Již 28 let 1997 - 2024

15. Líšeň, 19.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 272 JIŘÍ ČÍPA 34:59:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 208 JIŘÍ PETR 35:43:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 87.95
3. 220 DANIEL ORÁLEK 36:23:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 86.15
4. 124 LUKÁŠ SOURAL 37:31:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.25
5. 216 PETR HÉNEK 38:01:00 1987 Muž Kategorie-A 82.02
6. 87 VLASTIMIL LYSÁK 38:16:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 81.42
7. 174 VÍT RYŠKA 38:41:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 80.44
8. 225 MARTIN BRITAN 38:51:00 1987 Muž Kategorie-A 80.05
9. 119 DANIEL ROŠKO 38:54:00 1982 Muž Kategorie-A 79.93
10. 175 ALEŠ JELÍNEK 39:26:00 1967 Muž Kategorie-B 78.72
11. 79 JOSEF KUČERA 39:49:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 77.86
12. 224 ŠTĚPÁN MRÁČEK 39:56:00 1985 Muž Kategorie-A 77.6
13. 258 LUKÁŠ DLABÁČEK 39:57:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 77.57
14. 172 LUKÁŠ KOUDELKA 40:10:00 1983 Muž Kategorie-A AK Drnovice 77.1
15. 107 VLADO PAKAN 40:21:00 1975 Muž Kategorie-B 76.7
16. 161 JAN PAŘÍK 40:39:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 76.06
17. 25 JAROSLAV DUŠIL 40:41:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 75.99
18. 152 MARTIN VINTRLÍK 40:44:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 75.88
19. 54 JIŘÍ HÝBL 40:47:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.78
20. 254 MAREK POLÁK 41:21:00 1973 Muž Kategorie-B 74.6
21. 190 TOMÁŠ POHL 41:30:00 1973 Muž Kategorie-B 74.3
22. 271 MICHAL ZEDNÍČEK 41:33:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 74.2
23. 33 MARTIN GAJÁREK 41:39:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 73.99
24. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 41:53:00 1985 Muž Kategorie-A 73.53
25. 173 ONDŘEJ STRNAD 42:03:00 1980 Muž Kategorie-A 73.19
26. 115 DAVID POSPÍŠIL 42:13:00 1985 Muž Kategorie-A 72.87
27. 211 JIŘÍ HUŤKA 42:21:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 72.61
28. 88 ŠÁRKA DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ 42:23:00 1983 Žena Kategorie-A AK Olymp Brno 72.54
29. 186 PETR KUČÍREK 42:25:00 1958 Muž Kategorie-C 72.48
30. 67 LUKÁŠ KOCUR 43:31:00 1977 Muž Kategorie-A 70.39
31. 2 DUŠAN ALMAN 43:40:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 70.11
32. 222 TOMÁŠ HLAVSA 43:42:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 70.05
33. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 43:43:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 70.02
34. 236 PAVEL HOVĚŽÁK 43:45:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 69.96
35. 283 PAVEL BACHRATÝ 43:46:00 1965 Muž Kategorie-C 69.93
36. 92 PETR MAREŠ 43:48:00 1983 Muž Kategorie-A 69.87
37. 277 ZDENKO TICHÝ 44:00:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 69.51
38. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 44:06:00 1976 Muž Kategorie-A 69.33
39. 164 JAROSLAV KROPÁČEK 44:09:00 1970 Muž Kategorie-B 69.24
40. 286 DAVID CHVASTEK 44:12:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 69.15
41. 263 LUBOMÍR KŘÍČKA 44:20:00 1970 Muž Kategorie-B 68.91
42. 162 LUKÁŠ SLÁMA 44:42:00 1984 Muž Kategorie-A 68.26
43. 93 PAVEL MATOUŠEK 44:52:00 1978 Muž Kategorie-A 67.97
44. 37 MARCEL HAŠPL 45:03:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 67.65
45. 71 PETR KRATOCHVILA 45:05:00 1980 Muž Kategorie-A Křepice 67.6
46. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 45:07:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 67.54
47. 201 RADIM HUPŠIL 45:07:00 1984 Muž Kategorie-A 67.54
48. 270 ONDŘEJ ŠOUKAL 45:09:00 1977 Muž Kategorie-A 67.48
49. 156 LADA ŽELEZNÁ 45:11:00 1989 Žena Kategorie-A 67.43
50. 9 PETER BÚDA 45:21:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 67.14
51. 81 KAMIL KUNZ 45:22:00 1978 Muž Kategorie-A 67.11
52. 269 JIŘÍ POZLER 45:30:00 1983 Muž Kategorie-A 66.89
53. 149 ONDŘEJ VACULA 45:32:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 66.83
54. 137 JAN ŠŤASTNÝ 45:33:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 66.8
55. 191 RUDY KRAJČA 45:33:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 66.8
56. 196 ZDENĚK MAZAL 45:38:00 1981 Muž Kategorie-A 66.66
57. 252 MICHAL SKOTÁLEK 45:41:00 1985 Muž Kategorie-A BRNO 66.58
58. 221 JIŘÍ GONČAR 45:53:00 1981 Muž Kategorie-A legend ... wait 66.24
59. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 45:55:00 1995 Žena Junioři 66.19
60. 257 JIŘÍ BARVÍŘ 46:11:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 65.75
61. 279 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 46:12:00 1979 Žena Kategorie-A 65.72
62. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 46:30:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 65.23
63. 20 PETR DOKOUPIL 46:35:00 1977 Muž Kategorie-A 65.1
64. 213 ONDŘEJ ŠKOPEK 46:35:00 1996 Muž Junioři 65.1
65. 168 DOROTA ANDERLOVÁ 46:42:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 64.91
66. 223 EVA ŠIMONOVSKÁ 46:59:00 1979 Žena Kategorie-A 64.46
67. 282 MICHAEL LAPČÍK 47:03:00 1988 Muž Kategorie-A 64.35
68. 192 JANA BAŠTÁŘOVÁ 47:08:00 1979 Žena Kategorie-A 64.22
69. 248 DAVID PIŠTĚLÁK 47:09:00 1988 Muž Kategorie-A 64.2
70. 290 PETR DYTRT 47:13:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 64.09
71. 278 FILIP VRÁNA 47:20:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 63.91
72. 95 JURAJ MICHÁLEK 47:24:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 63.8
73. 234 KATEŘINA KONEČNÁ 47:31:00 1989 Žena Kategorie-A 63.62
74. 195 IVAN URBÁNEK 47:36:00 1984 Muž Kategorie-A 63.49
75. 218 MARTIN KOCH 47:39:00 1977 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 63.42
76. 160 MARTIN ZEMAN 47:45:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 63.26
77. 255 DANIEL DRAGOLOV 47:46:00 1967 Muž Kategorie-B 63.24
78. 170 CTIRAD FANFRDLA 47:48:00 1974 Muž Kategorie-B 63.19
79. 169 NINA BARTOŇKOVÁ 47:48:00 1990 Žena Kategorie-A 63.19
80. 210 MIROSLAV FABRIK 47:55:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 63.01
81. 280 MILAN DUFEK 47:56:00 1985 Muž Kategorie-A 62.98
82. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 48:00:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 62.88
83. 53 BRONISLAV HÝBL 48:03:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 62.81
84. 171 DALIMIL FANFRDLA 48:08:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 62.68
85. 246 EDUARD BENEŠ 48:11:00 1983 Muž Kategorie-A 62.6
86. 245 MARCEL KOLAJA 48:11:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 62.6
87. 30 MICHAL FIKERA 48:13:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 62.55
88. 267 JIŘÍ SLOUKA 48:16:00 1983 Muž Kategorie-A 62.48
89. 202 RICHARD PAVELKA 48:29:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 62.16
90. 197 LUCIE LAUTERBACHOVÁ 48:33:00 1981 Žena Kategorie-A 62.06
91. 198 MAREK LORENZ 48:33:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 62.06
92. 291 RONALD BARTÁK 48:48:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 61.69
93. 212 PAVLA NOVÁKOVÁ 48:52:00 1981 Žena Kategorie-A 61.59
94. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 48:53:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 61.56
95. 180 PAVEL KUČÍNSKÝ 48:57:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 61.47
96. 229 ALEŠ BŘEZINA 48:58:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 61.44
97. 50 TOMÁŠ HRDINA 49:00:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 61.39
98. 176 TOMÁŠ PARMA 49:01:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 61.37
99. 194 JAROSLAV KAŠE 49:09:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 61.18
100. 183 LUKÁŠ MALÍK 49:18:00 1984 Muž Kategorie-A 60.96
101. 45 TOMÁŠ HORA 49:26:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 60.77
102. 265 LUCIE ŠÍMOVÁ 49:29:00 1986 Žena Kategorie-A 60.7
103. 159 PAVEL MIKITA 49:42:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 60.39
104. 233 ALEXANDER MRŮZEK 49:43:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 60.37
105. 276 MARTIN ČERVINKA 49:55:00 1983 Muž Kategorie-A 60.08
106. 36 PAVEL HAŠKA 49:55:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 60.08
107. 187 ROMAN TUPA 50:14:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 59.64
108. 167 JAROMÍR KOHOUTEK 50:21:00 1955 Muž Kategorie-D water & snow ski club 59.48
109. 63 RADIM KAPAVÍK 50:23:00 1985 Muž Kategorie-A 59.43
110. 219 PETRA IVANOVÁ 50:24:00 1983 Žena Kategorie-A 59.41
111. 200 KATEŘINA HAVLENOVÁ 50:35:00 1995 Žena Junioři Rájec-Jestřebí 59.16
112. 7 JIŘÍ BOHÁČ 50:36:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 59.14
113. 178 MIROSLAV BŘEZA 50:39:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 59.07
114. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 50:56:00 1989 Žena Kategorie-A 58.68
115. 262 SIMONA KVOCHOVÁ 51:21:00 1975 Žena Kategorie-B 58.13
116. 253 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 51:29:00 1983 Muž Kategorie-A 57.95
117. 40 MAREK HLADNÝ 51:30:00 1972 Muž Kategorie-B 57.93
118. 244 JIŘÍ RÝDEL 51:31:00 1983 Muž Kategorie-A 57.91
119. 179 IVANA MARTINCOVÁ 51:32:00 1963 Žena Kategorie-C AŽD Praha 57.88
120. 281 PETR ŠMÍDEK 51:33:00 1977 Muž Kategorie-A 57.86
121. 237 ROSTISLAV MITRENGA 51:35:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 57.82
122. 260 MATĚJ ŠIMEK 51:43:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 57.64
123. 199 PETR ŠAMONIL 51:50:00 1962 Muž Kategorie-C Rájec Jestřebí 57.49
124. 75 TOMÁŠ KRUML 51:53:00 1966 Muž Kategorie-B 57.43
125. 261 IVO DITTRICH 51:57:00 1981 Muž Kategorie-A 57.34
126. 193 OTO ŘEZÁČ 52:08:00 1976 Muž Kategorie-A 57.1
127. 228 JIŘÍ BRTNÍK 52:20:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 56.85
128. 181 ROMAN KRESTA 52:26:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 56.72
129. 241 LUCIE MÁDROVÁ 52:30:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 56.63
130. 226 LIBOR KAROLA 52:36:00 1970 Muž Kategorie-B 56.51
131. 243 ZDENĚK VIŠŇA 52:38:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 56.47
132. 214 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 52:46:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 56.3
133. 203 DALIBOR SLÍVA 52:49:00 1977 Muž Kategorie-A 56.24
134. 268 BŘETISLAV CVAN 53:01:00 1958 Muž Kategorie-C 55.99
135. 141 MIROSLAV ŠVIHEL 53:29:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 55.41
136. 205 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 53:41:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 55.17
137. 285 MARTIN JEŽ 53:50:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 54.98
138. 11 JAN BŮŽEK 53:54:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 54.9
139. 182 HELENA BARTÁKOVÁ 53:58:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 54.82
140. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 54:00:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 54.78
141. 227 MARTIN MACHÁČEK 54:06:00 1955 Muž Kategorie-D 54.66
142. 256 PAVEL KOTLÁN 54:09:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 54.6
143. 165 JANA SMRČKOVÁ 54:16:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 54.47
144. 118 LUBOŠ REZNER 54:21:00 1965 Muž Kategorie-C 54.37
145. 206 ONDŘEJ FAJA 54:23:00 1976 Muž Kategorie-A 54.33
146. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 54:25:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 54.29
147. 235 DAVID LENHART 54:46:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 53.88
148. 231 MIROSLAV ZÝKA 54:51:00 1981 Muž Kategorie-A 53.78
149. 273 MAREK PIVODA 55:19:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 53.24
150. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 55:29:00 1987 Žena Kategorie-A 53.05
151. 288 TOMÁŠ POKLUDA 55:29:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 53.05
152. 189 PETR LAŠTŮVKA 55:32:00 1981 Muž Kategorie-A 53
153. 240 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 55:40:00 1974 Muž Kategorie-B 52.84
154. 289 PATRICIA CAMIA 55:57:00 1969 Žena Kategorie-B PRDLAVKA 52.53
155. 239 PAVEL TOMEK 56:04:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 52.4
156. 217 KAREL STÖGER 56:06:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 52.36
157. 10 MARTIN BULÍN 56:13:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 52.23
158. 148 KAREL USTOHAL 56:14:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 52.21
159. 284 PETR KOŽUSZNIK 56:16:00 1983 Muž Kategorie-A 52.17
160. 247 DENISA CIESEROVÁ 56:19:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 52.12
161. 266 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 56:21:00 1978 Žena Kategorie-A 52.08
162. 207 PAVEL HLEDÍK 56:24:00 1969 Muž Kategorie-B 52.03
163. 184 KAMIL KRÁSNÝ 56:28:00 1988 Muž Kategorie-A 51.95
164. 242 ANTONÍN SVOBODA 56:31:00 1996 Muž Junioři 51.9
165. 250 BARBORA VOJTOVÁ 56:46:00 1984 Žena Kategorie-A 51.63
166. 249 JAKUB HOFF 56:47:00 1977 Muž Kategorie-A 51.61
167. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 57:01:00 1987 Žena Kategorie-A 51.36
168. 204 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 57:17:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 51.07
169. 146 VERONIKA UBROVÁ 57:19:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 51.04
170. 188 ROMAN DANĚK 57:23:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 50.96
171. 209 TOMÁŠ FRANC 57:29:00 1988 Muž Kategorie-A 50.86
172. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 57:43:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 50.61
173. 125 JAN SPONAR 57:58:00 1950 Muž Kategorie-D 50.35
174. 166 MARTINA JEŽOVÁ 58:06:00 1975 Žena Kategorie-B 50.21
175. 177 PETR KUČÍNSKÝ 58:14:00 1959 Muž Kategorie-C 50.07
176. 230 PAVEL SEDLÁČEK 58:20:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 49.97
177. 163 BARBORA SLÁMOVÁ 58:23:00 1981 Žena Kategorie-A 49.92
178. 135 MARTIN ŠIMUNEK 58:28:00 1966 Muž Kategorie-B 49.83
179. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 58:33:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 49.75
180. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 59:15:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 49.04
181. 64 HANA KAŠOVÁ 59:24:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 48.89
182. 185 IVO ZEJDA 59:34:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 48.73
183. 215 KATARÍNA PETROVÁ 60:21:00 1981 Žena Kategorie-A 47.97
184. 274 ONDŘEJ GRATZ 61:32:00 1984 Muž Kategorie-A 46.85
185. 259 IVA ZITOVÁ 61:35:00 1959 Žena Kategorie-C 46.81
186. 232 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 61:49:00 1970 Žena Kategorie-B 46.59
187. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 62:04:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 46.36
188. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 62:37:00 1980 Muž Kategorie-A 45.87
189. 251 RUDOLF CIESAR 64:33:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 44.2
190. 287 MONIKA SÝKOROVÁ 64:36:00 1970 Žena Kategorie-B 44.15
191. 275 KAREL FUKSA 65:14:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 43.63
192. 264 SILVIE DUDOVÁ 65:52:00 1979 Žena Kategorie-A 43.11
193. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 66:49:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 42.36
194. 43 JOSEF HOLÝ 68:57:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 40.74
195. 238 JAN ŠEVČÍK 77:11:00 1984 Muž Kategorie-A Nevidím a běhám 35.32
196. 51 MILAN HRUBÝ 77:23:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 35.21
197. 13 PAVEL CAHEL 88:27:00 1938 Muž Kategorie-E 29.55

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425