Již 28 let 1997 - 2024

10. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 5km - atletický ovál, 15.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 271 JIŘÍ PETR 15:34:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 100
2. 319 JIŘÍ KALUS 15:51:00 1993 Muž Kategorie-A 88.21
3. 351 JIŘÍ ČÍPA 15:53:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 88.01
4. 332 DANIEL ORÁLEK 16:10:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 86.29
5. 330 VÍT KNĚŽÍNEK 16:12:00 1991 Muž Kategorie-A TRIEXPERT TEAM 86.09
6. 347 VOJTĚCH KONÍŘ 16:30:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 84.34
7. 124 LUKÁŠ SOURAL 16:32:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 84.15
8. 87 VLASTIMIL LYSÁK 16:48:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 82.66
9. 348 SERBAN BACIU 17:01:00 1980 Muž Kategorie-A 81.48
10. 259 PETR HÉNEK 17:05:00 1987 Muž Kategorie-A 81.12
11. 314 PAVEL MUSIL 17:15:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO MEDLÁNKY 80.24
12. 269 KAREL FUČÍK 17:16:00 1972 Muž Kategorie-B 80.15
13. 327 MICHAL GLIER 17:17:00 1982 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 80.07
14. 260 ZDENKO ZALUBIL 17:17:00 1984 Muž Kategorie-A AŠK Grafobal Skalica 80.07
15. 299 MIROSLAV KANTEK 17:17:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.07
16. 79 JOSEF KUČERA 17:31:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 78.87
17. 16 PAVEL CZERNÝ 17:36:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 78.45
18. 320 VÍT RYŠKA 17:37:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 78.36
19. 119 DANIEL ROŠKO 17:42:00 1982 Muž Kategorie-A 77.95
20. 245 LUKÁŠ JANKŮ 17:49:00 1987 Muž Kategorie-A psipark.cz 77.37
21. 341 JAN PAŘÍK 17:50:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 77.29
22. 152 MARTIN VINTRLÍK 17:59:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 76.56
23. 107 VLADO PAKAN 18:03:00 1975 Muž Kategorie-B 76.24
24. 25 JAROSLAV DUŠIL 18:04:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 76.16
25. 352 MICHAL ZEDNÍČEK 18:06:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 76
26. 345 PETR MATULA 18:07:00 1982 Muž Kategorie-A SK RADIOSPORT BÍLOVICE 75.92
27. 54 JIŘÍ HÝBL 18:09:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.77
28. 309 TOMÁŠ POHL 18:14:00 1973 Muž Kategorie-B 75.37
29. 228 TOMÁŠ LIŠČINSKÝ 18:21:00 1984 Muž Kategorie-A SK ŽABOVŘESKY 74.83
30. 33 MARTIN GAJÁREK 18:22:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 74.75
31. 267 JIŘÍ POLCAR 18:22:00 1977 Muž Kategorie-A 74.75
32. 208 ANTONÍN VÍTEČEK 18:22:00 1985 Muž Kategorie-A 74.75
33. 336 ONDŘEJ PIŇOS 18:29:00 1996 Muž Junioři - 74.22
34. 135 MARTIN ŠIMUNEK 18:29:00 1966 Muž Kategorie-B 74.22
35. 115 DAVID POSPÍŠIL 18:37:00 1985 Muž Kategorie-A 73.62
36. 113 VÁCLAV POKORNÝ 18:39:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 73.47
37. 209 ŠTEFAN PRÁŠEK 18:42:00 2000 Muž Junioři 73.24
38. 262 JIŘÍ HUŤKA 18:43:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 73.17
39. 44 PETR HORA 18:48:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 72.8
40. 324 TOMÁŠ HIKL 18:55:00 1981 Muž Kategorie-A 72.29
41. 291 JAKUB JEŘÁBEK 18:57:00 1989 Muž Kategorie-A 72.15
42. 67 LUKÁŠ KOCUR 18:58:00 1977 Muž Kategorie-A 72.07
43. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 19:04:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.64
44. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 19:06:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.5
45. 2 DUŠAN ALMAN 19:08:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 71.36
46. 322 PETR LIŠKA 19:11:00 1995 Muž Junioři 71.15
47. 339 TOMÁŠ POPELA 19:15:00 1988 Muž Kategorie-A 70.87
48. 164 PETR VÁCHAL 19:18:00 1984 Muž Kategorie-A Brno 70.66
49. 353 DAVID CHVASTEK 19:18:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 70.66
50. 344 PAVEL BACHRATÝ 19:19:00 1965 Muž Kategorie-C 70.59
51. 49 JAKUB HRBÁČ 19:22:00 1985 Muž Kategorie-A 70.38
52. 244 MICHAL ŠENKÝŘ 19:22:00 1983 Muž Kategorie-A 70.38
53. 317 IVAN URBÁNEK 19:23:00 1984 Muž Kategorie-A 70.31
54. 343 PAVEL HOVĚŽÁK 19:24:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 70.24
55. 157 ALEŠ KOCIÁN 19:26:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 70.1
56. 22 MILAN DOLEŽAL 19:27:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 70.03
57. 52 RADOSLAV HUDEC 19:28:00 1980 Muž Kategorie-A 69.97
58. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 19:28:00 1995 Žena Junioři 69.97
59. 264 TOMÁŠ HORT 19:29:00 1992 Muž Kategorie-A 69.9
60. 329 RADIM BENEK 19:32:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 69.69
61. 137 JAN ŠŤASTNÝ 19:32:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 69.69
62. 162 JAKUB FRANK 19:35:00 1985 Muž Kategorie-A 69.49
63. 349 ALEXANDRU VERDES 19:37:00 1982 Muž Kategorie-A 69.35
64. 248 JAN HAVELKA 19:38:00 1994 Muž Kategorie-A 69.29
65. 185 JIŘÍ KOZUBÍK 19:38:00 1988 Muž Kategorie-A 69.29
66. 201 CTIRAD FANFRDLA 19:45:00 1974 Muž Kategorie-B 68.82
67. 101 PAVEL MORAVEC 19:46:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 68.75
68. 297 MIREK HLOUŠEK 19:49:00 1979 Muž Kategorie-A SK 24 68.55
69. 71 PETR KRATOCHVILA 19:49:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 68.55
70. 92 PETR MAREŠ 19:50:00 1983 Muž Kategorie-A 68.49
71. 337 RADIM HUPŠIL 19:56:00 1984 Muž Kategorie-A 68.09
72. 270 PAVEL CIBULKA 20:04:00 1964 Muž Kategorie-C 67.57
73. 194 MARTN MACHOLAN 20:04:00 1988 Muž Kategorie-A VELKÁ BÍTEŠ 67.57
74. 165 FILIP VRÁGA 20:05:00 1988 Muž Kategorie-A AK Kroměříž 67.51
75. 204 JAKUB ŠIMONOVSKÝ 20:05:00 1974 Muž Kategorie-B 67.51
76. 8 RICHARD BRÁZDA 20:11:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 67.13
77. 12 ONDŘEJ CABÁK 20:11:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 67.13
78. 213 LENKA SMUTNÁ POLÁCHOVÁ 20:15:00 1986 Žena Kategorie-A 66.87
79. 217 PAVEL PUČERA 20:17:00 1979 Muž Kategorie-A Slavkov 66.75
80. 158 ALEXANDR ZAVADIL 20:17:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 66.75
81. 238 TOMÁŠ MATUCHA 20:19:00 1979 Muž Kategorie-A 66.62
82. 290 MAREK HOFMAN 20:23:00 1989 Muž Kategorie-A 66.37
83. 331 MIRKA PEŠÁKOVÁ 20:24:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 66.31
84. 294 VLADIMÍR JANÁCEK 20:27:00 1973 Muž Kategorie-B SK 24 BRNO 66.12
85. 129 RADEK STUCHLÍK 20:30:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 65.93
86. 250 RADIM ČÍŽ 20:30:00 1974 Muž Kategorie-B 65.93
87. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 20:32:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 65.81
88. 37 MARCEL HAŠPL 20:32:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 65.81
89. 316 MARTIN SKYBA 20:32:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 65.81
90. 252 MICHAL BUBLA 20:33:00 1974 Muž Kategorie-B SEVER BRNO 65.75
91. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 20:34:00 1989 Žena Kategorie-A 65.69
92. 102 ERIK MOSTER 20:34:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 65.69
93. 301 MICHAEL LAPČÍK 20:36:00 1988 Muž Kategorie-A 65.57
94. 287 ONDŘEJ ŠOUKAL 20:37:00 1977 Muž Kategorie-A 65.51
95. 318 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 20:38:00 1979 Žena Kategorie-A 65.44
96. 226 PETR MIKEŠ 20:39:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 65.38
97. 350 MILAN DUFEK 20:40:00 1985 Muž Kategorie-A 65.32
98. 80 EVGHENII KUNITSKI 20:44:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 65.08
99. 210 PETR KAŠÍK 20:45:00 1968 Muž Kategorie-B 65.02
100. 237 ONDŘEJ HUMLÍČEK 20:46:00 1971 Muž Kategorie-B Runaway Brno 64.96
101. 249 JAROMÍR ŠMÍD 20:49:00 1979 Muž Kategorie-A 64.78
102. 303 MICHAL CAIZL 20:49:00 1982 Muž Kategorie-A 64.78
103. 302 PETR DYTRT 20:50:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 64.72
104. 273 JANA BAŠTÁŘOVÁ 20:50:00 1979 Žena Kategorie-A 64.72
105. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 20:53:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.54
106. 47 JAKUB HRABÁLEK 20:57:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 64.3
107. 147 DALIBOR UHLÍŘ 20:59:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.19
108. 281 JIŘÍ BARVÍŘ 21:01:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 64.07
109. 243 JURAJ VRÁBEL 21:04:00 1982 Muž Kategorie-A 63.89
110. 338 FILIP VRÁNA 21:06:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 63.78
111. 53 BRONISLAV HÝBL 21:12:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 63.43
112. 282 MARTIN ČERVINKA 21:13:00 1983 Muž Kategorie-A 63.37
113. 263 DANIEL DRAGOLOV 21:14:00 1967 Muž Kategorie-B 63.31
114. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 21:16:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 63.2
115. 202 DALIMIL FANFRDLA 21:21:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 62.91
116. 160 MARTIN ZEMAN 21:21:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 62.91
117. 234 VLADIMÍR ŠOUMAL 21:23:00 1980 Muž Kategorie-A 62.8
118. 168 ALEŠ BŘEZINA 21:26:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 62.63
119. 75 TOMÁŠ KRUML 21:28:00 1966 Muž Kategorie-B 62.52
120. 334 JAN TEČL 21:28:00 1958 Muž Kategorie-C Troubsko 62.52
121. 171 JAN FIEDLER 21:29:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 62.46
122. 340 JOSEF JÍLEK 21:29:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 62.46
123. 265 ROBERT MIFEK 21:30:00 1976 Muž Kategorie-A 62.4
124. 167 JAROMÍR MAREK 21:31:00 1964 Muž Kategorie-C STS Chvojkovice-Brod 62.35
125. 200 NINA BARTOŇKOVÁ 21:31:00 1990 Žena Kategorie-A 62.35
126. 156 LADA ŽELEZNÁ 21:33:00 1989 Žena Kategorie-A 62.24
127. 313 PAVLA PAŘÍKOVÁ 21:34:00 1986 Žena Kategorie-A Meteor Brno 62.18
128. 293 KATEŘINA STAŇKOVÁ 21:35:00 1988 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 62.12
129. 188 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 21:36:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.07
130. 212 ZUZANA NEHYBOVÁ 21:40:00 1975 Žena Kategorie-B 61.85
131. 159 PAVEL MIKITA 21:41:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.79
132. 24 PETER ĎURIAČ 21:44:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 61.63
133. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 21:46:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 61.52
134. 175 MIROSLAV ZAHRADNÍK 21:47:00 1972 Muž Kategorie-B 61.46
135. 193 ŠIMON VÍCH 21:55:00 1984 Muž Kategorie-A 61.03
136. 220 JIŘÍ ZIEGLER 21:59:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 60.81
137. 95 JURAJ MICHÁLEK 22:00:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 60.76
138. 63 RADIM KAPAVÍK 22:00:00 1985 Muž Kategorie-A 60.76
139. 112 TOMÁŠ PETŘÍČEK 22:01:00 1982 Muž Kategorie-A Rebelbean runners 60.7
140. 151 KAREL VESELÝ 22:02:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 60.65
141. 40 MAREK HLADNÝ 22:04:00 1972 Muž Kategorie-B 60.54
142. 184 ONDŘEJ FRIDRICH 22:04:00 1977 Muž Kategorie-A 60.54
143. 323 TOMÁŠ HANŽL 22:07:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 60.38
144. 276 RADIM MICHÁLEK 22:09:00 1978 Muž Kategorie-A 60.28
145. 7 JIŘÍ BOHÁČ 22:09:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 60.28
146. 70 KAREL KOUPIL 22:11:00 1984 Muž Kategorie-A 60.17
147. 191 TOMÁŠ PARMA 22:14:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 60.01
148. 227 LADISLAV ČECH 22:20:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 59.7
149. 315 VOJTĚCH DURNA 22:21:00 1977 Muž Kategorie-A 59.65
150. 173 PAVEL KUČÍNSKÝ 22:21:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 59.65
151. 311 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 22:21:00 1983 Muž Kategorie-A 59.65
152. 45 TOMÁŠ HORA 22:23:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 59.55
153. 225 DAVID DVOŘÁK 22:26:00 1976 Muž Kategorie-A 59.39
154. 103 MARTIN NEŠPOR 22:26:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 59.39
155. 304 OTAKAR ŠIŠKA 22:27:00 1982 Muž Kategorie-A 59.34
156. 224 MARCEL KOLAJA 22:30:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 59.19
157. 307 PAVLA NOVÁKOVÁ 22:31:00 1981 Žena Kategorie-A 59.13
158. 292 TOMÁŠ POKLUDA 22:31:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 59.13
159. 182 JIŘÍ FIALA 22:32:00 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 59.08
160. 236 LUCIE ŠÍMOVÁ 22:32:00 1986 Žena Kategorie-A 59.08
161. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 22:32:00 1989 Žena Kategorie-A 59.08
162. 163 LUKÁŠ MALÍK 22:33:00 1984 Muž Kategorie-A 59.03
163. 306 DALIBOR SLÍVA 22:37:00 1977 Muž Kategorie-A 58.83
164. 35 ALBÍN HANÁK 22:41:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.63
165. 180 EVA ŠIMONOVSKÁ 22:41:00 1979 Žena Kategorie-A 58.63
166. 199 PAVEL TYLEČEK 22:43:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 58.53
167. 36 PAVEL HAŠKA 22:43:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 58.53
168. 296 MICHAL KLIMEŠ 22:50:00 1985 Muž Kategorie-A - 58.18
169. 280 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 22:53:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 58.03
170. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 22:55:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 57.93
171. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 22:56:00 1974 Žena Kategorie-B 57.88
172. 38 TOMÁŠ HEJL 22:59:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 57.73
173. 190 VLASTIMIL HOLER 22:59:00 1981 Muž Kategorie-A Kensei Dojo Brno 57.73
174. 305 JIŘÍ RÝDEL 23:02:00 1983 Muž Kategorie-A 57.58
175. 231 MILAN NEVĚČNÝ 23:03:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 57.53
176. 176 ZDENĚK VIŠŇA 23:03:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 57.53
176. 284 SIMONA KVOCHOVÁ 23:03:00 1975 Žena Kategorie-B 57.53
178. 211 ROMAN KRESTA 23:03:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 57.53
179. 300 LUBOŠ BRABEC 23:04:00 1986 Muž Kategorie-A 57.49
180. 195 MIROSLAV HŘÍBAL 23:04:00 1956 Muž Kategorie-C 57.49
181. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 23:07:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 57.34
182. 181 ROSTISLAV MITRENGA 23:11:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 57.15
183. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 23:13:00 1977 Žena Kategorie-A 57.05
184. 77 TOMAS KUBĚNA 23:14:00 1987 Muž Kategorie-A 57
185. 235 ZDENĚK ŘIHÁČEK 23:15:00 1960 Muž Kategorie-C 56.95
186. 186 KAREL STÖGER 23:17:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 56.86
187. 203 DAVID LENHART 23:18:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 56.81
188. 254 LUCIE MÁDROVÁ 23:25:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 56.48
189. 153 RADEK VODIČKA 23:25:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 56.48
190. 258 DITA HOŘÍNKOVÁ 23:27:00 1994 Žena Kategorie-A STŘELKA BRNO 56.38
191. 261 ONDŘEJ FAJA 23:35:00 1976 Muž Kategorie-A 56.01
192. 219 ELIŠKA JONÁKOVÁ 23:40:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 55.77
193. 114 PETR POMĚNKA 23:42:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 55.68
194. 187 LUBOR BENDA 23:43:00 1963 Muž Kategorie-C BRNO 55.64
195. 286 JAN ZÁLESÁK 23:44:00 1974 Muž Kategorie-B 55.59
196. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 23:44:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 55.59
197. 166 ALICE MARKOVÁ 23:50:00 1970 Žena Kategorie-B 55.31
198. 274 OTO ŘEZÁČ 23:51:00 1976 Muž Kategorie-A 55.27
199. 325 MARTIN VŠIANSKÝ 23:52:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 55.22
200. 10 MARTIN BULÍN 23:56:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 55.04
201. 170 JANA SMRČKOVÁ 23:59:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 54.91
202. 118 LUBOŠ REZNER 24:01:00 1965 Muž Kategorie-C 54.82
203. 257 DAGMAR PICHOVÁ 24:04:00 1977 Žena Kategorie-A 54.68
204. 218 MARIE MÁŠOVÁ 24:05:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 54.64
205. 11 JAN BŮŽEK 24:08:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 54.5
206. 179 LIBOR SMEJKAL 24:09:00 1947 Muž Kategorie-D Sokol Jundrov 54.46
207. 289 ANDREA ČERNÁ 24:12:00 1991 Žena Kategorie-A 54.33
208. 154 PETR ZEZULKA 24:12:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 54.33
209. 295 MARTIN JANÍK 24:17:00 1981 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 54.1
210. 148 KAREL USTOHAL 24:18:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 54.06
211. 256 KAMIL KRÁSNÝ 24:18:00 1988 Muž Kategorie-A 54.06
212. 268 MAREK PIVODA 24:21:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 53.93
213. 229 DENISA CIESEROVÁ 24:23:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 53.84
214. 205 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 24:27:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 53.67
215. 172 RENATA GLIEROVÁ 24:28:00 1985 Žena Kategorie-A Doubravník 53.62
216. 283 MARKÉTA NAVRÁTILOVÁ 24:30:00 1979 Žena Kategorie-A 53.54
217. 279 MARTIN JEŽ 24:35:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 53.32
218. 232 IVO DITTRICH 24:35:00 1981 Muž Kategorie-A 53.32
219. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 24:36:00 1987 Žena Kategorie-A 53.28
220. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 24:37:00 1981 Žena Kategorie-A 53.24
221. 196 IVO KUBĚNA 24:37:00 1984 Muž Kategorie-A 53.24
222. 198 LUBOMÍR ŠLANCAR 24:38:00 1953 Muž Kategorie-D ZS POŠTORNÁ 53.19
223. 125 JAN SPONAR 24:40:00 1950 Muž Kategorie-D 53.11
224. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 24:41:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 53.07
225. 321 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 24:48:00 1974 Muž Kategorie-B 52.77
226. 192 DAGMAR JANÍKOVÁ 24:48:00 1973 Žena Kategorie-B 52.77
227. 161 DITA FRANKLOVÁ 24:50:00 1978 Žena Kategorie-A 52.68
228. 310 RUDOLF LANCL 24:54:00 1986 Muž Kategorie-A 52.52
229. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 25:01:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 52.23
230. 277 MARIÁN LABUDA 25:18:00 1990 Muž Kategorie-A 51.53
231. 207 FRANTIŠEK ČERVINKA 25:25:00 1961 Muž Kategorie-C 51.25
232. 242 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 25:26:00 1984 Žena Kategorie-A 51.21
233. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 25:32:00 1987 Žena Kategorie-A 50.97
234. 278 TEREZA ŠMERDOVÁ 25:32:00 1993 Žena Kategorie-A 50.97
235. 298 JAKUB KURA 25:34:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 50.89
236. 346 MARTINA MORÁVKOVÁ 25:36:00 1981 Žena Kategorie-A 50.81
237. 251 MARTIN TRBUŠEK 25:39:00 1969 Muž Kategorie-B 50.69
238. 146 VERONIKA UBROVÁ 25:42:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 50.57
239. 272 KATARÍNA PETROVÁ 25:44:00 1981 Žena Kategorie-A 50.49
240. 342 PAVEL SEDLÁČEK 25:44:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 50.49
241. 328 MARTIN VESELÝ 25:46:00 1979 Muž Kategorie-A 50.41
242. 308 JÁN GEROČ 25:54:00 1987 Muž Kategorie-A 50.1
243. 189 MICHAL GISTR 25:56:00 1970 Muž Kategorie-B 50.03
244. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 25:58:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 49.95
245. 178 LADISLAV FILDÁN 26:03:00 1955 Muž Kategorie-D EKOL BRNO 49.76
246. 275 IVA ZITOVÁ 26:05:00 1959 Žena Kategorie-C 49.68
247. 285 MARTINA SEMANOVÁ 26:18:00 1983 Žena Kategorie-A 49.19
248. 326 PAVEL NOVOTNÝ 26:22:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 49.04
249. 239 VLADIMÍR SLÁMA 26:39:00 1954 Muž Kategorie-D 48.41
250. 169 IVAN DRÁPAL 26:46:00 1964 Muž Kategorie-C Jiříkovice 48.16
251. 216 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 26:49:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 48.05
252. 266 MILADA MÁJSKA 27:05:00 1982 Žena Kategorie-A SK Meteor Brno 47.48
253. 255 KLÁRA HLADKÁ 27:08:00 1978 Žena Kategorie-A 47.37
254. 241 KLÁRA ALMANOVÁ 27:17:00 1968 Žena Kategorie-B BRNO 47.06
255. 183 JANA PAVLOUŠKOVÁ 27:18:00 1987 Žena Kategorie-A 47.02
256. 177 SILVIE DUDOVÁ 27:23:00 1979 Žena Kategorie-A 46.85
257. 223 ANDREA ZIEGLEROVÁ 27:23:00 1983 Žena Kategorie-A 46.85
258. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 27:35:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 46.44
259. 230 RUDOLF CIESAR 27:39:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 46.3
260. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 28:04:00 1946 Žena Kategorie-D 45.46
261. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 28:06:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 45.4
262. 288 PETR KOŽUSZNIK 28:12:00 1983 Muž Kategorie-A 45.2
263. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 28:52:00 1980 Muž Kategorie-A 43.93
264. 197 OTA VLASÁK 28:55:00 1968 Muž Kategorie-B 43.83
265. 222 DITA BLAŽKOVÁ 29:09:00 1986 Žena Kategorie-A 43.4
266. 43 JOSEF HOLÝ 29:19:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 43.1
267. 240 PATRICIE ALMANOVÁ 29:24:00 2003 Žena Junioři 42.95
268. 215 ALEŠ HOTAŘ 29:56:00 1976 Muž Kategorie-A 42
269. 214 MIROSLAV BÍNA 29:57:00 1973 Muž Kategorie-B 41.98
270. 221 RÁCHEL SELINGEROVÁ 29:57:00 1973 Žena Kategorie-B 41.98
271. 18 MONIKA ČERNÁ 30:24:00 1987 Žena Kategorie-A 41.21
272. 28 DANA ELLINGEROVÁ 30:50:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 40.49
273. 253 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 31:07:00 1987 Žena Kategorie-A 40.03
274. 312 ANNA KUREŠOVÁ 32:22:00 1996 Žena Junioři 38.09
275. 206 STANISLAVA FINTOVÁ 32:27:00 1984 Žena Kategorie-A 37.97
276. 78 RADOMÍR KUBÍK 32:52:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 37.36
277. 51 MILAN HRUBÝ 33:58:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 35.83
278. 333 VĚRA JIRÁSKOVÁ 35:37:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 33.71
279. 246 MILUŠE JANKŮ 43:55:00 1957 Žena Kategorie-C 25.45

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425