Již 28 let 1997 - 2024

18. Líšeň, 9.9.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 269 JIŘÍ ČÍPA 36:26:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 213 JIŘÍ PETR 37:11:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 87.98
3. 170 VOJTĚCH KONÍŘ 38:31:00 1991 Muž Kategorie-A AC MS Brno 84.59
4. 124 LUKÁŠ SOURAL 38:52:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 83.74
5. 222 PETR HÉNEK 39:50:00 1987 Muž Kategorie-A 81.46
6. 243 MARTIN BRITAN 40:00:00 1987 Muž Kategorie-A 81.08
7. 119 DANIEL ROŠKO 40:56:00 1982 Muž Kategorie-A 79.01
8. 50 TOMÁŠ HRDINA 41:52:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.02
9. 242 ŠTĚPÁN MRÁČEK 42:02:00 1985 Muž Kategorie-A 76.68
10. 107 VLADO PAKAN 42:08:00 1975 Muž Kategorie-B 76.47
11. 54 JIŘÍ HÝBL 42:13:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 76.3
12. 25 JAROSLAV DUŠIL 42:17:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 76.16
13. 161 JAN PAŘÍK 42:35:00 1986 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 75.56
14. 152 MARTIN VINTRLÍK 42:41:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 75.36
15. 215 TOMÁŠ POHL 42:46:00 1973 Muž Kategorie-B 75.19
16. 113 VÁCLAV POKORNÝ 42:49:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 75.09
17. 198 JAN KUCERA 43:00:00 1981 Muž Kategorie-A TK MOR. BUDĚJOVICE 74.73
18. 48 ZDENĚK HRABOVSKÝ 43:12:00 1985 Muž Kategorie-A 74.34
19. 164 ZBYNĚK SLAVOTÍNEK 43:16:00 1987 Muž Kategorie-A 74.21
20. 115 DAVID POSPÍŠIL 43:31:00 1985 Muž Kategorie-A 73.72
21. 135 MARTIN ŠIMUNEK 43:34:00 1966 Muž Kategorie-B 73.63
22. 228 JURAJ PLEKANEC 43:38:00 1974 Muž Kategorie-B 73.5
23. 233 PAVEL HOVĚŽÁK 43:57:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 72.9
24. 251 MIROSLAV KLÍMA 44:04:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO 72.68
25. 44 PETR HORA 44:13:00 1976 Muž Kategorie-A KPPH Brno 72.4
26. 212 ONDŘEJ PALACKÝ 44:25:00 1974 Muž Kategorie-B 72.03
27. 168 ANTONÍN VÁVRA 44:30:00 1959 Muž Kategorie-C 71.87
28. 87 VLASTIMIL LYSÁK 44:33:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 71.78
29. 237 IVAN URBÁNEK 44:37:00 1984 Muž Kategorie-A 71.66
30. 67 LUKÁŠ KOCUR 44:49:00 1977 Muž Kategorie-A 71.29
31. 93 PAVEL MATOUŠEK 44:55:00 1978 Muž Kategorie-A 71.11
32. 258 PAVEL BACHRATÝ 44:59:00 1965 Muž Kategorie-C 70.99
33. 2 DUŠAN ALMAN 45:04:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 70.84
34. 280 LUBOMÍR KŘÍČKA 45:05:00 1970 Muž Kategorie-B 70.81
35. 191 KAREL HALOUZKA 45:16:00 1973 Muž Kategorie-B Javorníky 70.49
36. 274 VÁCLAV KOSMÁK 45:20:00 1983 Muž Kategorie-A 70.37
37. 193 JAROSLAV KROPÁČEK 45:26:00 1970 Muž Kategorie-B 70.19
38. 217 TOMÁŠ POPELA 45:36:00 1988 Muž Kategorie-A 69.9
39. 216 RUDY KRAJČA 45:38:00 1965 Muž Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 69.84
40. 52 RADOSLAV HUDEC 45:40:00 1980 Muž Kategorie-A 69.78
41. 230 ONDŘEJ ŠKOPEK 45:42:00 1996 Muž Junioři 69.72
42. 101 PAVEL MORAVEC 45:53:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 69.4
43. 27 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 46:06:00 1995 Žena Junioři 69.03
44. 37 MARCEL HAŠPL 46:14:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 68.8
45. 283 MIROSLAV ŠMÍD 46:23:00 1984 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 68.55
46. 137 JAN ŠŤASTNÝ 46:24:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 68.52
47. 6 ZBYNĚK BEDNÁŘ 46:40:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 68.07
48. 284 DAVID CHVASTEK 46:41:00 1979 Muž Kategorie-A Jobs Contact 68.04
49. 282 RADIM ČÍŽ 46:46:00 1974 Muž Kategorie-B 67.9
50. 129 RADEK STUCHLÍK 46:49:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 67.82
51. 192 RADIM HUPŠIL 46:52:00 1984 Muž Kategorie-A 67.74
52. 102 ERIK MOSTER 46:57:00 1982 Muž Kategorie-A EE TEAM 67.6
53. 9 PETER BÚDA 46:58:00 1982 Muž Kategorie-A Vranovice 67.57
54. 259 IVO HAVELKA 47:02:00 1967 Muž Kategorie-B 67.46
55. 128 LUBOMÍR STUDENÝ 47:08:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 67.3
56. 238 ROMAN FORAL 47:17:00 1967 Muž Kategorie-B 67.05
57. 279 ZBYNĚK SELUCKÝ 47:36:00 1968 Muž Kategorie-B 66.54
58. 156 LADA ŽELEZNÁ 47:37:00 1989 Žena Kategorie-A 66.51
59. 270 JIŘÍ GONČAR 47:42:00 1981 Muž Kategorie-A legend ... wait 66.38
60. 195 JAKUB SKALICKÝ 47:43:00 1986 Muž Kategorie-A 66.35
61. 20 PETR DOKOUPIL 47:44:00 1977 Muž Kategorie-A 66.33
62. 289 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 47:58:00 1979 Žena Kategorie-A 65.96
63. 92 PETR MAREŠ 48:00:00 1983 Muž Kategorie-A 65.9
64. 149 ONDŘEJ VACULA 48:13:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 65.56
65. 122 SVATOPLUK SEDLÁČEK 48:16:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 65.48
66. 24 PETER ĎURIAČ 48:17:00 1990 Muž Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 65.46
67. 190 DAVID PIŠTĚLÁK 48:20:00 1988 Muž Kategorie-A 65.38
68. 293 PETR DYTRT 48:21:00 1976 Muž Kategorie-A Běžci Moravany 65.35
69. 75 TOMÁŠ KRUML 48:23:00 1966 Muž Kategorie-B 65.3
70. 229 FILIP VRÁNA 48:25:00 1976 Muž Kategorie-A Turun Urheilluto 65.25
71. 182 KATEŘINA KONEČNÁ 48:30:00 1989 Žena Kategorie-A 65.12
72. 45 TOMÁŠ HORA 48:35:00 1973 Muž Kategorie-B KPPH Brno 64.99
73. 181 ALEŠ BŘEZINA 48:37:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 64.94
74. 147 DALIBOR UHLÍŘ 48:41:00 1980 Muž Kategorie-A ATT Brno 64.84
75. 179 JANA BAŠTÁŘOVÁ 48:50:00 1979 Žena Kategorie-A 64.61
76. 86 JIŘÍ LOUCKÝ 49:03:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 64.28
77. 223 MARCEL KOLAJA 49:10:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.1
78. 30 MICHAL FIKERA 49:16:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 63.95
79. 253 TOMÁŠ MATUCHA 49:17:00 1979 Muž Kategorie-A 63.93
80. 219 EDUARD BENEŠ 49:22:00 1983 Muž Kategorie-A 63.8
81. 261 DANIEL DRAGOLOV 49:26:00 1967 Muž Kategorie-B 63.7
82. 256 LUKÁŠ SLÁMA 49:30:00 1984 Muž Kategorie-A 63.6
83. 204 PAVEL KUČÍNSKÝ 49:36:00 1959 Muž Kategorie-C BRNO 63.45
84. 250 ALEXANDER MRŮZEK 49:41:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 63.33
85. 177 MICHAL KOSMÁK 49:48:00 1987 Muž Kategorie-A 63.16
86. 201 JIŘÍ ZIEGLER 49:54:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 63.01
87. 169 MIROSLAV NOSEK 49:56:00 1955 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 62.96
88. 171 MIROSLAV ZAHRADNÍK 50:03:00 1972 Muž Kategorie-B 62.79
89. 291 RONALD BARTÁK 50:03:00 1965 Muž Kategorie-C KUŘIM 62.79
90. 218 PETRA IVANOVÁ 50:18:00 1983 Žena Kategorie-A 62.43
91. 199 JAROSLAV KAŠE 50:25:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 62.26
92. 159 PAVEL MIKITA 50:32:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 62.1
93. 247 JAN CHARVÁT 50:34:00 1969 Muž Kategorie-B Brno 62.05
94. 95 JURAJ MICHÁLEK 50:35:00 1982 Muž Kategorie-A Y Soft 62.03
95. 208 LADISLAV ČECH 50:48:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 61.72
96. 103 MARTIN NEŠPOR 50:49:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 61.7
97. 257 MARTIN ČERVINKA 50:54:00 1983 Muž Kategorie-A 61.58
98. 244 RICHARD PAVELKA 50:54:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 61.58
99. 97 ERIKA MIKULENKOVÁ 50:59:00 1989 Žena Kategorie-A 61.46
100. 275 VLADIMÍR POSPÍCHAL 51:00:00 1985 Muž Kategorie-A 61.44
101. 172 MIROSLAV BŘEZA 51:11:00 1959 Muž Kategorie-C Brno 61.18
102. 158 ALEXANDR ZAVADIL 51:27:00 1966 Muž Kategorie-B Triexpert team 60.81
103. 205 ROMAN TUPA 51:29:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 60.77
104. 185 LUKÁŠ MALÍK 51:32:00 1984 Muž Kategorie-A 60.7
105. 17 MARTIN ČADEK 51:35:00 1957 Muž Kategorie-C 60.63
106. 285 PETR ŠMÍDEK 51:40:00 1977 Muž Kategorie-A 60.52
107. 286 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 51:58:00 1983 Muž Kategorie-A 60.11
108. 40 MAREK HLADNÝ 51:59:00 1972 Muž Kategorie-B 60.09
109. 70 KAREL KOUPIL 52:00:00 1984 Muž Kategorie-A 60.06
110. 239 JAN HARSA 52:02:00 1988 Muž Kategorie-A 60.02
111. 267 ONDŘEJ SEDLÁČEK 52:08:00 1988 Muž Kategorie-A 59.88
112. 268 ALEXANDRU VERDES 52:18:00 1982 Muž Kategorie-A 59.66
113. 292 DAVID DVOŘÁK 52:22:00 1976 Muž Kategorie-A 59.57
114. 240 DALIBOR SLÍVA 52:24:00 1977 Muž Kategorie-A 59.53
115. 276 LENKA VENEROVÁ 52:27:00 1986 Žena Kategorie-A 59.46
116. 262 SIMONA KVOCHOVÁ 52:37:00 1975 Žena Kategorie-B 59.24
117. 35 ALBÍN HANÁK 52:47:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.02
118. 180 ONDŘEJ ZIKMUND 53:01:00 1988 Muž Kategorie-A 58.72
119. 225 TOMÁŠ HOUSEREK 53:26:00 1985 Muž Kategorie-A 58.18
120. 288 JIŘÍ RÝDEL 53:28:00 1983 Muž Kategorie-A 58.14
121. 7 JIŘÍ BOHÁČ 53:31:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 58.08
122. 203 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 53:34:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 58.01
123. 210 LUCIE MÁDROVÁ 53:47:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 57.74
124. 214 PETR LAŠTŮVKA 53:47:00 1981 Muž Kategorie-A 57.74
125. 209 PAVEL MÁDR 53:48:00 1969 Muž Kategorie-B TO Zátka 57.72
126. 63 RADIM KAPAVÍK 53:58:00 1985 Muž Kategorie-A 57.51
127. 246 TOMÁŠ POKLUDA 54:03:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 57.41
128. 245 RADIM MICHÁLEK 54:05:00 1978 Muž Kategorie-A 57.37
129. 36 PAVEL HAŠKA 54:05:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 57.37
130. 188 RADEK URBÁNEK 54:07:00 1999 Muž Junioři BěhejBrno.com 57.32
131. 105 ONDŘEJ NOVOTNÝ 54:10:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 57.26
132. 154 PETR ZEZULKA 54:25:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.95
133. 187 KAMIL KRÁSNÝ 54:32:00 1988 Muž Kategorie-A 56.81
134. 266 DAVID LENHART 54:34:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 56.77
135. 118 LUBOŠ REZNER 54:38:00 1965 Muž Kategorie-C 56.69
136. 194 JIŘÍ BRTNÍK 54:43:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 56.59
137. 226 PAVEL MAREŠ 54:49:00 1988 Muž Kategorie-A 56.46
138. 184 HELENA BARTÁKOVÁ 54:53:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 56.38
139. 263 PAVEL KOTLÁN 54:56:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 56.32
140. 227 MATĚJ ŠIMEK 54:57:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.3
141. 163 IVANA STŘÍLKOVÁ 55:06:00 1979 Žena Kategorie-A 56.12
142. 77 TOMAS KUBĚNA 55:09:00 1987 Muž Kategorie-A 56.06
143. 265 JAN ZÁLESÁK 55:28:00 1974 Muž Kategorie-B 55.69
144. 202 ELIŠKA JONÁKOVÁ 55:30:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 55.65
145. 178 OTO ŘEZÁČ 55:33:00 1976 Muž Kategorie-A 55.59
146. 127 JARMILA STUDENÁ 55:54:00 1972 Žena Kategorie-B 55.18
147. 294 MARTIN JEŽ 55:55:00 1973 Muž Kategorie-B HaPe sport Brno 55.16
148. 206 OLDŘICH BLATNÝ 55:56:00 1982 Muž Kategorie-A 55.14
149. 165 ONDŘEJ TIOKA 56:01:00 1992 Muž Kategorie-A 55.04
150. 220 BOHUSLAV ŠMERDA 56:07:00 1952 Muž Kategorie-D 54.92
151. 167 JANA SMRČKOVÁ 56:20:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 54.67
152. 133 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 56:24:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 54.6
153. 11 JAN BŮŽEK 56:28:00 1957 Muž Kategorie-C BRNO 54.52
154. 236 PAVEL HLEDÍK 56:39:00 1969 Muž Kategorie-B 54.31
155. 176 MICHAL HEJDUK 56:41:00 1997 Muž Junioři 54.28
156. 175 LENKA PŘIKRYLOVÁ 56:42:00 1998 Žena Junioři fKlidu sport team 54.26
157. 196 ONDREJ VÉGH 56:47:00 1966 Muž Kategorie-B Újezd u Brna 54.16
158. 290 ANDREA BARVÍŘOVÁ 56:53:00 1985 Žena Kategorie-A 54.05
159. 96 EVA MICHÁLKOVÁ 56:56:00 1987 Žena Kategorie-A 53.99
160. 224 PAVEL MOKRÝ 57:01:00 1968 Muž Kategorie-B 53.9
161. 235 GIULIANO BANDY 57:05:00 1999 Muž Junioři 53.82
162. 148 KAREL USTOHAL 57:05:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 53.82
163. 232 ONDŘEJ FAJA 57:09:00 1976 Muž Kategorie-A 53.75
164. 241 DENISA CIESEROVÁ 57:14:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 53.66
165. 248 TOMÁŠ FRANC 57:15:00 1988 Muž Kategorie-A 53.64
166. 94 ANDREA MELUZÍNOVÁ 57:16:00 1981 Žena Kategorie-A 53.62
167. 136 VĚRA DOČKALOVÁ 57:19:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 53.56
168. 264 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 57:56:00 1974 Muž Kategorie-B 52.89
169. 231 PETR KOŽUSZNIK 58:04:00 1983 Muž Kategorie-A 52.74
170. 271 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 58:22:00 1984 Žena Kategorie-A 52.42
171. 186 JAROSLAV HUTAŘ 58:41:00 1989 Muž Kategorie-A 52.08
172. 197 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 59:08:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 51.61
173. 295 PAVEL NOVOTNÝ 59:20:00 1986 Muž Kategorie-A BRNO 51.4
174. 46 JANA HOŘÍNKOVÁ 59:21:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 51.39
175. 125 JAN SPONAR 59:22:00 1950 Muž Kategorie-D 51.37
176. 173 FILIP ZIMMERMAN 59:39:00 1991 Muž Kategorie-A 51.08
177. 260 JAN HAVELKA 59:43:00 1994 Muž Kategorie-A 51.01
178. 166 JAKUB KURA 60:00:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 50.72
179. 10 MARTIN BULÍN 60:13:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 50.5
180. 146 VERONIKA UBROVÁ 60:23:00 1978 Žena Kategorie-A Fitness centrum Body Care 50.34
181. 183 PAVEL SEDLÁČEK 60:26:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 50.29
182. 62 JANA KALOVÁ 60:31:00 1966 Žena Kategorie-B ZONER 50.2
183. 162 MARTINA JEŽOVÁ 60:35:00 1975 Žena Kategorie-B 50.14
184. 82 DANIELA KURUCZOVÁ 61:10:00 1987 Žena Kategorie-A 49.56
185. 64 HANA KAŠOVÁ 61:18:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 49.43
186. 273 STANISLAV HRABÍ 61:29:00 1983 Muž Kategorie-A 49.26
187. 249 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 61:37:00 1970 Žena Kategorie-B 49.13
188. 55 MONIKA HÝBLOVÁ 61:52:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 48.89
189. 255 KLÁRA HLADKÁ 62:42:00 1978 Žena Kategorie-A 48.11
190. 277 MILADA BOBKOVÁ 62:46:00 1982 Žena Kategorie-A 48.05
191. 287 ROMAN DANĚK 63:02:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 47.8
192. 174 IVO ZEJDA 63:18:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 47.56
193. 3 GABRIELA BADAČOVÁ 63:19:00 1981 Žena Kategorie-A 47.54
194. 207 LUCIE PAVLÍKOVÁ 63:36:00 1993 Žena Kategorie-A 47.29
195. 189 IVA ZITOVÁ 63:45:00 1959 Žena Kategorie-C 47.15
196. 126 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 64:01:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 46.91
197. 252 EVA ŠOLCOVÁ 64:19:00 1984 Žena Kategorie-A 46.65
198. 43 JOSEF HOLÝ 65:19:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 45.78
199. 221 TEREZA ŠMERDOVÁ 65:34:00 1993 Žena Kategorie-A 45.57
200. 254 DITA BLAŽKOVÁ 65:45:00 1986 Žena Kategorie-A 45.41
201. 18 MONIKA ČERNÁ 67:06:00 1987 Žena Kategorie-A 44.3
202. 272 SILVIE DUDOVÁ 67:52:00 1979 Žena Kategorie-A 43.68
203. 281 SABINA BÄUMLOVÁ 68:36:00 1993 Žena Kategorie-A 43.11
204. 23 LIBOR DRAŽAN 70:56:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 41.36
205. 234 MIROSLAVA STREITOVÁ 70:57:00 1983 Žena Kategorie-A 41.35
206. 278 KAREL KLEPÁRNÁK 71:13:00 1951 Muž Kategorie-D 41.16
207. 78 RADOMÍR KUBÍK 73:11:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 39.78
208. 211 ANDREA KRUMLOVÁ 80:07:00 1966 Žena Kategorie-B BRNO 35.48
209. 200 KLÁRA HORÁKOVÁ 114:35:00 1984 Žena Kategorie-A 21.8

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425