Již 28 let 1997 - 2024

12. Palackého vrch, 29.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 263 JIŘÍ ČÍPA 23:06:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 221 JIŘÍ PETR 23:28:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 88.44
3. 232 DANIEL ORÁLEK 24:14:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 85.32
4. 124 LUKÁŠ SOURAL 24:29:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 84.35
5. 87 VLASTIMIL LYSÁK 25:09:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 81.85
6. 203 PETR HÉNEK 25:13:00 1987 Muž Kategorie-A 81.61
7. 171 VÍT RYŠKA 25:23:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 81
8. 207 MIROSLAV KANTEK 25:28:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.71
9. 241 ONDŘEJ NOVOTNÝ 25:46:00 1992 Muž Kategorie-A KOB MOIRA BRNO 79.65
10. 119 DANIEL ROŠKO 25:57:00 1982 Muž Kategorie-A 79.02
11. 79 JOSEF KUČERA 26:07:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 78.45
12. 235 KAREL FUČÍK 26:33:00 1972 Muž Kategorie-B 77.01
13. 239 JAROSLAV BÁRTA 26:43:00 1982 Muž Kategorie-A 76.46
14. 188 TOMÁŠ POHL 26:47:00 1973 Muž Kategorie-B 76.25
15. 16 PAVEL CZERNÝ 26:50:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 76.09
16. 25 JAROSLAV DUŠIL 26:52:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 75.98
17. 152 MARTIN VINTRLÍK 27:06:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 75.24
18. 266 ŠTĚPÁN MRÁČEK 27:11:00 1985 Muž Kategorie-A 74.98
19. 50 TOMÁŠ HRDINA 27:15:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 74.77
20. 322 LUKÁŠ DLABÁČEK 27:37:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 73.65
21. 323 MICHAL ZEDNÍČEK 27:44:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 73.29
22. 115 DAVID POSPÍŠIL 27:47:00 1985 Muž Kategorie-A 73.14
23. 275 LUKÁŠ MAIWAELDER 27:48:00 1991 Muž Kategorie-A EKOL TEAM 73.09
24. 135 MARTIN ŠIMUNEK 27:50:00 1966 Muž Kategorie-B 72.99
25. 33 MARTIN GAJÁREK 27:57:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 72.65
26. 155 ZBYNĚK ŽÁČEK 27:59:00 1971 Muž Kategorie-B 72.55
27. 54 JIŘÍ HÝBL 28:19:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 71.58
28. 194 ŠTEFAN PRÁŠEK 28:25:00 2000 Muž Junioři 71.29
29. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 28:30:00 1985 Muž Kategorie-A 71.05
30. 179 PETR LIŠKA 28:37:00 1995 Muž Junioři 70.72
31. 157 ALEŠ KOCIÁN 28:45:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 70.35
32. 310 RADIM BENEK 28:49:00 1975 Muž Kategorie-B VINIČNÉ ŠUMICE 70.16
33. 22 MILAN DOLEŽAL 28:50:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 70.12
34. 300 DAVID CHVASTEK 28:56:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 69.84
35. 192 MAREK LORENZ 29:00:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 69.66
36. 303 PAVEL BACHRATÝ 29:05:00 1965 Muž Kategorie-C 69.43
37. 71 PETR KRATOCHVILA 29:13:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 69.06
38. 305 MICHAEL LAPČÍK 29:18:00 1988 Muž Kategorie-A 68.84
39. 177 JIŘÍ BEZROUK 29:21:00 1962 Muž Kategorie-C BOKI 68.71
40. 274 TOMÁŠ POPELA 29:24:00 1988 Muž Kategorie-A 68.57
41. 233 ONDŘEJ PALACKÝ 29:26:00 1974 Muž Kategorie-B 68.48
42. 41 JIŘÍ HLAVINKA 29:36:00 1988 Muž Kategorie-A 68.04
43. 267 PAVEL HOVĚŽÁK 29:44:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 67.69
44. 137 JAN ŠŤASTNÝ 29:51:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 67.39
45. 37 MARCEL HAŠPL 29:53:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 67.3
46. 9 PETER BÚDA 29:57:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 67.13
47. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 29:58:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 67.09
48. 44 PETR HORA 29:59:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 67.04
49. 101 PAVEL MORAVEC 30:02:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 66.91
50. 191 PAVEL CIBULKA 30:06:00 1964 Muž Kategorie-C 66.74
51. 219 IVAN URBÁNEK 30:09:00 1984 Muž Kategorie-A 66.62
52. 187 ADAM VONDRACEK 30:13:00 1992 Muž Kategorie-A 66.45
53. 257 JIŘÍ POZLER 30:16:00 1983 Muž Kategorie-A 66.32
54. 12 ONDŘEJ CABÁK 30:17:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 66.28
55. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 30:18:00 1995 Žena Junioři 66.24
56. 230 JAROSLAV KROPÁČEK 30:19:00 1970 Muž Kategorie-B 66.2
57. 165 JINDŘICH MARTINEC 30:22:00 1961 Muž Kategorie-C Sokol Radostice 66.07
58. 276 JIŘÍ BARVÍŘ 30:24:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 65.99
59. 129 RADEK STUCHLÍK 30:24:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 65.99
60. 320 RADIM ČÍŽ 30:26:00 1974 Muž Kategorie-B 65.9
61. 317 ZDENKO TICHÝ 30:27:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 65.86
62. 209 JANA BAŠTÁŘOVÁ 30:28:00 1979 Žena Kategorie-A 65.82
63. 286 TOMÁŠ HORT 30:33:00 1992 Muž Kategorie-A 65.61
64. 102 ERIK MOSTER 30:33:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 65.61
65. 255 LENKA KOHNOVÁ 30:33:00 1988 Žena Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 65.61
66. 92 PETR MAREŠ 30:35:00 1983 Muž Kategorie-A 65.53
67. 287 MIROSLAV KAČÍN 30:35:00 1979 Muž Kategorie-A TRISTYLE 65.53
68. 304 ONDŘEJ ŠOUKAL 30:48:00 1977 Muž Kategorie-A 65
69. 147 DALIBOR UHLÍŘ 30:53:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.8
70. 8 RICHARD BRÁZDA 30:54:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 64.76
71. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 30:57:00 1989 Žena Kategorie-A 64.64
72. 123 JINDŘICH SCHICK 31:03:00 1975 Muž Kategorie-B Jihomoravský kraj 64.4
73. 245 JIŘÍ ZIEGLER 31:04:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 64.36
74. 228 ONDŘEJ ŠKOPEK 31:05:00 1996 Muž Junioři 64.32
75. 292 MILAN DUFEK 31:05:00 1985 Muž Kategorie-A 64.32
76. 199 LINDA BENIAČOVÁ 31:06:00 1978 Žena Kategorie-A 64.28
77. 149 ONDŘEJ VACULA 31:08:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 64.2
78. 299 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 31:17:00 1979 Žena Kategorie-A 63.84
79. 253 ALEXANDER MRŮZEK 31:17:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 63.84
80. 293 IVO HAVELKA 31:19:00 1967 Muž Kategorie-B 63.76
81. 167 JAROSLAV KAŠE 31:27:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 63.45
82. 234 ALEXANDRU VERDES 31:29:00 1982 Muž Kategorie-A 63.37
83. 297 FILIP VRÁNA 31:35:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 63.14
84. 98 HYNEK MLČOUŠEK 31:38:00 1977 Muž Kategorie-A 63.02
85. 196 ONDŘEJ FRIDRICH 31:43:00 1977 Muž Kategorie-A 62.83
86. 254 JAN KOPLÍK 31:45:00 1984 Muž Kategorie-A 62.76
87. 80 EVGHENII KUNITSKI 31:50:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 62.57
88. 183 NINA BARTOŇKOVÁ 31:54:00 1990 Žena Kategorie-A 62.41
89. 182 CTIRAD FANFRDLA 31:54:00 1974 Muž Kategorie-B 62.41
90. 95 JURAJ MICHÁLEK 31:56:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 62.34
91. 271 DANIEL DRAGOLOV 31:58:00 1967 Muž Kategorie-B 62.26
92. 24 PETER ĎURIAČ 31:59:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 62.23
93. 202 MARTIN SKYBA 32:03:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 62.07
94. 170 JIŘÍ FIALA 32:04:00 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 62.04
95. 174 DANA VIGAŠOVÁ 32:06:00 1978 Žena Kategorie-A BB Trener.sk 61.96
96. 281 TOMÁŠ HANŽL 32:10:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 61.81
97. 30 MICHAL FIKERA 32:13:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 61.7
98. 160 MARTIN ZEMAN 32:16:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 61.59
99. 318 JAROMÍR ŠMÍD 32:16:00 1979 Muž Kategorie-A 61.59
100. 184 DALIMIL FANFRDLA 32:18:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 61.52
101. 215 ALEŠ BŘEZINA 32:21:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 61.41
102. 156 LADA ŽELEZNÁ 32:21:00 1989 Žena Kategorie-A 61.41
103. 159 PAVEL MIKITA 32:24:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.3
104. 265 DAVID PIŠTĚLÁK 32:24:00 1988 Muž Kategorie-A 61.3
105. 301 JAN VRUBEL 32:26:00 1988 Muž Kategorie-A 61.22
106. 279 MARCEL KOLAJA 32:31:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 61.04
107. 319 PAVEL POHANKA 32:33:00 1973 Muž Kategorie-B 60.97
108. 298 PETR KADLČÍK 32:34:00 1991 Muž Kategorie-A 60.93
109. 285 PAVLA NOVÁKOVÁ 32:36:00 1981 Žena Kategorie-A 60.86
110. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 32:39:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 60.75
111. 163 IVANA MARTINCOVÁ 32:44:00 1963 Žena Kategorie-C AŽD Praha 60.57
112. 111 ROMAN PETRŮ 32:46:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 60.5
113. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 32:49:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 60.39
114. 53 BRONISLAV HÝBL 32:49:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 60.39
115. 166 HANA BUREŠOVÁ 32:50:00 1986 Žena Kategorie-A AC MS Brno 60.36
116. 103 MARTIN NEŠPOR 32:55:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 60.18
117. 231 PETR BENEŠ 32:59:00 1983 Muž Kategorie-A 60.04
118. 227 MARTIN ČERVINKA 33:07:00 1983 Muž Kategorie-A 59.75
119. 39 MIROSLAV HEJTMÁNEK 33:09:00 1970 Muž Kategorie-B 59.68
120. 36 PAVEL HAŠKA 33:14:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 59.51
121. 173 MIROSLAV ZAHRADNÍK 33:17:00 1972 Muž Kategorie-B 59.4
122. 261 LUCIE ŠÍMOVÁ 33:18:00 1986 Žena Kategorie-A 59.37
123. 200 TOMÁŠ HOUSEREK 33:18:00 1985 Muž Kategorie-A 59.37
124. 242 JAN ŽÁK 33:18:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 59.37
125. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 33:23:00 1989 Žena Kategorie-A 59.2
126. 40 MAREK HLADNÝ 33:39:00 1972 Muž Kategorie-B 58.65
127. 63 RADIM KAPAVÍK 33:42:00 1985 Muž Kategorie-A 58.55
128. 211 TOMÁŠ PARMA 33:43:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 58.51
129. 302 PETR ŠMÍDEK 33:45:00 1977 Muž Kategorie-A 58.44
130. 116 DAVID PROKEŠ 33:52:00 1971 Muž Kategorie-B 58.21
131. 306 RICHARD SLÁMA 33:54:00 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 58.14
132. 313 TOMÁŠ POKLUDA 33:55:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 58.11
133. 35 ALBÍN HANÁK 33:57:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.04
134. 45 TOMÁŠ HORA 34:00:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 57.94
135. 283 DALIBOR SLÍVA 34:07:00 1977 Muž Kategorie-A 57.71
136. 17 MARTIN ČADEK 34:09:00 1957 Muž Kategorie-C 57.64
137. 256 JIŘÍ RÝDEL 34:14:00 1983 Muž Kategorie-A 57.48
138. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 34:15:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 57.45
139. 248 MARTIN VŠIANSKÝ 34:15:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 57.45
140. 316 JAKUB JIŘIKOSKÝ 34:16:00 1999 Muž Junioři 57.41
141. 180 PETR ŠAMONIL 34:19:00 1962 Muž Kategorie-C Rájec Jestřebí 57.31
142. 7 JIŘÍ BOHÁČ 34:21:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 57.25
143. 208 ROMAN TUPA 34:24:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 57.15
144. 273 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 34:24:00 1983 Muž Kategorie-A 57.15
145. 236 JIŘÍ BRTNÍK 34:25:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 57.12
146. 284 SIMONA KVOCHOVÁ 34:36:00 1975 Žena Kategorie-B 56.76
147. 220 ANDREA ČERNÁ 34:37:00 1991 Žena Kategorie-A 56.73
148. 190 PAVOL SMOKOŇ 34:42:00 1989 Muž Kategorie-A 56.57
149. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 34:44:00 1974 Žena Kategorie-B 56.51
150. 162 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 34:55:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 56.16
151. 175 MATĚJ ŠIMEK 34:56:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.13
152. 205 JAROSLAV HUTAŘ 35:00:00 1989 Muž Kategorie-A 56
153. 244 ELIŠKA JONÁKOVÁ 35:01:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 55.97
154. 204 KAMIL KRÁSNÝ 35:11:00 1988 Muž Kategorie-A 55.66
155. 229 PAVEL VYSKOČIL 35:25:00 2000 Muž Junioři 55.22
156. 210 OTO ŘEZÁČ 35:26:00 1976 Muž Kategorie-A 55.19
157. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 35:29:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 55.1
158. 251 MAREK PIVODA 35:32:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 55.01
159. 185 ZDENĚK VIŠŇA 35:33:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 54.98
160. 311 DAVID DVOŘÁK 35:39:00 1976 Muž Kategorie-A 54.8
161. 324 JAKUB STRAKA 35:40:00 1981 Muž Kategorie-A 54.77
162. 195 IVO DITTRICH 35:41:00 1981 Muž Kategorie-A 54.74
163. 321 MARIE DOLEŽELOVÁ 35:43:00 1982 Žena Kategorie-A 54.68
164. 268 MARIE MÁŠOVÁ 35:44:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 54.65
165. 154 PETR ZEZULKA 35:48:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 54.53
166. 77 TOMAS KUBĚNA 35:51:00 1987 Muž Kategorie-A 54.44
167. 193 MARTIN MACHÁČEK 35:51:00 1955 Muž Kategorie-D 54.44
168. 201 JÁN JAROŠ 35:52:00 1990 Muž Kategorie-A 54.41
169. 186 MIROSLAV ZÝKA 35:55:00 1981 Muž Kategorie-A 54.32
170. 243 MILAN NEVĚČNÝ 35:59:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 54.2
171. 181 HELENA BARTÁKOVÁ 36:00:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.17
172. 38 TOMÁŠ HEJL 36:01:00 1986 Muž Kategorie-A Henry 54.14
173. 217 JANA OCELOVÁ 36:10:00 1984 Žena Kategorie-A 53.87
174. 272 JAN HÁJEK 36:13:00 1987 Muž Kategorie-A 53.78
175. 249 MARTIN JANÍK 36:16:00 1981 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 53.69
176. 250 MARTIN JEŽ 36:33:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 53.2
177. 258 ANTONÍN SVOBODA 36:42:00 1996 Muž Junioři 52.94
178. 308 ROMAN DANĚK 36:45:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 52.86
179. 288 KAREL STÖGER 36:46:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 52.83
180. 118 LUBOŠ REZNER 36:51:00 1965 Muž Kategorie-C 52.69
181. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 36:53:00 1987 Žena Kategorie-A 52.63
182. 198 LIBOR SMEJKAL 36:58:00 1947 Muž Kategorie-D Sokol Jundrov 52.49
183. 290 MICHAL PROKEŠ 37:04:00 1986 Muž Kategorie-A 52.32
184. 189 PETR LAŠTŮVKA 37:04:00 1981 Muž Kategorie-A 52.32
185. 178 JAKUB KURA 37:06:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 52.26
186. 264 HANA PIŠTĚLÁKOVÁ 37:08:00 1990 Žena Kategorie-A 52.21
187. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 37:24:00 1987 Žena Kategorie-A 51.76
188. 176 JANA SMRČKOVÁ 37:25:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 51.74
189. 312 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 37:27:00 1974 Muž Kategorie-B 51.68
190. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 37:31:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 51.57
191. 240 PETR SVOBODA 37:34:00 1975 Muž Kategorie-B 51.49
192. 168 STANISLAV JUNGA 37:35:00 1971 Muž Kategorie-B TRAGED TEAM 51.46
193. 146 VERONIKA UBROVÁ 37:40:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 51.33
194. 278 MARIÁN LABUDA 37:51:00 1990 Muž Kategorie-A 51.03
195. 307 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 37:52:00 1984 Žena Kategorie-A 51
196. 169 JANA PAVLOUŠKOVÁ 37:52:00 1987 Žena Kategorie-A 51
196. 212 OLDŘICH BLATNÝ 37:52:00 1982 Muž Kategorie-A 51
198. 277 ANDREA BARVÍŘOVÁ 38:03:00 1985 Žena Kategorie-A 50.71
199. 294 JAN HAVELKA 38:05:00 1994 Muž Kategorie-A 50.66
200. 315 MICHAL PROCHÁZKA 38:06:00 1977 Muž Kategorie-A 50.63
201. 296 TEREZA ŠMERDOVÁ 38:06:00 1993 Žena Kategorie-A 50.63
202. 314 MARTINA SEMANOVÁ 38:10:00 1983 Žena Kategorie-A 50.52
203. 164 JAKUB VELECKÝ 38:12:00 1992 Muž Kategorie-A AŽD Praha 50.47
204. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 38:18:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 50.31
205. 216 JOSEF KUNC 38:19:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 50.29
206. 262 MICHAL GISTR 38:23:00 1970 Muž Kategorie-B 50.18
207. 153 RADEK VODIČKA 38:37:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 49.82
208. 197 KLÁRA VALENTOVÁ 38:40:00 1973 Žena Kategorie-B 49.74
209. 222 KATARÍNA PETROVÁ 38:44:00 1981 Žena Kategorie-A 49.64
210. 295 PETR KOŽUSZNIK 39:04:00 1983 Muž Kategorie-A 49.13
211. 325 PAVEL NOVOTNÝ 39:04:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 49.13
212. 10 MARTIN BULÍN 39:44:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 48.14
213. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 39:46:00 1981 Žena Kategorie-A 48.09
214. 259 PAVEL SEDLÁČEK 39:52:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 47.94
215. 206 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 40:03:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 47.68
216. 214 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 40:05:00 1978 Žena Kategorie-A 47.63
217. 26 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 40:12:00 1950 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 47.46
218. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 40:15:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 47.39
219. 218 MARTINA JEŽOVÁ 40:27:00 1975 Žena Kategorie-B 47.11
220. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 40:33:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 46.97
221. 213 LUCIE PAVLÍKOVÁ 40:43:00 1993 Žena Kategorie-A 46.73
222. 238 MARTIN ZEMAN 40:46:00 1963 Muž Kategorie-C 46.66
223. 289 ZDENĚK MELIŠÍK 40:48:00 1987 Muž Kategorie-A 46.62
224. 110 JIŘÍ PETERKA 40:51:00 1979 Muž Kategorie-A 46.55
225. 62 JANA KALOVÁ 40:52:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 46.53
226. 226 IVA ZITOVÁ 41:00:00 1959 Žena Kategorie-C 46.34
227. 237 ANDREA ZIEGLEROVÁ 41:12:00 1983 Žena Kategorie-A 46.07
228. 246 ŠTĚPÁNKA JONÁKOVÁ 41:15:00 1987 Žena Kategorie-A 46
229. 282 STANISLAV HRABÍ 41:21:00 1983 Muž Kategorie-A 45.86
230. 172 SILVIE DUDOVÁ 41:25:00 1979 Žena Kategorie-A 45.77
231. 223 KATEŘINA HOFFMANNOVÁ 41:30:00 1976 Žena Kategorie-A 45.66
232. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 41:35:00 1946 Žena Kategorie-D 45.55
233. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 41:59:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 45.02
234. 252 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 42:34:00 1970 Žena Kategorie-B 44.27
235. 280 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 42:41:00 1986 Žena Kategorie-A KK Brno 44.12
236. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 43:06:00 1980 Muž Kategorie-A 43.6
237. 18 MONIKA ČERNÁ 43:08:00 1987 Žena Kategorie-A 43.55
238. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 43:11:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 43.49
239. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 43:21:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 43.29
240. 74 JAN KROTKÝ 43:34:00 1985 Muž Kategorie-A 43.02
241. 270 ZDEŇKA MACKOVÁ 44:00:00 1995 Žena Junioři 42.5
242. 269 LUBOMÍR MACEK 44:00:00 1983 Muž Kategorie-A 42.5
243. 43 JOSEF HOLÝ 44:03:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.44
244. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 44:30:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 41.91
245. 28 DANA ELLINGEROVÁ 45:28:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 40.81
246. 78 RADOMÍR KUBÍK 46:37:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 39.55
247. 225 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 47:07:00 1987 Žena Kategorie-A 39.03
248. 224 NIKOLA ODEHNALOVÁ 48:13:00 1989 Žena Kategorie-A 37.91
249. 260 LENKA KOŇARÍKOVÁ 48:57:00 1975 Žena Kategorie-B 37.19
250. 23 LIBOR DRAŽAN 49:40:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 36.51
251. 309 MARTINA VACKOVÁ 49:59:00 1975 Žena Kategorie-B 36.22
252. 51 MILAN HRUBÝ 51:38:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 34.74
253. 291 VĚRA JIRÁSKOVÁ 51:50:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.57
254. 125 JAN SPONAR 53:31:00 1950 Muž Kategorie-D 33.16
255. 13 PAVEL CAHEL 61:21:00 1938 Muž Kategorie-E 27.65

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425