Již 28 let 1997 - 2024

13. Obřany, 5.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 173 MARTIN KUČERA 28:06:00 1980 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 100
2. 184 JIŘÍ PETR 28:23:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 89
3. 228 JIŘÍ ČÍPA 28:23:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 89
4. 299 DANIEL ORÁLEK 29:09:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 86.4
5. 240 VOJTĚCH KONÍŘ 30:17:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 82.79
6. 124 LUKÁŠ SOURAL 30:28:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 82.23
7. 198 PETR HÉNEK 30:46:00 1987 Muž Kategorie-A 81.33
8. 168 VÍT RYŠKA 31:29:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 79.25
9. 119 DANIEL ROŠKO 31:36:00 1982 Muž Kategorie-A 78.92
10. 239 MICHAL GLIER 31:38:00 1982 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 78.83
11. 79 JOSEF KUČERA 32:26:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 76.64
12. 278 PETR MATULA 32:27:00 1982 Muž Kategorie-A SK RADIOSPORT BÍLOVICE 76.59
13. 87 VLASTIMIL LYSÁK 32:30:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 76.46
14. 304 JAROSLAV BÁRTA 32:32:00 1982 Muž Kategorie-A 76.37
15. 245 KAREL FUČÍK 32:43:00 1972 Muž Kategorie-B 75.89
16. 107 VLADO PAKAN 32:47:00 1975 Muž Kategorie-B 75.71
17. 54 JIŘÍ HÝBL 33:00:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.15
18. 161 JAN PAŘÍK 33:18:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 74.38
19. 16 PAVEL CZERNÝ 33:20:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 74.3
20. 152 MARTIN VINTRLÍK 33:24:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 74.13
21. 203 ŠTEFAN PRÁŠEK 33:30:00 2000 Muž Junioři 73.88
22. 216 ONDŘEJ STRNAD 33:32:00 1980 Muž Kategorie-A 73.8
23. 50 TOMÁŠ HRDINA 33:35:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 73.67
24. 33 MARTIN GAJÁREK 33:47:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 73.18
25. 135 MARTIN ŠIMUNEK 33:55:00 1966 Muž Kategorie-B 72.85
26. 157 ALEŠ KOCIÁN 33:56:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 72.81
27. 301 MICHAL ZEDNÍČEK 34:19:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 71.88
28. 4 Jakub Šimek 34:33:00 2001 Muž Junioři Triexpert 71.33
29. 164 TOMÁŠ KLÍMA 34:41:00 1980 Muž Kategorie-A Sportovní gymnázium Ludví 71.02
30. 256 JAN MACURA 34:53:00 1972 Muž Kategorie-B HORIZONT KOLA NOVÁK 70.55
31. 186 MIROSLAV KLÍMA 35:02:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 70.21
32. 268 PETR LIŠKA 35:12:00 1995 Muž Junioři 69.83
33. 67 LUKÁŠ KOCUR 35:14:00 1977 Muž Kategorie-A 69.75
34. 2 DUŠAN ALMAN 35:22:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 69.45
35. 44 PETR HORA 35:27:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 69.27
36. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 35:39:00 1985 Muž Kategorie-A 68.82
37. 296 PAVEL BACHRATÝ 35:41:00 1965 Muž Kategorie-C 68.75
38. 217 IVAN URBÁNEK 35:51:00 1984 Muž Kategorie-A 68.38
39. 294 DAVID CHVASTEK 35:54:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 68.27
40. 71 PETR KRATOCHVILA 36:05:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 67.88
41. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 36:10:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 67.7
42. 230 ONDŘEJ PALACKÝ 36:11:00 1974 Muž Kategorie-B 67.66
43. 199 LENKA KOHNOVÁ 36:13:00 1988 Žena Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 67.59
44. 219 TOMÁŠ POPELA 36:24:00 1988 Muž Kategorie-A 67.2
45. 274 PAVEL HOVĚŽÁK 36:27:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 67.09
46. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 36:28:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 67.06
47. 9 PETER BÚDA 36:38:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 66.71
48. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 36:40:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 66.64
49. 295 LENKA SMUTNÁ POLÁCHOVÁ 36:42:00 1986 Žena Kategorie-A 66.57
50. 276 LUBOMÍR MACEK 36:43:00 1983 Muž Kategorie-A 66.53
51. 8 RICHARD BRÁZDA 36:44:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 66.5
52. 191 MARKÉTA HORÁCKOVÁ 36:44:00 1991 Žena Kategorie-A 66.5
53. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 36:45:00 1976 Muž Kategorie-A 66.46
54. 226 MAREK LORENZ 36:49:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 66.32
55. 178 PETR JANČAŘÍK 37:11:00 1968 Muž Kategorie-B AAC BRNO 65.57
56. 289 ONDŘEJ ŠOUKAL 37:14:00 1977 Muž Kategorie-A 65.47
57. 252 RADIM ČÍŽ 37:18:00 1974 Muž Kategorie-B 65.34
58. 102 ERIK MOSTER 37:25:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 65.1
59. 92 PETR MAREŠ 37:25:00 1983 Muž Kategorie-A 65.1
60. 163 JAROSLAV KROPÁČEK 37:27:00 1970 Muž Kategorie-B 65.03
61. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 37:34:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 64.8
62. 280 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 37:36:00 1979 Žena Kategorie-A 64.73
63. 197 LINDA BENIAČOVÁ 37:44:00 1978 Žena Kategorie-A 64.47
64. 147 DALIBOR UHLÍŘ 37:47:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.37
65. 305 TOMÁŠ HLAVSA 37:50:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 64.27
66. 205 PAVEL CIBULKA 37:50:00 1964 Muž Kategorie-C 64.27
67. 101 PAVEL MORAVEC 37:51:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.24
68. 211 MARTIN SKYBA 37:52:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 64.21
69. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 37:54:00 1989 Žena Kategorie-A 64.14
70. 202 ONDŘEJ ŠKOPEK 37:54:00 1996 Muž Junioři 64.14
71. 261 JIŘÍ BARVÍŘ 37:58:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 64.01
72. 137 JAN ŠŤASTNÝ 37:59:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 63.98
73. 200 JINDŘICH MARTINEC 38:01:00 1985 Muž Kategorie-A 63.91
74. 149 ONDŘEJ VACULA 38:02:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 63.88
75. 255 JIŘÍ GONČAR 38:03:00 1981 Muž Kategorie-A legend ... wait 63.85
76. 262 DANIEL DRAGOLOV 38:12:00 1967 Muž Kategorie-B 63.56
77. 303 DAVID ZÁMEČNÍK 38:16:00 1975 Muž Kategorie-B SK ŽABOVŘESKY 63.43
78. 266 IVO HAVELKA 38:26:00 1967 Muž Kategorie-B 63.11
79. 80 EVGHENII KUNITSKI 38:29:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 63.02
80. 224 JIŘÍ KOZUBÍK 38:31:00 1988 Muž Kategorie-A 62.96
81. 253 TOMÁŠ HANŽL 38:36:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 62.8
82. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 38:38:00 1995 Žena Junioři 62.74
83. 292 ALEXANDER MRŮZEK 38:41:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 62.64
84. 220 PETR KADLČÍK 38:42:00 1991 Muž Kategorie-A 62.61
85. 20 PETR DOKOUPIL 38:46:00 1977 Muž Kategorie-A 62.48
86. 248 MILAN DUFEK 38:53:00 1985 Muž Kategorie-A 62.27
87. 237 NATALIA GIKLOVA 38:59:00 1983 Žena Kategorie-A 62.08
88. 129 RADEK STUCHLÍK 38:59:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 62.08
89. 95 JURAJ MICHÁLEK 39:10:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 61.74
90. 265 JIŘÍ HLADKÝ 39:19:00 1975 Muž Kategorie-B 61.47
91. 218 HANA FUČÍKOVÁ 39:23:00 1977 Žena Kategorie-A 61.35
92. 169 PAVEL KUČÍNSKÝ 39:31:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 61.11
93. 244 MARCEL KOLAJA 39:35:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 60.99
94. 159 PAVEL MIKITA 39:47:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 60.63
95. 98 HYNEK MLČOUŠEK 39:48:00 1977 Muž Kategorie-A 60.6
96. 249 RADOVAN JAŠEK 39:49:00 1977 Muž Kategorie-A 60.57
97. 204 LUCIE JOHANÍKOVÁ 39:52:00 1986 Žena Kategorie-A 60.48
98. 227 TOMÁŠ PARMA 39:58:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 60.31
99. 300 PETR DYTRT 40:23:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 59.58
100. 187 DALIMIL FANFRDLA 40:31:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 59.35
101. 188 CTIRAD FANFRDLA 40:31:00 1974 Muž Kategorie-B 59.35
102. 7 JIŘÍ BOHÁČ 40:47:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 58.9
103. 40 MAREK HLADNÝ 40:51:00 1972 Muž Kategorie-B 58.79
104. 174 MIROSLAV ZAHRADNÍK 40:56:00 1972 Muž Kategorie-B 58.65
105. 302 DAVID DVOŘÁK 40:58:00 1976 Muž Kategorie-A 58.59
106. 75 TOMÁŠ KRUML 41:03:00 1966 Muž Kategorie-B 58.45
107. 194 PETR BENEŠ 41:06:00 1983 Muž Kategorie-A 58.37
108. 283 PETR ŽIŠKA 41:27:00 1978 Muž Kategorie-A 57.79
109. 183 MIROSLAV BŘEZA 41:33:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 57.63
110. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 41:40:00 1974 Žena Kategorie-B 57.44
111. 165 TOMÁŠ HOUSEREK 41:44:00 1985 Muž Kategorie-A 57.33
112. 63 RADIM KAPAVÍK 41:53:00 1985 Muž Kategorie-A 57.09
113. 254 PAVEL TYLEČEK 41:58:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 56.96
114. 259 JAN CHARVÁT 42:10:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 56.64
115. 12 ONDŘEJ CABÁK 42:12:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 56.59
116. 212 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 42:12:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 56.59
117. 270 LUCIE ŠÍMOVÁ 42:15:00 1986 Žena Kategorie-A 56.51
118. 247 SIMONA KVOCHOVÁ 42:23:00 1975 Žena Kategorie-B 56.3
119. 285 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 42:30:00 1983 Muž Kategorie-A 56.12
120. 116 DAVID PROKEŠ 42:30:00 1971 Muž Kategorie-B 56.12
121. 171 LUKÁŠ MALÍK 42:39:00 1984 Muž Kategorie-A 55.89
122. 36 PAVEL HAŠKA 42:46:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 55.71
123. 185 ROMAN TUPA 42:51:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 55.58
124. 153 RADEK VODIČKA 43:02:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 55.3
125. 229 ZDENĚK VIŠŇA 43:10:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 55.1
126. 196 ROMAN KRESTA 43:13:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 55.02
127. 251 RONALD BARTÁK 43:13:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 55.02
128. 290 JIŘÍ RÝDEL 43:28:00 1983 Muž Kategorie-A 54.65
129. 241 MATĚJ ŠIMEK 43:40:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 54.35
130. 154 PETR ZEZULKA 43:46:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 54.2
131. 170 HELENA BARTÁKOVÁ 43:49:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.13
132. 210 MILAN NEVĚČNÝ 43:55:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 53.98
133. 250 DALIBOR SLÍVA 43:56:00 1977 Muž Kategorie-A 53.96
134. 234 RADIM MICHÁLEK 44:01:00 1978 Muž Kategorie-A 53.84
135. 286 MARTIN JEŽ 44:09:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 53.65
136. 275 MAREK PIVODA 44:24:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 53.29
137. 298 DAVID LENHART 44:27:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 53.22
138. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 44:29:00 1987 Žena Kategorie-A 53.17
139. 24 PETER ĎURIAČ 44:32:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 53.1
140. 279 PAVOL SMOKOŇ 44:36:00 1989 Muž Kategorie-A 53
141. 118 LUBOŠ REZNER 44:42:00 1965 Muž Kategorie-C 52.86
142. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 44:48:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 52.72
143. 208 KAMIL KRÁSNÝ 44:51:00 1988 Muž Kategorie-A 52.65
144. 231 MARTIN MACHÁČEK 44:55:00 1955 Muž Kategorie-D 52.56
145. 181 JANA OCELOVÁ 45:06:00 1984 Žena Kategorie-A 52.31
146. 222 PETR LAŠTŮVKA 45:19:00 1981 Muž Kategorie-A 52.01
147. 207 JÁN JAROŠ 45:26:00 1990 Muž Kategorie-A 51.85
148. 167 KAREL STÖGER 45:44:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 51.44
149. 269 LUCIE MÁDROVÁ 46:15:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 50.76
150. 172 PETR KUČÍNSKÝ 46:18:00 1959 Muž Kategorie-C 50.69
151. 175 MARTIN BALÁK 46:27:00 1970 Muž Kategorie-B Bruslárna.cz 50.5
152. 206 MARIÁN LABUDA 46:41:00 1990 Muž Kategorie-A 50.19
153. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 46:50:00 1987 Žena Kategorie-A 50
154. 288 KAROL SKRTEL 46:50:00 1984 Muž Kategorie-A 50
155. 242 DENISA CIESEROVÁ 46:54:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 49.91
156. 180 ADELA KOČÍ 46:58:00 1997 Žena Junioři 49.83
157. 271 JIŘINA COUFALOVÁ 46:58:00 1978 Žena Kategorie-A 49.83
158. 258 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 47:13:00 1974 Muž Kategorie-B 49.51
159. 209 KLÁRA VALENTOVÁ 47:20:00 1973 Žena Kategorie-B 49.37
160. 193 PAVEL HLEDÍK 47:40:00 1969 Muž Kategorie-B 48.95
161. 260 PAVEL SEDLÁČEK 47:53:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 48.68
162. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 48:04:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 48.46
163. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 48:30:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 47.94
164. 110 JIŘÍ PETERKA 48:34:00 1979 Muž Kategorie-A 47.86
165. 221 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 48:48:00 1978 Žena Kategorie-A 47.58
166. 297 PETR KOŽUSZNIK 49:00:00 1983 Muž Kategorie-A 47.35
167. 225 ROMAN DANĚK 49:22:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 46.92
168. 195 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 49:25:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 46.86
169. 74 JAN KROTKÝ 49:45:00 1985 Muž Kategorie-A 46.48
170. 277 ZDEŇKA MACKOVÁ 49:46:00 1995 Žena Junioři 46.46
171. 182 MARTIN ZEMAN 49:50:00 1963 Muž Kategorie-C 46.39
172. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 49:59:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 46.22
173. 201 ALEŠ BŘEZINA 50:18:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 45.86
174. 62 JANA KALOVÁ 50:27:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 45.7
175. 306 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 50:29:00 1984 Žena Kategorie-A 45.66
176. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 50:30:00 1981 Žena Kategorie-A 45.64
177. 272 STANISLAV HRABÍ 50:36:00 1983 Muž Kategorie-A 45.53
178. 284 ANDREA ZIEGLEROVÁ 50:45:00 1983 Žena Kategorie-A 45.37
179. 281 LUDĚK CRHÁK 50:48:00 1959 Muž Kategorie-C ZETOR BRNO 45.31
180. 264 MICHAL GISTR 50:51:00 1970 Muž Kategorie-B 45.26
181. 263 MAREK VOREL 50:51:00 1977 Muž Kategorie-A 45.26
182. 291 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 50:54:00 1970 Žena Kategorie-B 45.21
183. 162 MARTINA JEŽOVÁ 50:56:00 1975 Žena Kategorie-B 45.17
184. 238 IVA ZITOVÁ 50:59:00 1959 Žena Kategorie-C 45.12
185. 287 MICHAL KLIMEŠ 51:17:00 1985 Muž Kategorie-A - 44.79
186. 176 IVO ZEJDA 51:18:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 44.78
187. 246 SABINA BÄUMLOVÁ 51:21:00 1993 Žena Kategorie-A 44.72
188. 43 JOSEF HOLÝ 51:27:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 44.62
189. 223 LUCIE PAVLÍKOVÁ 51:39:00 1993 Žena Kategorie-A 44.4
190. 10 MARTIN BULÍN 51:53:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 44.16
191. 243 RUDOLF CIESAR 51:56:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 44.11
192. 282 TOMÁŠ CRHÁK 52:07:00 1999 Muž Junioři 43.92
193. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 52:09:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 43.88
194. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 52:18:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 43.73
195. 236 KAREL FUKSA 52:33:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 43.47
196. 26 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 52:35:00 1950 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 43.44
197. 64 HANA KAŠOVÁ 52:50:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 43.19
198. 273 SILVIE DUDOVÁ 52:59:00 1979 Žena Kategorie-A 43.04
199. 146 VERONIKA UBROVÁ 53:52:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 42.17
200. 214 OTA VLASÁK 54:03:00 1968 Muž Kategorie-B 41.99
201. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 54:05:00 1946 Žena Kategorie-D 41.96
202. 235 BRONISLAV AMBROS 54:23:00 1974 Muž Kategorie-B 41.67
203. 18 MONIKA ČERNÁ 55:41:00 1987 Žena Kategorie-A 40.46
204. 189 ANNA MALAČKOVÁ 56:03:00 1989 Žena Kategorie-A 40.13
205. 179 HEIDI KOČÍ 57:00:00 1997 Žena Junioři 39.3
206. 28 DANA ELLINGEROVÁ 58:29:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 38.05
207. 190 LUKÁŠ VECHETA 58:47:00 1986 Muž Kategorie-A SK METEOR BRNO 37.8
208. 257 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 61:00:00 1987 Žena Kategorie-A 36.07
209. 51 MILAN HRUBÝ 62:31:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 34.95
210. 267 ANNA KUREŠOVÁ 62:56:00 1996 Žena Junioři 34.65
211. 293 VĚRA JIRÁSKOVÁ 63:22:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.35
213. 999 UNKNOWN RUNNER 67:35:00 1985 Muž Kategorie-A 57.44
213. 156 LADA ŽELEZNÁ 67:35:00 1989 Žena Kategorie-A 31.58
214. 215 ONDŘEJ FRIDRICH 70:47:00 1977 Muž Kategorie-A 100
215. 233 OTO ŘEZÁČ 72:34:00 1976 Muž Kategorie-A 28.72
216. 13 PAVEL CAHEL 77:03:00 1938 Muž Kategorie-E 26.47
217. 192 JIŘÍ SLAVÍK 82:02:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 24.25

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425