1. |
209 |
JIŘÍ ČÍPA
|
19:15:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
BehejBrno.com – Salming
|
100 |
2. |
193 |
JIŘÍ PETR
|
19:25:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Salomon
|
89.14 |
3. |
201 |
VOJTĚCH KONÍŘ
|
20:12:00 |
1991
|
Muž
|
Kategorie-A
|
AC MS Brno
|
85.3 |
4. |
124 |
LUKÁŠ SOURAL
|
20:24:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Siemens a VSK UNI BRNO
|
84.36 |
5. |
214 |
ONDŘEJ NOVOTNÝ
|
20:28:00 |
1992
|
Muž
|
Kategorie-A
|
KOB MOIRA BRNO
|
84.06 |
6. |
87 |
VLASTIMIL LYSÁK
|
20:43:00 |
1986
|
Muž
|
Kategorie-A
|
fKlidu sport team
|
82.92 |
7. |
280 |
SERBAN BACIU
|
21:11:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
80.87 |
8. |
309 |
PETR HÉNEK
|
21:17:00 |
1987
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
80.45 |
9. |
79 |
JOSEF KUČERA
|
21:21:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Kuřim/Rosice
|
80.16 |
10. |
248 |
JAN KLEMENT
|
21:32:00 |
1986
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Ekol Team
|
79.4 |
11. |
119 |
DANIEL ROŠKO
|
21:49:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
78.24 |
12. |
50 |
TOMÁŠ HRDINA
|
21:57:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
AC Moravská Slavia Brno
|
77.7 |
13. |
265 |
JAN GLÜCKSELIG
|
22:03:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
77.3 |
14. |
16 |
PAVEL CZERNÝ
|
22:05:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Never Alone
|
77.17 |
15. |
184 |
FILIP ČECH
|
22:09:00 |
1998
|
Muž
|
Junioři
|
Sportovní gymnázium Ludvíka Danka
|
76.91 |
16. |
208 |
JAN KUCERA
|
22:12:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
TK MOR. BUDĚJOVICE
|
76.71 |
17. |
198 |
TOMÁŠ POHL
|
22:23:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
76 |
18. |
182 |
TOMÁŠ KLÍMA
|
22:29:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Sportovní gymnázium Ludví
|
75.62 |
19. |
183 |
ŠIMON SLAVÍK
|
22:35:00 |
1996
|
Muž
|
Junioři
|
Sportovní gymnázium Ludví
|
75.24 |
20. |
152 |
MARTIN VINTRLÍK
|
22:48:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Křepice
|
74.43 |
21. |
157 |
ALEŠ KOCIÁN
|
22:50:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Atletika Rožnov/Sportguides
|
74.31 |
22. |
48 |
ZDENĚK HRABOVSKÝ
|
22:56:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
73.94 |
23. |
181 |
MIROSLAV KANTEK
|
22:58:00 |
1993
|
Muž
|
Kategorie-A
|
VSK Univerzita Brno
|
73.82 |
24. |
107 |
VLADO PAKAN
|
23:00:00 |
1975
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
73.7 |
25. |
54 |
JIŘÍ HÝBL
|
23:02:00 |
1967
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Hrušovany u Brna
|
73.57 |
26. |
252 |
PETR LIŠKA
|
23:05:00 |
1995
|
Muž
|
Junioři
|
|
73.39 |
27. |
115 |
DAVID POSPÍŠIL
|
23:06:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
73.33 |
28. |
273 |
JIŘÍ ANTOŠ
|
23:09:00 |
1986
|
Muž
|
Kategorie-A
|
ZNOJMO
|
73.15 |
29. |
245 |
ONDŘEJ PALACKÝ
|
23:09:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
73.15 |
30. |
317 |
IVAN URBÁNEK
|
23:23:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
72.32 |
31. |
171 |
CTIRAD FANFRDLA
|
23:27:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
72.09 |
32. |
174 |
ANTONÍN VÁVRA
|
23:29:00 |
1959
|
Muž
|
Kategorie-C
|
|
71.97 |
33. |
283 |
PAVEL BACHRATÝ
|
23:30:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
|
71.91 |
34. |
135 |
MARTIN ŠIMUNEK
|
23:30:00 |
1966
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
71.91 |
35. |
220 |
TOMÁŠ POPELA
|
23:30:00 |
1988
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
71.91 |
36. |
139 |
MARTIN ŠTĚPÁNEK
|
23:31:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
ENDEKA BASSTA team
|
71.86 |
37. |
281 |
JAN HAVELKA
|
23:33:00 |
1994
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
71.74 |
38. |
315 |
PAVEL HOVĚŽÁK
|
23:35:00 |
1975
|
Muž
|
Kategorie-B
|
AC Moravská Slavia Brno
|
71.63 |
39. |
165 |
FILIP KŘIVÁNEK
|
23:37:00 |
1991
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Nejsem členem žádného oddílu
|
71.51 |
40. |
300 |
MICHAL ZEDNÍČEK
|
23:43:00 |
1987
|
Muž
|
Kategorie-A
|
(R)unisáci
|
71.17 |
41. |
67 |
LUKÁŠ KOCUR
|
23:44:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
71.11 |
42. |
170 |
JAROSLAV KROPÁČEK
|
23:47:00 |
1970
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
70.94 |
43. |
191 |
STOJAN KOSTANIEVEC
|
23:49:00 |
1972
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
70.83 |
44. |
140 |
LADISLAV ŠTEVANKA
|
23:51:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
ENDEKA BASSTA team
|
70.71 |
45. |
52 |
RADOSLAV HUDEC
|
23:52:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
70.66 |
46. |
44 |
PETR HORA
|
24:04:00 |
1976
|
Muž
|
Kategorie-A
|
KPPH Brno
|
69.99 |
47. |
2 |
DUŠAN ALMAN
|
24:05:00 |
1967
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Babice
|
69.93 |
48. |
251 |
KAREL HRBÁČEK
|
24:08:00 |
1968
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
69.77 |
49. |
310 |
FILIP ŠOLC
|
24:09:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
69.71 |
50. |
12 |
ONDŘEJ CABÁK
|
24:12:00 |
1988
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Olomouc
|
69.55 |
51. |
27 |
TEREZA ELIÁŠKOVÁ
|
24:13:00 |
1995
|
Žena
|
Junioři
|
|
69.49 |
52. |
163 |
VÍT SOBOTA
|
24:17:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
69.27 |
53. |
274 |
RADIM ČÍŽ
|
24:17:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
69.27 |
54. |
249 |
VÍT LOSER
|
24:18:00 |
1971
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
69.22 |
55. |
299 |
ZDENKO TICHÝ
|
24:19:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Adamov
|
69.16 |
56. |
179 |
ONDŘEJ ŠKOPEK
|
24:19:00 |
1996
|
Muž
|
Junioři
|
|
69.16 |
57. |
92 |
PETR MAREŠ
|
24:19:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
69.16 |
58. |
202 |
MIRKA PEŠÁKOVÁ
|
24:19:00 |
1985
|
Žena
|
Kategorie-A
|
AC Racers/BKB
|
69.16 |
59. |
129 |
RADEK STUCHLÍK
|
24:20:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Universal USU Team
|
69.11 |
60. |
253 |
RUDY KRAJČA
|
24:23:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
VELKÁ BÍTEŠ
|
68.95 |
61. |
221 |
ALEXANDRU VERDES
|
24:23:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
68.95 |
62. |
137 |
JAN ŠŤASTNÝ
|
24:24:00 |
1989
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Red Hat
|
68.89 |
63. |
316 |
MICHAL ŠENKÝŘ
|
24:24:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
68.89 |
64. |
101 |
PAVEL MORAVEC
|
24:29:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Red Hat
|
68.62 |
65. |
81 |
KAMIL KUNZ
|
24:30:00 |
1978
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
68.57 |
66. |
102 |
ERIK MOSTER
|
24:34:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
EE TEAM
|
68.36 |
67. |
228 |
JIŘÍ VEMOLA
|
24:39:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Bukovice
|
68.09 |
68. |
9 |
PETER BÚDA
|
24:40:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Vranovice
|
68.04 |
69. |
37 |
MARCEL HAŠPL
|
24:52:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Oddíl 2015
|
67.41 |
70. |
6 |
ZBYNĚK BEDNÁŘ
|
24:56:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Tišnov
|
67.21 |
71. |
49 |
JAKUB HRBÁČ
|
24:58:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
67.1 |
72. |
294 |
IVO HAVELKA
|
25:01:00 |
1967
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
66.95 |
73. |
242 |
LINDA BENIAČOVÁ
|
25:06:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
66.69 |
74. |
20 |
PETR DOKOUPIL
|
25:09:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
66.54 |
75. |
255 |
MAREK LORENZ
|
25:11:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Baláž Extreme Team Ostrav
|
66.44 |
76. |
156 |
LADA ŽELEZNÁ
|
25:15:00 |
1989
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
66.24 |
77. |
234 |
RADIM HUPŠIL
|
25:15:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
66.24 |
78. |
292 |
PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ
|
25:18:00 |
1979
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
66.09 |
79. |
45 |
TOMÁŠ HORA
|
25:19:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
KPPH Brno
|
66.04 |
80. |
223 |
MARCEL KOLAJA
|
25:21:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Red Hat
|
65.94 |
81. |
210 |
DOROTA ANDERLOVÁ
|
25:24:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
AC MS Brno
|
65.79 |
82. |
178 |
DANIEL GLADIŠ
|
25:25:00 |
1968
|
Muž
|
Kategorie-B
|
SKG BRNO
|
65.74 |
83. |
217 |
DAVID PIŠTĚLÁK
|
25:32:00 |
1988
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
65.39 |
84. |
289 |
TOMÁŠ MATUCHA
|
25:35:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
65.24 |
85. |
147 |
DALIBOR UHLÍŘ
|
25:36:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
ATT Brno
|
65.2 |
86. |
272 |
JIŘÍ ŠEDO
|
25:38:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Brno
|
65.1 |
87. |
122 |
SVATOPLUK SEDLÁČEK
|
25:40:00 |
1957
|
Muž
|
Kategorie-C
|
AC Moravská Slavia Brno
|
65 |
88. |
238 |
DANIEL DRAGOLOV
|
25:42:00 |
1967
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
64.9 |
89. |
318 |
KATEŘINA KONEČNÁ
|
25:44:00 |
1989
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
64.81 |
90. |
298 |
TOMÁŠ HANŽL
|
25:47:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
INDIV
|
64.66 |
91. |
313 |
ZBYNĚK SELUCKÝ
|
25:50:00 |
1968
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
64.52 |
92. |
211 |
JANA BAŠTÁŘOVÁ
|
25:53:00 |
1979
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
64.37 |
93. |
267 |
MARTIN SVOBODA
|
25:54:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
64.32 |
94. |
312 |
RONALD BARTÁK
|
26:00:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
KUŘIM
|
64.04 |
95. |
158 |
ALEXANDR ZAVADIL
|
26:04:00 |
1966
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Triexpert team
|
63.85 |
96. |
175 |
MIROSLAV NOSEK
|
26:06:00 |
1955
|
Muž
|
Kategorie-D
|
AC Moravská Slavia Brno
|
63.75 |
97. |
212 |
RICHARD PAVELKA
|
26:07:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
BRNO
|
63.71 |
98. |
123 |
JINDŘICH SCHICK
|
26:08:00 |
1975
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Jihomoravský kraj
|
63.66 |
99. |
167 |
MIROSLAV ZAHRADNÍK
|
26:11:00 |
1972
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
63.52 |
100. |
24 |
PETER ĎURIAČ
|
26:12:00 |
1990
|
Muž
|
Kategorie-A
|
TJ Jedľové Kostoľany
|
63.47 |
101. |
80 |
EVGHENII KUNITSKI
|
26:13:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Brno
|
63.43 |
102. |
180 |
ALEŠ BŘEZINA
|
26:14:00 |
1962
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Brno
|
63.38 |
103. |
270 |
ALEXANDER MRŮZEK
|
26:15:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Univerzita Brno plavání
|
63.33 |
104. |
86 |
JIŘÍ LOUCKÝ
|
26:15:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Šebkovice
|
63.33 |
105. |
279 |
FILIP VRÁNA
|
26:16:00 |
1976
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Turun Urheilluto
|
63.29 |
106. |
176 |
JAROSLAV KAŠE
|
26:21:00 |
1953
|
Muž
|
Kategorie-D
|
Club běžeckých outsiderů
|
63.06 |
107. |
230 |
JAN KOPLÍK
|
26:23:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
62.96 |
108. |
204 |
TOMÁŠ VOJTÍŠEK
|
26:25:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
AC Moravská Slavia Brno
|
62.87 |
109. |
151 |
KAREL VESELÝ
|
26:29:00 |
1970
|
Muž
|
Kategorie-B
|
AC Moravská Slavia Brno
|
62.69 |
110. |
112 |
TOMÁŠ PETŘÍČEK
|
26:30:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Rebelbean runners
|
62.64 |
111. |
296 |
PAVEL TYLEČEK
|
26:36:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Jundrováci
|
62.37 |
112. |
185 |
TOMÁŠ PARMA
|
26:41:00 |
1970
|
Muž
|
Kategorie-B
|
RunGo.cz
|
62.14 |
113. |
236 |
JIŘÍ ZIEGLER
|
26:43:00 |
1986
|
Muž
|
Kategorie-A
|
KK Brno
|
62.05 |
114. |
277 |
MARTIN ČERVINKA
|
26:44:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
62.01 |
115. |
103 |
MARTIN NEŠPOR
|
26:45:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
TK Barnex
|
61.96 |
116. |
95 |
JURAJ MICHÁLEK
|
26:46:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Y Soft
|
61.92 |
117. |
172 |
LUKÁŠ MALÍK
|
26:47:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
61.87 |
118. |
301 |
BARBORA KOŽNAROVÁ
|
26:47:00 |
1993
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
61.87 |
119. |
291 |
LUCIE ŠÍMOVÁ
|
26:48:00 |
1986
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
61.83 |
120. |
189 |
PETR ŠMÍDEK
|
26:51:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
61.69 |
121. |
203 |
JIŘÍ SLAVÍK
|
27:02:00 |
1954
|
Muž
|
Kategorie-D
|
Hustopeče
|
61.21 |
122. |
226 |
PAVLA NOVÁKOVÁ
|
27:09:00 |
1981
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
60.9 |
123. |
40 |
MAREK HLADNÝ
|
27:09:00 |
1972
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
60.9 |
124. |
159 |
PAVEL MIKITA
|
27:12:00 |
1952
|
Muž
|
Kategorie-D
|
SEVER BRNO
|
60.77 |
125. |
237 |
MIROSLAV BŘEZA
|
27:14:00 |
1959
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Brno
|
60.69 |
126. |
260 |
MILAN NEVĚČNÝ
|
27:20:00 |
1976
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Brno - Lesná
|
60.43 |
127. |
63 |
RADIM KAPAVÍK
|
27:23:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
60.3 |
128. |
207 |
ROMAN TUPA
|
27:23:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Řečkovice crew
|
60.3 |
129. |
282 |
ŠTĚPÁN HAVLÍČEK
|
27:24:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
60.26 |
130. |
302 |
RICHARD CAPALINY
|
27:24:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
60.26 |
131. |
177 |
JAN ŽÁK
|
27:26:00 |
1972
|
Muž
|
Kategorie-B
|
VLTAVA
|
60.17 |
132. |
308 |
SIMONA KVOCHOVÁ
|
27:31:00 |
1975
|
Žena
|
Kategorie-B
|
|
59.96 |
133. |
297 |
DALIBOR SLÍVA
|
27:37:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
59.7 |
134. |
36 |
PAVEL HAŠKA
|
27:40:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Oddíl 2015
|
59.58 |
135. |
222 |
VLASTIMIL HOLER
|
27:40:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Kensei Dojo Brno
|
59.58 |
136. |
258 |
IVO DITTRICH
|
27:41:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
59.54 |
137. |
246 |
LADISLAV ČECH
|
27:44:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Mokrá
|
59.41 |
138. |
97 |
ERIKA MIKULENKOVÁ
|
27:45:00 |
1989
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
59.37 |
139. |
196 |
PETR LAŠTŮVKA
|
27:46:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
59.33 |
140. |
295 |
TOMÁŠ POKLUDA
|
27:53:00 |
1970
|
Muž
|
Kategorie-B
|
BRNO
|
59.04 |
141. |
262 |
TOMÁŠ ŠVEC
|
28:01:00 |
1989
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
58.71 |
142. |
275 |
ROSTISLAV MITRENGA
|
28:05:00 |
1970
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Líšeň běh
|
58.55 |
143. |
259 |
HANA URBÁNKOVÁ ALFERY
|
28:11:00 |
1982
|
Žena
|
Kategorie-A
|
AC Moravská Slavia Brno,
|
58.3 |
144. |
47 |
JAKUB HRABÁLEK
|
28:20:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Hraspo team
|
57.94 |
145. |
303 |
MATĚJ ŠIMEK
|
28:21:00 |
1981
|
Muž
|
Kategorie-A
|
BKČS
|
57.9 |
146. |
250 |
LUCIE MÁDROVÁ
|
28:22:00 |
1975
|
Žena
|
Kategorie-B
|
Track&Field Brno
|
57.86 |
147. |
35 |
ALBÍN HANÁK
|
28:25:00 |
1951
|
Muž
|
Kategorie-D
|
AC Moravská Slavia
|
57.74 |
148. |
105 |
ONDŘEJ NOVOTNÝ
|
28:28:00 |
1973
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Oddíl 2015
|
57.62 |
149. |
200 |
RADEK MYŠKA
|
28:31:00 |
1986
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
57.5 |
150. |
199 |
DITA HOŘÍNKOVÁ
|
28:33:00 |
1994
|
Žena
|
Kategorie-A
|
STŘELKA BRNO
|
57.43 |
151. |
254 |
ONDŘEJ ZIKMUND
|
28:33:00 |
1988
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
57.43 |
152. |
243 |
JIŘÍ BRTNÍK
|
28:33:00 |
1952
|
Muž
|
Kategorie-D
|
Orel Obřany
|
57.43 |
153. |
188 |
RADEK URBÁNEK
|
28:35:00 |
1999
|
Muž
|
Junioři
|
BěhejBrno.com
|
57.35 |
154. |
276 |
OTO ŘEZÁČ
|
28:36:00 |
1976
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
57.31 |
155. |
118 |
LUBOŠ REZNER
|
28:42:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
|
57.07 |
156. |
235 |
ELIŠKA JONÁKOVÁ
|
28:45:00 |
1985
|
Žena
|
Kategorie-A
|
KK Brno
|
56.96 |
157. |
232 |
JIŘÍ POZLER
|
28:51:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
56.72 |
158. |
231 |
FILIP BÍLÝ
|
28:51:00 |
1997
|
Muž
|
Junioři
|
|
56.72 |
159. |
195 |
MICHAL TUREK
|
28:53:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
56.65 |
160. |
306 |
BOHUSLAV ŠMERDA
|
28:54:00 |
1952
|
Muž
|
Kategorie-D
|
|
56.61 |
161. |
219 |
VLASTIMIL HANZL
|
28:59:00 |
1953
|
Muž
|
Kategorie-D
|
VSK Mendelu Brno
|
56.42 |
162. |
218 |
DENISA CIESEROVÁ
|
29:01:00 |
1989
|
Žena
|
Kategorie-A
|
Slavkov u Brna
|
56.34 |
163. |
261 |
KAMIL KRÁSNÝ
|
29:04:00 |
1988
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
56.23 |
164. |
240 |
DAVID LENHART
|
29:04:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
BRNO
|
56.23 |
165. |
314 |
MARIE MÁŠOVÁ
|
29:13:00 |
1987
|
Žena
|
Kategorie-A
|
Korfbal klub Brno
|
55.89 |
166. |
131 |
SOŇA SVOBODOVÁ
|
29:20:00 |
1968
|
Žena
|
Kategorie-B
|
SKP Kometa BRNO
|
55.63 |
167. |
173 |
HELENA BARTÁKOVÁ
|
29:20:00 |
1986
|
Žena
|
Kategorie-A
|
Vítovice
|
55.63 |
168. |
264 |
ANDREA ČERNÁ
|
29:31:00 |
1991
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
55.22 |
169. |
229 |
ROMAN KRESTA
|
29:31:00 |
1965
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Židenice
|
55.22 |
170. |
247 |
MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ
|
29:35:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
55.07 |
171. |
319 |
JAKUB MAJOR
|
29:37:00 |
1989
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
55 |
172. |
194 |
FILIP ZIMMERMAN
|
29:37:00 |
1991
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
55 |
173. |
233 |
PAVEL HLEDÍK
|
29:42:00 |
1969
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
54.81 |
174. |
168 |
JANA SMRČKOVÁ
|
29:45:00 |
1964
|
Žena
|
Kategorie-C
|
Lesní Hluboké
|
54.71 |
175. |
305 |
PETR KOŽUSZNIK
|
29:54:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
54.38 |
176. |
11 |
JAN BŮŽEK
|
29:59:00 |
1957
|
Muž
|
Kategorie-C
|
BRNO
|
54.2 |
177. |
133 |
DANA SKŘIVÁNKOVÁ
|
30:02:00 |
1967
|
Žena
|
Kategorie-B
|
LRS, Orel Vyškov
|
54.1 |
178. |
205 |
ONDREJ VÉGH
|
30:05:00 |
1966
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Újezd u Brna
|
53.99 |
179. |
206 |
ONDŘEJ TIOKA
|
30:06:00 |
1992
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
53.95 |
180. |
197 |
PŘEMYSL DIVÁCKÝ
|
30:12:00 |
1949
|
Muž
|
Kategorie-D
|
Moravská Slavia
|
53.74 |
181. |
186 |
MARIÁN LABUDA
|
30:18:00 |
1990
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
53.53 |
182. |
215 |
VÁCLAV STRNAD
|
30:18:00 |
1974
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
53.53 |
183. |
271 |
PETR BUDÍK
|
30:35:00 |
1975
|
Muž
|
Kategorie-B
|
BRNO
|
52.94 |
184. |
96 |
EVA MICHÁLKOVÁ
|
30:53:00 |
1987
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
52.33 |
185. |
307 |
TEREZA ŠMERDOVÁ
|
31:02:00 |
1993
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
52.03 |
186. |
285 |
JIŘINA COUFALOVÁ
|
31:03:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
52 |
187. |
286 |
EVA KLEPÁRNÍKOVÁ
|
31:04:00 |
1984
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
51.96 |
188. |
166 |
VERONIKA GLOSEROVÁ
|
31:07:00 |
2000
|
Žena
|
Junioři
|
|
51.86 |
189. |
256 |
ONDŘEJ FAJA
|
31:08:00 |
1976
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
51.83 |
190. |
293 |
MARTIN OVČÁČEK
|
31:09:00 |
1984
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
51.8 |
191. |
148 |
KAREL USTOHAL
|
31:16:00 |
1977
|
Muž
|
Kategorie-A
|
ZelenE Rosice
|
51.57 |
192. |
82 |
DANIELA KURUCZOVÁ
|
31:17:00 |
1987
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
51.53 |
193. |
125 |
JAN SPONAR
|
31:24:00 |
1950
|
Muž
|
Kategorie-D
|
|
51.31 |
194. |
304 |
ZUZANA KRÁLOVÁ
|
31:34:00 |
1995
|
Žena
|
Junioři
|
|
50.98 |
195. |
224 |
VERONIKA TOMÁŠKOVÁ
|
31:35:00 |
1991
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
50.95 |
196. |
146 |
VERONIKA UBROVÁ
|
31:38:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
Fitness centrum Body Care
|
50.85 |
197. |
136 |
VĚRA DOČKALOVÁ
|
31:40:00 |
1976
|
Žena
|
Kategorie-A
|
KOPIS HZS JMK
|
50.79 |
198. |
10 |
MARTIN BULÍN
|
31:42:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
Ivančice
|
50.73 |
199. |
268 |
ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ
|
31:43:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
50.69 |
200. |
311 |
PAVEL SEDLÁČEK
|
31:54:00 |
1953
|
Muž
|
Kategorie-D
|
Moravská Slavia / Orel Ži
|
50.34 |
201. |
187 |
PETR KRIEG
|
31:59:00 |
1949
|
Muž
|
Kategorie-D
|
BMT Brno
|
50.19 |
202. |
164 |
JAN MARTINEC
|
32:04:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
50.03 |
203. |
290 |
TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ
|
32:07:00 |
1973
|
Žena
|
Kategorie-B
|
Kupařovice
|
49.94 |
204. |
216 |
MAREK CHLUP
|
32:09:00 |
1972
|
Muž
|
Kategorie-B
|
|
49.88 |
205. |
213 |
BARBORA VOJTOVÁ
|
32:14:00 |
1984
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
49.72 |
206. |
134 |
DALIBOR ŠIMON
|
32:18:00 |
1987
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
49.6 |
207. |
62 |
JANA KALOVÁ
|
32:19:00 |
1966
|
Žena
|
Kategorie-B
|
ZONER
|
49.57 |
208. |
64 |
HANA KAŠOVÁ
|
32:26:00 |
1954
|
Žena
|
Kategorie-D
|
Barnex sport Brno
|
49.35 |
209. |
55 |
MONIKA HÝBLOVÁ
|
32:30:00 |
1999
|
Žena
|
Junioři
|
Hrušovany u Brna
|
49.23 |
210. |
68 |
JAROSLAV KONEČNÝ
|
32:32:00 |
1969
|
Muž
|
Kategorie-B
|
Jara taxi
|
49.17 |
211. |
244 |
STANISLAV HRABÍ
|
32:34:00 |
1983
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
49.11 |
212. |
269 |
PAVLÍNA MRŮZKOVÁ
|
32:44:00 |
1970
|
Žena
|
Kategorie-B
|
|
48.81 |
213. |
225 |
KATEŘINA MRŮZKOVÁ
|
32:58:00 |
1991
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
48.39 |
214. |
190 |
FRANTIŠEK ČERVINKA
|
32:59:00 |
1961
|
Muž
|
Kategorie-C
|
|
48.36 |
215. |
263 |
KLÁRA HLADKÁ
|
33:08:00 |
1978
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
48.1 |
216. |
257 |
IVA ZITOVÁ
|
33:14:00 |
1959
|
Žena
|
Kategorie-C
|
|
47.92 |
217. |
126 |
ROSTISLAV STŘÍBRNÝ
|
33:24:00 |
1952
|
Muž
|
Kategorie-D
|
AC Moravská Slavia Brno
|
47.63 |
218. |
74 |
JAN KROTKÝ
|
33:46:00 |
1985
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
47.01 |
219. |
169 |
MARTINA JEŽOVÁ
|
33:55:00 |
1975
|
Žena
|
Kategorie-B
|
|
46.76 |
220. |
69 |
VLADIMÍR KOUDELÁK
|
34:01:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
46.59 |
221. |
266 |
JÁN GEROČ
|
34:05:00 |
1987
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
46.48 |
222. |
241 |
PETRA TLACHOVÁ
|
34:32:00 |
1981
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
45.74 |
223. |
110 |
JIŘÍ PETERKA
|
34:38:00 |
1979
|
Muž
|
Kategorie-A
|
|
45.58 |
224. |
66 |
MARIE KOCIÁNOVÁ
|
34:51:00 |
1946
|
Žena
|
Kategorie-D
|
|
45.24 |
225. |
287 |
DITA BLAŽKOVÁ
|
34:58:00 |
1986
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
45.05 |
226. |
227 |
PAVEL TOMEK
|
35:02:00 |
1980
|
Muž
|
Kategorie-A
|
BRNO
|
44.95 |
227. |
278 |
BARBORA DVOŘÁKOVÁ
|
35:07:00 |
1986
|
Žena
|
Kategorie-A
|
KK Brno
|
44.82 |
228. |
43 |
JOSEF HOLÝ
|
36:11:00 |
1941
|
Muž
|
Kategorie-E
|
AC Moravská Slávia Brno
|
43.2 |
229. |
60 |
MILUŠE JUROŠKOVÁ
|
37:06:00 |
1958
|
Žena
|
Kategorie-C
|
Nevidím a běhám TRASÉR
|
41.89 |
230. |
288 |
RÁCHEL SELINGEROVÁ
|
37:31:00 |
1973
|
Žena
|
Kategorie-B
|
|
41.31 |
231. |
23 |
LIBOR DRAŽAN
|
37:52:00 |
1960
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Univerzita obrany
|
40.84 |
232. |
78 |
RADOMÍR KUBÍK
|
38:05:00 |
1964
|
Muž
|
Kategorie-C
|
Triatlon klub Brno
|
40.55 |
233. |
28 |
DANA ELLINGEROVÁ
|
38:26:00 |
1938
|
Žena
|
Kategorie-E
|
LRS Vyškov
|
40.09 |
234. |
162 |
ANTON MÉSZÁROS
|
38:52:00 |
1959
|
Muž
|
Kategorie-C
|
|
39.53 |
235. |
85 |
EVA LIŠČINSKÁ
|
40:00:00 |
1944
|
Žena
|
Kategorie-E
|
Tesla Brno
|
38.13 |
236. |
284 |
MARTIN ODEHNAL
|
42:15:00 |
1982
|
Muž
|
Kategorie-A
|
LS BRNO
|
35.56 |
237. |
239 |
VĚRA JIRÁSKOVÁ
|
42:20:00 |
1955
|
Žena
|
Kategorie-D
|
AC Moravská Slavia Brno
|
35.47 |
238. |
192 |
JANA KOUTNÁ
|
43:10:00 |
1989
|
Žena
|
Kategorie-A
|
|
34.59 |