Již 28 let 1997 - 2024

17. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 10km - atletický ovál, 2.9.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 313 JIŘÍ ČÍPA 32:17:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 227 JIŘÍ PETR 32:29:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 89.38
3. 310 DANIEL ORÁLEK 33:15:00 1970 Muž Kategorie-B AC MOR.SLAVIA BRNO 87.09
4. 124 LUKÁŠ SOURAL 33:45:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 85.65
5. 298 VOJTĚCH KONÍŘ 34:00:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 84.95
6. 303 VÍT RYŠKA 34:49:00 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 82.72
7. 294 PETR HÉNEK 35:15:00 1987 Muž Kategorie-A 81.58
8. 87 VLASTIMIL LYSÁK 35:26:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 81.11
9. 302 LUKÁŠ MAIWAELDER 36:00:00 1991 Muž Kategorie-A EKOL TEAM 79.68
10. 16 PAVEL CZERNÝ 36:07:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 79.39
11. 217 KAREL FUČÍK 36:24:00 1972 Muž Kategorie-B 78.69
12. 282 LUKÁŠ DLABÁČEK 36:25:00 1979 Muž Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 78.65
13. 79 JOSEF KUČERA 36:27:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 78.57
14. 50 TOMÁŠ HRDINA 36:52:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.57
15. 25 JAROSLAV DUŠIL 37:09:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 76.9
16. 316 TOMÁŠ ONDRÁČEK 37:12:00 1977 Muž Kategorie-A AXIOM ORBIT 76.78
17. 311 PETR BOŘIL 37:14:00 1986 Muž Kategorie-A 76.71
18. 308 JAROSLAV BÁRTA 37:25:00 1982 Muž Kategorie-A 76.28
19. 54 JIŘÍ HÝBL 37:41:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.67
20. 157 ALEŠ KOCIÁN 37:41:00 1982 Muž Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 75.67
21. 183 JAN DUFEK 37:43:00 1973 Muž Kategorie-B 75.59
22. 283 TOMÁŠ KLÍMA 37:51:00 1980 Muž Kategorie-A Sportovní gymnázium Ludví 75.29
23. 161 JAN PAŘÍK 38:08:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 74.66
24. 115 DAVID POSPÍŠIL 38:09:00 1985 Muž Kategorie-A 74.62
25. 236 MICHAEL POZDENKOV 38:11:00 1994 Muž Kategorie-A 74.55
26. 113 VÁCLAV POKORNÝ 38:15:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 74.4
27. 309 TOMÁŠ POHL 38:23:00 1973 Muž Kategorie-B 74.11
28. 223 JIŘÍ POLCAR 38:27:00 1977 Muž Kategorie-A 73.96
29. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 38:47:00 1985 Muž Kategorie-A 73.24
30. 273 JAN KUCERA 38:47:00 1981 Muž Kategorie-A TK MOR. BUDĚJOVICE 73.24
31. 317 MICHAL ZEDNÍČEK 38:54:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 72.99
32. 135 MARTIN ŠIMUNEK 38:58:00 1966 Muž Kategorie-B 72.85
33. 233 MIROSLAV KLÍMA 39:03:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 72.67
34. 244 JIŘÍ HUŤKA 39:11:00 1991 Muž Kategorie-A BRNO 72.39
35. 301 PAVEL HOVĚŽÁK 39:18:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 72.15
36. 67 LUKÁŠ KOCUR 39:22:00 1977 Muž Kategorie-A 72.01
37. 44 PETR HORA 39:24:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 71.94
38. 299 JAROSLAV KROPÁČEK 39:25:00 1970 Muž Kategorie-B 71.9
39. 2 DUŠAN ALMAN 39:28:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 71.8
40. 295 TOMÁŠ HLAVSA 39:39:00 1983 Muž Kategorie-A BRNO 71.42
41. 140 LADISLAV ŠTEVANKA 39:45:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.22
42. 139 MARTIN ŠTĚPÁNEK 39:46:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.18
43. 92 PETR MAREŠ 39:53:00 1983 Muž Kategorie-A 70.94
44. 314 PAVEL BACHRATÝ 39:56:00 1965 Muž Kategorie-C 70.84
45. 219 LUKÁŠ SLÁMA 40:07:00 1984 Muž Kategorie-A 70.47
46. 222 ONDŘEJ PALACKÝ 40:14:00 1974 Muž Kategorie-B 70.24
47. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 40:23:00 1995 Žena Junioři 69.94
48. 52 RADOSLAV HUDEC 40:28:00 1980 Muž Kategorie-A 69.78
49. 210 IVAN URBÁNEK 40:34:00 1984 Muž Kategorie-A 69.58
50. 315 DAVID CHVASTEK 40:39:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 69.42
51. 318 TOMÁŠ POPELA 40:41:00 1988 Muž Kategorie-A 69.35
52. 300 MIRKA PEŠÁKOVÁ 40:53:00 1985 Žena Kategorie-A AC Racers/BKB 68.96
53. 174 FRANTIŠEK MAZUCH 41:03:00 1990 Muž Kategorie-A Relax Brno 68.64
54. 137 JAN ŠŤASTNÝ 41:06:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.55
55. 129 RADEK STUCHLÍK 41:07:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 68.52
56. 304 RADIM HUPŠIL 41:12:00 1984 Muž Kategorie-A 68.36
57. 9 PETER BÚDA 41:19:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 68.14
58. 193 ZDENKO TICHÝ 41:23:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 68.01
59. 231 ONDŘEJ ŠKOPEK 41:24:00 1996 Muž Junioři 67.98
60. 156 LADA ŽELEZNÁ 41:25:00 1989 Žena Kategorie-A 67.95
61. 149 ONDŘEJ VACULA 41:27:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 67.89
62. 101 PAVEL MORAVEC 41:29:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 67.82
63. 275 ALEXANDRU VERDES 41:32:00 1982 Muž Kategorie-A 67.73
64. 205 CTIRAD FANFRDLA 41:32:00 1974 Muž Kategorie-B 67.73
65. 279 JIŘÍ POZLER 41:33:00 1983 Muž Kategorie-A 67.7
66. 180 LUKÁŠ SÝKORA L 41:36:00 1980 Muž Kategorie-A DRNOVICE 67.6
67. 232 PETR MIKEŠ 41:44:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 67.36
68. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 41:50:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 67.17
69. 45 TOMÁŠ HORA 41:54:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 67.05
70. 307 LINDA BENIAČOVÁ 41:56:00 1978 Žena Kategorie-A 66.99
71. 37 MARCEL HAŠPL 41:59:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 66.9
72. 277 RADIM ČÍŽ 42:03:00 1974 Muž Kategorie-B 66.77
73. 198 JIŘÍ HLADKÝ 42:04:00 1975 Muž Kategorie-B 66.74
74. 312 JIŘÍ SLOUKA 42:08:00 1983 Muž Kategorie-A 66.62
75. 102 ERIK MOSTER 42:22:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 66.2
76. 80 EVGHENII KUNITSKI 42:36:00 1981 Muž Kategorie-A Brno 65.78
77. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 42:37:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 65.75
78. 211 JAROMÍR MAREK 42:38:00 1964 Muž Kategorie-C STS Chvojkovice-Brod 65.72
79. 250 ONDŘEJ ŠOUKAL 42:44:00 1977 Muž Kategorie-A 65.55
80. 98 HYNEK MLČOUŠEK 42:46:00 1977 Muž Kategorie-A 65.49
81. 292 PETR DYTRT 42:46:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 65.49
82. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 42:51:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 65.34
83. 170 PAVEL JUŘICA 42:55:00 1979 Muž Kategorie-A 65.22
84. 284 ZBYNĚK SELUCKÝ 43:01:00 1968 Muž Kategorie-B 65.05
85. 274 MARCEL KOLAJA 43:03:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.99
86. 20 PETR DOKOUPIL 43:03:00 1977 Muž Kategorie-A 64.99
87. 24 PETER ĎURIAČ 43:06:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 64.9
88. 254 MICHAEL LAPČÍK 43:07:00 1988 Muž Kategorie-A 64.87
89. 248 JANA BAŠTÁŘOVÁ 43:08:00 1979 Žena Kategorie-A 64.85
90. 255 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 43:08:00 1979 Žena Kategorie-A 64.85
91. 189 ALEŠ BŘEZINA 43:08:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 64.85
92. 199 MIROSLAV FABRIK 43:13:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 64.7
93. 243 PAVEL POHANKA 43:28:00 1973 Muž Kategorie-B 64.27
94. 262 PETR JANEK 43:33:00 1969 Muž Kategorie-B BRNO 64.13
95. 220 RONALD BARTÁK 43:34:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 64.1
96. 234 DANIEL DRAGOLOV 43:36:00 1967 Muž Kategorie-B 64.04
97. 263 JAN TEČL 43:36:00 1958 Muž Kategorie-C Troubsko 64.04
98. 151 KAREL VESELÝ 43:41:00 1970 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.9
99. 8 RICHARD BRÁZDA 43:41:00 1975 Muž Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 63.9
100. 166 MAREK ŠMÍD 43:44:00 1971 Muž Kategorie-B 63.82
101. 186 IVO HAVELKA 43:51:00 1967 Muž Kategorie-B 63.62
102. 249 PAVEL KOCMAN 43:56:00 1968 Muž Kategorie-B 63.48
103. 81 KAMIL KUNZ 43:57:00 1978 Muž Kategorie-A 63.45
104. 53 BRONISLAV HÝBL 43:57:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 63.45
105. 225 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 43:58:00 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.43
106. 75 TOMÁŠ KRUML 43:59:00 1966 Muž Kategorie-B 63.4
107. 160 MARTIN ZEMAN 44:01:00 1979 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 63.34
108. 264 MARTIN KOCH 44:02:00 1977 Muž Kategorie-A NUGGET BROTHERS 63.32
109. 260 DAVID PIŠTĚLÁK 44:05:00 1988 Muž Kategorie-A 63.23
110. 280 JOSEF CHLÁDEK 44:05:00 1959 Muž Kategorie-C OB Žamberk 63.23
111. 297 EDUARD BENEŠ 44:05:00 1983 Muž Kategorie-A 63.23
112. 203 NINA BARTOŇKOVÁ 44:06:00 1990 Žena Kategorie-A 63.2
113. 95 JURAJ MICHÁLEK 44:07:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 63.18
114. 179 ALEXANDER MRŮZEK 44:22:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 62.76
115. 212 TOMÁŠ PARMA 44:23:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 62.74
116. 147 DALIBOR UHLÍŘ 44:23:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 62.74
117. 293 TOMÁŠ HANŽL 44:24:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 62.71
118. 305 MARTIN SKYBA 44:26:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 62.66
119. 267 FILIP VRÁNA 44:28:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 62.6
120. 253 EVA ŠIMONOVSKÁ 44:33:00 1979 Žena Kategorie-A 62.47
121. 204 DALIMIL FANFRDLA 44:41:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 62.25
122. 169 MIROSLAV NOSEK 44:49:00 1955 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 62.03
123. 216 HANA FUČÍKOVÁ 44:55:00 1977 Žena Kategorie-A 61.87
124. 59 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 44:57:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 61.82
125. 209 ONDŘEJ FRIDRICH 45:10:00 1977 Muž Kategorie-A 61.48
126. 218 JAROSLAV KOČA 45:12:00 1982 Muž Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 61.42
127. 159 PAVEL MIKITA 45:13:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 61.4
128. 276 PETR ŠMÍDEK 45:20:00 1977 Muž Kategorie-A 61.21
129. 168 JIŘÍ ZIEGLER 45:23:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 61.13
130. 103 MARTIN NEŠPOR 45:23:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 61.13
131. 150 DAVID VARGA 45:38:00 1991 Muž Kategorie-A 60.75
132. 242 ROMAN TUPA 45:38:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 60.75
133. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 45:43:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 60.62
134. 271 JAN ŽÁK 45:47:00 1972 Muž Kategorie-B VLTAVA 60.51
135. 171 MIROSLAV ZAHRADNÍK 45:47:00 1972 Muž Kategorie-B 60.51
136. 306 MARTIN ČERVINKA 45:48:00 1983 Muž Kategorie-A 60.49
137. 40 MAREK HLADNÝ 45:51:00 1972 Muž Kategorie-B 60.41
138. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 45:53:00 1989 Žena Kategorie-A 60.36
139. 288 DAVID DVOŘÁK 45:56:00 1976 Muž Kategorie-A 60.28
140. 281 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 46:04:00 1983 Muž Kategorie-A 60.08
141. 7 JIŘÍ BOHÁČ 46:07:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 60
142. 238 TOMÁŠ HOUSEREK 46:09:00 1985 Muž Kategorie-A 59.95
143. 30 MICHAL FIKERA 46:15:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 59.8
144. 278 TOMÁŠ POKLUDA 46:15:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 59.8
145. 36 PAVEL HAŠKA 46:32:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 59.38
146. 172 MIROSLAV BŘEZA 46:35:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 59.3
147. 17 MARTIN ČADEK 46:39:00 1957 Muž Kategorie-C 59.2
148. 251 DALIBOR SLÍVA 46:40:00 1977 Muž Kategorie-A 59.18
149. 256 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 46:43:00 1999 Muž Junioři TK OPEN 59.1
150. 181 IVO DITTRICH 46:50:00 1981 Muž Kategorie-A 58.93
151. 289 JIŘÍ SLAVÍK 46:51:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 58.91
152. 245 SIMONA KVOCHOVÁ 46:53:00 1975 Žena Kategorie-B 58.86
153. 173 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 46:58:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 58.74
154. 116 DAVID PROKEŠ 46:58:00 1971 Muž Kategorie-B 58.74
155. 63 RADIM KAPAVÍK 47:04:00 1985 Muž Kategorie-A 58.59
156. 224 PETR JANŮ 47:13:00 1985 Muž Kategorie-A 58.37
157. 296 JIŘÍ BRTNÍK 47:16:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 58.3
158. 258 ROBERT MIFEK 47:18:00 1976 Muž Kategorie-A 58.25
159. 35 ALBÍN HANÁK 47:22:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.16
160. 229 ROMAN KRESTA 47:26:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 58.06
161. 230 ELIANA SILVIA TOYOS 47:28:00 1974 Žena Kategorie-B 58.01
162. 164 ALICE MARKOVÁ 47:31:00 1970 Žena Kategorie-B 57.94
163. 221 PETR LAŠTŮVKA 47:33:00 1981 Muž Kategorie-A 57.89
164. 241 KLÁRA NEČASOVÁ 47:36:00 1994 Žena Kategorie-A 57.82
165. 188 MILAN NEVĚČNÝ 47:45:00 1976 Muž Kategorie-A Brno - Lesná 57.61
166. 290 PETR BUDÍK 47:50:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 57.49
167. 246 LUCIE MÁDROVÁ 47:52:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 57.44
168. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 47:58:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 57.3
169. 118 LUBOŠ REZNER 48:01:00 1965 Muž Kategorie-C 57.23
170. 208 KATEŘINA POSPÍŠILOVÁ 48:01:00 1995 Žena Junioři 57.23
171. 261 JAOSEF VALÍČEK 48:04:00 1986 Muž Kategorie-A 57.16
172. 257 SEBASTIAN JANDA 48:17:00 1999 Muž Junioři ABND Racing Team 56.86
173. 154 PETR ZEZULKA 48:20:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.79
174. 214 KAMIL KRÁSNÝ 48:23:00 1988 Muž Kategorie-A 56.72
175. 165 MIROSLAV BÍNA 48:37:00 1973 Muž Kategorie-B 56.4
176. 247 OTO ŘEZÁČ 48:41:00 1976 Muž Kategorie-A 56.31
177. 226 MAREK PIVODA 48:43:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 56.27
178. 182 MATĚJ ŠIMEK 48:49:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.13
179. 286 BOHUSLAV ŠMERDA 48:55:00 1952 Muž Kategorie-D 56
180. 237 PAVEL MAREŠ 48:59:00 1988 Muž Kategorie-A 55.91
181. 12 ONDŘEJ CABÁK 48:59:00 1988 Muž Kategorie-A Olomouc 55.91
182. 201 MIROSLAV HŘÍBAL 49:12:00 1956 Muž Kategorie-C 55.62
183. 291 PAVEL TOMEK 49:21:00 1980 Muž Kategorie-A BRNO 55.42
184. 259 DENISA CIESEROVÁ 49:21:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 55.42
185. 127 JARMILA STUDENÁ 49:23:00 1972 Žena Kategorie-B 55.37
186. 131 SOŇA SVOBODOVÁ 49:23:00 1968 Žena Kategorie-B SKP Kometa BRNO 55.37
187. 270 DAVID LENHART 49:25:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 55.33
188. 11 JAN BŮŽEK 49:52:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 54.74
189. 202 ONDŘEJ FAJA 49:56:00 1976 Muž Kategorie-A 54.65
190. 235 ANDREA ČERNÁ 50:03:00 1991 Žena Kategorie-A 54.5
191. 167 ELIŠKA JONÁKOVÁ 50:04:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 54.48
192. 163 JANA SMRČKOVÁ 50:05:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 54.46
193. 192 MARIE MÁŠOVÁ 50:22:00 1987 Žena Kategorie-A Korfbal klub Brno 54.1
194. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 50:55:00 1987 Žena Kategorie-A 53.4
195. 191 LIBOR SMEJKAL 50:57:00 1947 Muž Kategorie-D Sokol Jundrov 53.36
196. 200 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 50:59:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 53.32
197. 269 JAROSLAV KAŠTYL 51:18:00 1985 Muž Kategorie-A 52.93
198. 196 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 51:25:00 1974 Muž Kategorie-B 52.79
199. 187 FILIP ZIMMERMAN 51:26:00 1991 Muž Kategorie-A 52.77
200. 194 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 51:32:00 1984 Žena Kategorie-A 52.65
201. 125 JAN SPONAR 51:36:00 1950 Muž Kategorie-D 52.56
202. 175 KAREL STÖGER 51:37:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 52.54
203. 287 PETR KOŽUSZNIK 52:00:00 1983 Muž Kategorie-A 52.08
204. 228 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 52:02:00 1978 Žena Kategorie-A 52.04
205. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 52:04:00 1981 Žena Kategorie-A 52
206. 68 JAROSLAV KONEČNÝ 52:32:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 51.45
207. 100 STANISLAV JURÁNEK 52:33:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 51.43
208. 10 MARTIN BULÍN 52:36:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 51.38
209. 195 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 52:39:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 51.32
210. 62 JANA KALOVÁ 52:40:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 51.3
211. 162 IVO ZEJDA 52:41:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 51.28
212. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 52:50:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 51.1
213. 285 TEREZA ŠMERDOVÁ 52:59:00 1993 Žena Kategorie-A 50.93
214. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 53:02:00 1987 Žena Kategorie-A 50.87
215. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 53:04:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 50.84
216. 177 IVAN DRÁPAL 53:12:00 1964 Muž Kategorie-C Jiříkovice 50.68
217. 272 PAVEL SEDLÁČEK 53:27:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 50.4
218. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 53:35:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 50.25
219. 176 JAKUB KURA 53:55:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 49.88
220. 239 JIŘÍ SPILKA 54:00:00 1950 Muž Kategorie-D 49.78
221. 178 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 54:33:00 1970 Žena Kategorie-B 49.18
222. 207 MARTINA JEŽOVÁ 54:36:00 1975 Žena Kategorie-B 49.13
223. 215 KATARÍNA PETROVÁ 54:45:00 1981 Žena Kategorie-A 48.96
224. 268 IVA ZITOVÁ 55:37:00 1959 Žena Kategorie-C 48.05
225. 240 KAREL FUKSA 55:39:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 48.01
226. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 56:01:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 47.63
227. 43 JOSEF HOLÝ 56:37:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 47.02
228. 213 SILVIE DUDOVÁ 56:57:00 1979 Žena Kategorie-A 46.69
229. 66 MARIE KOCIÁNOVÁ 57:10:00 1946 Žena Kategorie-D 46.47
230. 190 KLÁRA HLADKÁ 57:55:00 1978 Žena Kategorie-A 45.74
231. 69 VLADIMÍR KOUDELÁK 58:11:00 1980 Muž Kategorie-A 45.49
232. 197 DITA BLAŽKOVÁ 59:13:00 1986 Žena Kategorie-A 44.52
233. 78 RADOMÍR KUBÍK 60:47:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 43.11
234. 206 JAROMÍRA NOVOTNÁ 62:15:00 1974 Žena Kategorie-B 41.86
235. 184 KAREL KLEPÁRNÁK 62:32:00 1951 Muž Kategorie-D 41.63
236. 265 PETR ZEZULKA 63:16:00 1957 Muž Kategorie-C 41.03
237. 28 DANA ELLINGEROVÁ 63:42:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 40.68
238. 34 KVĚTOSLAV HÁNA 63:46:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 40.63
239. 185 VĚRA JIRÁSKOVÁ 68:12:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 37.34

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425