Již 25 let 1997 - 2021

4. Popůvky, 10.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 257 LUKÁŠ SOURAL 27:18:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 100
2. 220 JIŘÍ PETR 27:54:00 1979 Kategorie-A Salomon 87.85
3. 175 VLASTIMIL LYSÁK 28:13:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 86.75
4. 238 DANIEL ROŠKO 28:52:00 1982 Kategorie-A 84.57
5. 374 MARTIN POHANKA 28:58:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 84.25
6. 244 VÍT RYŠKA 29:06:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.81
7. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 29:17:00 1985 Kategorie-A 83.23
8. 394 ALEŠ KOCIÁN 29:21:00 1982 Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 83.02
9. 96 TOMÁŠ HRDINA 29:29:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 82.59
10. 226 JURAJ PLEKANEC 29:38:00 1974 Kategorie-B 82.13
11. 399 MICHAEL POZDENKOV 29:47:00 1994 Kategorie-A 81.66
12. 386 JIŘÍ TOMEK 29:51:00 1997 Junioři 81.46
13. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 30:09:00 1985 Kategorie-A 80.55
14. 387 MIROSLAV KANTEK 30:11:00 1993 Kategorie-A VSK Univerzita Brno 80.45
15. 5 PETR BALCAR 30:24:00 1985 Kategorie-A KB Střelka Brno 79.8
16. 229 VÁCLAV POKORNÝ 30:26:00 1978 Kategorie-A Brno 79.7
17. 17 PETR BOŘIL 30:28:00 1986 Kategorie-A 79.61
18. 106 TOMÁŠ CHLUP 30:53:00 1988 Kategorie-A 78.4
19. 309 MARTIN VINTRLÍK 30:55:00 1977 Kategorie-B Křepice 78.3
20. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 31:00:00 1986 Kategorie-A Opice 78.06
21. 148 RUDY KRAJČA 31:03:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 77.92
22. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 31:07:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 77.73
23. 23 ALEŠ BUCHTÍK 31:08:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 77.69
24. 66 ZDENĚK GOTHARD 31:09:00 1989 Kategorie-A 77.64
25. 76 MARCEL HAŠPL 31:15:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 77.36
26. 213 JAN PAŘÍK 31:33:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 76.53
27. 28 PAVEL CZERNÝ 31:34:00 1981 Kategorie-A Never Alone 76.48
28. 123 JAKUB JONÁŠ 31:40:00 1994 Kategorie-A 76.21
29. 325 MICHAL ZEDNÍČEK 31:41:00 1987 Kategorie-A (R)unisáci 76.17
30. 57 JIŘÍ FIALA 31:47:00 1984 Kategorie-A Jéčka 75.89
31. 365 LIBOR VOJTEK 31:53:00 1984 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 75.62
32. 376 MICHAL HALAJ 32:07:00 1990 Kategorie-A 75
33. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 32:07:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 75
34. 230 DAVID POSPÍŠIL 32:08:00 1985 Kategorie-A 74.96
35. 3 PAVEL BACHRATÝ 32:18:00 1965 Kategorie-C 74.52
36. 80 DALIBOR HEJNA 32:24:00 1982 Kategorie-A 74.26
37. 280 MARTIN ŠTĚPÁNEK 32:24:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 74.26
38. 135 LUKÁŠ KOCUR 32:29:00 1977 Kategorie-B 74.04
39. 25 MARTIN BULÍN 32:32:00 1985 Kategorie-A Ivančice 73.91
40. 298 JAKUB URBAN 32:38:00 2000 Junioři 73.66
41. 161 JOSEF KUČERA 32:38:00 1985 Kategorie-A Kuřim/Rosice 73.66
42. 171 ALEŠ LIŠKA 32:42:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 73.49
43. 272 MARTIN ŠIMUNEK 32:44:00 1966 Kategorie-C 73.4
44. 141 LADISLAV KOLÁŘ 32:47:00 1986 Kategorie-A 73.27
45. 276 JAKUB ŠPIRK 32:50:00 1983 Kategorie-A VELUX team 73.15
46. 396 ONDŘEJ KOUKAL 32:51:00 1988 Kategorie-A BRNO 73.11
47. 310 PAVEL VIŠČOR 32:52:00 1974 Kategorie-B 73.06
48. 77 IVO HAVELKA 32:54:00 1967 Kategorie-C 72.98
49. 89 TOMÁŠ HORT 32:56:00 1992 Kategorie-A 72.89
50. 136 JAROSLAV KOČA 33:05:00 1982 Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 72.52
51. 157 FILIP KŘIVÁNEK 33:08:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 72.39
52. 411 IVAN URBÁNEK 33:09:00 1984 Kategorie-A 72.35
53. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 33:09:00 1970 Kategorie-B 72.35
54. 164 KAMIL KUNZ 33:10:00 1978 Kategorie-A 72.31
55. 337 DUŠAN ALMAN 33:11:00 1967 Kategorie-C Babice 72.27
56. 364 DAVID KOPEČEK 33:19:00 1991 Kategorie-A 71.94
57. 193 PAVEL MORAVEC 33:20:00 1980 Kategorie-A Red Hat 71.9
58. 221 LUKÁŠ PETR 33:25:00 1980 Kategorie-A 71.7
59. 404 JIŘÍ POZLER 33:30:00 1983 Kategorie-A 71.49
60. 107 SEBASTIAN JANDA 33:33:00 1999 Junioři ABND Racing Team 71.37
61. 56 DALIMIL FANFRDLA 33:34:00 1973 Kategorie-B Matyteam 71.33
62. 9 JANA BAŠTÁŘOVÁ 33:38:00 1979 Kategorie-A 71.17
63. 401 KAREL HRBÁČEK 33:38:00 1968 Kategorie-B 71.17
64. 222 ROMAN PETRŮ 33:48:00 1976 Kategorie-B Oddíl 2015 70.77
65. 279 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 33:49:00 1971 Kategorie-B 70.73
66. 53 PETR DYTRT 33:49:00 1976 Kategorie-B Běžci Moravany 70.73
67. 234 ROMAN PŘIKRYL 33:50:00 1988 Kategorie-A 70.69
68. 248 JINDŘICH SCHICK 34:03:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 70.18
69. 22 ALEŠ BŘEZINA 34:09:00 1962 Kategorie-C Brno 69.94
70. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 34:14:00 1991 Kategorie-A 69.75
71. 270 JAN ŠEDÝ 34:32:00 1992 Kategorie-A 69.05
72. 261 KAREL STÖGER 34:45:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 68.56
73. 371 PETR BENEŠ 34:46:00 1983 Kategorie-A 68.52
74. 332 JAN ZODER 34:48:00 1989 Kategorie-A Brno 68.45
75. 398 PAVEL ADÁMEK 34:57:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 68.11
76. 36 JAN DANĚK 34:57:00 1989 Kategorie-A 68.11
77. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 35:06:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 67.78
78. 13 PETR BĚLOHOUBEK 35:10:00 1972 Kategorie-B 67.63
79. 101 RADIM HUPŠIL 35:12:00 1984 Kategorie-A 67.56
80. 287 ZDENKO TICHÝ 35:15:00 1982 Kategorie-A Adamov 67.45
81. 319 PETR VYKYPĚL 35:15:00 1981 Kategorie-A 67.45
82. 358 ROMAN ČIŠECKÝ 35:20:00 1988 Kategorie-A AT&T 67.26
83. 140 MARCEL KOLAJA 35:21:00 1980 Kategorie-A Red Hat 67.23
84. 91 MICHAL HOZÁK 35:23:00 1981 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 67.15
85. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 35:23:00 1973 Kategorie-B Tišnov 67.15
86. 61 ONDŘEJ FRIDRICH 35:29:00 1977 Kategorie-B 66.94
87. 405 FILIP VRÁNA 35:30:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 66.9
88. 379 TOMAS FELKL 35:37:00 1993 Kategorie-A 66.65
89. 378 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 35:39:00 1979 Kategorie-A 66.58
90. 217 JINDŘICH PERNICA 35:41:00 1979 Kategorie-A 66.51
91. 330 JIŘÍ ZIEGLER 35:46:00 1986 Kategorie-A KK Brno 66.33
92. 181 PETR MAREŠ 35:49:00 1983 Kategorie-A 66.22
93. 290 LENKA TOPINKOVÁ 35:50:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 66.19
94. 383 KLÁRA MIRVALDOVÁ 36:01:00 1993 Kategorie-A 65.8
95. 204 MIROSLAV NOSEK 36:02:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 65.76
96. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 36:11:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 65.45
97. 413 MICHAL BARTOSIK 36:17:00 1986 Kategorie-A 65.24
98. 353 MILAN ZAVODNIK 36:20:00 1973 Kategorie-B 65.14
99. 403 VIKTOR HAKEN 36:21:00 1996 Kategorie-A 65.1
100. 212 TOMÁŠ PARMA 36:23:00 1970 Kategorie-B RunGo.cz 65.03
101. 311 BORIS VLACH 36:25:00 1973 Kategorie-B Austerlitz Adventure 64.97
102. 111 TOMÁŠ JANKŮ 36:26:00 1985 Kategorie-A MZK 64.93
103. 367 JIŘÍ ZAJÍC 36:27:00 1988 Kategorie-A 64.9
104. 214 TOMÁŠ PASIČNYK 36:35:00 1989 Kategorie-A 64.62
105. 194 ERIK MOSTER 36:45:00 1982 Kategorie-A EE TEAM 64.29
106. 260 LUKÁŠ SRNEC 36:45:00 1990 Kategorie-A 64.29
107. 377 IVO MIKA 36:45:00 1966 Kategorie-C 64.29
108. 388 HANA FUČÍKOVÁ 36:49:00 1977 Kategorie-B 64.15
109. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 36:57:00 1959 Kategorie-C BRNO 63.88
110. 74 JAROSLAV HANYCH 36:58:00 1992 Kategorie-A BRNO 63.85
111. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 37:00:00 1998 Junioři fKlidu sport team 63.78
112. 84 PETR HOLCNER 37:00:00 1977 Kategorie-B Blansko 63.78
113. 361 PAVLA NOVÁKOVÁ 37:04:00 1981 Kategorie-A 63.65
114. 110 MARTIN JANÍK 37:05:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 63.62
115. 393 DIEGO RIVERO 37:07:00 1985 Kategorie-A 63.55
116. 88 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 37:22:00 1977 Kategorie-B Prštice 63.06
117. 352 JOSEF MARKVART 37:23:00 1984 Kategorie-A 63.03
118. 196 ALEXANDER MRŮZEK 37:26:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 62.93
119. 223 TOMÁŠ PETŘÍČEK 37:27:00 1982 Kategorie-A Rebelbean runners 62.9
120. 390 JOSEF CHLÁDEK 37:40:00 1959 Kategorie-C OB Žamberk 62.48
121. 304 ONDŘEJ VACULA 37:44:00 1981 Kategorie-A AC Lelek 62.35
122. 130 PETR KLIMEŠ 37:45:00 1986 Kategorie-A 62.32
123. 183 JAROSLAV MATULA 37:45:00 1970 Kategorie-B 62.32
124. 189 PAVEL MIKITA 37:48:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 62.22
125. 124 PETR JUNEK 37:50:00 1975 Kategorie-B Beer Team 62.16
126. 184 MARTINA MATULOVÁ 37:50:00 1972 Kategorie-B 62.16
127. 277 PETR ŠTAFFA 37:51:00 1976 Kategorie-B TG Community 62.13
128. 392 TOMÁŠ TVARUŽKA 37:57:00 1972 Kategorie-B 61.94
129. 155 ONDREJ KRUML 37:59:00 1990 Kategorie-A so-imba 61.87
130. 242 JIŘÍ RÝDEL 38:00:00 1983 Kategorie-A 61.84
131. 190 MILOŠ MINAŘÍK 38:06:00 1985 Kategorie-A 61.65
132. 72 ALBÍN HANÁK 38:12:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 61.47
133. 243 JAN RYŠAVÝ 38:16:00 1980 Kategorie-A 61.34
134. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 38:20:00 1981 Kategorie-A 61.22
135. 168 PETR LAŠTŮVKA 38:22:00 1981 Kategorie-A 61.16
136. 306 ONDREJ VÉGH 38:25:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 61.06
137. 391 JAN ŽÁK 38:26:00 1972 Kategorie-B VLTAVA 61.03
138. 37 PETR DANĚK 38:38:00 1980 Kategorie-A Acapulco TEAM 1973 60.66
139. 158 PAVEL KUBÍČEK 38:40:00 1953 Kategorie-D Relax Dobré Pole 60.6
140. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 38:41:00 1973 Kategorie-B 60.57
141. 29 MARTIN ČADEK 38:46:00 1957 Kategorie-D 60.42
142. 156 TOMÁŠ KRUML 38:48:00 1966 Kategorie-C 60.36
143. 406 LUKÁŠ BÁR 38:50:00 1974 Kategorie-B Esko Brno 60.3
144. 94 JIRKA HRAZDIL 38:54:00 1984 Kategorie-A SK Žabovřesky Brno 60.18
145. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 39:00:00 1975 Kategorie-B 60
146. 385 HANA NOVÁKOVÁ 39:04:00 1988 Kategorie-A 59.88
147. 284 MIROSLAV ŠVIHEL 39:05:00 1986 Kategorie-A BS Slopné 59.85
148. 82 MAREK HLADNÝ 39:10:00 1972 Kategorie-B 59.7
149. 314 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 39:18:00 1973 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 59.47
150. 414 CHRISTOPHER THEODORATOS 39:19:00 1984 Kategorie-A 59.44
151. 144 LADISLAV KONEČNÝ 39:20:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 59.41
152. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 39:24:00 1975 Kategorie-B 59.29
153. 79 LENKA JANČAŘÍKOVÁ 39:31:00 1970 Kategorie-B AAC BRNO 59.08
154. 205 LUCIE NOVOTNÁ 39:33:00 1975 Kategorie-B Veverské Knínice 59.03
155. 273 PETR ŠMÍDEK 39:38:00 1977 Kategorie-B 58.88
156. 174 ERIK LUKÁČ 39:42:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 58.77
157. 407 MICHAL SVOBODA 39:44:00 1983 Kategorie-A 58.71
158. 126 RADIM KAPAVÍK 39:48:00 1985 Kategorie-A 58.59
159. 92 JAKUB HRABÁLEK 39:50:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 58.54
160. 357 MICHAL ŠVEC 39:56:00 1987 Kategorie-A 58.36
161. 360 MICHAEL MACH 39:56:00 1991 Kategorie-A 58.36
162. 152 ROMAN KRESTA 39:57:00 1965 Kategorie-C Židenice 58.34
163. 251 MARTIN SKYBA 40:07:00 1962 Kategorie-C Fit-Online 58.05
164. 397 JAKUB JAITNER 40:09:00 1986 Kategorie-A Rebelbean Runners 58
165. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 40:09:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 58
166. 165 JAKUB KURA 40:12:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 57.91
167. 351 ZDENEK PETŘEK 40:13:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 57.88
168. 366 OLDŘICH BLATNÝ 40:15:00 1982 Kategorie-A 57.83
169. 382 ANDREA MELUZÍNOVÁ 40:16:00 1981 Kategorie-A 57.8
170. 100 VERONIKA HULÁKOVÁ 40:18:00 1989 Kategorie-A 57.74
171. 294 ROMAN TUPA 40:25:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 57.55
172. 108 ONDŘEJ JANEČKO 40:35:00 1985 Kategorie-A Vyberte prosím stát 57.27
173. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 40:45:00 1964 Kategorie-C 56.99
174. 305 ROMAN VAŠÍČEK 40:49:00 1980 Kategorie-A CAB 56.88
175. 373 JANA NEČASOVÁ 40:56:00 1990 Kategorie-A 56.69
176. 122 ELIŠKA JONÁKOVÁ 41:03:00 1985 Kategorie-A KK Brno 56.5
177. 169 DAVID LENHART 41:07:00 1979 Kategorie-A BRNO 56.4
178. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 41:20:00 1983 Kategorie-A 56.05
179. 18 DANIEL BOSÁK 41:23:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 55.97
180. 225 MAREK PIVODA 41:34:00 1987 Kategorie-A jsb 55.68
181. 116 VLADIMÍR JIRÁSEK 41:36:00 1953 Kategorie-D Brno 55.63
182. 250 DANA SKŘIVÁNKOVÁ 41:38:00 1967 Kategorie-C LRS, Orel Vyškov 55.57
183. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 41:39:00 1988 Kategorie-A 55.55
184. 308 KAREL VESELÝ 41:45:00 1970 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 55.39
185. 381 OTA VLASÁK 41:46:00 1968 Kategorie-B 55.36
186. 46 LUKÁŠ DUBŠÍK 41:49:00 1992 Kategorie-A Universal USU Team 55.28
187. 210 PAVEL OTOUPALÍK 41:57:00 1955 Kategorie-D Brno 55.08
188. 359 NELA FALTUSOVA 41:59:00 1992 Kategorie-A - 55.03
189. 370 JAN STROUHAL 41:59:00 1990 Kategorie-A 55.03
190. 356 PETR KUČÍNSKÝ 42:00:00 1959 Kategorie-C 55
191. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 42:11:00 1970 Kategorie-B 54.72
192. 21 MIROSLAV BŘEZA 42:14:00 1959 Kategorie-C Brno 54.64
193. 355 RADKA PRÍVAROVÁ 42:15:00 1979 Kategorie-A 54.62
194. 354 PAVLA HORÁČKOVÁ 42:15:00 1977 Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 54.62
195. 315 VLADIMÍR VOLAVÝ 42:30:00 1955 Kategorie-D SŠSE Trnkova Brno 54.24
196. 215 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 42:36:00 1980 Kategorie-A 54.08
197. 269 LUKÁŠ SÝKORA 42:40:00 1980 Kategorie-A 53.98
198. 336 JAROSLAV ŽÁK 42:44:00 1965 Kategorie-C 53.88
199. 239 MICHAL ROUBÍČEK 42:48:00 1959 Kategorie-C Rohlenka 53.79
200. 402 IVANA PODMANICKÁ 42:51:00 1983 Kategorie-A 53.71
201. 372 DENISA BREZINOVÁ 42:52:00 2000 Junioři 53.69
202. 176 LUCIE MÁDROVÁ 43:02:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 53.44
203. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 43:03:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 53.41
204. 362 DENISA CIESEROVÁ 43:05:00 1989 Kategorie-A Slavkov u Brna 53.37
205. 128 HANA KAŠOVÁ 43:15:00 1954 Kategorie-D Barnex sport Brno 53.12
206. 384 LENKA FALTÝNKOVÁ 43:25:00 1983 Kategorie-A 52.88
207. 83 ONDŘEJ HOFMAN 43:28:00 1989 Kategorie-A Pravlov 52.81
208. 237 LUBOŠ REZNER 43:32:00 1965 Kategorie-C 52.71
209. 114 MARTIN JEŽ 43:38:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 52.57
210. 327 DAVID ZELENÝ 43:41:00 1988 Kategorie-A 52.5
211. 296 VERONIKA UBROVÁ 43:43:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 52.45
212. 363 PAVEL MATOUŠ 43:50:00 1977 Kategorie-B 52.28
213. 303 KAREL USTOHAL 43:59:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 52.07
214. 408 MICHAL DAVID 44:00:00 1998 Junioři 52.05
215. 149 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 44:04:00 1973 Kategorie-B Kupařovice 51.95
216. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 44:07:00 1989 Kategorie-A 51.88
217. 400 DAVID DVOŘÁK 44:13:00 1976 Kategorie-B 51.74
218. 293 ROMAN TŘÍSKA 44:13:00 1956 Kategorie-D 51.74
219. 409 JANA SZOKEOVÁ 44:19:00 1965 Kategorie-C BRNO 51.6
220. 14 MARTIN BENÍČEK 44:22:00 1985 Kategorie-A 51.53
221. 180 LUCIE MAŇÁKOVÁ 44:22:00 1992 Kategorie-A 51.53
222. 282 ADAM ŠTIKA 44:31:00 1985 Kategorie-A 51.33
223. 410 LUKÁŠ BAUDYŠ 44:49:00 1993 Kategorie-A 50.91
224. 207 PETRA NYČOVÁ 44:50:00 1979 Kategorie-A 50.89
225. 395 JOSE LOPEZ 44:51:00 1977 Kategorie-B 50.87
226. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 45:14:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 50.35
227. 255 LIBOR SMEJKAL 45:18:00 1947 Kategorie-E Sokol Jundrov 50.26
228. 268 MARTIN SVOBODA 45:23:00 1977 Kategorie-B 50.15
229. 321 MARIE ZAGOROVÁ 45:30:00 1987 Kategorie-A 50
230. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 45:38:00 1980 Kategorie-A 49.82
231. 299 MARTIN URBAN 45:39:00 1989 Kategorie-A Purple Technology 49.8
232. 147 MARTIN KOUDELKA 45:41:00 1982 Kategorie-A 49.76
233. 224 NELA PIROCHTOVÁ 45:41:00 1989 Kategorie-A 49.76
234. 153 PETR KRIEG 45:44:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 49.69
235. 15 LIBOR BOČEK 45:58:00 1976 Kategorie-B G5 49.39
236. 208 EVA OLÁHOVÁ 46:09:00 1987 Kategorie-A 49.15
237. 50 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 46:12:00 1950 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 49.09
238. 265 KAMILA SUCHÁ 46:19:00 1977 Kategorie-B 48.94
239. 163 JOSEF KUNC 46:40:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 48.5
240. 368 NIKOLA BAZELOVÁ 46:49:00 1987 Kategorie-A 48.31
241. 375 JAROSLAV PEPRLA 47:11:00 1949 Kategorie-D 47.86
242. 218 JOSEF PERNICA 47:23:00 1982 Kategorie-A SDH Kotvrdovice 47.62
243. 115 MARTINA JEŽOVÁ 47:40:00 1975 Kategorie-B 47.27
244. 112 VLADIMÍR JAROŠ 48:01:00 1983 Kategorie-A 46.86
245. 177 ALICE MACHÁČKOVÁ 48:15:00 1974 Kategorie-B 46.58
246. 263 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 48:22:00 1952 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 46.44
247. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 48:50:00 1987 Kategorie-A 45.9
248. 389 BOHDAN LUKÁŠ 48:53:00 1987 Kategorie-A 45.85
249. 316 LUCIE VOLENCOVÁ 49:23:00 1980 Kategorie-A Brno 45.28
250. 256 IVANA SOJKOVÁ 50:04:00 1977 Kategorie-B 44.53
251. 137 HEIDI KOČÍ 50:28:00 1997 Junioři 44.1
252. 11 HANA BAUCHOVÁ 50:30:00 1963 Kategorie-C 44.06
253. 339 IVA ZITOVÁ 50:56:00 1959 Kategorie-C 43.6
254. 62 KAREL FUKSA 51:41:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 42.82
255. 2 BARBORA ALEXOVÁ 52:07:00 1994 Kategorie-A 42.38
256. 302 BARBORA URBANOVÁ 52:33:00 1992 Kategorie-A BrainFAQ 41.95
257. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 52:34:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 41.93
258. 258 LADISLAV SPARGEL 52:41:00 1973 Kategorie-B 41.82
259. 412 LENKA HENZLOVÁ 52:43:00 1993 Kategorie-A Jobs Contact 41.79
260. 86 JOSEF HOLÝ 52:49:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 41.69
261. 45 LIBOR DRAŽAN 54:44:00 1960 Kategorie-C Univerzita obrany 39.88
262. 159 RADOMÍR KUBÍK 55:28:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 39.22
263. 117 VĚRA JIRÁSKOVÁ 57:42:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 37.31
264. 170 EVA LIŠČINSKÁ 59:11:00 1944 Kategorie-E Tesla Brno 36.13