Již 28 let 1997 - 2024

16. Popůvky, 26.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 214 JAN PROCHÁZKA 26:10:00 1984 Muž Kategorie-A 100
2. 193 JIŘÍ PETR 26:24:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 89.12
3. 124 LUKÁŠ SOURAL 27:57:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.62
4. 87 VLASTIMIL LYSÁK 28:34:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 81.6
5. 223 PETR HÉNEK 28:54:00 1987 Muž Kategorie-A 80.54
6. 226 MARTIN BRITAN 29:05:00 1987 Muž Kategorie-A 79.97
7. 271 MARTIN VĚŽNÍK 29:21:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 79.15
8. 174 VÍT RYŠKA 29:31:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 78.65
9. 200 VOJTĚCH KONÍŘ 29:33:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 78.55
10. 119 DANIEL ROŠKO 29:44:00 1982 Muž Kategorie-A 78
11. 194 ALEŠ PALKO 29:46:00 1971 Muž Kategorie-B VSK UNIVERZITA BRNO 77.91
12. 152 MARTIN VINTRLÍK 30:44:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 75.14
13. 79 JOSEF KUČERA 30:45:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 75.09
14. 50 TOMÁŠ HRDINA 30:46:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 75.05
15. 54 JIŘÍ HÝBL 30:53:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 74.73
16. 209 TOMÁŠ POHL 31:00:00 1973 Muž Kategorie-B 74.41
17. 225 ŠTĚPÁN MRÁČEK 31:02:00 1985 Muž Kategorie-A 74.32
18. 107 VLADO PAKAN 31:03:00 1975 Muž Kategorie-B 74.27
19. 25 JAROSLAV DUŠIL 31:06:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 74.14
20. 195 MICHAL CHADIM 31:28:00 1978 Muž Kategorie-A 73.16
21. 161 JAN PAŘÍK 31:32:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 72.98
22. 167 RADEK KUNOVSKÝ 31:36:00 1977 Muž Kategorie-A 72.81
23. 135 MARTIN ŠIMUNEK 31:38:00 1966 Muž Kategorie-B 72.72
24. 184 TOMÁŠ LIŠČINSKÝ 31:49:00 1984 Muž Kategorie-A SK ŽABOVŘESKY 72.24
25. 113 VÁCLAV POKORNÝ 31:54:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 72.03
26. 157 ALEŠ KOCIÁN 31:57:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 71.9
27. 238 KAREL PETROŠ 32:17:00 1990 Muž Kategorie-A Brno 71.05
28. 33 MARTIN GAJÁREK 32:17:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 71.05
29. 283 MICHAL ZEDNÍČEK 32:39:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 70.14
30. 163 ZBYNĚK SLAVOTÍNEK 32:45:00 1987 Muž Kategorie-A 69.9
31. 276 JIŘÍ ANTOŠ 32:46:00 1986 Muž Kategorie-A ZNOJMO 69.86
32. 224 IVAN URBÁNEK 32:47:00 1984 Muž Kategorie-A 69.82
33. 207 TOMÁŠ POPELA 33:07:00 1988 Muž Kategorie-A 69.01
34. 115 DAVID POSPÍŠIL 33:14:00 1985 Muž Kategorie-A 68.74
35. 44 PETR HORA 33:16:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 68.66
36. 137 JAN ŠŤASTNÝ 33:18:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.58
37. 177 JINDŘICH MARTINEC 33:28:00 1961 Muž Kategorie-C Sokol Radostice 68.19
38. 287 DAVID CHVASTEK 33:29:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 68.15
39. 175 JAROSLAV KROPÁČEK 33:33:00 1970 Muž Kategorie-B 67.99
40. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 33:36:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 67.88
41. 185 RUDY KRAJČA 33:40:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 67.72
42. 197 ONDŘEJ ŠKOPEK 33:45:00 1996 Muž Junioři 67.53
43. 37 MARCEL HAŠPL 33:52:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 67.26
44. 257 PAVEL HOVĚŽÁK 33:54:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 67.19
45. 199 ONDŘEJ PALACKÝ 33:55:00 1974 Muž Kategorie-B 67.15
46. 106 ZDĚNEK OČENÁŠEK 34:11:00 1976 Muž Kategorie-A 66.55
47. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 34:14:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 66.44
48. 250 RADIM HUPŠIL 34:17:00 1984 Muž Kategorie-A 66.32
49. 251 JIŘÍ KOZUBÍK 34:24:00 1988 Muž Kategorie-A 66.07
50. 189 JIŘÍ FIALA 34:26:00 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 65.99
51. 260 ONDŘEJ ŠOUKAL 34:31:00 1977 Muž Kategorie-A 65.81
52. 216 BOLESLAV SAMEK 34:32:00 1982 Muž Kategorie-A 65.77
53. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 34:39:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 65.52
54. 230 RADIM ČÍŽ 34:48:00 1974 Muž Kategorie-B 65.19
55. 101 PAVEL MORAVEC 34:58:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.83
56. 9 PETER BÚDA 35:00:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 64.76
57. 239 JIŘÍ BARVÍŘ 35:01:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 64.73
58. 42 HANA HOLOUBKOVÁ 35:03:00 1989 Žena Kategorie-A 64.66
59. 102 ERIK MOSTER 35:07:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 64.51
60. 274 IVO HAVELKA 35:10:00 1967 Muž Kategorie-B 64.41
61. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 35:19:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.09
62. 20 PETR DOKOUPIL 35:21:00 1977 Muž Kategorie-A 64.02
63. 92 PETR MAREŠ 35:22:00 1983 Muž Kategorie-A 63.99
64. 52 RADOSLAV HUDEC 35:22:00 1980 Muž Kategorie-A 63.99
65. 149 ONDŘEJ VACULA 35:37:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 63.47
66. 156 LADA ŽELEZNÁ 35:43:00 1989 Žena Kategorie-A 63.26
67. 267 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 35:59:00 1979 Žena Kategorie-A 62.72
68. 187 JANA BAŠTÁŘOVÁ 36:03:00 1979 Žena Kategorie-A 62.58
69. 80 EVGHENII KUNITSKI 36:04:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 62.55
70. 45 TOMÁŠ HORA 36:06:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 62.48
71. 24 PETER ĎURIAČ 36:13:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 62.25
72. 98 HYNEK MLČOUŠEK 36:15:00 1977 Muž Kategorie-A 62.18
73. 201 PETR MIKEŠ 36:16:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 62.15
74. 254 DANIEL DRAGOLOV 36:18:00 1967 Muž Kategorie-B 62.08
75. 180 NINA BARTOŇKOVÁ 36:19:00 1990 Žena Kategorie-A 62.05
76. 181 CTIRAD FANFRDLA 36:19:00 1974 Muž Kategorie-B 62.05
77. 12 ONDŘEJ CABÁK 36:26:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 61.82
78. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 36:28:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 61.76
79. 243 JIŘÍ ZIEGLER 36:31:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 61.66
80. 285 PETR DYTRT 36:34:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 61.56
81. 261 MARTIN KOCH 36:37:00 1977 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 61.46
82. 288 FILIP VRÁNA 36:39:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 61.4
83. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 36:39:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 61.4
84. 53 BRONISLAV HÝBL 36:42:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 61.3
85. 218 PAVLA NOVÁKOVÁ 36:46:00 1981 Žena Kategorie-A 61.17
86. 103 MARTIN NEŠPOR 36:48:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 61.11
87. 234 DAVID PIŠTĚLÁK 36:54:00 1988 Muž Kategorie-A 60.91
88. 206 EDUARD BENEŠ 36:58:00 1983 Muž Kategorie-A 60.78
89. 269 JAKUB JIŘIKOSKÝ 36:59:00 1999 Muž Junioři 60.75
90. 277 MARTIN ČERVINKA 37:04:00 1983 Muž Kategorie-A 60.59
91. 227 PETRA IVANOVÁ 37:06:00 1983 Žena Kategorie-A 60.53
92. 166 MIROSLAV NOSEK 37:07:00 1955 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 60.5
93. 264 PAVEL POHANKA 37:13:00 1973 Muž Kategorie-B 60.31
94. 192 MIROSLAV ZAHRADNÍK 37:15:00 1972 Muž Kategorie-B 60.25
95. 169 MARTIN SKYBA 37:16:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 60.21
96. 171 JAROSLAV KAŠE 37:18:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 60.15
97. 147 DALIBOR UHLÍŘ 37:24:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 59.96
98. 282 JAN TEČL 37:25:00 1958 Muž Kategorie-C Troubsko 59.93
99. 208 MARCEL KOLAJA 37:30:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 59.78
100. 151 KAREL VESELÝ 37:31:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 59.75
101. 258 TOMÁŠ PARMA 37:32:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 59.72
102. 263 LUCIE ŠÍMOVÁ 37:35:00 1986 Žena Kategorie-A 59.62
103. 221 TOMÁŠ HOUSEREK 37:35:00 1985 Muž Kategorie-A 59.62
104. 159 PAVEL MIKITA 37:39:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 59.5
105. 220 ALEXANDER MRŮZEK 37:40:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 59.47
106. 168 ZUZANA NEHYBOVÁ 37:43:00 1975 Žena Kategorie-B 59.38
107. 289 JAN HORÁK 37:58:00 1986 Muž Kategorie-A 58.92
108. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 38:04:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 58.74
109. 196 MARTIN VŠIANSKÝ 38:13:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 58.47
110. 280 RONALD BARTÁK 38:16:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 58.38
111. 252 BARBORA KOŽNAROVÁ 38:26:00 1993 Žena Kategorie-A 58.08
112. 272 JAN ŽÁK 38:31:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 57.94
113. 217 JIŘÍ BRTNÍK 38:38:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 57.73
114. 198 VLASTIMIL HANZL 38:39:00 1953 Muž Kategorie-D VSK Mendelu Brno 57.7
115. 160 MARTIN ZEMAN 38:41:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 57.64
116. 162 IVO DITTRICH 38:42:00 1981 Muž Kategorie-A 57.61
117. 262 PETR ŠMÍDEK 38:44:00 1977 Muž Kategorie-A 57.56
118. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 38:44:00 1989 Žena Kategorie-A 57.56
119. 212 ROMAN TUPA 38:47:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 57.47
120. 17 MARTIN ČADEK 38:50:00 1957 Muž Kategorie-C 57.38
121. 273 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 38:59:00 1983 Muž Kategorie-A 57.12
122. 237 ZDENĚK VIŠŇA 39:01:00 1969 Muž Kategorie-B GIVI SERVIS 57.07
123. 63 RADIM KAPAVÍK 39:13:00 1985 Muž Kategorie-A 56.72
124. 211 PAVEL TYLEČEK 39:18:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 56.58
125. 246 DALIBOR SLÍVA 39:20:00 1977 Muž Kategorie-A 56.53
126. 278 MILAN NEVĚČNÝ 39:36:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 56.08
127. 202 KAMIL KRÁSNÝ 39:41:00 1988 Muž Kategorie-A 55.94
128. 270 ROSTISLAV MITRENGA 39:44:00 1970 Muž Kategorie-B Líšeň běh 55.86
129. 145 MARCEL TRNKA 40:04:00 1977 Muž Kategorie-A Vokolopriglu 55.31
130. 186 MATĚJ ŠIMEK 40:09:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 55.17
131. 7 JIŘÍ BOHÁČ 40:15:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 55.01
132. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 40:19:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 54.9
133. 77 TOMAS KUBĚNA 40:20:00 1987 Muž Kategorie-A 54.88
134. 253 ROMAN KRESTA 40:20:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 54.88
135. 242 ELIŠKA JONÁKOVÁ 40:48:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 54.13
136. 191 OTO ŘEZÁČ 40:56:00 1976 Muž Kategorie-A 53.93
137. 178 FILIP ZIMMERMAN 41:01:00 1991 Muž Kategorie-A 53.8
138. 233 DAVID LENHART 41:07:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 53.64
139. 182 JANA SMRČKOVÁ 41:18:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 53.36
140. 235 DENISA CIESEROVÁ 41:19:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 53.33
141. 190 PETR LAŠTŮVKA 41:19:00 1981 Muž Kategorie-A 53.33
142. 204 JÁN JAROŠ 41:22:00 1990 Muž Kategorie-A 53.26
143. 203 JAROSLAV HUTAŘ 41:22:00 1989 Muž Kategorie-A 53.26
144. 118 LUBOŠ REZNER 41:24:00 1965 Muž Kategorie-C 53.2
145. 222 PAVEL MAREŠ 41:50:00 1988 Muž Kategorie-A 52.55
146. 231 MARTIN MACHÁČEK 41:55:00 1955 Muž Kategorie-D 52.43
147. 279 HANA ODVÁRKOVÁ 41:58:00 1984 Žena Kategorie-A 52.35
148. 256 JIŘÍ WAGNER 42:08:00 1980 Muž Kategorie-A 52.1
149. 154 PETR ZEZULKA 42:10:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 52.06
150. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 42:15:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 51.93
151. 244 PAVEL KOTLÁN 42:19:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 51.84
152. 275 JAN HAVELKA 42:22:00 1994 Muž Kategorie-A 51.76
153. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 42:24:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 51.71
154. 179 KAREL STÖGER 42:26:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 51.67
155. 210 MICHAL FRANTA 42:39:00 1988 Muž Kategorie-A 51.35
156. 240 ANDREA BARVÍŘOVÁ 42:43:00 1985 Žena Kategorie-A 51.26
157. 268 RADEK ŠLEZINGER 42:45:00 1981 Muž Kategorie-A Ostrovacice 51.21
158. 259 MAREK PIVODA 42:47:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 51.16
159. 248 TOM KOZEL 42:48:00 1981 Muž Kategorie-A 51.14
160. 11 JAN BŮŽEK 42:50:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 51.09
161. 114 PETR POMĚNKA 43:09:00 1973 Muž Kategorie-B Brno 50.64
162. 241 KATEŘINA HOLEČKOVÁ 43:13:00 1980 Žena Kategorie-A 50.55
163. 146 VERONIKA UBROVÁ 43:20:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 50.38
164. 148 KAREL USTOHAL 43:20:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 50.38
165. 266 VIKTOR BURÁŇ 43:28:00 1990 Muž Kategorie-A 50.2
166. 265 ROMAN JAŠEK 43:28:00 1986 Muž Kategorie-A 50.2
167. 286 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 43:29:00 1984 Žena Kategorie-A 50.18
168. 213 JAKUB KURA 43:31:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 50.13
169. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 43:34:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 50.06
170. 170 PETR KRIEG 44:07:00 1949 Muž Kategorie-D BMT Brno 49.31
171. 281 SOŇA ŠVESTKOVÁ 44:12:00 1988 Žena Kategorie-A 49.2
172. 176 MAGDALÉNA ONDRÁŠOVÁ 44:16:00 1978 Žena Kategorie-A RUNGO.cz 49.11
173. 188 JANA PAVLOUŠKOVÁ 44:21:00 1987 Žena Kategorie-A 49
174. 125 JAN SPONAR 44:33:00 1950 Muž Kategorie-D 48.74
175. 173 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 44:39:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 48.6
176. 255 MICHAL GISTR 45:04:00 1970 Muž Kategorie-B 48.06
177. 74 JAN KROTKÝ 45:10:00 1985 Muž Kategorie-A 47.93
178. 215 LENKA SLABÁKOVÁ 45:13:00 1966 Žena Kategorie-B AC MS BRNO 47.87
179. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 45:27:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 47.57
180. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 45:35:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 47.4
181. 232 ONDŘEJ FAJA 45:47:00 1976 Muž Kategorie-A 47.15
182. 10 MARTIN BULÍN 45:53:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 47.03
183. 64 HANA KAŠOVÁ 46:10:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 46.68
184. 229 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 46:18:00 1978 Žena Kategorie-A 46.52
185. 219 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 46:34:00 1970 Žena Kategorie-B 46.19
186. 183 PAVEL SEDLÁČEK 46:37:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 46.13
187. 62 JANA KALOVÁ 47:10:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 45.48
188. 249 JOSEF STAROVE 47:14:00 1988 Muž Kategorie-A 45.4
189. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 47:16:00 1981 Žena Kategorie-A 45.36
190. 236 RUDOLF CIESAR 47:28:00 1960 Muž Kategorie-C Slavkov u Brna 45.13
191. 18 MONIKA ČERNÁ 47:30:00 1987 Žena Kategorie-A 45.09
192. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 47:51:00 1980 Muž Kategorie-A 44.68
193. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 47:58:00 1946 Žena Kategorie-D 44.55
194. 247 LUCIE PAVLÍKOVÁ 48:04:00 1993 Žena Kategorie-A 44.44
195. 245 IVA ZITOVÁ 48:05:00 1959 Žena Kategorie-C 44.42
196. 228 MONIKA MERTOVÁ 48:38:00 1977 Žena Kategorie-A 43.8
197. 205 SILVIE DUDOVÁ 48:40:00 1979 Žena Kategorie-A 43.77
198. 172 MARTINA JEŽOVÁ 48:49:00 1975 Žena Kategorie-B 43.6
199. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 48:52:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 43.55
200. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 49:11:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 43.2
201. 116 DAVID PROKEŠ 51:03:00 1971 Muž Kategorie-B 41.26
202. 40 MAREK HLADNÝ 51:03:00 1972 Muž Kategorie-B 41.26
203. 110 JIŘÍ PETERKA 51:04:00 1979 Muž Kategorie-A 41.24
204. 43 JOSEF HOLÝ 53:31:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 38.89
205. 60 MILUŠE JUROŠKOVÁ 53:33:00 1958 Žena Kategorie-C Nevidím a běhám TRASÉR 38.86
206. 78 RADOMÍR KUBÍK 55:36:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 37.06
207. 165 VĚRA JIRÁSKOVÁ 58:45:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.54
208. 85 EVA LIŠČINSKÁ 59:46:00 1944 Žena Kategorie-E Tesla Brno 33.78
209. 13 PAVEL CAHEL 71:00:00 1938 Muž Kategorie-E 26.85

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425