Již 28 let 1997 - 2024

11. Pisárky - Anthropos, 22.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 278 JIŘÍ ČÍPA 19:28:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 244 DANIEL ORÁLEK 19:47:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 88.4
3. 220 JIŘÍ PETR 19:51:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 88.07
4. 124 LUKÁŠ SOURAL 20:29:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 85.04
5. 87 VLASTIMIL LYSÁK 20:56:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 82.99
6. 233 PETR HÉNEK 21:07:00 1987 Muž Kategorie-A 82.19
7. 245 JAROSLAV NOVOTNÝ 21:22:00 1984 Muž Kategorie-A AC MS Brno 81.11
8. 79 JOSEF KUČERA 21:22:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 81.11
9. 236 SERBAN BACIU 21:24:00 1980 Muž Kategorie-A 80.97
10. 221 ZDENKO ZALUBIL 21:25:00 1984 Muž Kategorie-A AŠK Grafobal Skalica 80.89
11. 252 JAKUB HOFF 21:30:00 1977 Muž Kategorie-A 80.54
12. 119 DANIEL ROŠKO 21:36:00 1982 Muž Kategorie-A 80.12
13. 219 VÍT RYŠKA 21:43:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 79.64
14. 265 MARTIN POHANKA 21:49:00 1973 Muž Kategorie-B AC Track & Field Brno 79.23
15. 215 MIROSLAV KANTEK 21:52:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 79.02
16. 16 PAVEL CZERNÝ 21:57:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 78.69
17. 242 ŠTĚPÁN MRÁČEK 22:20:00 1985 Muž Kategorie-A 77.16
18. 107 VLADO PAKAN 22:20:00 1975 Muž Kategorie-B 77.16
19. 25 JAROSLAV DUŠIL 22:27:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 76.71
20. 321 MICHAL ZEDNÍČEK 22:39:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 75.95
21. 54 JIŘÍ HÝBL 22:46:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.51
22. 152 MARTIN VINTRLÍK 22:51:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 75.19
23. 251 MAREK POLÁK 22:54:00 1973 Muž Kategorie-B 75.01
24. 181 TOMÁŠ POHL 23:00:00 1973 Muž Kategorie-B 74.64
25. 232 LUKÁŠ MAIWAELDER 23:06:00 1991 Muž Kategorie-A EKOL TEAM 74.27
26. 135 MARTIN ŠIMUNEK 23:09:00 1966 Muž Kategorie-B 74.09
27. 227 PAVEL MUSIL 23:12:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO MEDLÁNKY 73.91
28. 115 DAVID POSPÍŠIL 23:14:00 1985 Muž Kategorie-A 73.79
29. 194 ONDŘEJ STRNAD 23:17:00 1980 Muž Kategorie-A 73.61
30. 225 TOMÁŠ POPELA 23:40:00 1988 Muž Kategorie-A 72.25
31. 248 JIŘÍ HUŤKA 23:45:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 71.96
32. 167 JAKUB FRANK 23:58:00 1985 Muž Kategorie-A 71.22
33. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 24:03:00 1985 Muž Kategorie-A 70.94
34. 310 PAVEL HOVĚŽÁK 24:07:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 70.72
35. 185 MARTIN KUBÁNEK 24:09:00 1986 Muž Kategorie-A 70.61
36. 157 ALEŠ KOCIÁN 24:11:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 70.5
37. 2 DUŠAN ALMAN 24:14:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 70.33
38. 191 MIROSLAV KLÍMA 24:18:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 70.11
39. 204 PETR LIŠKA 24:24:00 1995 Muž Junioři 69.78
40. 281 IVAN URBÁNEK 24:25:00 1984 Muž Kategorie-A 69.73
41. 22 MILAN DOLEŽAL 24:30:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 69.46
42. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 24:39:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.97
43. 318 PAVEL BACHRATÝ 24:41:00 1965 Muž Kategorie-C 68.87
44. 285 MICHAEL LAPČÍK 24:49:00 1988 Muž Kategorie-A 68.44
45. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 24:50:00 1995 Žena Junioři 68.39
46. 180 ALEXANDRU VERDES 25:03:00 1982 Muž Kategorie-A 67.71
47. 9 PETER BÚDA 25:07:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 67.5
48. 81 KAMIL KUNZ 25:07:00 1978 Muž Kategorie-A 67.5
49. 92 PETR MAREŠ 25:09:00 1983 Muž Kategorie-A 67.4
50. 286 JIŘÍ BARVÍŘ 25:11:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 67.3
51. 158 ALEXANDR ZAVADIL 25:14:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 67.15
52. 246 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 25:15:00 1979 Žena Kategorie-A 67.1
53. 190 PAVEL CIBULKA 25:17:00 1964 Muž Kategorie-C 66.99
54. 179 MIRKA PEŠÁKOVÁ 25:17:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 66.99
55. 169 LENKA KOHNOVÁ 25:18:00 1988 Žena Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 66.94
56. 12 ONDŘEJ CABÁK 25:31:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 66.29
57. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 25:32:00 1989 Žena Kategorie-A 66.24
58. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 25:35:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 66.09
59. 214 DANIEL DRAGOLOV 25:36:00 1967 Muž Kategorie-B 66.04
60. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 25:38:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 65.94
60. 171 MICHAELA BAŠNÁ 25:38:00 1977 Žena Kategorie-A 65.94
62. 205 JANA BAŠTÁŘOVÁ 25:38:00 1979 Žena Kategorie-A 65.94
63. 208 KAMIL ŠEVČÍK 25:38:00 1978 Muž Kategorie-A 65.94
64. 20 PETR DOKOUPIL 25:50:00 1977 Muž Kategorie-A 65.35
65. 256 ALEXANDER MRŮZEK 25:52:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 65.26
66. 206 ONDŘEJ FRIDRICH 25:58:00 1977 Muž Kategorie-A 64.97
67. 319 PETR DYTRT 26:03:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 64.73
68. 98 HYNEK MLČOUŠEK 26:07:00 1977 Muž Kategorie-A 64.54
69. 230 ONDŘEJ ŠKOPEK 26:07:00 1996 Muž Junioři 64.54
70. 37 MARCEL HAŠPL 26:08:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 64.49
71. 102 ERIK MOSTER 26:09:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 64.44
72. 291 RUDY KRAJČA 26:11:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 64.35
73. 258 MARTIN RŮŽIČKA 26:12:00 1973 Muž Kategorie-B 64.3
74. 147 DALIBOR UHLÍŘ 26:14:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.21
75. 282 PETR KADLČÍK 26:16:00 1991 Muž Kategorie-A 64.11
76. 30 MICHAL FIKERA 26:18:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 64.02
77. 24 PETER ĎURIAČ 26:21:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 63.88
78. 235 KATEŘINA KONEČNÁ 26:23:00 1989 Žena Kategorie-A 63.78
79. 277 FILIP VRÁNA 26:25:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 63.69
80. 163 JIŘÍ SLAVÍK 26:28:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 63.55
81. 164 JOSEF SCHWARZ 26:30:00 1955 Muž Kategorie-D SK CHOTĚBOŘ 63.46
82. 187 MIROSLAV ŠVIHEL 26:32:00 1958 Muž Kategorie-C 63.37
83. 182 PAVEL KUČÍNSKÝ 26:35:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 63.23
84. 240 ONDŘEJ ZIKMUND 26:37:00 1988 Muž Kategorie-A 63.14
85. 275 DOROTA ANDERLOVÁ 26:40:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 63
86. 207 RADIM HUPŠIL 26:42:00 1984 Muž Kategorie-A 62.91
87. 209 MARTIN SKYBA 26:43:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 62.86
88. 328 IVO HAVELKA 26:43:00 1967 Muž Kategorie-B 62.86
89. 296 ALEŠ KAŠPAR 26:44:00 1978 Muž Kategorie-A VSK. UNIVERZITA 62.82
90. 307 JIŘÍ ZIEGLER 26:45:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 62.77
91. 149 ONDŘEJ VACULA 26:47:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 62.68
92. 264 PETR GUZIUR 26:48:00 1987 Muž Kategorie-A 62.64
93. 300 JIŘÍ HLADKÝ 26:48:00 1975 Muž Kategorie-B 62.64
94. 283 TOMÁŠ HANŽL 26:50:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 62.55
95. 216 DANA VIGAŠOVÁ 26:51:00 1978 Žena Kategorie-A BB Trener.sk 62.5
96. 201 ALEŠ BŘEZINA 26:55:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 62.32
97. 197 JIŘÍ FRANTIŠEK 26:59:00 1986 Muž Kategorie-A 62.14
98. 316 PAVEL TYLEČEK 27:00:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 62.1
99. 311 JAN KOPLÍK 27:18:00 1984 Muž Kategorie-A 61.31
100. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 27:20:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 61.22
101. 217 EVA ŠIMONOVSKÁ 27:22:00 1979 Žena Kategorie-A 61.13
102. 156 LADA ŽELEZNÁ 27:23:00 1989 Žena Kategorie-A 61.09
103. 174 PETR BENEŠ 27:24:00 1983 Muž Kategorie-A 61.05
104. 53 BRONISLAV HÝBL 27:25:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 61
105. 95 JURAJ MICHÁLEK 27:29:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 60.83
106. 200 JIŘÍ FIALA 27:30:00 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 60.79
107. 183 DALIMIL FANFRDLA 27:32:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 60.7
108. 177 LUKÁŠ MALÍK 27:36:00 1984 Muž Kategorie-A 60.53
109. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 27:45:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 60.15
110. 224 RADIM MICHÁLEK 27:47:00 1978 Muž Kategorie-A 60.07
111. 47 JAKUB HRABÁLEK 27:50:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 59.94
112. 249 MARCEL KOLAJA 27:51:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 59.9
113. 36 PAVEL HAŠKA 27:59:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 59.57
114. 270 MIROSLAV BŘEZA 28:00:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 59.52
115. 35 ALBÍN HANÁK 28:00:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.52
116. 7 JIŘÍ BOHÁČ 28:01:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 59.48
117. 299 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 28:01:00 1983 Muž Kategorie-A 59.48
118. 250 MARTIN KOCH 28:05:00 1977 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 59.32
119. 160 MARTIN ZEMAN 28:07:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 59.24
120. 323 DAVID DVOŘÁK 28:08:00 1976 Muž Kategorie-A 59.19
121. 162 HANA BUREŠOVÁ 28:12:00 1986 Žena Kategorie-A AC MS Brno 59.03
122. 305 MARTIN ČERVINKA 28:13:00 1983 Muž Kategorie-A 58.99
123. 40 MAREK HLADNÝ 28:14:00 1972 Muž Kategorie-B 58.95
124. 45 TOMÁŠ HORA 28:16:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 58.87
125. 294 JANA LEDVINOVÁ 28:18:00 1982 Žena Kategorie-A 58.79
126. 116 DAVID PROKEŠ 28:25:00 1971 Muž Kategorie-B 58.5
127. 175 FILIP VRÁGA 28:26:00 1988 Muž Kategorie-A AK Kroměříž 58.46
128. 203 TOMÁŠ HOUSEREK 28:27:00 1985 Muž Kategorie-A 58.42
129. 292 ROSTISLAV MITRENGA 28:35:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 58.1
130. 63 RADIM KAPAVÍK 28:40:00 1985 Muž Kategorie-A 57.91
131. 228 FILIP SKŘIVÁNEK 28:47:00 1987 Muž Kategorie-A 57.63
132. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 28:47:00 1977 Žena Kategorie-A 57.63
133. 178 ROMAN TUPA 28:48:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 57.59
134. 303 MICHAL KLIMEŠ 28:49:00 1985 Muž Kategorie-A - 57.55
135. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 28:49:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 57.55
136. 289 DESISLAVA GESHEVA 28:58:00 1989 Žena Kategorie-A 57.2
137. 223 MARTINA MATULOVÁ 28:58:00 1972 Žena Kategorie-B 57.2
138. 184 JAROSLAV KAŠE 28:59:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 57.17
139. 280 TOMÁŠ POKLUDA 29:00:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 57.13
140. 293 ROMAN KRESTA 29:04:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 56.97
141. 193 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 29:12:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 56.67
142. 231 MARTIN SEDLO 29:14:00 1993 Muž Kategorie-A 56.59
143. 259 ZDENĚK VIŠŇA 29:22:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 56.29
144. 196 LUCIE LAMPRECHTOVÁ 29:22:00 1987 Žena Kategorie-A SK Meteor Brno 56.29
145. 306 ELIŠKA JONÁKOVÁ 29:23:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 56.25
146. 195 LADISLAV ČECH 29:27:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 56.1
147. 114 PETR POMĚNKA 29:30:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 55.99
148. 213 JAROSLAV HUTAŘ 29:32:00 1989 Muž Kategorie-A 55.91
149. 309 MARIE MÁŠOVÁ 29:33:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 55.88
150. 77 TOMAS KUBĚNA 29:35:00 1987 Muž Kategorie-A 55.8
151. 153 RADEK VODIČKA 29:37:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 55.73
152. 253 MAREK PIVODA 29:38:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 55.69
153. 234 ANDREA ČERNÁ 29:39:00 1991 Žena Kategorie-A 55.65
154. 262 DAVID LENHART 29:42:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 55.54
155. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 29:43:00 1974 Žena Kategorie-B 55.51
156. 176 HELENA BARTÁKOVÁ 29:45:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 55.43
157. 198 JIŘÍ RÝDEL 29:49:00 1983 Muž Kategorie-A 55.29
158. 173 KAREL STÖGER 29:53:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 55.14
159. 243 MILAN NEVĚČNÝ 29:58:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 54.96
160. 271 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 30:05:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 54.71
161. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 30:09:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 54.57
162. 326 JAN HAVELKA 30:12:00 1994 Muž Kategorie-A 54.46
163. 304 MARTIN VŠIANSKÝ 30:13:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 54.42
164. 11 JAN BŮŽEK 30:19:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 54.21
165. 272 OTO ŘEZÁČ 30:20:00 1976 Muž Kategorie-A 54.18
166. 118 LUBOŠ REZNER 30:20:00 1965 Muž Kategorie-C 54.18
167. 229 RUDOLF LANCL 30:23:00 1986 Muž Kategorie-A 54.07
168. 302 MARTIN JANÍK 30:24:00 1981 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 54.04
169. 301 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 30:26:00 1974 Muž Kategorie-B 53.96
170. 241 LIBOR SMEJKAL 30:28:00 1947 Muž Kategorie-D Sokol Jundrov 53.89
171. 210 KAMIL KRÁSNÝ 30:32:00 1988 Muž Kategorie-A 53.76
172. 267 ZDENĚK MELIŠÍK 30:35:00 1987 Muž Kategorie-A 53.65
173. 327 JAKUB STRAKA 30:35:00 1981 Muž Kategorie-A 53.65
174. 263 MATĚJ ŠIMEK 30:40:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 53.48
175. 10 MARTIN BULÍN 30:40:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 53.48
176. 276 JAKUB VRÁNA 30:41:00 2002 Muž Junioři 53.44
177. 314 PAVEL HLEDÍK 30:49:00 1969 Muž Kategorie-B 53.17
178. 247 MIROSLAV ZÝKA 30:55:00 1981 Muž Kategorie-A 52.96
179. 317 TOMÁŠ KELLNER 30:56:00 1986 Muž Kategorie-A SK SKOL Brno 52.93
180. 298 DENISA CIESEROVÁ 31:02:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 52.73
181. 313 MARTIN JEŽ 31:06:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 52.59
182. 254 KAROL SKRTEL 31:11:00 1984 Muž Kategorie-A 52.43
183. 192 JAKUB KURA 31:14:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 52.33
184. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 31:19:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 52.16
185. 165 JOSEF KUNC 31:19:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 52.16
186. 266 MICHAL PROKEŠ 31:23:00 1986 Muž Kategorie-A 52.03
187. 186 LENKA KUBÁNKOVÁ 31:30:00 1986 Žena Kategorie-A 51.8
188. 273 PETR LAŠTŮVKA 31:38:00 1981 Muž Kategorie-A 51.54
189. 274 PAVOL SMOKOŇ 31:38:00 1989 Muž Kategorie-A 51.54
190. 148 KAREL USTOHAL 31:42:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 51.41
191. 257 ONDŘEJ FAJA 31:44:00 1976 Muž Kategorie-A 51.34
192. 168 JANA SMRČKOVÁ 31:46:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 51.28
193. 211 JÁN JAROŠ 31:53:00 1990 Muž Kategorie-A 51.06
194. 212 JÁN GEROČ 31:57:00 1987 Muž Kategorie-A 50.93
195. 125 JAN SPONAR 32:11:00 1950 Muž Kategorie-D 50.49
196. 320 ROMAN DANĚK 32:15:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 50.36
197. 325 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 32:19:00 1984 Žena Kategorie-A 50.24
198. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 32:23:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 50.11
199. 287 ANDREA BARVÍŘOVÁ 32:33:00 1985 Žena Kategorie-A 49.81
200. 172 PAVEL HANUŠ 32:34:00 1986 Muž Kategorie-A Sokol Syrovice 49.77
200. 324 KATARÍNA PETROVÁ 32:34:00 1981 Žena Kategorie-A 49.77
202. 261 MICHAL GISTR 32:38:00 1970 Muž Kategorie-B 49.65
203. 239 PAVEL KAHOUN 32:43:00 1980 Muž Kategorie-A 49.5
204. 146 VERONIKA UBROVÁ 32:52:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 49.23
205. 222 PAVEL SEDLÁČEK 32:59:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 49.02
206. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 33:21:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 48.37
207. 132 LUKÁŠ SÝKORA 33:22:00 1980 Muž Kategorie-A 48.34
208. 260 NIKOLA VIŠŇOVÁ 33:38:00 1992 Žena Kategorie-A 47.88
209. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 33:42:00 1987 Žena Kategorie-A 47.76
210. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 33:50:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 47.54
211. 218 JIŘÍ NEVĚŘIL 34:03:00 1974 Muž Kategorie-B 47.17
212. 189 PETR SVOBODA 34:24:00 1975 Muž Kategorie-B 46.59
213. 199 JANA PAVLOUŠKOVÁ 34:27:00 1987 Žena Kategorie-A 46.51
214. 308 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 34:28:00 1986 Žena Kategorie-A KK Brno 46.48
215. 288 SEVDALIN HRISTOV 34:29:00 1985 Muž Kategorie-A - 46.45
216. 284 STANISLAV HRABÍ 34:33:00 1983 Muž Kategorie-A 46.34
217. 62 JANA KALOVÁ 34:45:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 46.02
218. 290 PETR KOŽUSZNIK 34:54:00 1983 Muž Kategorie-A 45.78
219. 238 IVA ZITOVÁ 35:06:00 1959 Žena Kategorie-C 45.46
220. 64 HANA KAŠOVÁ 35:15:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 45.22
221. 312 ANDREA ZIEGLEROVÁ 35:21:00 1983 Žena Kategorie-A 45.07
222. 170 MARTINA JEŽOVÁ 35:22:00 1975 Žena Kategorie-B 45.04
223. 255 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 35:31:00 1970 Žena Kategorie-B 44.81
224. 297 RUDOLF CIESAR 35:47:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 44.4
225. 110 JIŘÍ PETERKA 35:59:00 1979 Muž Kategorie-A 44.1
226. 322 SABINA BÄUMLOVÁ 36:01:00 1993 Žena Kategorie-A 44.05
227. 315 JOSE LOPEZ 36:02:00 1977 Muž Kategorie-A 44.02
228. 269 KATEŘINA HOFFMANNOVÁ 36:05:00 1976 Žena Kategorie-A 43.95
229. 226 SILVIE DUDOVÁ 36:18:00 1979 Žena Kategorie-A 43.63
230. 43 JOSEF HOLÝ 36:23:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 43.5
231. 188 MARIE ŠVIHLOVÁ 36:40:00 1954 Žena Kategorie-D 43.09
232. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 37:04:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 42.52
233. 279 MARTIN POHANKA 37:23:00 2002 Muž Junioři 42.07
234. 18 MONIKA ČERNÁ 37:26:00 1987 Žena Kategorie-A 42
235. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 37:34:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 41.82
236. 295 JANA KAŠPAROVÁ 37:39:00 1982 Žena Kategorie-A 41.7
237. 28 DANA ELLINGEROVÁ 39:17:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 39.55
238. 202 LUCIE HRUŠKOVÁ 40:06:00 1973 Žena Kategorie-B BRNO 38.55
239. 78 RADOMÍR KUBÍK 41:08:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 37.33
240. 166 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 42:51:00 1987 Žena Kategorie-A 35.43
241. 51 MILAN HRUBÝ 43:57:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 34.29
242. 237 VĚRA JIRÁSKOVÁ 44:08:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.11
243. 268 NIKOLA ODEHNALOVÁ 45:12:00 1989 Žena Kategorie-A 33.07
244. 13 PAVEL CAHEL 53:26:00 1938 Muž Kategorie-E 26.43

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425