Již 28 let 1997 - 2024

9. Popůvky, 8.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 219 JIŘÍ ČÍPA 26:39:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 178 JIŘÍ PETR 27:21:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 87.44
3. 180 DANIEL ORÁLEK 28:47:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 82.59
4. 87 VLASTIMIL LYSÁK 28:52:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 82.32
5. 124 LUKÁŠ SOURAL 28:57:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 82.06
6. 171 MIROSLAV KANTEK 29:13:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 81.22
7. 177 PETR HÉNEK 29:27:00 1987 Muž Kategorie-A 80.49
8. 119 DANIEL ROŠKO 30:02:00 1982 Muž Kategorie-A 78.73
9. 79 JOSEF KUČERA 30:28:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 77.47
10. 230 PAVEL MUSIL 30:40:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO MEDLÁNKY 76.9
11. 215 ŠTĚPÁN MRÁČEK 30:46:00 1985 Muž Kategorie-A 76.62
12. 50 TOMÁŠ HRDINA 30:49:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 76.48
13. 195 TOMÁŠ POHL 30:56:00 1973 Muž Kategorie-B 76.15
14. 237 JAN PAŘÍK 31:01:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 75.92
15. 16 PAVEL CZERNÝ 31:06:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 75.69
16. 25 JAROSLAV DUŠIL 31:08:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 75.6
17. 205 JIŘÍ ANTOŠ 31:20:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 75.05
18. 107 VLADO PAKAN 31:35:00 1975 Muž Kategorie-B 74.38
19. 204 MICHAL ZEDNÍČEK 31:39:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 74.2
20. 197 JIŘÍ HUŤKA 31:45:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 73.94
21. 54 JIŘÍ HÝBL 31:48:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 73.81
22. 33 MARTIN GAJÁREK 32:14:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 72.68
23. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 32:25:00 1985 Muž Kategorie-A 72.21
24. 135 MARTIN ŠIMUNEK 32:33:00 1966 Muž Kategorie-B 71.87
25. 52 RADOSLAV HUDEC 32:47:00 1980 Muž Kategorie-A 71.29
26. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 32:53:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.04
27. 210 TOMÁŠ POPELA 32:55:00 1988 Muž Kategorie-A 70.96
28. 185 PAVEL HOVĚŽÁK 32:57:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 70.88
29. 239 TOMÁŠ HLAVSA 32:59:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 70.8
30. 233 RADIM BENEK 33:00:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 70.76
31. 22 MILAN DOLEŽAL 33:05:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 70.55
32. 49 JAKUB HRBÁČ 33:08:00 1985 Muž Kategorie-A 70.43
33. 199 RUDY KRAJČA 33:14:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 70.19
34. 115 DAVID POSPÍŠIL 33:27:00 1985 Muž Kategorie-A 69.67
35. 234 LUBOMÍR MACEK 33:32:00 1983 Muž Kategorie-A 69.47
36. 67 LUKÁŠ KOCUR 33:34:00 1977 Muž Kategorie-A 69.39
37. 218 IVAN URBÁNEK 33:41:00 1984 Muž Kategorie-A 69.12
38. 71 PETR KRATOCHVILA 33:55:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 68.57
39. 137 JAN ŠŤASTNÝ 33:56:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.54
40. 212 JIŘÍ KOZUBÍK 33:58:00 1988 Muž Kategorie-A 68.46
41. 2 DUŠAN ALMAN 34:00:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 68.38
42. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 34:05:00 1995 Žena Junioři 68.19
43. 101 PAVEL MORAVEC 34:10:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 68
44. 209 RADIM HUPŠIL 34:18:00 1984 Muž Kategorie-A 67.7
45. 221 ONDŘEJ ŠOUKAL 34:48:00 1977 Muž Kategorie-A 66.58
46. 81 KAMIL KUNZ 34:53:00 1978 Muž Kategorie-A 66.4
47. 175 MARTIN GAJÁREK 34:55:00 1989 Muž Kategorie-A BRNO 66.32
48. 236 JIŘÍ BARVÍŘ 35:15:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 65.6
49. 158 ALEXANDR ZAVADIL 35:16:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 65.57
50. 163 JAROSLAV KROPÁČEK 35:19:00 1970 Muž Kategorie-B 65.46
51. 20 PETR DOKOUPIL 35:22:00 1977 Muž Kategorie-A 65.35
52. 37 MARCEL HAŠPL 35:23:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 65.32
53. 92 PETR MAREŠ 35:25:00 1983 Muž Kategorie-A 65.25
54. 206 TOMAS NAVRATIL 35:27:00 1988 Muž Kategorie-A 65.18
55. 182 PAVEL CIBULKA 35:36:00 1964 Muž Kategorie-C 64.86
56. 217 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 35:39:00 1979 Žena Kategorie-A 64.75
57. 12 ONDŘEJ CABÁK 35:45:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 64.55
58. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 35:47:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 64.48
59. 176 LINDA BENIAČOVÁ 35:50:00 1978 Žena Kategorie-A 64.37
60. 193 JANA BAŠTÁŘOVÁ 35:54:00 1979 Žena Kategorie-A 64.23
61. 8 RICHARD BRÁZDA 36:00:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 64.03
62. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 36:06:00 1989 Žena Kategorie-A 63.82
63. 149 ONDŘEJ VACULA 36:07:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 63.79
64. 174 FILIP VRÁGA 36:18:00 1988 Muž Kategorie-A AK Kroměříž 63.42
65. 226 JOSEF JÍLEK 36:24:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 63.21
66. 183 LENKA KOHNOVÁ 36:24:00 1988 Žena Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 63.21
67. 170 JAROSLAV KAŠE 36:25:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 63.18
68. 214 ALEXANDER MRŮZEK 36:29:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 63.05
69. 190 MIROSLAV ZAHRADNÍK 36:31:00 1972 Muž Kategorie-B 62.98
70. 169 MARTIN SKYBA 36:34:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 62.88
71. 241 PETR DYTRT 36:46:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 62.48
72. 24 PETER ĎURIAČ 36:57:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 62.12
73. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 37:06:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 61.83
74. 225 FILIP VRÁNA 37:12:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 61.64
75. 173 ZDENĚK VRÁGA 37:17:00 1958 Muž Kategorie-C 61.48
76. 202 PAVEL TYLEČEK 37:24:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 61.26
77. 156 LADA ŽELEZNÁ 37:27:00 1989 Žena Kategorie-A 61.16
78. 161 DALIMIL FANFRDLA 37:29:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 61.1
79. 147 DALIBOR UHLÍŘ 37:31:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 61.04
80. 240 MARTIN ČERVINKA 37:32:00 1983 Muž Kategorie-A 61
81. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 37:33:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 60.97
82. 238 PAVLA PAŘÍKOVÁ 37:34:00 1986 Žena Kategorie-A Meteor Brno 60.94
83. 166 TOMÁŠ HOUSEREK 37:35:00 1985 Muž Kategorie-A 60.91
84. 53 BRONISLAV HÝBL 37:43:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 60.66
85. 179 MIROSLAV BŘEZA 37:53:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 60.35
86. 47 JAKUB HRABÁLEK 38:14:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 59.7
87. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 38:20:00 1989 Žena Kategorie-A 59.52
88. 187 ALEŠ BŘEZINA 38:21:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 59.49
89. 220 LUCIE ŠÍMOVÁ 38:28:00 1986 Žena Kategorie-A 59.28
90. 164 LUKÁŠ MALÍK 38:33:00 1984 Muž Kategorie-A 59.13
91. 75 TOMÁŠ KRUML 38:58:00 1966 Muž Kategorie-B 58.39
92. 168 TOMÁŠ SKLENKA 39:02:00 1976 Muž Kategorie-A 58.27
93. 162 PAVLA NOVÁKOVÁ 39:21:00 1981 Žena Kategorie-A 57.73
94. 116 DAVID PROKEŠ 39:34:00 1971 Muž Kategorie-B 57.35
95. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 39:41:00 1974 Žena Kategorie-B 57.16
96. 196 ROMAN TUPA 39:50:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 56.9
97. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 39:54:00 1977 Žena Kategorie-A 56.79
98. 227 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 40:02:00 1983 Muž Kategorie-A 56.57
99. 228 SIMONA KVOCHOVÁ 40:04:00 1975 Žena Kategorie-B 56.51
100. 132 LUKÁŠ SÝKORA 40:06:00 1980 Muž Kategorie-A 56.46
101. 7 JIŘÍ BOHÁČ 40:17:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 56.16
102. 222 ROMAN KRESTA 40:33:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 55.72
103. 194 ZDENĚK VIŠŇA 40:35:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 55.67
104. 186 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 40:54:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 55.16
105. 114 PETR POMĚNKA 41:01:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 54.97
106. 38 TOMÁŠ HEJL 41:09:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 54.76
107. 10 MARTIN BULÍN 41:27:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 54.29
108. 165 HELENA BARTÁKOVÁ 41:33:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.14
109. 207 KAROL SKRTEL 41:52:00 1984 Muž Kategorie-A 53.65
110. 223 JAN SOBOTKA 41:57:00 1975 Muž Kategorie-B 53.53
111. 184 KAMIL KRÁSNÝ 41:58:00 1988 Muž Kategorie-A 53.5
112. 201 VLADIMÍR VOLAVÝ 42:03:00 1955 Muž Kategorie-D SŠSE Trnkova Brno 53.38
113. 188 JANA SMRČKOVÁ 42:09:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 53.23
114. 11 JAN BŮŽEK 42:10:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 53.2
115. 229 LUCIE MÁDROVÁ 42:14:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 53.1
116. 148 KAREL USTOHAL 42:31:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 52.68
117. 118 LUBOŠ REZNER 42:40:00 1965 Muž Kategorie-C 52.46
118. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 42:49:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 52.24
119. 198 DAVID LENHART 43:03:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 51.9
120. 181 PAVEL HLEDÍK 43:29:00 1969 Muž Kategorie-B 51.29
121. 192 JOSEF KUNC 43:58:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 50.61
122. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 43:58:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 50.61
123. 64 HANA KAŠOVÁ 44:09:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 50.36
124. 208 JANA PAVLOUŠKOVÁ 44:28:00 1987 Žena Kategorie-A 49.93
125. 203 DENISA CIESEROVÁ 44:43:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 49.6
126. 172 JAKUB KURA 44:54:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 49.35
127. 74 JAN KROTKÝ 44:57:00 1985 Muž Kategorie-A 49.29
128. 224 MARTIN JEŽ 45:15:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 48.9
129. 125 JAN SPONAR 45:21:00 1950 Muž Kategorie-D 48.77
130. 232 PETR LAŠTŮVKA 45:39:00 1981 Muž Kategorie-A 48.38
131. 62 JANA KALOVÁ 45:55:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 48.04
132. 231 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 46:03:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 47.87
133. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 46:06:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 47.81
134. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 46:11:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 47.7
135. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 46:21:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 47.5
136. 189 DENISA JEMELÍKOVÁ 47:26:00 1993 Žena Kategorie-A 46.18
137. 167 MARTINA JEŽOVÁ 47:45:00 1975 Žena Kategorie-B 45.81
138. 191 MONIKA MERTOVÁ 47:55:00 1977 Žena Kategorie-A 45.62
139. 200 IVA ZITOVÁ 47:59:00 1959 Žena Kategorie-C 45.54
140. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 48:06:00 1980 Muž Kategorie-A 45.41
141. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 48:25:00 1946 Žena Kategorie-D 45.04
142. 100 STANISLAV JURÁNEK 48:53:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 44.52
143. 213 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 49:24:00 1970 Žena Kategorie-B 43.95
144. 235 TEREZA KOBYLKOVÁ 49:25:00 1984 Žena Kategorie-A 43.93
145. 211 SILVIE DUDOVÁ 49:32:00 1979 Žena Kategorie-A 43.8
146. 216 RUDOLF CIESAR 50:14:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 43.05
147. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 52:38:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 40.63
148. 43 JOSEF HOLÝ 54:47:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 38.65
149. 85 EVA LIŠČINSKÁ 56:27:00 1944 Žena Kategorie-E Tesla Brno 37.21
150. 23 LIBOR DRAŽAN 56:47:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 36.93
151. 13 PAVEL CAHEL 72:37:00 1938 Muž Kategorie-E 26.7

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425