Již 28 let 1997 - 2024

20. Blažovice – Svatováclavský běh, 28.9.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 319 LUKAS KUČERA 35:12:00 1981 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 100
2. 243 JIŘÍ PETR 35:58:00 1979 Muž Kategorie-A Salomon 87.87
3. 387 JIŘÍ ČÍPA 36:43:00 1985 Muž Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 85.87
4. 213 FRANTIŠEK ML. KUBÍNEK 37:32:00 1988 Muž Kategorie-A EKOL Team 83.78
5. 230 KAREL ZADÁK 37:50:00 1978 Muž Kategorie-A PINKY VESELKA 83.04
6. 321 PETR HÉNEK 38:08:00 1987 Muž Kategorie-A 82.31
7. 395 TOMÁŠ STEINER 38:40:00 1986 Muž Kategorie-A VSK UNI BRNO 81.03
8. 113 VOJTĚCH GRÜN 38:54:00 1992 Muž Kategorie-A Salomon Suunto 80.49
9. 43 LUDĚK DURĎÁK 39:05:00 1977 Muž Kategorie-A SDH Rohatec 80.06
10. 79 VLASTIMIL LYSÁK 39:25:00 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 79.3
11. 127 MILAN ADAMEC 39:32:00 1977 Muž Kategorie-A AHA VYŠKOV 79.04
12. 11 PETR KOTYZA 39:39:00 1970 Muž Kategorie-B VSK UNIVERZITA BRNO 78.78
13. 41 STANISLAV JURÁNEK 39:45:00 1987 Muž Kategorie-A VSK UNI BRNO 78.55
14. 305 PAVEL CZERNÝ 40:00:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 78
15. 270 JAKUB HOFF 40:08:00 1977 Muž Kategorie-A 77.71
16. 228 MARTIN VINTRLÍK 40:11:00 1977 Muž Kategorie-A Křepice 77.6
17. 369 JOSEF KUČERA 40:18:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 77.34
18. 47 TOMÁŠ HRDINA 40:52:00 1979 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 76.13
19. 301 TOMÁŠ KLÍMA 40:54:00 1980 Muž Kategorie-A Sportovní gymnázium Ludví 76.06
20. 145 JIŘÍ HÝBL 41:09:00 1967 Muž Kategorie-B Hrušovany u Brna 75.54
21. 32 TOMÁŠ ZAVADIL 41:15:00 1981 Muž Kategorie-A AŠK GRAFOBAL SKALICA 75.33
22. 137 JOSEF JURČÍK 41:15:00 1977 Muž Kategorie-A Skalica 75.33
23. 98 DUŠAN TOMČAL 41:17:00 1973 Muž Kategorie-B LIPOV 75.26
24. 64 LUKÁŠ KOUDELKA 41:22:00 1983 Muž Kategorie-A AK Drnovice 75.09
25. 67 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 41:25:00 1973 Žena Kategorie-B SOKOL RUDÍKOV 74.99
26. 111 GUSTAV GRÜN 41:30:00 1968 Muž Kategorie-B OKROUHLÁ 74.82
27. 97 JAN MIŠKEŘÍK 41:49:00 1967 Muž Kategorie-B LIPOV 74.18
28. 70 DUŠAN BREZOVSKÝ 42:06:00 1965 Muž Kategorie-C AŠK GRAFOBAL SKALICA 73.61
29. 220 IVO BODIŠ 42:13:00 1971 Muž Kategorie-B 73.38
30. 341 PAVEL DVOŘÁK 42:14:00 1982 Muž Kategorie-A FOSA PROSTĚJOV 73.35
31. 326 SIMONA KŘIVÁNKOVÁ 42:15:00 1983 Žena Kategorie-A ROCKTECHNIK Triatlon 73.31
32. 15 PAVEL KAŠPAŘÍK 42:22:00 1975 Muž Kategorie-B OREL - BLAŽOVICE 73.08
33. 61 JOSEF VEVERKA 42:34:00 1958 Muž Kategorie-C ČEJKOVICE 72.69
34. 19 VÁCLAV POKORNÝ 42:37:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 72.6
35. 106 IRENA POSPÍŠILOVÁ 42:40:00 1983 Žena Kategorie-A AK Drnovice 72.5
36. 148 JAROSLAV BÁRTA 42:49:00 1982 Muž Kategorie-A 72.21
37. 359 VLADO PAKAN 42:53:00 1975 Muž Kategorie-B 72.08
38. 251 JAROSLAV DUŠIL 43:00:00 1970 Muž Kategorie-B BK Slaměnka 71.86
39. 267 MACHÁČKOVÁ ŠÁRKA DÝROVÁ 43:01:00 1983 Žena Kategorie-A 71.83
40. 68 MARTIN ŠIMUNEK 43:03:00 1966 Muž Kategorie-B 71.77
41. 342 MIROSLAV KANTEK 43:03:00 1993 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 71.77
42. 339 IVO TEJNIL 43:14:00 1991 Muž Kategorie-A Krokodýl Brno 71.42
43. 133 IVAN URBÁNEK 43:18:00 1984 Muž Kategorie-A 71.29
44. 62 VÁCLAV GULIŠ 43:34:00 1959 Muž Kategorie-C BOJANOVICE 70.8
45. 313 RADOSLAV HUDEC 43:47:00 1980 Muž Kategorie-A 70.4
46. 292 JURAJ PLEKANEC 43:52:00 1974 Muž Kategorie-B 70.24
47. 386 TOMÁŠ KAŠPAŘÍK 43:52:00 1975 Muž Kategorie-B SK Přerov 70.24
48. 138 ROMAN TRNKA 43:58:00 1972 Muž Kategorie-B INA Skalica 70.06
49. 249 PAVEL HOVĚŽÁK 44:01:00 1975 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 69.97
50. 275 JOZEF CHRENKA 44:06:00 1957 Muž Kategorie-C AŠK Grafobal Skalica 69.82
51. 107 STANISLAV NEMČEK 44:08:00 1970 Muž Kategorie-B Jablonica 69.76
52. 109 JAROSLAV KROPÁČEK 44:15:00 1970 Muž Kategorie-B 69.55
53. 227 JIŘÍ ZEJDA 44:20:00 1985 Muž Kategorie-A 69.4
54. 142 PAVEL STEHLÍK 44:24:00 1974 Muž Kategorie-B HOSTĚRÁDKY -REŠOV 69.28
55. 377 ROMAN KOMÁREK 44:24:00 1977 Muž Kategorie-A DHZ Ina Skalica 69.28
56. 307 JANA KUNČICKÁ 44:27:00 1988 Žena Kategorie-A Masaryk run 69.19
57. 122 ZDENĚK HOCHMAN 44:29:00 1985 Muž Kategorie-A SK ICA 69.13
58. 286 TEREZA JAGOŠOVÁ 44:30:00 1993 Žena Kategorie-A 69.1
59. 235 ALEŠ ŘEHOŘ 44:36:00 1989 Muž Kategorie-A Auto Pokorný 68.92
60. 357 PETR LIŠKA 44:42:00 1995 Muž Junioři 68.75
61. 66 MARTIN KOLLÁR 44:44:00 1974 Muž Kategorie-B Kbelskí Strýci 68.69
62. 363 MARTIN ŠTĚPÁNEK 44:44:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.69
63. 74 MIROSLAV MIKULA 44:47:00 1957 Muž Kategorie-C Radošovice 68.6
64. 248 TEREZA ELIÁŠKOVÁ 44:53:00 1995 Žena Junioři 68.43
65. 308 JAROSLAV KUBÍČEK 45:01:00 1977 Muž Kategorie-A Záhorácký Frišký tým 68.19
66. 331 PAVEL NOSEK 45:02:00 1965 Muž Kategorie-C ASK SLAVKOV 68.16
67. 25 ALEXANDRU VERDES 45:07:00 1982 Muž Kategorie-A 68.02
68. 333 JAKUB MĚSÍČEK 45:15:00 1990 Muž Kategorie-A AK Kyjov 67.79
69. 203 PETR HORÁK 45:18:00 1976 Muž Kategorie-A SOKOL PRŠTICE 67.7
70. 349 LADA ŽELEZNÁ 45:30:00 1989 Žena Kategorie-A 67.36
71. 370 RADOVAN KYJOVSKÝ 45:32:00 1986 Muž Kategorie-A SLAVKOV 67.31
72. 40 LIBOR ZOUHAR 45:41:00 1985 Muž Kategorie-A BRNO-LÍŠEŇ 67.05
73. 277 JOZEF ZVÁČ 45:41:00 1963 Muž Kategorie-C Gazarka Šaštín 67.05
74. 73 JAROSLAV TOPOR 45:42:00 1954 Muž Kategorie-D AK Junior Holič 67.02
75. 201 VÁCLAV MALÝ 45:45:00 1988 Muž Kategorie-A Tvarožná 66.94
76. 136 LUBOMÍR KOVÁŘ 45:49:00 1971 Muž Kategorie-B BRNO 66.83
77. 51 JAROSLAV JURČA 45:55:00 1962 Muž Kategorie-C 66.66
78. 205 MICHAL KLAŠKA 45:56:00 1969 Muž Kategorie-B BLAŽOVICE 66.63
79. 233 PAVEL MORAVEC 46:15:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 66.11
80. 332 JAN ŠŤASTNÝ 46:15:00 1989 Muž Kategorie-A Red Hat 66.11
81. 344 DANIEL DRAGOLOV 46:16:00 1967 Muž Kategorie-B 66.08
82. 22 PETR JANČAŘÍK 46:22:00 1968 Muž Kategorie-B AAC BRNO 65.92
83. 155 ROMAN MATĚJA 46:24:00 1988 Muž Kategorie-A 65.86
84. 125 JAN ČERMÁK 46:27:00 1990 Muž Kategorie-A ŠLAPANICE 65.78
85. 271 JAN BOUBÍN 46:33:00 1963 Muž Kategorie-C BK SLAVKOV 65.62
86. 325 PETR ŠKRLA 46:33:00 1965 Muž Kategorie-C 65.62
87. 358 FERDINAND KOCÁK 46:33:00 1957 Muž Kategorie-C AK JUNIOR HOLÍČ 65.62
88. 69 PETR HALAS 46:35:00 1973 Muž Kategorie-B AHA VYŠKOV 65.56
89. 328 MARCEL HAŠPL 46:36:00 1977 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 65.54
90. 315 IVO KRÁTKÝ 46:38:00 1968 Muž Kategorie-B LRS Vyškov 65.48
91. 337 PETR MAREŠ 46:42:00 1983 Muž Kategorie-A 65.37
92. 29 JIŘÍ SLOUKA 46:45:00 1983 Muž Kategorie-A 65.29
93. 50 SILVIE DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ 46:47:00 1975 Žena Kategorie-B AK Drnovice 65.24
94. 258 ANTON DOBRODĚNKA 46:52:00 1948 Muž Kategorie-D AK Dubnica nad Váhom 65.11
95. 343 ONDŘEJ ŠKOPEK 46:52:00 1996 Muž Junioři 65.11
96. 375 DAVID KNOTEK 46:54:00 1982 Muž Kategorie-A 65.05
97. 324 DOROTA ANDERLOVÁ 46:56:00 1978 Žena Kategorie-A AC MS Brno 65
98. 385 LUBOMÍR STUDENÝ 46:58:00 1967 Muž Kategorie-B Ivančice 64.95
99. 63 BLAŽENA KOCŮRIKOVÁ 46:59:00 1967 Žena Kategorie-B ŠK Jablonica 64.92
100. 260 JIŘÍ URBÁNEK 47:03:00 1987 Muž Kategorie-A Slávie Liberec 64.81
101. 293 RADEK STUCHLÍK 47:04:00 1981 Muž Kategorie-A Universal USU Team 64.79
102. 21 LENKA JANČAŘÍKOVÁ 47:06:00 1970 Žena Kategorie-B AAC BRNO 64.73
103. 378 VÍT POLÁŠEK 47:15:00 1976 Muž Kategorie-A HODONÍN 64.5
104. 254 VÁCLAV ČTVRTEČKA 47:17:00 1994 Muž Kategorie-A Blažovice 64.44
105. 104 MIROSLAV FABRIK 47:18:00 1959 Muž Kategorie-C Bystrc 64.42
106. 210 ONDŘEJ KALÁB 47:25:00 1992 Muž Kategorie-A Blažovice 64.24
107. 391 SVATOPLUK SEDLÁČEK 47:27:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 64.18
108. 221 MARCEL KOLAJA 47:32:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 64.05
109. 255 PAVEL VLASÁK 47:32:00 1989 Muž Kategorie-A 64.05
110. 347 RADIM ČÍŽ 47:33:00 1974 Muž Kategorie-B 64.03
111. 310 LUCIE JOHANÍKOVÁ 47:34:00 1986 Žena Kategorie-A 64
112. 353 ALEXANDER MRŮZEK 47:34:00 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 64
113. 257 JAN PIVEC 47:35:00 1981 Muž Kategorie-A Oddíl Hal 3000 63.98
114. 20 MARTIN ŠTEFANIK 47:36:00 1981 Muž Kategorie-A Sokol Přísnotice 63.95
115. 141 EVA CRHÁKOVÁ 47:37:00 1989 Žena Kategorie-A 63.92
116. 48 LIBOR ZOUHAR 47:38:00 1958 Muž Kategorie-C Brno - Líšeň 63.9
117. 119 PETR BEDNAŘÍK 47:39:00 1971 Muž Kategorie-B Brno 63.87
118. 300 MIROSLAVA HANÁKOVÁ 47:46:00 1966 Žena Kategorie-B SOKOL BUČOVICE 63.69
119. 39 JAROSLAV SCHERRER 47:47:00 1960 Muž Kategorie-C Moravské Budějovice 63.67
120. 264 MAREK BAJÁK 47:58:00 1972 Muž Kategorie-B TJ VELKÉ BÍLOVICE 63.38
121. 49 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 48:00:00 1971 Muž Kategorie-B 63.33
122. 229 PETR DOKOUPIL 48:03:00 1977 Muž Kategorie-A 63.26
123. 18 PAVEL POHANKA 48:05:00 1973 Muž Kategorie-B 63.21
124. 83 MICHAL FIKERA 48:06:00 1974 Muž Kategorie-B Brno 63.18
125. 266 JAROSLAV KAŠE 48:06:00 1953 Muž Kategorie-D Club běžeckých outsiderů 63.18
126. 56 LUBOMÍR BARTAL 48:10:00 1951 Muž Kategorie-D BK HODONÍN 63.08
127. 31 MAREK LORENZ 48:16:00 1979 Muž Kategorie-A Baláž Extreme Team Ostrav 62.93
128. 71 ALEŠ BŘEZINA 48:18:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 62.88
129. 126 PETR SKŘIVÁNEK 48:21:00 1966 Muž Kategorie-B 62.8
130. 231 TOMÁŠ REDLICH 48:25:00 1982 Muž Kategorie-A KČT Aš 62.7
131. 114 ERIKA FARKAŠOVÁ 48:28:00 1979 Žena Kategorie-A AŠK Grafobal Skalica 62.63
132. 350 ALEŠ RAMŠA 48:46:00 1978 Muž Kategorie-A Hostěnice 62.18
133. 35 JAROMÍRA HLAVÁČOVÁ 48:48:00 1969 Žena Kategorie-B 62.13
134. 55 KAREL NAVARA 48:52:00 1950 Muž Kategorie-D Uherský Ostroh 62.03
135. 285 LUKÁŠ MAŇÁSEK 48:55:00 1980 Muž Kategorie-A Brno 61.96
136. 212 ONDŘEJ FIALA 49:04:00 1976 Muž Kategorie-A AC Slavkov 61.74
137. 156 DUŠAN MÍŠA 49:05:00 1978 Muž Kategorie-A Skalica 61.71
138. 352 LUKÁŠ PETR 49:05:00 1980 Muž Kategorie-A 61.71
139. 30 JAKUB FRANK 49:06:00 1985 Muž Kategorie-A 61.69
140. 238 PAVEL NOHEL 49:06:00 1978 Muž Kategorie-A Romza Klub Blažovice 61.69
141. 288 MARTIN NEŠPOR 49:10:00 1973 Muž Kategorie-B TK Barnex 61.59
142. 76 EDUARD BAUMGARTNER 49:13:00 1957 Muž Kategorie-C Radošovice 61.52
143. 206 JAN KOUTNÝ 49:14:00 1972 Muž Kategorie-B Prostějov 61.5
144. 53 DUŠAN VONDRÁČEK 49:16:00 1964 Muž Kategorie-C Trenčín 61.45
145. 204 JIŘÍ PAUS 49:21:00 1978 Muž Kategorie-A Orel Hranice 61.33
146. 147 JOSEF JÍLEK 49:30:00 1989 Muž Kategorie-A AK MOR.TŘEBOVÁ 61.11
147. 314 LUCIE ŠÍMOVÁ 49:38:00 1986 Žena Kategorie-A 60.92
148. 334 BRONISLAV LOUBEK 49:45:00 1989 Muž Kategorie-A Pohořelice 60.75
149. 272 IVANA ONDROUŠKOVÁ 49:49:00 1970 Žena Kategorie-B Blansko 60.66
150. 400 TOMÁŠ PARMA 49:54:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 60.54
151. 123 LUKÁŠ MALÍK 49:56:00 1984 Muž Kategorie-A 60.49
152. 115 MIROSLAVA ZIŠKOVÁ 50:00:00 1975 Žena Kategorie-B ŠK Jablonica 60.4
153. 393 PAVEL TYLEČEK 50:02:00 1973 Muž Kategorie-B Jundrováci 60.35
154. 207 JOSEF KUNC 50:04:00 1960 Muž Kategorie-C Orel Vyškov 60.31
155. 89 MARTINA MATULOVÁ 50:06:00 1972 Žena Kategorie-B 60.26
156. 23 MARIE HYNŠTOVÁ 50:08:00 1957 Žena Kategorie-C AHA VYŠKOV 60.21
157. 390 PAVEL HAŠKA 50:10:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 60.17
158. 279 PAVEL MIKITA 50:11:00 1952 Muž Kategorie-D SEVER BRNO 60.14
159. 110 JAROMÍR KOHOUTEK 50:13:00 1955 Muž Kategorie-D water & snow ski club 60.1
160. 245 ANNA PORTAŠÍKOVÁ 50:30:00 1963 Žena Kategorie-C AŠK Grafobal Skalica 59.7
161. 398 JIŘÍ ZIEGLER 50:44:00 1986 Muž Kategorie-A KK Brno 59.38
162. 291 JAN JAKUS 51:04:00 1979 Muž Kategorie-A Brno 58.93
163. 374 STANISLAVA DERMEKOVÁ 51:07:00 1985 Žena Kategorie-A 58.86
164. 306 STANISLAV HRADIL 51:13:00 1958 Muž Kategorie-C BK Hodonín 58.73
165. 252 LENKA ŠTEPÁNOVÁ 51:14:00 1993 Žena Kategorie-A EKOL Brno 58.71
166. 214 LADISLAV ČECH 51:15:00 1973 Muž Kategorie-B Mokrá 58.68
167. 282 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 51:16:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 58.66
168. 100 ALEŠ ČTVRTNÍČEK 51:18:00 1961 Muž Kategorie-C Brünner Sport club 58.62
169. 261 FERDINAND HUSÁR 51:22:00 1944 Muž Kategorie-E Trenčín 58.53
170. 121 ŠTEFAN RYBÁNSKÝ 51:25:00 1971 Muž Kategorie-B ŠK Jablonice 58.46
171. 373 RADEK MYŠKA 51:28:00 1986 Muž Kategorie-A 58.39
172. 88 MARTA DURNOVÁ 51:29:00 1964 Žena Kategorie-C VHS PLUS VESELÍ N/MOR. 58.37
173. 131 ALEŠ POKORNÝ 51:32:00 1975 Muž Kategorie-B PROKES TVS TEAM 58.31
174. 280 JIŘÍ RÝDEL 51:35:00 1983 Muž Kategorie-A 58.24
175. 320 ROMAN TUPA 51:40:00 1981 Muž Kategorie-A Řečkovice crew 58.13
176. 93 RADIM KAPAVÍK 51:42:00 1985 Muž Kategorie-A 58.09
177. 102 DAVID DVOŘÁK 51:42:00 1976 Muž Kategorie-A 58.09
178. 284 ALEXANDRA HLAVATÁ 51:43:00 1967 Žena Kategorie-B 58.06
179. 297 MIROSLAV NOSEK 51:43:00 1955 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 58.06
180. 274 BOHUMIL MAREŠ 51:48:00 1951 Muž Kategorie-D Posilovna Průvan 57.95
181. 311 MATĚJ ŠIMEK 51:49:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 57.93
182. 242 JIŘÍ BRZOBOHATÝ 51:51:00 1975 Muž Kategorie-B TVAROŽNÁ 57.89
183. 86 MARTIN SKYBA 51:55:00 1962 Muž Kategorie-C Fit-Online 57.8
184. 276 JIŘÍ BRTNÍK 51:55:00 1952 Muž Kategorie-D Orel Obřany 57.8
185. 218 JIŘÍ PETR 51:58:00 1954 Muž Kategorie-D Zlín 57.74
186. 302 JIŘÍ BOHÁČ 51:58:00 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 57.74
187. 78 BLAŽEJ CHOCHOLÁČEK 51:59:00 1966 Muž Kategorie-B AK Junior Holič 57.71
188. 384 OTO ŘEZÁČ 51:59:00 1976 Muž Kategorie-A 57.71
189. 239 ROMAN PETRŮ 52:04:00 1976 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 57.61
190. 253 MICHAL ODVÁŘKA 52:15:00 1995 Muž Junioři Blažovice 57.37
191. 132 KATEŘINA PETŘÍKOVÁ 52:18:00 1971 Žena Kategorie-B Brno 57.3
192. 90 JOSEF ŠOHAJ 52:20:00 1948 Muž Kategorie-D UHERSKÝ BROD 57.26
193. 330 SIMONA KVOCHOVÁ 52:23:00 1975 Žena Kategorie-B 57.2
194. 45 LUDVÍK MAREK 52:30:00 1958 Muž Kategorie-C Popokatepetl Znojmo 57.05
195. 77 MARTIN ČADEK 52:32:00 1957 Muž Kategorie-C 57.01
196. 317 JIŘÍ KALÁB 52:39:00 1989 Muž Kategorie-A 56.86
197. 256 PETR ZEZULKA 52:49:00 1981 Muž Kategorie-A BKČS 56.65
198. 289 DAVID VRÁNEK 52:49:00 1978 Muž Kategorie-A 56.65
199. 82 MIROSLAV ZAHRADNÍK 52:50:00 1972 Muž Kategorie-B 56.62
200. 250 ONDŘEJ NOVOTNÝ 52:56:00 1973 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 56.5
201. 383 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 53:01:00 1983 Muž Kategorie-A 56.39
202. 101 DAVID LENHART 53:04:00 1979 Muž Kategorie-A BRNO 56.33
203. 116 KLÁRA NEČASOVÁ 53:12:00 1994 Žena Kategorie-A 56.17
204. 392 JAKUB HRABÁLEK 53:12:00 1985 Muž Kategorie-A Hraspo team 56.17
205. 323 JANA SMRČKOVÁ 53:33:00 1964 Žena Kategorie-C Lesní Hluboké 55.73
206. 33 PETER PORTAŠÍK 53:34:00 1963 Muž Kategorie-C AŠK Grafobal Skalica 55.71
207. 87 JAROSLAV MATULA 53:35:00 1970 Muž Kategorie-B 55.69
208. 367 KAMIL KRÁSNÝ 53:45:00 1988 Muž Kategorie-A 55.49
209. 94 ALENA ŽÁKOVSKÁ 53:48:00 1962 Žena Kategorie-C HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS 55.43
210. 278 PETR KOŽUSZNIK 53:51:00 1983 Muž Kategorie-A 55.37
211. 152 MILAN HABA 53:52:00 1970 Muž Kategorie-B Malacky 55.35
212. 75 MIROSLAV MIKUŠ 53:54:00 1951 Muž Kategorie-D Radošovce 55.31
213. 327 LUBOŠ REZNER 53:55:00 1965 Muž Kategorie-C 55.29
214. 80 RADIM JÍLEK 54:00:00 1971 Muž Kategorie-B 55.19
215. 202 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 54:00:00 1977 Žena Kategorie-A Prštice 55.19
216. 283 MIROSLAV BÍNA 54:06:00 1973 Muž Kategorie-B 55.06
217. 360 JANA KLIMEŠOVÁ 54:13:00 1963 Žena Kategorie-C WIKY KYJOV 54.92
218. 388 DENISA CIESEROVÁ 54:17:00 1989 Žena Kategorie-A Slavkov u Brna 54.84
219. 241 MICHAL. BŮBELA 54:22:00 1972 Muž Kategorie-B Slavkov u Brna 54.75
220. 345 HANA URBÁNKOVÁ ALFERY 54:24:00 1982 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno, 54.71
221. 17 JANA DERKOVÁ 54:28:00 1971 Žena Kategorie-B Brno 54.63
222. 281 MONIKA NEPUSTILOVÁ 54:31:00 1981 Žena Kategorie-A 54.57
223. 351 VLADIMÍR ŠILHAN 54:33:00 1957 Muž Kategorie-C 54.53
224. 262 ANTONÍN PRČÍK 54:36:00 1955 Muž Kategorie-D Orel Hodonín 54.47
225. 298 JIŘÍ OBRLÍK 54:37:00 1984 Muž Kategorie-A 54.45
226. 65 VLADIMÍR VOLAVÝ 54:40:00 1955 Muž Kategorie-D SŠSE Trnkova Brno 54.39
227. 26 BOHUSLAV ŠMERDA 54:47:00 1952 Muž Kategorie-D 54.25
228. 265 MILOŠ SLÍVKA 54:50:00 1957 Muž Kategorie-C WIKY KYJOV 54.19
229. 322 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 55:00:00 1967 Žena Kategorie-B LRS, Orel Vyškov 54
230. 232 MICHAL VEČEŘA 55:04:00 1984 Muž Kategorie-A Blažovice 53.92
231. 335 LUKÁŠ PLACHÝ 55:04:00 1985 Muž Kategorie-A Koblížek Team 53.92
232. 368 LUBOR BENDA 55:09:00 1963 Muž Kategorie-C BRNO 53.83
233. 396 ROMAN DANĚK 55:22:00 1981 Muž Kategorie-A hubnu40kilo 53.58
234. 118 GABRIELA NEČASOVÁ 55:27:00 1989 Žena Kategorie-A 53.48
235. 57 IVANA VOLAVÁ 55:32:00 1964 Žena Kategorie-C BARNEX SPORT 53.39
236. 209 IVANA ŠKAŘOUBKOVÁ 55:34:00 1974 Žena Kategorie-B Orel Vyškov 53.35
237. 236 PATRIK HROMÁDKA 55:35:00 1980 Muž Kategorie-A 53.33
238. 338 TOMAS KUBĚNA 55:39:00 1987 Muž Kategorie-A 53.25
239. 354 LIBOR HRŮZA 55:42:00 1983 Muž Kategorie-A 53.2
240. 124 HELENA BARTÁKOVÁ 55:46:00 1986 Žena Kategorie-A Vítovice 53.12
241. 34 FRANTIŠEK KUBÍČEK 55:53:00 1946 Muž Kategorie-D L100 OSTRAVA 52.99
242. 234 JAROMÍR UHŘÍK 55:55:00 1973 Muž Kategorie-B Modřice 52.95
243. 294 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 55:57:00 1949 Muž Kategorie-D Moravská Slavia 52.91
244. 295 KAREL STÖGER 55:59:00 1976 Muž Kategorie-A Masáže Brno Platinium 52.88
245. 329 LUCIE MÁDROVÁ 56:14:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 52.6
246. 303 TOMÁŠ LABUDA 56:17:00 1981 Muž Kategorie-A 52.54
247. 108 JANA KUBÍČKOVÁ 56:20:00 1976 Žena Kategorie-A Záhorácký Frišký tým 52.49
248. 380 RADEK ŠLEZINGER 56:21:00 1981 Muž Kategorie-A Ostrovacice 52.47
249. 240 PAVEL MALEČEK 56:23:00 1980 Muž Kategorie-A Slavkov 52.43
250. 299 PETR LAŠTŮVKA 56:28:00 1981 Muž Kategorie-A 52.34
251. 316 VERONIKA DOČKALOVÁ 56:31:00 1988 Žena Kategorie-A 52.28
252. 348 VERONIKA ŽIGOVÁ 56:36:00 1990 Žena Kategorie-A Ostrava 52.19
253. 336 OLDŘICH BLATNÝ 56:54:00 1982 Muž Kategorie-A 51.86
254. 91 EVA DVOŘÁKOVÁ 56:56:00 1955 Žena Kategorie-D PROSTĚJOV 51.83
255. 376 LUBOMÍR NAVRÁTIL 57:04:00 1953 Muž Kategorie-D Vracov 51.68
256. 372 KATEŘINA FIALOVÁ 57:09:00 1977 Žena Kategorie-A Zbýšov 51.59
257. 208 ANNA MÁLKOVÁ 57:10:00 1963 Žena Kategorie-C AHA VYŠKOV 51.57
258. 237 IVO ZEJDA 57:13:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 51.52
259. 44 ROMAN SKOČOVSKÝ 57:36:00 1963 Muž Kategorie-C Velatice 51.11
260. 269 PETR BŘEZINA 57:52:00 1950 Muž Kategorie-D Brno 50.83
261. 129 KAREL KARAS 58:01:00 1945 Muž Kategorie-E BK HODONÍN 50.67
262. 397 ELIŠKA JONÁKOVÁ 58:08:00 1985 Žena Kategorie-A KK Brno 50.55
263. 361 JIŘÍ SPILKA 58:09:00 1950 Muž Kategorie-D 50.53
264. 318 KAREL USTOHAL 58:14:00 1977 Muž Kategorie-A ZelenE Rosice 50.45
265. 14 FRANTIŠEK KUBÍNEK 58:21:00 1958 Muž Kategorie-C VEVODA OREL BLAŽOVICE 50.33
266. 58 ALEŠ STRÁNÍK 58:23:00 1950 Muž Kategorie-D Relax-Fit Team Blansko 50.29
267. 222 LENKA TOMANOVÁ 58:27:00 1976 Žena Kategorie-A Orel Vyškov 50.22
268. 364 FRANTIŠEK ČERVINKA 58:29:00 1961 Muž Kategorie-C 50.19
269. 246 MIROSLAV HAJOSSY 58:44:00 1946 Muž Kategorie-D KOVÁLOV 49.93
270. 1 PAVEL SEDLÁČEK 58:45:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 49.91
271. 60 HANA KAŠOVÁ 58:47:00 1954 Žena Kategorie-D Barnex sport Brno 49.88
272. 247 STANISLAV JURÁNEK 58:49:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 49.85
273. 346 JAKUB KURA 58:50:00 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 49.83
274. 312 JANA SZOKEOVÁ 58:58:00 1965 Žena Kategorie-C BRNO 49.69
275. 362 JAROSLAV KONEČNÝ 58:59:00 1969 Muž Kategorie-B Jara taxi 49.68
276. 259 VENDULA DOSTÁLOVÁ 59:02:00 1981 Žena Kategorie-A BRNO 49.63
277. 130 IRENA MACÁKOVÁ 59:27:00 1970 Žena Kategorie-B Hodonín 49.21
278. 112 IVANA GRÜNOVÁ 59:37:00 1971 Žena Kategorie-B AC Okrouhlá 49.04
279. 149 VĚRA DOČKALOVÁ 59:43:00 1976 Žena Kategorie-A KOPIS HZS JMK 48.95
280. 54 RENATA BŘEZINOVÁ 59:44:00 1975 Žena Kategorie-B 48.93
281. 27 VLADIMÍR JIRÁSEK 59:47:00 1953 Muž Kategorie-D Brno 48.88
282. 244 FRANTIŠEK KOVAŘÍK 59:53:00 1946 Muž Kategorie-D Břeclav 48.78
283. 96 MARTIN ZEMAN 59:57:00 1963 Muž Kategorie-C 48.72
284. 224 ŠTĚPÁN BUČEK 60:14:00 2001 Muž Junioři Orel Jiříkovice 48.44
285. 150 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 60:15:00 1973 Žena Kategorie-B Kupařovice 48.42
286. 139 LUDĚK CRHÁK 60:23:00 1959 Muž Kategorie-C ZETOR BRNO 48.29
287. 36 MILAN ORTH 60:27:00 1961 Muž Kategorie-C IRISH PUB BŘECLAV 48.23
288. 92 MARTIN BULÍN 60:27:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 48.23
289. 217 MARTINA SVOBODOVÁ 60:32:00 1975 Žena Kategorie-B BehejBrno.com 48.15
290. 355 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 60:32:00 1970 Žena Kategorie-B 48.15
291. 268 BARBORA VOJTOVÁ 60:46:00 1984 Žena Kategorie-A 47.93
292. 38 JANA HOŘÍNKOVÁ 60:53:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 47.82
293. 134 VÍT PELC 60:55:00 1967 Muž Kategorie-B OZZY BRNO 47.78
294. 399 MILADA BOBKOVÁ 60:55:00 1982 Žena Kategorie-A 47.78
295. 211 ALOIS KALÁB 61:03:00 1949 Muž Kategorie-D OREL BLAŽOVICE 47.66
296. 215 LUBOŠ VALTR 61:04:00 1977 Muž Kategorie-A Romza club 47.64
297. 309 JIŘÍ DANĚK 61:04:00 1981 Muž Kategorie-A Romza Klub Blažovice 47.64
298. 394 JAN BARTÁK 61:04:00 1990 Muž Kategorie-A Kobylnice 47.64
299. 290 IVAN DRÁPAL 61:19:00 1964 Muž Kategorie-C Jiříkovice 47.41
300. 46 JAKUB MAREK 61:20:00 1999 Muž Junioři Popocatepetl Znojmo 47.39
301. 81 VLADIMÍR SLÁMA 61:26:00 1954 Muž Kategorie-D 47.3
302. 153 PETR ŠMÍD 61:43:00 1980 Muž Kategorie-A Hrušky 47.03
303. 59 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 61:52:00 1952 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 46.9
304. 304 DANA TOMÁNKOVÁ 62:19:00 1979 Žena Kategorie-A Orel Křenovice 46.49
305. 219 PETR TIHELKA 62:52:00 1979 Muž Kategorie-A Hostěrádky - Rešov 45.99
306. 144 MONIKA HÝBLOVÁ 63:09:00 1999 Žena Junioři Hrušovany u Brna 45.74
307. 128 MICHAL JANOTA 64:39:00 1945 Muž Kategorie-E AŠK GRAFOBAL SKALICA 44.45
308. 216 MARTINA LANGROVÁ 64:39:00 1989 Žena Kategorie-A Romza Klub Blažovice 44.45
309. 223 PAVEL DRÁPAL 65:14:00 1963 Muž Kategorie-C KŘENOVICE 43.96
310. 105 BLANKA FABRIKOVÁ 66:09:00 1960 Žena Kategorie-C Brno 43.21
311. 42 JOSEF HOLÝ 66:42:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.77
312. 365 SABINA BÄUMLOVÁ 67:02:00 1993 Žena Kategorie-A 42.51
313. 151 HANKA ŠVORCOVÁ 67:36:00 1978 Žena Kategorie-A Malacky 42.07
314. 296 VOJTĚCH PLANKA 67:36:00 1955 Muž Kategorie-D BK VP Malacky 42.07
315. 287 SILVIE DUDOVÁ 67:48:00 1979 Žena Kategorie-A 41.92
316. 226 JIŘ MACH 67:52:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 41.87
317. 366 HELENA SOLDÁNOVÁ 68:21:00 1972 Žena Kategorie-B newline 41.5
318. 120 MILENA HROZOVÁ 68:30:00 1953 Žena Kategorie-D ČD VYŠKOV 41.39
319. 37 DANA ELLINGEROVÁ 69:06:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 40.94
320. 381 JAN KREJČÍŘ 69:14:00 1980 Muž Kategorie-A SK SEVER BRNO 40.84
321. 379 ADÉLA ČADOVÁ 69:56:00 1983 Žena Kategorie-A 40.33
322. 84 KVĚTOSLAV HÁNA 70:08:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 40.19
323. 135 KATEŘINA PELCOVÁ 70:08:00 1998 Žena Junioři OZZY Brno 40.19
324. 356 EVA CUPALOVÁ 71:36:00 1947 Žena Kategorie-D 39.16
325. 146 LIBOR DRAŽAN 73:10:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 38.11
326. 52 MÁRIA VONDRÁČKOVÁ 73:20:00 1964 Žena Kategorie-C Trenčín 38
327. 389 RADOMÍR KUBÍK 73:27:00 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 37.92
328. 382 LÍVIA KREJČÍŘOVÁ 77:25:00 1986 Žena Kategorie-A Holubice 35.47
329. 28 VĚRA JIRÁSKOVÁ 78:15:00 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 34.98
330. 85 JAROSLAV MACHALA 84:58:00 1938 Muž Kategorie-E HLUK 31.43

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425