Muž Kategorie-A 72.67
38. 243 RADEK KUNOVSKÝ 33:21:00 1977 Muž Kategorie-A 72.46
39. 142 ZBYNĚK TKADLČÍK 33:23:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 72.38
40. 22 MILAN DOLEŽAL 33:24:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 72.34
41. 170 CTIRAD FANFRDLA 33:25:00 1974 Muž Kategorie-B 72.29
42. 235 TOMÁŠ POPELA 33:27:00 1988 Muž Kategorie-A 72.21
43. 71 PETR KRATOCHVILA 33:29:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 72.13
44. 277 DAVID CHVASTEK 33:30:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 72.09
45. 137 JAN ŠŤASTNÝ 33:38:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 71.76
46. 259 VÁCLAV ŠTRÉBELY 33:49:00 1990 Muž Kategorie-A Herbalife Brno 71.32
47. 282 IVAN URBÁNEK 33:50:00 1984 Muž Kategorie-A 71.28
48. 104 PAVEL NOVÁK 34:00:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 70.88
49. 294 LUBOMÍR MACEK 34:03:00 1983 Muž Kategorie-A 70.76
50. 224 PAVEL BACHRATÝ 34:04:00 1965 Muž Kategorie-C 70.72
51. 172 PETR LIŠKA 34:05:00 1995 Muž Junioři 70.68
52. 197 MARTN MACHOLAN 34:10:00 1988 Muž Kategorie-A VELKÁ BÍTEŠ 70.49
53. 190 JIŘÍ SELUCKÝ 34:16:00 1965 Muž Kategorie-C Kyjov 70.25
54. 221 RADIM ČÍŽ 34:20:00 1974 Muž Kategorie-B 70.1
55. 115 DAVID POSPÍŠIL 34:21:00 1985 Muž Kategorie-A 70.06
56. 295 MIROSLAV KLÍMA 34:22:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 70.02
57. 166 JIŘÍ BEZROUK 34:29:00 1962 Muž Kategorie-C BOKI 69.75
58. 157 ALEŠ KOCIÁN 34:43:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 69.21
59. 158 ALEXANDR ZAVADIL 34:48:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 69.02
60. 176 PETR KAŠÍK 34:51:00 1968 Muž Kategorie-B 68.91
61. 256 DAVID KNOTEK 34:53:00 1982 Muž Kategorie-A 68.83
62. 237 PAVEL JUŘICA 34:54:00 1979 Muž Kategorie-A 68.8
63. 191 RADEK BENEŠ 34:59:00 1985 Muž Kategorie-A 68.61
64. 279 TOMÁŠ MATUCHA 35:00:00 1979 Muž Kategorie-A 68.57
65. 226 JAN ŠEDÝ 35:02:00 1992 Muž Kategorie-A 68.5
66. 249 PETR MIKEŠ 35:05:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 68.38
67. 101 PAVEL MORAVEC 35:07:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 68.31
68. 272 RADIM HUPŠIL 35:07:00 1984 Muž Kategorie-A 68.31
69. 283 ONDŘEJ ŠOUKAL 35:12:00 1977 Muž Kategorie-A 68.13
70. 9 PETER BÚDA 35:14:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.05
71. 81 KAMIL KUNZ 35:14:00 1978 Muž Kategorie-A 68.05
72. 165 DANIEL GLADIŠ 35:16:00 1968 Muž Kategorie-B SKG BRNO 67.98
73. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 35:20:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 67.83
74. 20 PETR DOKOUPIL 35:26:00 1977 Muž Kategorie-A 67.61
75. 37 MARCEL HAŠPL 35:29:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 67.5
76. 289 JOSEF JÍLEK 35:30:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 67.46
77. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 35:31:00 1995 Žena Junioři 67.43
78. 206 FILIP ZEZULA 35:36:00 1977 Muž Kategorie-A FILETO 67.25
79. 278 JIŘÍ BARVÍŘ 35:42:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 67.03
80. 149 ONDŘEJ VACULA 35:42:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 67.03
81. 258 FILIP SOKOL 35:44:00 1983 Muž Kategorie-A 66.96
82. 44 PETR HORA 36:02:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 66.32
83. 222 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 36:05:00 1979 Žena Kategorie-A 66.21
84. 49 JAKUB HRBÁČ 36:08:00 1985 Muž Kategorie-A 66.11
85. 41 JIŘÍ HLAVINKA 36:12:00 1988 Muž Kategorie-A 65.97
86. 296 PETR DYTRT 36:16:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 65.83
87. 91 LUKÁŠ MAŇÁSEK 36:18:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 65.76
88. 192 PETR BENEŠ 36:20:00 1983 Muž Kategorie-A 65.69
89. 234 JANA BAŠTÁŘOVÁ 36:22:00 1979 Žena Kategorie-A 65.62
90. 129 RADEK STUCHLÍK 36:22:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 65.62
91. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 36:26:00 1976 Muž Kategorie-A 65.48
92. 217 VÍTĚZSLAV ČERMÁK 36:26:00 1959 Muž Kategorie-C 65.48
93. 267 DANIEL MEDVEC 36:31:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 65.31
94. 225 PAVEL CIBULKA 36:35:00 1964 Muž Kategorie-C 65.17
95. 156 LADA ŽELEZNÁ 36:40:00 1989 Žena Kategorie-A 65
96. 266 MARCEL KOLAJA 36:42:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.93
97. 252 FILIP VRÁNA 36:43:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 64.9
98. 184 ALEXANDER MRŮZEK 36:53:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 64.56
99. 178 JAROSLAV KAŠE 36:54:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 64.53
100. 169 DALIMIL FANFRDLA 37:06:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 64.12
101. 39 MIROSLAV HEJTMÁNEK 37:09:00 1970 Muž Kategorie-B 64.02
102. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 37:10:00 1989 Žena Kategorie-A 63.99
103. 98 HYNEK MLČOUŠEK 37:13:00 1977 Muž Kategorie-A 63.89
104. 216 RICHARD KUDELASEK 37:17:00 1987 Muž Kategorie-A Bruslarna.cz 63.76
105. 171 NINA BARTOŇKOVÁ 37:18:00 1990 Žena Kategorie-A 63.73
106. 227 JIŘÍ ZIEGLER 37:24:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 63.53
107. 53 BRONISLAV HÝBL 37:26:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 63.46
108. 24 PETER ĎURIAČ 37:27:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 63.43
109. 275 JIŘÍ POZLER 37:33:00 1983 Muž Kategorie-A 63.24
110. 17 MARTIN ČADEK 37:40:00 1957 Muž Kategorie-C 63.01
111. 95 JURAJ MICHÁLEK 37:43:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 62.91
112. 199 ONDŘEJ FRIDRICH 37:50:00 1977 Muž Kategorie-A 62.69
113. 159 PAVEL MIKITA 37:54:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 62.56
114. 207 JAROSLAV KOČA 37:57:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 62.46
115. 151 KAREL VESELÝ 38:00:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.37
116. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 38:05:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 62.21
117. 183 MARTIN SKYBA 38:07:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 62.15
118. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 38:09:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 62.08
119. 240 JAN ŽÁK 38:20:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 61.74
120. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 38:23:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 61.65
121. 103 MARTIN NEŠPOR 38:33:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 61.34
122. 116 DAVID PROKEŠ 38:37:00 1971 Muž Kategorie-B 61.21
123. 45 TOMÁŠ HORA 38:40:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 61.12
124. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 38:42:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 61.06
125. 274 MARTIN ČERVINKA 38:42:00 1983 Muž Kategorie-A 61.06
126. 201 MIROSLAV BŘEZA 38:43:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 61.03
127. 205 MIROSLAV ZAHRADNÍK 38:43:00 1972 Muž Kategorie-B 61.03
128. 209 ALEŠ BŘEZINA 38:52:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 60.75
129. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 38:57:00 1989 Žena Kategorie-A 60.6
130. 47 JAKUB HRABÁLEK 39:00:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 60.51
131. 297 ZDENĚK MILKA 39:04:00 1984 Muž Kategorie-A 60.39
132. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 39:08:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 60.27
133. 271 TOMÁŠ PIDIMA 39:11:00 1990 Muž Kategorie-A 60.18
134. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 39:15:00 1974 Žena Kategorie-B 60.06
135. 292 DALIBOR SLÍVA 39:17:00 1977 Muž Kategorie-A 60
136. 231 JIŘÍ RÝDEL 39:18:00 1983 Muž Kategorie-A 59.97
137. 287 MONIKA PÍCHOVÁ 39:19:00 1990 Žena Kategorie-A 59.94
138. 123 JINDŘICH SCHICK 39:23:00 1975 Muž Kategorie-B Jihomoravský kraj 59.83
139. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 39:27:00 1977 Žena Kategorie-A 59.71
140. 30 MICHAL FIKERA 39:30:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 59.62
141. 77 TOMAS KUBĚNA 39:36:00 1987 Muž Kategorie-A 59.44
142. 257 LADISLAV ČECH 39:42:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 59.27
143. 268 ALEXANDRA BERENIOVA 39:49:00 1983 Žena Kategorie-A 59.07
144. 174 JIŘÍ BRTNÍK 39:49:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 59.07
145. 245 ALEXANDRU VERDES 39:52:00 1982 Muž Kategorie-A 58.98
146. 284 MIROSLAV FABRIK 39:53:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 58.95
147. 127 JARMILA STUDENÁ 40:15:00 1972 Žena Kategorie-B 58.32
148. 154 PETR ZEZULKA 40:20:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 58.18
149. 52 RADOSLAV HUDEC 40:23:00 1980 Muž Kategorie-A 58.1
150. 244 LUCIE ŠÍMOVÁ 40:23:00 1986 Žena Kategorie-A 58.1
151. 263 BŘETISLAV CVAN 40:36:00 1958 Muž Kategorie-C 57.73
152. 228 ELIŠKA JONÁKOVÁ 40:43:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 57.54
153. 202 MAGDALÉNA KALOVSKÁ 40:46:00 1999 Žena Junioři 57.46
154. 247 ROSTISLAV MITRENGA 40:56:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 57.18
155. 262 KAMILA KRAUSOVÁ 40:59:00 1976 Žena Kategorie-A Borci zdar! 57.1
156. 223 ADAM ŠTIKA 41:08:00 1985 Muž Kategorie-A 56.86
157. 276 BARBORA VALNOHOVÁ 41:10:00 1983 Žena Kategorie-A 56.8
158. 299 DAVID DVOŘÁK 41:12:00 1976 Muž Kategorie-A 56.75
159. 194 ROMAN TUPA 41:12:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 56.75
160. 210 JIŘÍ ŠMARDA 41:16:00 1981 Muž Kategorie-A CVK BRNO 56.64
161. 7 JIŘÍ BOHÁČ 41:18:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 56.59
162. 200 ROMAN KRESTA 41:21:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 56.51
163. 181 IVO DITTRICH 41:22:00 1981 Muž Kategorie-A 56.48
164. 114 PETR POMĚNKA 41:23:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 56.45
165. 189 DITA HOŘÍNKOVÁ 41:24:00 1994 Žena Kategorie-A STŘELKA BRNO 56.43
166. 168 LUCIE NOVOTNÁ 41:30:00 1975 Žena Kategorie-B Veverské Knínice 56.27
167. 180 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 41:41:00 1983 Muž Kategorie-A 55.97
168. 163 MIROSLAV NOSEK 41:42:00 1955 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 55.95
169. 161 JANA SMRČKOVÁ 41:45:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 55.87
170. 251 DAVID LENHART 41:53:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 55.66
171. 291 VIKTOR BURÁŇ 41:58:00 1990 Muž Kategorie-A 55.53
172. 293 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 42:03:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 55.4
173. 212 MICHAL FRANTA 42:07:00 1988 Muž Kategorie-A 55.29
174. 198 VLASTIMIL HANZL 42:13:00 1953 Muž Kategorie-D VSK Mendelu Brno 55.14
175. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 42:13:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 55.14
176. 118 LUBOŠ REZNER 42:21:00 1965 Muž Kategorie-C 54.94
177. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 42:31:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 54.68
178. 195 MARIE MATUŠKOVÁ 42:37:00 1985 Žena Kategorie-A 54.53
179. 264 LUCIE KALICHOVÁ 42:44:00 1989 Žena Kategorie-A 54.35
180. 214 PAVEL HANUŠ 42:45:00 1986 Muž Kategorie-A Sokol Syrovice 54.33
181. 211 VÁCLAV STRNAD 43:05:00 1974 Muž Kategorie-B 53.83
182. 148 KAREL USTOHAL 43:08:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 53.76
183. 246 MICHAL HUTSKÝ 43:10:00 1987 Muž Kategorie-A 53.71
184. 288 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 43:19:00 1974 Muž Kategorie-B 53.49
185. 232 LENKA KUBÁNKOVÁ 43:21:00 1986 Žena Kategorie-A 53.44
186. 134 DALIBOR ŠIMON 43:36:00 1987 Muž Kategorie-A 53.07
187. 261 LUCIE MÁDROVÁ 43:37:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 53.05
188. 186 PAVEL HLEDÍK 43:44:00 1969 Muž Kategorie-B 52.88
189. 11 JAN BŮŽEK 43:48:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 52.79
190. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 43:58:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 52.55
191. 298 MICHAL PROCHÁZKA 44:09:00 1977 Muž Kategorie-A 52.29
192. 64 HANA KAŠOVÁ 44:14:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 52.17
193. 146 VERONIKA UBROVÁ 44:17:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 52.1
194. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 44:22:00 1987 Žena Kategorie-A 51.98
195. 125 JAN SPONAR 44:23:00 1950 Muž Kategorie-D 51.96
196. 238 KATARÍNA PETROVÁ 44:26:00 1981 Žena Kategorie-A 51.89
197. 213 ROMAN JAŠEK 44:36:00 1986 Muž Kategorie-A 51.66
198. 285 KVĚTOSLAV MAŠKA 44:37:00 1981 Muž Kategorie-A 51.64
199. 254 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 44:51:00 1984 Žena Kategorie-A 51.32
200. 63 RADIM KAPAVÍK 44:54:00 1985 Muž Kategorie-A 51.25
201. 147 DALIBOR UHLÍŘ 44:57:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 51.18
202. 239 DANIELA ŽÁKOVÁ 45:05:00 1973 Žena Kategorie-B Vltava Fund 51
203. 250 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 45:06:00 1978 Žena Kategorie-A 50.98
204. 220 JAKUB KURA 45:09:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 50.91
205. 175 PAVEL SEDLÁČEK 45:13:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 50.82
206. 10 MARTIN BULÍN 45:16:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 50.75
207. 229 MARIE MÁŠOVÁ 45:30:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 50.44
208. 110 JIŘÍ PETERKA 45:50:00 1979 Muž Kategorie-A 50
209. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 46:05:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 49.67
210. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 46:23:00 1987 Žena Kategorie-A 49.29
211. 61 MILAN KAFKA 46:28:00 1973 Muž Kategorie-B 49.18
212. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 46:48:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 48.76
213. 100 STANISLAV JURÁNEK 46:54:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 48.64
214. 12 ONDŘEJ CABÁK 47:01:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 48.49
215. 74 JAN KROTKÝ 47:01:00 1985 Muž Kategorie-A 48.49
216. 242 HANA ROŠKOVÁ 47:04:00 1989 Žena Kategorie-A 48.43
217. 255 KLÁRA VALENTOVÁ 47:14:00 1973 Žena Kategorie-B 48.22
218. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 47:16:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 48.18
219. 260 MILAN DANĚK 47:30:00 1962 Muž Kategorie-C HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS 47.89
220. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 47:57:00 1981 Žena Kategorie-A 47.35
221. 31 RADKA FILIPOVÁ 48:05:00 1986 Žena Kategorie-A 47.19
222. 164 MARTINA JEŽOVÁ 48:05:00 1975 Žena Kategorie-B 47.19
223. 236 IVA ZITOVÁ 48:08:00 1959 Žena Kategorie-C 47.13
224. 218 KAMIL DVOŘÁČEK 48:16:00 1978 Muž Kategorie-A 46.98
225. 203 KAROLINA ADAMCOVÁ 48:39:00 1982 Žena Kategorie-A 46.53
226. 204 MARTIN JASKULKA 48:39:00 1968 Muž Kategorie-B 46.53
227. 80 EVGHENII KUNITSKI 48:44:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 46.43
228. 241 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 48:58:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 46.16
229. 185 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 49:00:00 1970 Žena Kategorie-B 46.12
230. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 49:06:00 1980 Muž Kategorie-A 46.01
231. 167 MONIKA KAMASOVA 49:51:00 1986 Žena Kategorie-A 45.17
232. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 50:12:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 44.78
233. 18 MONIKA ČERNÁ 50:23:00 1987 Žena Kategorie-A 44.58
234. 219 MARKÉTA KŘIVÁNKOVÁ 52:02:00 1983 Žena Kategorie-A 42.85
235. 290 KATEŘINA BÁROVÁ 52:03:00 1993 Žena Kategorie-A 42.83
236. 43 JOSEF HOLÝ 53:07:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 41.77
237. 173 ANNA KUREŠOVÁ 53:32:00 1996 Žena Junioři 41.37
238. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 53:44:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 41.18
239. 182 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 53:45:00 1987 Žena Kategorie-A 41.16
240. 78 RADOMÍR KUBÍK 55:49:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 39.27
241. 85 EVA LIŠČINSKÁ 59:05:00 1944 Žena Kategorie-E Tesla Brno 36.54

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425