Již 28 let 1997 - 2024

14. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 5km - atletický ovál, 12.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 292 JIŘÍ ČÍPA 15:45:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 293 VÍT KNĚŽÍNEK 15:55:00 1991 Muž Kategorie-A TRIEXPERT TEAM 88.95
3. 288 DANIEL ORÁLEK 15:58:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 88.64
4. 283 JIŘÍ PETR 16:02:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 88.23
5. 124 LUKÁŠ SOURAL 16:07:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 87.72
6. 276 VOJTĚCH KONÍŘ 16:17:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 86.72
7. 252 TOMÁŠ VEČEŘA 16:48:00 1989 Muž Kategorie-A AK Blansko Dvorská 83.75
8. 87 VLASTIMIL LYSÁK 16:53:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 83.29
9. 277 VÍT RYŠKA 16:56:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.01
10. 79 JOSEF KUČERA 17:05:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 82.2
11. 285 MICHAL GLIER 17:06:00 1982 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 82.11
12. 281 DANIEL RUBIČ 17:08:00 1985 Muž Kategorie-A 81.93
13. 119 DANIEL ROŠKO 17:10:00 1982 Muž Kategorie-A 81.75
14. 282 SERBAN BACIU 17:10:00 1980 Muž Kategorie-A 81.75
15. 16 PAVEL CZERNÝ 17:28:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 80.17
16. 284 PETR HÉNEK 17:35:00 1987 Muž Kategorie-A 79.57
17. 217 LUKÁŠ DLABÁČEK 17:41:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 79.07
18. 163 KAREL PETROŠ 17:51:00 1990 Muž Kategorie-A Brno 78.24
19. 25 JAROSLAV DUŠIL 17:52:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 78.15
20. 280 MIROSLAV KANTEK 17:55:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 77.91
21. 107 VLADO PAKAN 17:57:00 1975 Muž Kategorie-B 77.74
22. 183 JAN DUFEK 18:05:00 1973 Muž Kategorie-B 77.1
23. 33 MARTIN GAJÁREK 18:12:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 76.54
24. 291 MICHAL ZEDNÍČEK 18:14:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 76.38
25. 54 JIŘÍ HÝBL 18:16:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 76.22
26. 50 TOMÁŠ HRDINA 18:28:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 75.29
27. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 18:33:00 1985 Muž Kategorie-A 74.91
28. 113 VÁCLAV POKORNÝ 18:35:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 74.75
29. 115 DAVID POSPÍŠIL 18:38:00 1985 Muž Kategorie-A 74.53
30. 67 LUKÁŠ KOCUR 18:39:00 1977 Muž Kategorie-A 74.45
31. 275 JIŘÍ HUŤKA 18:44:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 74.07
32. 157 ALEŠ KOCIÁN 18:44:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 74.07
33. 245 TOMÁŠ HORT 18:57:00 1992 Muž Kategorie-A 73.11
34. 2 DUŠAN ALMAN 19:10:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 72.17
35. 173 TOMÁŠ HLAVSA 19:19:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 71.54
36. 290 PAVEL BACHRATÝ 19:20:00 1965 Muž Kategorie-C 71.47
37. 269 TOMÁŠ POPELA 19:27:00 1988 Muž Kategorie-A 70.98
38. 205 JURAJ PLEKANEC 19:29:00 1974 Muž Kategorie-B 70.84
39. 264 IVAN URBÁNEK 19:33:00 1984 Muž Kategorie-A 70.56
40. 188 CTIRAD FANFRDLA 19:33:00 1974 Muž Kategorie-B 70.56
41. 44 PETR HORA 19:36:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 70.36
42. 253 JAROSLAV KROPÁČEK 19:37:00 1970 Muž Kategorie-B 70.29
43. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 19:39:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 70.15
44. 92 PETR MAREŠ 19:40:00 1983 Muž Kategorie-A 70.08
45. 229 JAN HAVELKA 19:41:00 1994 Muž Kategorie-A 70.02
46. 242 JAROMÍR ŠMÍD 19:42:00 1979 Muž Kategorie-A 69.95
47. 248 PAVEL HOVĚŽÁK 19:43:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 69.88
48. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 19:47:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 69.61
49. 169 MARTIN SOTÁK 19:50:00 1994 Muž Kategorie-A 69.41
50. 8 RICHARD BRÁZDA 19:53:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 69.21
51. 101 PAVEL MORAVEC 19:54:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 69.15
52. 12 ONDŘEJ CABÁK 19:54:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 69.15
53. 271 MAREK HOFMAN 19:55:00 1989 Muž Kategorie-A 69.08
54. 41 JIŘÍ HLAVINKA 19:55:00 1988 Muž Kategorie-A 69.08
55. 198 LENKA KOHNOVÁ 19:57:00 1988 Žena Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 68.95
56. 180 RADIM ČÍŽ 19:58:00 1974 Muž Kategorie-B 68.88
57. 255 LINDA BENIAČOVÁ 19:58:00 1978 Žena Kategorie-A 68.88
58. 191 JIŘÍ KOZUBÍK 20:00:00 1988 Muž Kategorie-A 68.75
59. 250 MIRKA PEŠÁKOVÁ 20:00:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 68.75
60. 93 PAVEL MATOUŠEK 20:03:00 1978 Muž Kategorie-A 68.55
61. 81 KAMIL KUNZ 20:04:00 1978 Muž Kategorie-A 68.49
62. 289 MICHAEL LAPČÍK 20:05:00 1988 Muž Kategorie-A 68.42
63. 137 JAN ŠŤASTNÝ 20:06:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.36
64. 149 ONDŘEJ VACULA 20:09:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 68.16
65. 129 RADEK STUCHLÍK 20:12:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 67.97
66. 209 ONDŘEJ ŠKOPEK 20:15:00 1996 Muž Junioři 67.78
67. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 20:16:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 67.71
68. 243 RADIM HUPŠIL 20:16:00 1984 Muž Kategorie-A 67.71
69. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 20:18:00 1995 Žena Junioři 67.59
70. 80 EVGHENII KUNITSKI 20:19:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 67.52
71. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 20:20:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 67.46
72. 287 MARTIN SKYBA 20:21:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 67.4
73. 268 PAVEL CIBULKA 20:22:00 1964 Muž Kategorie-C 67.33
74. 186 JAKUB ŠESTÁK 20:23:00 1990 Muž Kategorie-A - 67.27
75. 249 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 20:24:00 1979 Žena Kategorie-A 67.21
76. 37 MARCEL HAŠPL 20:29:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 66.89
77. 274 TOMÁŠ HANŽL 20:33:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 66.64
78. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 20:33:00 1989 Žena Kategorie-A 66.64
79. 20 PETR DOKOUPIL 20:34:00 1977 Muž Kategorie-A 66.58
80. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 20:34:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 66.58
81. 45 TOMÁŠ HORA 20:36:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 66.46
82. 102 ERIK MOSTER 20:38:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 66.33
83. 260 JIŘÍ POZLER 20:39:00 1983 Muž Kategorie-A 66.27
84. 98 HYNEK MLČOUŠEK 20:40:00 1977 Muž Kategorie-A 66.21
85. 228 IVO HAVELKA 20:47:00 1967 Muž Kategorie-B 65.78
86. 184 JIŘÍ SLOUKA 20:47:00 1983 Muž Kategorie-A 65.78
87. 156 LADA ŽELEZNÁ 20:50:00 1989 Žena Kategorie-A 65.6
88. 272 PETR KADLČÍK 20:55:00 1991 Muž Kategorie-A 65.3
89. 24 PETER ĎURIAČ 20:56:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 65.24
90. 160 MARTIN ZEMAN 20:56:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 65.24
91. 214 DAVID PIŠTĚLÁK 21:02:00 1988 Muž Kategorie-A 64.88
92. 273 PETR DYTRT 21:03:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 64.82
93. 53 BRONISLAV HÝBL 21:03:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 64.82
94. 182 JAROMÍR MAREK 21:04:00 1964 Muž Kategorie-C STS Chvojkovice-Brod 64.76
95. 187 NINA BARTOŇKOVÁ 21:06:00 1990 Žena Kategorie-A 64.64
96. 263 MARCEL KOLAJA 21:10:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.41
97. 171 ONDŘEJ FRIDRICH 21:11:00 1977 Muž Kategorie-A 64.35
98. 147 DALIBOR UHLÍŘ 21:12:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.29
99. 232 KATEŘINA KONEČNÁ 21:14:00 1989 Žena Kategorie-A 64.18
100. 257 MIROSLAV FABRIK 21:15:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 64.12
101. 286 FILIP VRÁNA 21:16:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 64.06
102. 95 JURAJ MICHÁLEK 21:16:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 64.06
103. 204 ZBYNĚK ŠANDA 21:16:00 1972 Muž Kategorie-B napočítat 12 64.06
104. 218 MARTIN KOCH 21:17:00 1977 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 64
105. 225 PAVEL POHANKA 21:18:00 1973 Muž Kategorie-B 63.94
106. 220 RONALD BARTÁK 21:22:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 63.71
107. 151 KAREL VESELÝ 21:24:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.6
108. 237 DANIEL DRAGOLOV 21:30:00 1967 Muž Kategorie-B 63.26
109. 251 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 21:37:00 1999 Muž Junioři TK OPEN 62.86
110. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 21:42:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 62.58
111. 279 JOSEF JÍLEK 21:43:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 62.52
112. 36 PAVEL HAŠKA 21:44:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 62.47
113. 219 TOMÁŠ PARMA 21:49:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 62.19
114. 177 MARTIN ČERVINKA 21:56:00 1983 Muž Kategorie-A 61.81
115. 145 MARCEL TRNKA 21:56:00 1977 Muž Kategorie-A Vokolopriglu 61.81
116. 40 MAREK HLADNÝ 21:57:00 1972 Muž Kategorie-B 61.75
117. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 21:58:00 1989 Žena Kategorie-A 61.7
118. 30 MICHAL FIKERA 22:09:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 61.11
119. 244 EDUARD BENEŠ 22:15:00 1983 Muž Kategorie-A 60.79
120. 7 JIŘÍ BOHÁČ 22:18:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 60.63
121. 270 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 22:18:00 1983 Muž Kategorie-A 60.63
122. 103 MARTIN NEŠPOR 22:19:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 60.58
123. 197 LUCIE ŠÍMOVÁ 22:19:00 1986 Žena Kategorie-A 60.58
124. 227 LADISLAV ČECH 22:19:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 60.58
125. 236 PETR ŠMÍDEK 22:24:00 1977 Muž Kategorie-A 60.31
126. 211 PAVOL SMOKOŇ 22:27:00 1989 Muž Kategorie-A 60.16
127. 230 ROMAN TUPA 22:28:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 60.1
128. 202 JIŘÍ RÝDEL 22:30:00 1983 Muž Kategorie-A 60
129. 203 SIMONA KVOCHOVÁ 22:31:00 1975 Žena Kategorie-B 59.95
130. 35 ALBÍN HANÁK 22:34:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.79
131. 196 PAVEL ŠANCA 22:35:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 59.74
132. 189 DALIBOR SLÍVA 22:36:00 1977 Muž Kategorie-A 59.69
133. 190 ZDENĚK VIŠŇA 22:37:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 59.64
134. 17 MARTIN ČADEK 22:38:00 1957 Muž Kategorie-C 59.59
135. 116 DAVID PROKEŠ 22:40:00 1971 Muž Kategorie-B 59.49
136. 77 TOMAS KUBĚNA 22:44:00 1987 Muž Kategorie-A 59.28
137. 153 RADEK VODIČKA 22:45:00 1969 Muž Kategorie-B ARTOSS Reality 59.23
138. 195 MIROSLAV HŘÍBAL 22:45:00 1956 Muž Kategorie-C 59.23
139. 246 JOSEF KUNC 22:49:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 59.03
140. 199 IVO DITTRICH 22:56:00 1981 Muž Kategorie-A 58.68
141. 175 LUKÁŠ MALÍK 22:56:00 1984 Muž Kategorie-A 58.68
142. 233 MILAN NEVĚČNÝ 22:57:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 58.63
143. 21 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 22:57:00 1977 Žena Kategorie-A 58.63
144. 207 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 22:59:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 58.53
145. 164 ROMAN KRESTA 23:07:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 58.13
146. 117 RENATA PROKEŠOVÁ 23:09:00 1974 Žena Kategorie-B 58.03
147. 247 JOSEF FILIP 23:16:00 1977 Muž Kategorie-A 57.69
148. 208 MARIÁN LABUDA 23:16:00 1990 Muž Kategorie-A 57.69
149. 132 LUKÁŠ SÝKORA 23:20:00 1980 Muž Kategorie-A 57.5
150. 259 OTO ŘEZÁČ 23:27:00 1976 Muž Kategorie-A 57.16
151. 254 LUCIE MÁDROVÁ 23:32:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 56.93
152. 215 HANA PIŠTĚLÁKOVÁ 23:33:00 1990 Žena Kategorie-A 56.88
153. 193 ONDŘEJ FAJA 23:34:00 1976 Muž Kategorie-A 56.83
154. 154 PETR ZEZULKA 23:35:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.78
155. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 23:37:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 56.69
156. 11 JAN BŮŽEK 23:41:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 56.5
157. 222 JAN ZÁLESÁK 23:42:00 1974 Muž Kategorie-B 56.46
158. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 23:43:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 56.41
159. 118 LUBOŠ REZNER 23:43:00 1965 Muž Kategorie-C 56.41
160. 181 ALICE MARKOVÁ 23:43:00 1970 Žena Kategorie-B 56.41
161. 238 MAREK PIVODA 23:48:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 56.18
162. 179 KAREL STÖGER 23:54:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 55.9
163. 210 PETR LAŠTŮVKA 23:54:00 1981 Muž Kategorie-A 55.9
164. 206 DAVID LENHART 23:54:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 55.9
165. 266 ANTONÍN SVOBODA 23:55:00 1996 Muž Junioři 55.85
166. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 23:56:00 1987 Žena Kategorie-A 55.81
167. 192 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 23:59:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 55.67
168. 223 MARKÉTA MRŮZKOVÁ 23:59:00 1997 Žena Junioři AC Moravská Slavie 55.67
169. 265 MARTIN JEŽ 24:00:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 55.63
170. 216 DENISA CIESEROVÁ 24:03:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 55.49
171. 174 DAGMAR JANÍKOVÁ 24:24:00 1973 Žena Kategorie-B 54.55
172. 240 TEREZA ŠMERDOVÁ 24:30:00 1993 Žena Kategorie-A 54.29
173. 201 OLDŘICH BLATNÝ 24:32:00 1982 Muž Kategorie-A 54.2
174. 176 HELENA BARTÁKOVÁ 24:34:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.11
175. 261 FILIP BÍLÝ 24:42:00 1997 Muž Junioři 53.77
176. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 24:45:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 53.64
177. 110 JIŘÍ PETERKA 24:48:00 1979 Muž Kategorie-A 53.51
178. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 24:52:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 53.34
179. 235 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 24:52:00 1984 Žena Kategorie-A 53.34
180. 168 TOM KOZEL 24:53:00 1981 Muž Kategorie-A 53.3
181. 166 ALEŠ STRÁNÍK 24:53:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 53.3
182. 146 VERONIKA UBROVÁ 24:55:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 53.21
183. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 24:55:00 1987 Žena Kategorie-A 53.21
184. 194 LINDA PETRÁŠOVÁ 24:55:00 1978 Žena Kategorie-A 53.21
185. 221 PATRICIA CAMIA 24:58:00 1969 Žena Kategorie-B PRDLAVKA 53.08
186. 267 PAVEL TOMEK 24:59:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 53.04
187. 212 KLÁRA VALENTOVÁ 24:59:00 1973 Žena Kategorie-B 53.04
188. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 25:03:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 52.87
189. 226 BOHUMÍR MUNDUCH 25:15:00 1979 Muž Kategorie-A 52.38
190. 185 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 25:17:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 52.29
191. 167 PETR KUČÍNSKÝ 25:28:00 1959 Muž Kategorie-C 51.85
192. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 25:31:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 51.72
193. 125 JAN SPONAR 25:32:00 1950 Muž Kategorie-D 51.68
194. 74 JAN KROTKÝ 25:35:00 1985 Muž Kategorie-A 51.56
195. 172 JANA SMRČKOVÁ 25:37:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 51.48
196. 10 MARTIN BULÍN 25:38:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 51.44
197. 241 PETR KOŽUSZNIK 25:40:00 1983 Muž Kategorie-A 51.36
198. 178 PETR KRIEG 25:50:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 50.97
199. 162 PAVEL SEDLÁČEK 26:12:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 50.11
200. 165 IVO ZEJDA 26:27:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 49.55
201. 234 IVA ZITOVÁ 26:36:00 1959 Žena Kategorie-C 49.21
202. 200 LUCIE PAVLÍKOVÁ 26:37:00 1993 Žena Kategorie-A 49.17
203. 258 MARTINA JEŽOVÁ 26:53:00 1975 Žena Kategorie-B 48.59
204. 231 RUDOLF CIESAR 26:54:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 48.55
205. 262 ROBERT HERMAN 26:57:00 1993 Muž Kategorie-A 48.44
206. 224 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 27:06:00 1970 Žena Kategorie-B 48.12
207. 170 PAVEL NOVOTNÝ 27:25:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 47.45
208. 213 ZUZANA KRÁLOVÁ 27:41:00 1995 Žena Junioři 46.89
209. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 27:56:00 1946 Žena Kategorie-D 46.38
210. 43 JOSEF HOLÝ 28:18:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 45.65
211. 256 ROMAN MARŠÁLEK 29:18:00 1976 Muž Kategorie-A 43.75
212. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 30:20:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 41.92
213. 239 VĚRA JIRÁSKOVÁ 32:32:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 38.41
214. 13 PAVEL CAHEL 40:49:00 1938 Muž Kategorie-E 28.59

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425