Již 28 let 1997 - 2024

7. Palackého vrch, 24.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 425 JIŘÍ ČÍPA 23:05:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 163 DANIEL ORÁLEK 23:46:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 87.12
3. 169 VOJTĚCH KONÍŘ 24:09:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 85.58
4. 330 VLASTIMIL LYSÁK 24:26:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 84.47
5. 366 LUKÁŠ SOURAL 24:42:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.45
6. 409 PETR HÉNEK 25:08:00 1987 Muž Kategorie-A 81.84
7. 164 VÍT RYŠKA 25:15:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 81.42
8. 407 MIROSLAV KANTEK 25:25:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.82
9. 423 SERBAN BACIU 25:39:00 1980 Muž Kategorie-A 79.99
10. 291 TOMÁŠ HRDINA 25:55:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 79.07
11. 361 DANIEL ROŠKO 25:59:00 1982 Muž Kategorie-A 78.84
12. 348 VLADO PAKAN 26:14:00 1975 Muž Kategorie-B 77.99
13. 426 DAVID VEDRA 26:16:00 1974 Muž Kategorie-B VSK FS BRNO 77.88
14. 394 MARTIN VINTRLÍK 26:23:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 77.49
15. 445 JAN PAŘÍK 26:29:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 77.16
16. 322 JOSEF KUČERA 26:31:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 77.05
17. 404 TOMÁŠ POHL 26:43:00 1973 Muž Kategorie-B 76.4
18. 267 JAROSLAV DUŠIL 26:55:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 75.76
19. 420 JIŘÍ ANTOŠ 26:59:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 75.55
20. 294 JIŘÍ HÝBL 27:05:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.23
21. 258 PAVEL CZERNÝ 27:11:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 74.92
22. 354 VÁCLAV POKORNÝ 27:37:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 73.58
23. 377 MARTIN ŠIMUNEK 27:41:00 1966 Muž Kategorie-B 73.38
24. 246 Jakub Šimek 27:54:00 2001 Muž Junioři Triexpert 72.74
25. 174 ONDŘEJ PIŇOS 28:02:00 1996 Muž Junioři - 72.34
26. 178 DENIS MATOUŠEK 28:04:00 1988 Muž Kategorie-A 72.24
27. 273 RADIM FLORIÁN 28:05:00 1970 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Brno 72.2
28. 356 DAVID POSPÍŠIL 28:06:00 1985 Muž Kategorie-A 72.15
29. 274 MARTIN GAJÁREK 28:08:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 72.05
30. 286 PETR HORA 28:09:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 72
31. 384 ZBYNĚK TKADLČÍK 28:13:00 1974 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 71.81
32. 345 PAVEL NOVÁK 28:16:00 1981 Muž Kategorie-A TG Community 71.66
32. 188 TOMÁŠ POPELA 28:16:00 1988 Muž Kategorie-A 71.66
34. 381 MARTIN ŠTĚPÁNEK 28:22:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.37
35. 424 DAVID CHVASTEK 28:27:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 71.14
36. 289 ZDENĚK HRABOVSKÝ 28:31:00 1985 Muž Kategorie-A 70.95
37. 244 DUŠAN ALMAN 28:36:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 70.71
38. 444 LUBOMÍR MACEK 28:46:00 1983 Muž Kategorie-A 70.24
39. 415 PAVEL JUŘICA 28:48:00 1979 Muž Kategorie-A 70.15
40. 314 PETR KRATOCHVILA 29:06:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 69.32
41. 167 JIŘÍ BEZROUK 29:13:00 1962 Muž Kategorie-C BOKI 69.01
42. 335 PAVEL MATOUŠEK 29:14:00 1978 Muž Kategorie-A 68.96
43. 282 JIŘÍ HLAVINKA 29:16:00 1988 Muž Kategorie-A 68.87
44. 187 PAVEL BACHRATÝ 29:17:00 1965 Muž Kategorie-C 68.83
45. 308 ALEŠ KOCIÁN 29:24:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 68.51
46. 436 TOMÁŠ HLAVSA 29:34:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 68.07
47. 408 RADIM ČÍŽ 29:45:00 1974 Muž Kategorie-B 67.59
48. 347 ZDĚNEK OČENÁŠEK 29:52:00 1976 Muž Kategorie-A 67.29
49. 310 LUKÁŠ KOCUR 29:54:00 1977 Muž Kategorie-A 67.2
50. 251 PETER BÚDA 29:56:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 67.12
51. 334 PETR MAREŠ 29:57:00 1983 Muž Kategorie-A 67.07
52. 395 ALEXANDR ZAVADIL 29:59:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 66.99
53. 382 LADISLAV ŠTEVANKA 30:03:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 66.82
54. 269 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 30:07:00 1995 Žena Junioři 66.65
55. 343 ERIK MOSTER 30:09:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 66.56
55. 278 MARCEL HAŠPL 30:09:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 66.56
57. 233 MARTIN DRABEK 30:12:00 1985 Muž Kategorie-A 66.43
58. 411 JAN ŠEDÝ 30:14:00 1992 Muž Kategorie-A 66.35
59. 196 ROMAN NĚMEC 30:15:00 1972 Muž Kategorie-B 66.31
60. 417 VLADIMÍR JANÁCEK 30:18:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 66.18
61. 342 PAVEL MORAVEC 30:21:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 66.06
62. 248 ZBYNĚK BEDNÁŘ 30:27:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 65.81
63. 365 JINDŘICH SCHICK 30:30:00 1975 Muž Kategorie-B Jihomoravský kraj 65.68
64. 399 LADA ŽELEZNÁ 30:32:00 1989 Žena Kategorie-A 65.6
65. 215 JANA BAŠTÁŘOVÁ 30:34:00 1979 Žena Kategorie-A 65.52
66. 421 ONDŘEJ ŠOUKAL 30:35:00 1977 Muž Kategorie-A 65.48
66. 213 PETR DYTRT 30:35:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 65.48
68. 429 DANIEL DRAGOLOV 30:37:00 1967 Muž Kategorie-B 65.39
69. 263 PETR DOKOUPIL 30:38:00 1977 Muž Kategorie-A 65.35
70. 125 TOMÁŠ HORT 30:44:00 1992 Muž Kategorie-A 65.11
71. 189 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 30:45:00 1979 Žena Kategorie-A 65.07
72. 191 MARCEL KOLAJA 30:47:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.99
72. 161 IVO VUDARČÍK 30:47:00 1994 Muž Kategorie-A 64.99
74. 418 DAVID LIŠKA 31:06:00 1993 Muž Kategorie-A 64.22
75. 370 LUBOMÍR STUDENÝ 31:08:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.14
77. 391 ONDŘEJ VACULA 31:09:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 64.1
78. 440 MARTIN SOTÁK 31:10:00 1994 Muž Kategorie-A 64.06
79. 230 SHAUN COPPLE 31:11:00 1979 Muž Kategorie-A 64.02
80. 437 FILIP VRÁNA 31:18:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 63.75
81. 371 RADEK STUCHLÍK 31:21:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 63.63
82. 182 ALEXANDER MRŮZEK 31:26:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 63.44
83. 166 ALEXANDRU VERDES 31:30:00 1982 Muž Kategorie-A 63.28
84. 364 SVATOPLUK SEDLÁČEK 31:38:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 62.97
85. 197 JAROSLAV KAŠE 31:44:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 62.74
86. 324 KAMIL KUNZ 31:45:00 1978 Muž Kategorie-A 62.7
87. 158 JAN KOSEK 31:47:00 1995 Muž Junioři 62.63
88. 209 ONDŘEJ FRIDRICH 31:50:00 1977 Muž Kategorie-A 62.51
89. 353 TOMÁŠ PETŘÍČEK 31:51:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 62.48
90. 340 ERIKA MIKULENKOVÁ 31:56:00 1989 Žena Kategorie-A 62.29
91. 24 BOLESLAV POSPÍŠIL 32:02:00 2000 Muž Junioři - 62.06
92. 198 MARTIN ČERVINKA 32:05:00 1983 Muž Kategorie-A 61.95
93. 447 MARTIN SKYBA 32:06:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 61.91
94. 318 TOMÁŠ KRUML 32:10:00 1966 Muž Kategorie-B 61.76
95. 389 DALIBOR UHLÍŘ 32:11:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 61.72
95. 141 TOMÁŠ NEMEC 32:11:00 1989 Muž Kategorie-A 61.72
97. 136 RADEK ŠMEJDÍŘ 32:13:00 1987 Muž Kategorie-A 61.65
98. 313 KAREL KOUPIL 32:15:00 1984 Muž Kategorie-A 61.58
99. 339 PAVEL MIKITA 32:16:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.54
100. 177 JIŘÍ ZIEGLER 32:18:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 61.47
101. 422 PAVEL TYLEČEK 32:19:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 61.43
101. 16 PETR JANEK 32:19:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 61.43
103. 58 ROSTISLAV WOLNÝ 32:23:00 1985 Muž Kategorie-A 61.28
104. 337 JURAJ MICHÁLEK 32:30:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 61.03
105. 218 DAVID PIŠTĚLÁK 32:32:00 1988 Muž Kategorie-A 60.95
106. 288 JAKUB HRABÁLEK 32:33:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 60.92
107. 271 MICHAL FIKERA 32:34:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 60.88
108. 259 MARTIN ČADEK 32:35:00 1957 Muž Kategorie-C 60.84
109. 210 ALEŠ BŘEZINA 32:37:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 60.77
110. 413 TOMÁŠ PIDIMA 32:39:00 1990 Muž Kategorie-A 60.7
110. 89 ROBERT FEGL 32:39:00 1965 Muž Kategorie-C 60.7
112. 341 HYNEK MLČOUŠEK 32:43:00 1977 Muž Kategorie-A 60.56
113. 300 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 32:44:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 60.52
113. 64 JAROSLAV PŮČEK 32:44:00 1998 Muž Junioři 60.52
115. 405 RICHARD SLÁMA 32:45:00 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 60.48
116. 295 BRONISLAV HÝBL 32:47:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 60.41
117. 33 UNKNOWN RUNNER 32:49:00 1985 Muž Kategorie-A 60.34
118. 419 BARBORA KOŽNAROVÁ 32:54:00 1993 Žena Kategorie-A 60.16
119. 359 RENATA PROKEŠOVÁ 33:03:00 1974 Žena Kategorie-B 59.84
120. 214 MIROSLAV BŘEZA 33:04:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 59.81
121. 305 RADIM KAPAVÍK 33:05:00 1985 Muž Kategorie-A 59.77
121. 159 PETR HORKÝ 33:05:00 1994 Muž Kategorie-A 59.77
123. 151 MICHAL DUDÁŠ 33:06:00 1989 Muž Kategorie-A 59.74
124. 358 DAVID PROKEŠ 33:09:00 1971 Muž Kategorie-B 59.63
124. 195 LUKÁŠ MALÍK 33:09:00 1984 Muž Kategorie-A 59.63
126. 277 PAVEL HAŠKA 33:11:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 59.56
127. 42 MARTIN KLUBAL 33:16:00 1987 Muž Kategorie-A - 59.39
128. 438 LUCIE ŠÍMOVÁ 33:24:00 1986 Žena Kategorie-A 59.11
129. 439 ONDŘEJ ZIKMUND 33:27:00 1988 Muž Kategorie-A 59.01
130. 406 LIBOR ODVÁRKA 33:29:00 1971 Muž Kategorie-B 58.94
131. 281 MAREK HLADNÝ 33:30:00 1972 Muž Kategorie-B 58.91
131. 165 DALIBOR SLÍVA 33:30:00 1977 Muž Kategorie-A 58.91
133. 344 MARTIN NEŠPOR 33:31:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 58.87
134. 12 MARTIN KADLEC 33:32:00 1977 Muž Kategorie-A 58.84
135. 41 IGOR ČECH 33:37:00 1977 Muž Kategorie-A - 58.67
136. 329 JIŘÍ LOUCKÝ 33:49:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 58.26
137. 128 PAVEL FRANC 33:52:00 1986 Muž Kategorie-A 58.16
137. 127 LUCIE LAMPRECHTOVÁ 33:52:00 1987 Žena Kategorie-A SK Meteor Brno 58.16
139. 276 ALBÍN HANÁK 33:58:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 57.96
140. 173 MILOSLAV AMBRUZÍK 34:03:00 1983 Muž Kategorie-A 57.79
141. 428 SIMONA KVOCHOVÁ 34:07:00 1975 Žena Kategorie-B 57.66
142. 186 VLADIMIR CHLADEK 34:10:00 1978 Muž Kategorie-A 57.56
143. 383 MIROSLAV ŠVIHEL 34:16:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 57.36
144. 179 ELIŠKA JONÁKOVÁ 34:20:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 57.23
145. 219 CHRISTINA HOLFELD 34:24:00 1972 Žena Kategorie-B 57.1
146. 148 JAKUB ROLEČEK 34:26:00 1989 Muž Kategorie-A 57.04
147. 46 MATEJ KAČIC 34:28:00 1986 Muž Kategorie-A - 56.97
148. 118 MARTIN MINKS 34:29:00 1987 Muž Kategorie-A 56.94
149. 4 VÍT SOUSED 34:32:00 1977 Muž Kategorie-A 56.84
150. 397 PETR ZEZULKA 34:36:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.71
151. 393 KAREL VESELÝ 34:38:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 56.65
152. 264 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 34:39:00 1977 Žena Kategorie-A 56.62
153. 249 JIŘÍ BOHÁČ 34:40:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 56.59
154. 434 LINDA BENIAČOVÁ 34:42:00 1978 Žena Kategorie-A 56.52
155. 416 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 34:43:00 1983 Muž Kategorie-A 56.49
155. 9 TOMÁŠ HOUSEREK 34:43:00 1985 Muž Kategorie-A 56.49
157. 346 ONDŘEJ NOVOTNÝ 34:55:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 56.11
158. 153 LUCIE PAVLÍKOVÁ 35:11:00 1986 Žena Kategorie-A - 55.61
159. 171 ROMAN KRESTA 35:17:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 55.42
160. 412 DAGMAR PICHOVÁ 35:19:00 1977 Žena Kategorie-A 55.36
161. 175 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 35:21:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 55.3
162. 36 DAVID NAVRÁTIL 35:43:00 1980 Muž Kategorie-A - 54.63
163. 94 KAROL SKRTEL 35:44:00 1984 Muž Kategorie-A 54.6
164. 355 PETR POMĚNKA 35:51:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 54.39
165. 147 DANIELA MALEŇÁKOVÁ 36:00:00 1994 Žena Kategorie-A 54.12
166. 157 LUCIE MÁDROVÁ 36:01:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 54.09
167. 160 DITA HOŘÍNKOVÁ 36:04:00 1994 Žena Kategorie-A STŘELKA BRNO 54
168. 403 KAREL STÖGER 36:07:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 53.91
169. 357 DAVID POSPÍŠIL 36:15:00 1978 Muž Kategorie-A 53.68
170. 374 LUKÁŠ SÝKORA 36:17:00 1980 Muž Kategorie-A 53.62
170. 184 RICHARD CAPALINI 36:17:00 1986 Muž Kategorie-A 53.62
172. 262 VĚRA DOČKALOVÁ 36:20:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 53.53
172. 91 PETR LEXMAUL 36:20:00 1990 Muž Kategorie-A 53.53
174. 217 RONNY FRIEDERICKS 36:22:00 1979 Muž Kategorie-A 53.47
175. 152 MARTIN JANÍK 36:30:00 1981 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 53.24
176. 432 JANA VALÍČKOVÁ 36:32:00 1991 Žena Kategorie-A 53.18
177. 446 PAVEL MOKRÝ 36:33:00 1968 Muž Kategorie-B 53.16
177. 390 KAREL USTOHAL 36:33:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 53.16
179. 373 SOŇA SVOBODOVÁ 36:35:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 53.1
180. 320 TOMAS KUBĚNA 36:36:00 1987 Muž Kategorie-A 53.07
180. 17 ROMAN PŘICHYSTAL 36:36:00 2000 Muž Junioři 53.07
182. 194 HELENA BARTÁKOVÁ 36:38:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 53.01
183. 111 MARTIN RABOVSKÝ 36:40:00 1985 Muž Kategorie-A 52.95
184. 193 ADAM ŠTIKA 36:41:00 1985 Muž Kategorie-A 52.93
185. 176 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 36:43:00 1978 Žena Kategorie-A 52.87
186. 360 LUBOŠ REZNER 36:44:00 1965 Muž Kategorie-C 52.84
187. 222 DENISA CIESEROVÁ 36:46:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 52.78
188. 14 ROSTISLAV CICHRA 36:50:00 1969 Muž Kategorie-B 52.67
189. 100 PAWEŁ SŁAWATYCKI 36:59:00 1967 Muž Kategorie-B 52.42
190. 252 MARTIN BULÍN 37:03:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 52.3
191. 205 MATĚJ ŠIMEK 37:05:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 52.25
192. 18 PETR ŘIHÁK 37:06:00 1968 Muž Kategorie-B 52.22
193. 208 PAVEL HLEDÍK 37:08:00 1969 Muž Kategorie-B 52.16
194. 104 LUBOMÍR DUFEK 37:10:00 1973 Muž Kategorie-B 52.11
195. 280 MIROSLAV HEJTMÁNEK 37:14:00 1970 Muž Kategorie-B 52
195. 183 VÁCLAV STRNAD 37:14:00 1974 Muž Kategorie-B 52
195. 38 JIŘÍ HOUŠKA 37:14:00 1973 Muž Kategorie-B - 52
198. 13 VÍT PRUDIL 37:16:00 1966 Muž Kategorie-B 51.94
199. 325 DANIELA KURUCZOVÁ 37:18:00 1987 Žena Kategorie-A 51.89
200. 253 JAN BŮŽEK 37:23:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 51.75
201. 367 JAN SPONAR 37:32:00 1950 Muž Kategorie-D 51.5
202. 29 ONDŘEJ VYBÍHAL 37:34:00 1986 Muž Kategorie-A 51.45
203. 441 JOSE LOPEZ 37:35:00 1977 Muž Kategorie-A 51.42
203. 85 MARTIN ODSTRČIL 37:35:00 1972 Muž Kategorie-B 51.42
205. 435 JAN ZÁLESÁK 37:40:00 1974 Muž Kategorie-B 51.28
206. 351 JIŘÍ PETERKA 37:45:00 1979 Muž Kategorie-A 51.15
207. 168 MICHAL HUTSKÝ 37:47:00 1987 Muž Kategorie-A 51.09
208. 112 KAMIL KRÁSNÝ 37:48:00 1988 Muž Kategorie-A 51.07
209. 333 LUKÁŠ MAŇÁSEK 37:51:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 50.99
209. 181 ADRIANA GREGR 37:51:00 1981 Žena Kategorie-A 50.99
211. 336 ANDREA MELUZÍNOVÁ 37:52:00 1981 Žena Kategorie-A 50.96
212. 448 MARTIN JEŽ 37:53:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 50.93
213. 442 JAN SOBOTKA 37:56:00 1975 Muž Kategorie-B 50.85
214. 212 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 37:57:00 1984 Žena Kategorie-A 50.83
215. 306 HANA KAŠOVÁ 37:58:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 50.8
216. 115 MAGDALENA HANGSTORFEROVA 37:59:00 1971 Žena Kategorie-B 50.77
217. 27 JAKUB PENDL 38:05:00 1987 Muž Kategorie-A 50.61
218. 123 JAKUB MICHNA 38:06:00 1993 Muž Kategorie-A - 50.59
219. 28 HANA ŠORMOVÁ 38:12:00 1990 Žena Kategorie-A 50.43
220. 192 MARIE MÁŠOVÁ 38:20:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 50.22
221. 50 MARTIN PAULÍK 38:27:00 1993 Muž Kategorie-A 50.03
222. 113 MAREK PIVODA 38:28:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 50.01
223. 86 BOŘIVOJ KUČERA 38:30:00 1986 Muž Kategorie-A 49.96
224. 63 IVETA ŠTARHOVÁ 38:33:00 1989 Žena Kategorie-A 49.88
225. 375 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 38:36:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 49.8
226. 87 DUŠAN VENCOUR 38:37:00 1961 Muž Kategorie-C - 49.78
227. 172 LUCIE KALICHOVÁ 38:40:00 1989 Žena Kategorie-A 49.7
228. 238 ADRIAN ACTON 38:43:00 1987 Muž Kategorie-A 49.62
229. 433 PETR KRIEG 38:46:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 49.54
230. 317 JAN KROTKÝ 38:47:00 1985 Muž Kategorie-A 49.52
230. 254 ONDŘEJ CABÁK 38:47:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 49.52
232. 338 EVA MICHÁLKOVÁ 38:48:00 1987 Žena Kategorie-A 49.49
233. 21 KLÁRA VALENTOVÁ 38:51:00 1973 Žena Kategorie-B 49.42
234. 304 JANA KALOVÁ 38:55:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 49.31
235. 206 SILVIA ŠTĚPÁNOVÁ 39:00:00 1986 Žena Kategorie-A 49.19
236. 388 VERONIKA UBROVÁ 39:08:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 48.99
237. 311 JAROSLAV KONEČNÝ 39:17:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 48.76
238. 79 IVETA MATUŠKOVÁ 39:19:00 1989 Žena Kategorie-A 48.71
239. 66 MICHAELA KLIMEŠOVÁ 39:20:00 1979 Žena Kategorie-A 48.69
240. 287 JANA HOŘÍNKOVÁ 39:21:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 48.66
241. 59 MARCELA NOVÁKOVÁ 39:22:00 1972 Žena Kategorie-B 48.64
242. 129 PETR SVOBODA 39:30:00 1975 Muž Kategorie-B 48.44
243. 443 LUCIE KOŠVICOVÁ 39:37:00 1991 Žena Kategorie-A 48.27
244. 237 RADIM DOSTAL 39:44:00 1985 Muž Kategorie-A 48.1
245. 133 LUDĚK CRHÁK 39:49:00 1959 Muž Kategorie-C ZETOR BRNO 47.97
245. 132 TOMÁŠ CRHÁK 39:49:00 1999 Muž Junioři 47.97
247. 88 ŽANETA VENCOUROVÁ 39:51:00 1991 Žena Kategorie-A 47.93
248. 23 KATEŘINA POSPÍŠILOVÁ 39:54:00 1974 Žena Kategorie-B - 47.85
249. 31 MARKÉTA ŠVÁBOVÁ 40:01:00 1993 Žena Kategorie-A 47.68
250. 68 MARTIN NOVÁK 40:06:00 1969 Muž Kategorie-B 47.56
251. 39 KLÁRA CHALUPKOVÁ 40:13:00 1993 Žena Kategorie-A 47.4
252. 400 MIRIAM MOŽNAOVÁ 40:16:00 1988 Žena Kategorie-A 47.33
252. 245 GABRIELA BADAČOVÁ 40:16:00 1981 Žena Kategorie-A 47.33
254. 402 SILVIE DUDOVÁ 40:28:00 1979 Žena Kategorie-A 47.04
255. 401 MARTINA JEŽOVÁ 40:34:00 1975 Žena Kategorie-B 46.9
256. 154 LUDVÍK PAVLÍK 40:36:00 1983 Muž Kategorie-A 46.86
257. 303 MILAN KAFKA 40:38:00 1973 Muž Kategorie-B 46.81
258. 216 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 40:45:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 46.65
258. 98 PAVEL SUCHÁNEK 40:45:00 1994 Muž Kategorie-A 46.65
260. 114 VLADIMIR KOUTNY 40:50:00 1978 Muž Kategorie-A 46.53
261. 55 JAN KADĚRA 40:58:00 1990 Muž Kategorie-A - 46.35
262. 302 MILUŠE JUROŠKOVÁ 41:01:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 46.28
263. 130 JANA HLAVINOVA 41:02:00 1987 Žena Kategorie-A 46.26
264. 368 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 41:10:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 46.07
265. 93 SEVDALIN HRISTOV 41:11:00 1985 Muž Kategorie-A - 46.05
265. 35 PAVEL SVOBODA 41:11:00 1985 Muž Kategorie-A 46.05
267. 99 MICHAL ŠÁŠEK 41:21:00 1980 Muž Kategorie-A 45.82
268. 56 MICHAL MURÍN 41:22:00 1989 Muž Kategorie-A - 45.8
269. 52 JAN GEBAUER 41:24:00 1987 Muž Kategorie-A - 45.76
270. 119 JAROSLAV LEISCHNER 41:25:00 1968 Muž Kategorie-B 45.73
271. 296 MONIKA HÝBLOVÁ 41:28:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 45.67
271. 43 MARTINA HORÁKOVÁ 41:28:00 1992 Žena Kategorie-A 45.67
273. 96 BARBORA RYBÁRIKOVÁ 41:32:00 1994 Žena Kategorie-A 45.58
274. 312 VLADIMÍR KOUDELÁK 41:33:00 1980 Muž Kategorie-A 45.56
275. 40 TEREZA ŠIMKOVÁ 41:34:00 1992 Žena Kategorie-A 45.53
276. 414 IVA ZITOVÁ 41:35:00 1959 Žena Kategorie-C 45.51
277. 231 NICOLETTE ARTS 41:37:00 1985 Žena Kategorie-A 45.47
278. 47 MARGIT WAGNEROVÁ 41:38:00 1971 Žena Kategorie-B 45.44
279. 309 MARIE KOCIÁNOVÁ 41:39:00 1946 Žena Kategorie-D 45.42
280. 207 PAVLA LICHÁ 41:43:00 1989 Žena Kategorie-A - 45.33
281. 221 LUCIE FOJTÍKOVÁ 41:54:00 1990 Žena Kategorie-A 45.09
282. 190 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 42:02:00 1970 Žena Kategorie-B 44.92
283. 243 KATEŘINA KÖLLNEROVÁ 42:09:00 1986 Žena Kategorie-A 44.76
284. 69 TOMÁŠ BAUER 42:22:00 1977 Muž Kategorie-A 44.48
285. 240 CHRISTIAN JINDRA 42:23:00 1983 Muž Kategorie-A 44.46
286. 427 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 42:32:00 1986 Žena Kategorie-A KK Brno 44.27
287. 144 EVA SLADKÁ 42:33:00 1987 Žena Kategorie-A 44.25
288. 76 JITKA STAŇKOVÁ 42:40:00 1972 Žena Kategorie-B 44.1
289. 150 PETRA LEPILOVÁ 42:41:00 1974 Žena Kategorie-B 44.08
289. 149 VILÉM LEPIL 42:41:00 1969 Muž Kategorie-B 44.08
291. 260 MONIKA ČERNÁ 43:07:00 1987 Žena Kategorie-A 43.54
292. 77 PAVLA FIŠEROVÁ 43:09:00 1976 Žena Kategorie-A 43.5
293. 135 MARTINA SNÍŽKOVÁ 43:20:00 1987 Žena Kategorie-A 43.27
294. 106 MARCELA ANDRAŠŠÍ 43:31:00 1989 Žena Kategorie-A 43.04
295. 170 ALENA KUNČAROVÁ 43:33:00 1972 Žena Kategorie-B 43
295. 97 JANA TOTZAUEROVÁ 43:33:00 1991 Žena Kategorie-A 43
297. 284 JOSEF HOLÝ 43:46:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.74
298. 74 DANIELA OSADSKÁ 44:16:00 1992 Žena Kategorie-A 42.15
299. 140 MARIE KRČKOVÁ 44:19:00 1991 Žena Kategorie-A 42.09
300. 22 JITKA OSIČKOVÁ 44:20:00 1986 Žena Kategorie-A 42.07
301. 275 KVĚTOSLAV HÁNA 44:30:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 41.87
302. 122 JAN LEISCHNER 44:37:00 2000 Muž Junioři 41.74
303. 321 RADOMÍR KUBÍK 44:48:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 41.53
304. 155 KAMIL POLÁČEK 45:01:00 1981 Muž Kategorie-A - 41.28
305. 108 MARTINA DRÁSALOVÁ 45:05:00 1978 Žena Kategorie-A 41.2
306. 37 TEREZA ŠANDOVÁ 45:09:00 1986 Žena Kategorie-A 41.13
307. 228 SEBASTIAN SEEBER 45:36:00 1983 Muž Kategorie-A 40.62
308. 126 EVA DŘEVOJANOVÁ 45:47:00 1978 Žena Kategorie-A 40.42
309. 266 LIBOR DRAŽAN 45:54:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 40.29
310. 146 MAREK HRUBÝ 46:08:00 2005 Muž Junioři - 40.04
311. 124 PAVEL PIKNA 46:27:00 1980 Muž Kategorie-A 39.7
312. 72 LENKA ODVÁŘKOVÁ 46:45:00 1975 Žena Kategorie-B 39.38
313. 121 JANA LEISCHNEROVÁ 46:49:00 1970 Žena Kategorie-B 39.31
314. 180 JÁN DZUREK 47:34:00 1987 Muž Kategorie-A 38.53
315. 200 JAKUB ŠKRABAL 47:37:00 1980 Muž Kategorie-A 38.48
316. 134 MARKÉTA KOUDELKOVÁ 48:05:00 1984 Žena Kategorie-A 38.01
317. 137 ELIŠKA PODMELOVÁ 48:07:00 1983 Žena Kategorie-A 37.97
318. 20 KATARÍNA OTTMÁROVÁ 49:04:00 1991 Žena Kategorie-A - 37.04
319. 60 ZUZANA SAPAROVÁ 49:24:00 1992 Žena Kategorie-A 36.73
319. 51 LENKA TŘEŠTÍKOVÁ 49:24:00 1993 Žena Kategorie-A 36.73
321. 10 LUCIE MLEJNKOVÁ 49:34:00 1987 Žena Kategorie-A 36.57
322. 145 TEREZA SMÉKALOVÁ 49:38:00 1998 Žena Junioři 36.51
322. 1 NATÁLIE TEJKALOVÁ 49:38:00 1997 Žena Junioři 36.51
324. 241 DOMINIKA SZARKOVA 49:39:00 1992 Žena Kategorie-A 36.49
324. 236 PERRINE PENART 49:39:00 1987 Žena Kategorie-A 36.49
324. 229 REGINA WEIDENHOFER 49:39:00 1985 Žena Kategorie-A 36.49
327. 117 MICHAELA BARTOŠOVÁ 49:41:00 1990 Žena Kategorie-A 36.46
328. 116 MARTIN ČEŽÍK 49:44:00 1990 Muž Kategorie-A 36.41
329. 90 JANA PŘEČKOVÁ 49:48:00 1987 Žena Kategorie-A 36.35
329. 70 MICHAELA ŠMÉRALOVÁ 49:48:00 1993 Žena Kategorie-A 36.35
331. 431 MILUŠE JANKŮ 49:59:00 1957 Žena Kategorie-C 36.18
331. 430 LUKÁŠ JANKŮ 49:59:00 1987 Muž Kategorie-A psipark.cz 36.18
333. 44 MARKÉTA SEDLÁČKOVÁ 50:03:00 1997 Žena Junioři 36.12
334. 202 BARA BELOVA 50:09:00 1974 Žena Kategorie-B 36.03
335. 53 RADKA KLUSÁČKOVÁ 50:30:00 1987 Žena Kategorie-A 35.71
336. 19 MARTIN BRINDA 50:34:00 1986 Muž Kategorie-A - 35.65
337. 242 BEATRICE BARNABAS 50:51:00 1974 Žena Kategorie-B 35.39
337. 92 JAROSLAV KARASEK 50:51:00 1978 Muž Kategorie-A 35.39
339. 292 MILAN HRUBÝ 51:12:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 35.08
340. 410 VĚRA JIRÁSKOVÁ 51:26:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.88
341. 232 NERISSA BOUDNY 51:30:00 1973 Žena Kategorie-B 34.82
342. 48 MONIKA STRNADOVÁ 52:14:00 1979 Žena Kategorie-A 34.19
343. 319 MAGDALENA KŘÍŽOVÁ 52:32:00 1990 Žena Kategorie-A 33.94
344. 120 PETRA BARTOŠOVÁ 53:48:00 1982 Žena Kategorie-A 32.91
345. 352 ROMAN PETRŮ 54:32:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 32.33
346. 2 MARTIN KRÁČALA 54:46:00 1992 Muž Kategorie-A - 32.15
347. 105 TOMÁŠ MAŘAN 55:12:00 1990 Muž Kategorie-A 31.82
348. 272 RADKA FILIPOVÁ 55:38:00 1986 Žena Kategorie-A 31.49
349. 11 LUCIE SUCHÁNKOVÁ 63:50:00 1984 Žena Kategorie-A 26.16
350. 8 LUCIE MAZALOVÁ 63:50:00 1980 Žena Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 26.16
351. 255 PAVEL CAHEL 65:17:00 1938 Muž Kategorie-E 25.36

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425