Již 25 let 1997 - 2021

3. Hotel Myslivna, 3.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 JIŘÍ ČÍPA 25:07:00 1985 Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 175 VLASTIMIL LYSÁK 26:41:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 84.13
3. 257 LUKÁŠ SOURAL 27:01:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 82.97
4. 384 MARTIN POHANKA 28:05:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 79.44
5. 32 JAN ČERVINKA 28:16:00 1989 Kategorie-A 78.86
6. 389 MIROSLAV KANTEK 28:30:00 1993 Kategorie-A VSK Univerzita Brno 78.13
7. 96 TOMÁŠ HRDINA 28:35:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.87
8. 394 ALEŠ KOCIÁN 28:38:00 1982 Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 77.72
9. 244 VÍT RYŠKA 28:51:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 77.06
10. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 29:05:00 1985 Kategorie-A 76.36
11. 17 PETR BOŘIL 29:28:00 1986 Kategorie-A 75.24
12. 382 JIŘÍ TOMEK 29:34:00 1997 Junioři 74.95
13. 230 DAVID POSPÍŠIL 29:49:00 1985 Kategorie-A 74.24
14. 358 TOMÁŠ HRNČÍŘ 29:56:00 1976 Kategorie-B 73.91
15. 106 TOMÁŠ CHLUP 29:58:00 1988 Kategorie-A 73.82
16. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 30:01:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 73.68
17. 66 ZDENĚK GOTHARD 30:02:00 1989 Kategorie-A 73.63
18. 229 VÁCLAV POKORNÝ 30:03:00 1978 Kategorie-A Brno 73.58
19. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 30:03:00 1985 Kategorie-A 73.58
20. 397 PAVEL CUPÁK 30:09:00 1989 Kategorie-A Újezd u Brna 73.31
21. 5 PETR BALCAR 30:20:00 1985 Kategorie-A KB Střelka Brno 72.8
22. 76 MARCEL HAŠPL 30:25:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 72.58
23. 238 DANIEL ROŠKO 30:25:00 1982 Kategorie-A 72.58
24. 148 RUDY KRAJČA 30:25:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 72.58
25. 129 PETR KAZDA 30:27:00 1970 Kategorie-B 72.48
26. 23 ALEŠ BUCHTÍK 30:39:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 71.95
27. 28 PAVEL CZERNÝ 30:43:00 1981 Kategorie-A Never Alone 71.77
28. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 30:48:00 1986 Kategorie-A Opice 71.55
29. 402 MIROSLAV KLÍMA 30:51:00 1975 Kategorie-B BRNO 71.42
30. 57 JIŘÍ FIALA 30:54:00 1984 Kategorie-A Jéčka 71.28
31. 386 LIBOR VOJTEK 30:56:00 1984 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 71.2
32. 95 JONAS HRAZDIRA 30:58:00 1999 Junioři 71.11
33. 157 FILIP KŘIVÁNEK 30:59:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 71.07
34. 407 KAREL FUČÍK 31:01:00 1972 Kategorie-B 70.98
35. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 31:02:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 70.93
36. 370 MICHAL HALAJ 31:09:00 1990 Kategorie-A 70.63
37. 410 DAVID CHVASTEK 31:09:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 70.63
38. 161 JOSEF KUČERA 31:13:00 1985 Kategorie-A Kuřim/Rosice 70.46
39. 123 JAKUB JONÁŠ 31:16:00 1994 Kategorie-A 70.33
40. 376 JIŘÍ ZEJDA 31:26:00 1985 Kategorie-A 69.9
41. 280 MARTIN ŠTĚPÁNEK 31:40:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 69.32
42. 145 PETR KOPEČEK 31:42:00 1996 Kategorie-A 69.23
43. 135 LUKÁŠ KOCUR 31:49:00 1977 Kategorie-B 68.94
44. 9 JANA BAŠTÁŘOVÁ 32:04:00 1979 Kategorie-A 68.33
45. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 32:17:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 67.8
46. 141 LADISLAV KOLÁŘ 32:18:00 1986 Kategorie-A 67.76
47. 77 IVO HAVELKA 32:22:00 1967 Kategorie-C 67.6
48. 310 PAVEL VIŠČOR 32:26:00 1974 Kategorie-B 67.44
49. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 32:36:00 1970 Kategorie-B 67.04
50. 80 DALIBOR HEJNA 32:43:00 1982 Kategorie-A 66.77
51. 276 JAKUB ŠPIRK 32:45:00 1983 Kategorie-A VELUX team 66.69
52. 222 ROMAN PETRŮ 32:45:00 1976 Kategorie-B Oddíl 2015 66.69
53. 171 ALEŠ LIŠKA 32:46:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 66.65
54. 42 PETR DOKOUPIL 32:46:00 1977 Kategorie-B 66.65
55. 335 ZBYNĚK ŽÁČEK 32:47:00 1971 Kategorie-B 66.61
56. 53 PETR DYTRT 32:50:00 1976 Kategorie-B Běžci Moravany 66.5
57. 107 SEBASTIAN JANDA 32:51:00 1999 Junioři ABND Racing Team 66.46
58. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 32:52:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 66.42
59. 119 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 33:03:00 1999 Junioři TK OPEN 66
60. 164 KAMIL KUNZ 33:05:00 1978 Kategorie-A 65.92
61. 25 MARTIN BULÍN 33:08:00 1985 Kategorie-A Ivančice 65.8
62. 362 KAREL HRBÁČEK 33:08:00 1968 Kategorie-B 65.8
63. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 33:09:00 1991 Kategorie-A 65.77
64. 193 PAVEL MORAVEC 33:09:00 1980 Kategorie-A Red Hat 65.77
65. 234 ROMAN PŘIKRYL 33:49:00 1988 Kategorie-A 64.27
66. 136 JAROSLAV KOČA 33:52:00 1982 Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 64.16
67. 385 PAVEL ADÁMEK 33:56:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 64.02
68. 372 DAVID KOPEČEK 34:02:00 1991 Kategorie-A 63.8
69. 354 RADKA PRÍVAROVÁ 34:03:00 1979 Kategorie-A 63.76
70. 10 PETR BAUCH 34:08:00 1987 Kategorie-A 63.58
71. 270 JAN ŠEDÝ 34:09:00 1992 Kategorie-A 63.55
72. 330 JIŘÍ ZIEGLER 34:12:00 1986 Kategorie-A KK Brno 63.44
73. 13 PETR BĚLOHOUBEK 34:13:00 1972 Kategorie-B 63.4
74. 392 TOMAS FELKL 34:14:00 1993 Kategorie-A 63.37
75. 30 LADISLAV ČECH 34:21:00 1973 Kategorie-B Mokrá 63.12
76. 381 PETR BENEŠ 34:21:00 1983 Kategorie-A 63.12
77. 264 RADEK STUCHLÍK 34:34:00 1981 Kategorie-A Universal USU Team 62.66
78. 48 PETER ĎURIAČ 34:36:00 1990 Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 62.59
79. 401 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 34:38:00 1979 Kategorie-A 62.52
80. 61 ONDŘEJ FRIDRICH 34:39:00 1977 Kategorie-B 62.49
81. 36 JAN DANĚK 34:43:00 1989 Kategorie-A 62.35
82. 290 LENKA TOPINKOVÁ 34:45:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.28
83. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 34:46:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 62.24
84. 411 PETR MIKEŠ 34:52:00 1977 Kategorie-B BRNO 62.04
85. 140 MARCEL KOLAJA 34:54:00 1980 Kategorie-A Red Hat 61.97
86. 199 JIŘÍ NEORAL 34:55:00 1984 Kategorie-A 61.93
87. 391 KLÁRA MIRVALDOVÁ 34:58:00 1993 Kategorie-A 61.83
88. 287 ZDENKO TICHÝ 35:00:00 1982 Kategorie-A Adamov 61.76
89. 248 JINDŘICH SCHICK 35:01:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 61.73
90. 395 JAN HAVELKA 35:05:00 1994 Kategorie-A 61.59
91. 217 JINDŘICH PERNICA 35:05:00 1979 Kategorie-A 61.59
92. 399 MARTIN KOLOŠ 35:06:00 1975 Kategorie-B 61.56
93. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 35:06:00 1973 Kategorie-B Tišnov 61.56
94. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 35:09:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 61.46
95. 332 JAN ZODER 35:15:00 1989 Kategorie-A Brno 61.25
96. 101 RADIM HUPŠIL 35:16:00 1984 Kategorie-A 61.22
97. 204 MIROSLAV NOSEK 35:16:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 61.22
98. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 35:27:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 60.85
99. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 35:29:00 1998 Junioři fKlidu sport team 60.78
100. 8 JIŘÍ BARVÍŘ 35:30:00 1982 Kategorie-A R.I.P. Brno 60.75
101. 272 MARTIN ŠIMUNEK 35:31:00 1966 Kategorie-C 60.72
102. 319 PETR VYKYPĚL 35:40:00 1981 Kategorie-A 60.42
103. 400 PAVLA PAŘÍKOVÁ 35:43:00 1986 Kategorie-A Meteor Brno 60.32
104. 214 TOMÁŠ PASIČNYK 35:45:00 1989 Kategorie-A 60.26
105. 260 LUKÁŠ SRNEC 35:49:00 1990 Kategorie-A 60.13
106. 110 MARTIN JANÍK 35:50:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 60.09
107. 405 PETER LACKO 35:51:00 1991 Kategorie-A 60.06
108. 356 FILIP VRÁNA 36:00:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 59.77
109. 375 DIEGO RIVERO 36:00:00 1985 Kategorie-A 59.77
110. 252 RICHARD SLÁMA 36:10:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 59.45
111. 84 PETR HOLCNER 36:11:00 1977 Kategorie-B Blansko 59.42
112. 360 JOSEF MARKVART 36:12:00 1984 Kategorie-A 59.38
113. 298 JAKUB URBAN 36:13:00 2000 Junioři 59.35
114. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 36:19:00 1959 Kategorie-C BRNO 59.16
115. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 36:20:00 1988 Kategorie-A 59.13
116. 194 ERIK MOSTER 36:21:00 1982 Kategorie-A EE TEAM 59.1
117. 352 IVANA MARTINCOVÁ 36:39:00 1963 Kategorie-C AŽD Praha 58.53
118. 201 MARTIN NEŠPOR 36:40:00 1973 Kategorie-B TK Barnex 58.5
119. 379 JIŘÍ ZAJÍC 36:43:00 1988 Kategorie-A 58.41
120. 49 OTAKAR DUŠEK 36:49:00 1990 Kategorie-A 58.22
121. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 36:50:00 1975 Kategorie-B 58.19
122. 300 RADEK URBÁNEK 36:51:00 1999 Junioři BěhejBrno.com 58.16
123. 189 PAVEL MIKITA 37:04:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 57.76
124. 59 MICHAL FIKERA 37:07:00 1974 Kategorie-B Brno 57.67
125. 304 ONDŘEJ VACULA 37:08:00 1981 Kategorie-A AC Lelek 57.64
126. 43 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 37:18:00 1977 Kategorie-B 57.34
127. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 37:18:00 1981 Kategorie-A 57.34
128. 404 DAVID RYŠAVÝ 37:19:00 1989 Kategorie-A SK Meteor Brno 57.31
129. 205 LUCIE NOVOTNÁ 37:21:00 1975 Kategorie-B Veverské Knínice 57.25
130. 409 EVA ZEMÁNKOVÁ 37:22:00 1991 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 57.22
131. 191 ROSTISLAV MITRENGA 37:28:00 1970 Kategorie-B Líšeň běh 57.04
132. 88 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 37:30:00 1977 Kategorie-B Prštice 56.98
133. 72 ALBÍN HANÁK 37:32:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 56.92
134. 179 LUKÁŠ MALÍK 37:40:00 1984 Kategorie-A 56.68
135. 273 PETR ŠMÍDEK 37:41:00 1977 Kategorie-B 56.65
136. 124 PETR JUNEK 37:42:00 1975 Kategorie-B Beer Team 56.62
137. 243 JAN RYŠAVÝ 37:43:00 1980 Kategorie-A 56.59
138. 246 MICHAL SEDLÁK 37:45:00 1983 Kategorie-A 56.53
139. 251 MARTIN SKYBA 37:51:00 1962 Kategorie-C Fit-Online 56.36
140. 196 ALEXANDER MRŮZEK 37:54:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 56.27
141. 144 LADISLAV KONEČNÝ 38:05:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 55.95
142. 190 MILOŠ MINAŘÍK 38:12:00 1985 Kategorie-A 55.75
143. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 38:16:00 1975 Kategorie-B 55.64
144. 306 ONDREJ VÉGH 38:18:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 55.58
145. 158 PAVEL KUBÍČEK 38:24:00 1953 Kategorie-D Relax Dobré Pole 55.41
146. 275 VÍT ŠPÉRA 38:34:00 1983 Kategorie-A Sklepy Špéra 55.13
147. 165 JAKUB KURA 38:36:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 55.07
148. 242 JIŘÍ RÝDEL 38:41:00 1983 Kategorie-A 54.93
149. 168 PETR LAŠTŮVKA 38:44:00 1981 Kategorie-A 54.85
150. 284 MIROSLAV ŠVIHEL 38:44:00 1986 Kategorie-A BS Slopné 54.85
151. 366 PETR JANEK 38:48:00 1969 Kategorie-B BRNO 54.73
152. 21 MIROSLAV BŘEZA 39:00:00 1959 Kategorie-C Brno 54.4
153. 357 LUCIE STANKOVÁ 39:03:00 1987 Kategorie-A 54.32
154. 297 DALIBOR UHLÍŘ 39:12:00 1980 Kategorie-A ATT Brno 54.07
155. 403 PETR TIHELKA 39:13:00 1979 Kategorie-A Hostěrádky - Rešov 54.05
156. 390 MICHAL SVOBODA 39:13:00 1983 Kategorie-A 54.05
157. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 39:14:00 1973 Kategorie-B 54.02
158. 398 RADEK ŠLEZINGER 39:15:00 1981 Kategorie-A Ostrovacice 53.99
159. 69 JAN GŘEŠ 39:15:00 1986 Kategorie-A Děcko po prvním kari 53.99
160. 408 PETR KONVALINKA 39:16:00 1969 Kategorie-B 53.96
161. 155 ONDREJ KRUML 39:22:00 1990 Kategorie-A so-imba 53.8
162. 152 ROMAN KRESTA 39:30:00 1965 Kategorie-C Židenice 53.59
163. 79 LENKA JANČAŘÍKOVÁ 39:30:00 1970 Kategorie-B AAC BRNO 53.59
164. 388 MICHAL DAVID 39:32:00 1998 Junioři 53.53
165. 172 ANTONÍN LORENC 39:35:00 1964 Kategorie-C 53.45
166. 351 ZDENEK PETŘEK 39:44:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 53.21
167. 378 JANA NEČASOVÁ 39:45:00 1990 Kategorie-A 53.19
168. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 39:46:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 53.16
169. 294 ROMAN TUPA 39:52:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 53
170. 323 JAN ZÁLESÁK 39:59:00 1974 Kategorie-B 52.82
171. 396 RADEK ČÍPEK 40:01:00 1986 Kategorie-A 52.77
172. 250 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 40:01:00 1967 Kategorie-C LRS, Orel Vyškov 52.77
173. 37 PETR DANĚK 40:06:00 1980 Kategorie-A Acapulco TEAM 1973 52.64
174. 100 VERONIKA HULÁKOVÁ 40:13:00 1989 Kategorie-A 52.45
175. 231 MICHAL PROUZA 40:14:00 1986 Kategorie-A 52.43
176. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 40:19:00 1964 Kategorie-C 52.3
177. 46 LUKÁŠ DUBŠÍK 40:31:00 1992 Kategorie-A Universal USU Team 51.99
178. 126 RADIM KAPAVÍK 40:32:00 1985 Kategorie-A 51.97
179. 122 ELIŠKA JONÁKOVÁ 40:42:00 1985 Kategorie-A KK Brno 51.71
180. 163 JOSEF KUNC 40:48:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 51.56
181. 314 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 40:56:00 1973 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 51.36
182. 188 MARTINA MÍČKOVÁ 40:56:00 1985 Kategorie-A Česká republika 51.36
183. 108 ONDŘEJ JANEČKO 41:00:00 1985 Kategorie-A Vyberte prosím stát 51.26
184. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 41:01:00 1983 Kategorie-A 51.24
185. 363 ZUZANA JASENAKOVA 41:06:00 1988 Kategorie-A 51.11
186. 169 DAVID LENHART 41:14:00 1979 Kategorie-A BRNO 50.91
187. 371 BŘETISLAV CVAN 41:30:00 1958 Kategorie-C 50.52
188. 92 JAKUB HRABÁLEK 41:38:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 50.33
189. 7 HELENA BARTÁKOVÁ 41:39:00 1986 Kategorie-A Vítovice 50.3
190. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 41:44:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 50.18
191. 192 HYNEK MLČOUŠEK 41:50:00 1977 Kategorie-B 50.04
192. 18 DANIEL BOSÁK 41:53:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 49.97
193. 305 ROMAN VAŠÍČEK 42:00:00 1980 Kategorie-A CAB 49.8
194. 63 KAMIL GOLČITER 42:00:00 1984 Kategorie-A CAB 49.8
195. 355 PETR KUČÍNSKÝ 42:03:00 1959 Kategorie-C 49.73
196. 368 IVANA PODMANICKÁ 42:04:00 1983 Kategorie-A 49.71
197. 14 MARTIN BENÍČEK 42:04:00 1985 Kategorie-A 49.71
198. 180 LUCIE MAŇÁKOVÁ 42:04:00 1992 Kategorie-A 49.71
199. 116 VLADIMÍR JIRÁSEK 42:33:00 1953 Kategorie-D Brno 49.03
200. 210 PAVEL OTOUPALÍK 42:33:00 1955 Kategorie-D Brno 49.03
201. 207 PETRA NYČOVÁ 42:35:00 1979 Kategorie-A 48.98
202. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 42:37:00 1970 Kategorie-B 48.94
203. 149 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 42:47:00 1973 Kategorie-B Kupařovice 48.71
204. 296 VERONIKA UBROVÁ 42:52:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 48.59
205. 128 HANA KAŠOVÁ 42:53:00 1954 Kategorie-D Barnex sport Brno 48.57
206. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 42:54:00 1974 Kategorie-B 48.55
207. 393 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 43:00:00 1978 Kategorie-A 48.41
208. 174 ERIK LUKÁČ 43:01:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 48.39
209. 374 KRISTÝNA CHUDÁČÍKOVÁ 43:05:00 1990 Kategorie-A 48.3
210. 353 PAVLA HORÁČKOVÁ 43:11:00 1977 Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 48.16
211. 237 LUBOŠ REZNER 43:11:00 1965 Kategorie-C 48.16
212. 83 ONDŘEJ HOFMAN 43:14:00 1989 Kategorie-A Pravlov 48.1
213. 367 NIKOLA BAZELOVÁ 43:21:00 1987 Kategorie-A 47.94
214. 73 PAVEL HANUŠ 43:22:00 1986 Kategorie-A Sokol Syrovice 47.92
215. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 43:23:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 47.89
216. 114 MARTIN JEŽ 43:23:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 47.89
217. 327 DAVID ZELENÝ 43:29:00 1988 Kategorie-A 47.76
218. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 43:33:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 47.67
219. 365 PETRA GROSSOVÁ 43:35:00 1984 Kategorie-A 47.63
220. 364 NELA FALTUSOVA 43:42:00 1992 Kategorie-A - 47.48
221. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 43:46:00 1989 Kategorie-A 47.39
222. 373 KATEŘINA HOLEČKOVÁ 43:50:00 1980 Kategorie-A 47.3
223. 299 MARTIN URBAN 43:57:00 1989 Kategorie-A Purple Technology 47.15
224. 176 LUCIE MÁDROVÁ 43:59:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 47.1
225. 387 LUKÁŠ BAUDYŠ 44:10:00 1993 Kategorie-A 46.87
226. 303 KAREL USTOHAL 44:15:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 46.76
227. 336 JAROSLAV ŽÁK 44:16:00 1965 Kategorie-C 46.74
228. 359 PAVEL MATOUŠ 44:24:00 1977 Kategorie-B 46.57
229. 321 MARIE ZAGOROVÁ 44:38:00 1987 Kategorie-A 46.27
230. 259 JAN SPONAR 44:48:00 1950 Kategorie-D 46.06
231. 340 STANISLAV JURÁNEK 44:54:00 1956 Kategorie-D Orel Židenice 45.94
232. 224 NELA PIROCHTOVÁ 44:56:00 1989 Kategorie-A 45.9
233. 377 DENISA BREZINOVÁ 45:20:00 2000 Junioři 45.4
234. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 45:25:00 1980 Kategorie-A 45.3
235. 361 PETR UHMANN 45:28:00 1951 Kategorie-D Tesla 45.24
236. 153 PETR KRIEG 45:38:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 45.04
237. 218 JOSEF PERNICA 45:44:00 1982 Kategorie-A SDH Kotvrdovice 44.92
238. 255 LIBOR SMEJKAL 46:18:00 1947 Kategorie-E Sokol Jundrov 44.25
239. 383 JAROSLAV PEPRLA 46:18:00 1949 Kategorie-D 44.25
240. 137 HEIDI KOČÍ 46:29:00 1997 Junioři 44.03
241. 261 KAREL STÖGER 46:30:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 44.01
242. 380 JAN KITTLER 47:00:00 1983 Kategorie-A 43.44
243. 31 MONIKA ČERNÁ 47:06:00 1987 Kategorie-A 43.33
244. 208 EVA OLÁHOVÁ 47:14:00 1987 Kategorie-A 43.18
245. 125 JIŘINA COUFALOVÁ 47:16:00 1978 Kategorie-A 43.14
246. 256 IVANA SOJKOVÁ 48:08:00 1977 Kategorie-B 42.18
247. 11 HANA BAUCHOVÁ 48:20:00 1963 Kategorie-C 41.97
248. 143 JAROSLAV KONEČNÝ 48:29:00 1969 Kategorie-B Jara taxi 41.8
249. 263 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 48:32:00 1952 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 41.75
250. 142 IVANA KOLOUCHOVÁ 48:46:00 1967 Kategorie-C 41.5
251. 133 MARIE KOCIÁNOVÁ 48:49:00 1946 Kategorie-E 41.45
252. 52 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 49:06:00 1986 Kategorie-A KK Brno 41.15
253. 81 ZUZANA HLADKÁ 49:18:00 1982 Kategorie-A Extra Brno 40.95
254. 232 MARTINA PRUSOVA 49:38:00 1983 Kategorie-A Slapanice 40.6
255. 302 BARBORA URBANOVÁ 50:21:00 1992 Kategorie-A BrainFAQ 39.88
256. 151 KATEŘINA KRAUSOVÁ 50:30:00 1988 Kategorie-A Purple Technology 39.74
257. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 50:38:00 1987 Kategorie-A 39.61
258. 286 ROMANA TICHÁ 52:09:00 1970 Kategorie-B Prštice 38.16
259. 258 LADISLAV SPARGEL 52:43:00 1973 Kategorie-B 37.64
260. 185 LUCIE MAZALOVÁ 53:13:00 1980 Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 37.2
261. 51 ADÉLA DVOŘÁKOVÁ 53:39:00 1993 Kategorie-A KK Brno 36.82
262. 170 EVA LIŠČINSKÁ 54:23:00 1944 Kategorie-E Tesla Brno 36.18
263. 159 RADOMÍR KUBÍK 54:39:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 35.96
264. 117 VĚRA JIRÁSKOVÁ 55:28:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 35.28
265. 54 DANA ELLINGEROVÁ 56:23:00 1938 Kategorie-E LRS Vyškov 34.55
266. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 81:00:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 21.01
267. 86 JOSEF HOLÝ 81:00:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 21.01