Již 25 let 1997 - 2021

11. Palackého vrch, 21.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 257 LUKÁŠ SOURAL 24:27:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 100
2. 175 VLASTIMIL LYSÁK 25:07:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 87.35
3. 361 MARTIN POHANKA 25:42:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 85.14
4. 238 DANIEL ROŠKO 25:56:00 1982 Kategorie-A 84.28
5. 356 ROSTISLAV PUKL 26:02:00 1982 Kategorie-A VSK UNI BRNO 83.92
6. 244 VÍT RYŠKA 26:14:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.2
7. 370 SERBAN BACIU 26:19:00 1980 Kategorie-A 82.91
8. 226 JURAJ PLEKANEC 26:44:00 1974 Kategorie-B 81.46
9. 28 PAVEL CZERNÝ 27:01:00 1981 Kategorie-A Never Alone 80.5
10. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 27:09:00 1985 Kategorie-A 80.06
11. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 27:15:00 1985 Kategorie-A 79.72
12. 228 TOMÁŠ POHL 27:16:00 1973 Kategorie-B 79.67
13. 23 ALEŠ BUCHTÍK 27:18:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 79.56
14. 148 RUDY KRAJČA 27:24:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 79.23
15. 129 PETR KAZDA 27:27:00 1970 Kategorie-B 79.07
16. 307 JIŘÍ VEMOLA 27:31:00 1977 Kategorie-B Bukovice 78.86
17. 375 KAREL FUČÍK 28:13:00 1972 Kategorie-B 76.65
18. 161 JOSEF KUČERA 28:14:00 1985 Kategorie-A Kuřim/Rosice 76.6
19. 66 ZDENĚK GOTHARD 28:20:00 1989 Kategorie-A 76.29
20. 229 VÁCLAV POKORNÝ 28:24:00 1978 Kategorie-A Brno 76.09
21. 272 MARTIN ŠIMUNEK 28:28:00 1966 Kategorie-C 75.89
22. 198 RUDOLF MÜLLER 28:29:00 1976 Kategorie-B 75.84
23. 3 PAVEL BACHRATÝ 28:29:00 1965 Kategorie-C 75.84
24. 95 JONAS HRAZDIRA 28:30:00 1999 Junioři 75.79
25. 70 ONDREJ HABARKA 28:36:00 1993 Kategorie-A 75.49
26. 325 MICHAL ZEDNÍČEK 28:38:00 1987 Kategorie-A (R)unisáci 75.39
27. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 28:42:00 1986 Kategorie-A Opice 75.19
28. 234 ROMAN PŘIKRYL 28:51:00 1988 Kategorie-A 74.75
29. 298 JAKUB URBAN 28:55:00 2000 Junioři 74.55
30. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 28:59:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 74.36
31. 364 MICHAL HALAJ 29:02:00 1990 Kategorie-A 74.21
32. 335 ZBYNĚK ŽÁČEK 29:09:00 1971 Kategorie-B 73.88
33. 182 PAVEL MATOUŠEK 29:21:00 1978 Kategorie-A 73.3
34. 337 DUŠAN ALMAN 29:30:00 1967 Kategorie-C Babice 72.88
35. 25 MARTIN BULÍN 29:38:00 1985 Kategorie-A Ivančice 72.51
36. 22 ALEŠ BŘEZINA 29:42:00 1962 Kategorie-C Brno 72.32
37. 368 KAREL HRBÁČEK 29:54:00 1968 Kategorie-B 71.77
38. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 29:57:00 1991 Kategorie-A 71.64
39. 141 LADISLAV KOLÁŘ 30:07:00 1986 Kategorie-A 71.18
40. 379 PAVEL ADÁMEK 30:08:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 71.14
41. 9 JANA BAŠTÁŘOVÁ 30:12:00 1979 Kategorie-A 70.96
42. 383 MARTIN SKOČÍK 30:15:00 1987 Kategorie-A 70.83
43. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 30:29:00 1970 Kategorie-B 70.21
44. 145 PETR KOPEČEK 30:36:00 1996 Kategorie-A 69.9
45. 136 JAROSLAV KOČA 30:39:00 1982 Kategorie-A TJ ŽABOVŘESKY 69.77
46. 399 MARTIN MALINA 30:44:00 1985 Kategorie-A Brno 69.56
47. 107 SEBASTIAN JANDA 30:49:00 1999 Junioři ABND Racing Team 69.34
48. 57 JIŘÍ FIALA 30:50:00 1984 Kategorie-A Jéčka 69.3
49. 393 TOMÁŠ HLAVSA 30:51:00 1983 Kategorie-A BRNO 69.25
50. 171 ALEŠ LIŠKA 30:55:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 69.08
51. 369 LENKA KOHNOVÁ 30:59:00 1988 Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 68.91
52. 261 KAREL STÖGER 31:00:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 68.87
53. 130 PETR KLIMEŠ 31:04:00 1986 Kategorie-A 68.7
54. 13 PETR BĚLOHOUBEK 31:07:00 1972 Kategorie-B 68.58
55. 193 PAVEL MORAVEC 31:08:00 1980 Kategorie-A Red Hat 68.53
56. 391 JIŘÍ POZLER 31:13:00 1983 Kategorie-A 68.32
57. 287 ZDENKO TICHÝ 31:14:00 1982 Kategorie-A Adamov 68.28
58. 248 JINDŘICH SCHICK 31:21:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 67.99
59. 60 JAKUB FRANK 31:26:00 1985 Kategorie-A 67.78
60. 217 JINDŘICH PERNICA 31:27:00 1979 Kategorie-A 67.74
61. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 31:28:00 1973 Kategorie-B Tišnov 67.7
62. 140 MARCEL KOLAJA 31:33:00 1980 Kategorie-A Red Hat 67.5
63. 36 JAN DANĚK 31:36:00 1989 Kategorie-A 67.37
64. 10 PETR BAUCH 31:43:00 1987 Kategorie-A 67.09
65. 113 LADA JESTŘÍBKOVÁ 31:45:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 67.01
66. 199 JIŘÍ NEORAL 32:02:00 1984 Kategorie-A 66.33
67. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 32:02:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 66.33
68. 119 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 32:05:00 1999 Junioři TK OPEN 66.21
69. 240 LADISLAV ROZMAN 32:05:00 1954 Kategorie-D Cyklo Lasl 66.21
70. 101 RADIM HUPŠIL 32:08:00 1984 Kategorie-A 66.09
71. 8 JIŘÍ BARVÍŘ 32:10:00 1982 Kategorie-A R.I.P. Brno 66.01
72. 353 IVO MIKA 32:10:00 1966 Kategorie-C 66.01
73. 374 FILIP VRÁNA 32:12:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 65.93
74. 330 JIŘÍ ZIEGLER 32:12:00 1986 Kategorie-A KK Brno 65.93
75. 268 MARTIN SVOBODA 32:15:00 1977 Kategorie-B 65.81
76. 357 DOROTA ANDERLOVÁ 32:19:00 1978 Kategorie-A AC MS Brno 65.66
77. 105 JAN CHARVÁT 32:25:00 1969 Kategorie-B Brno 65.42
78. 319 PETR VYKYPĚL 32:27:00 1981 Kategorie-A 65.35
79. 48 PETER ĎURIAČ 32:30:00 1990 Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 65.23
80. 377 MIROSLAV REMIÁŠ 32:32:00 1985 Kategorie-A 65.15
81. 354 DANIEL DRAGOLOV 32:35:00 1967 Kategorie-C 65.04
82. 49 OTAKAR DUŠEK 32:37:00 1990 Kategorie-A 64.96
83. 290 LENKA TOPINKOVÁ 32:38:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 64.92
84. 378 JAKUB DUCHON 32:39:00 1984 Kategorie-A 64.89
85. 74 JAROSLAV HANYCH 32:47:00 1992 Kategorie-A BRNO 64.58
86. 264 RADEK STUCHLÍK 32:49:00 1981 Kategorie-A Universal USU Team 64.5
87. 382 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 32:53:00 1979 Kategorie-A 64.35
88. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 33:02:00 1998 Junioři fKlidu sport team 64.02
89. 181 PETR MAREŠ 33:03:00 1983 Kategorie-A 63.98
90. 204 MIROSLAV NOSEK 33:06:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 63.87
91. 212 TOMÁŠ PARMA 33:23:00 1970 Kategorie-B RunGo.cz 63.24
92. 59 MICHAL FIKERA 33:24:00 1974 Kategorie-B Brno 63.2
93. 360 TOMÁŠ DILHOF 33:26:00 1981 Kategorie-A 63.13
94. 184 MARTINA MATULOVÁ 33:36:00 1972 Kategorie-B 62.77
95. 366 TOMÁŠ INWALD 33:47:00 1988 Kategorie-A 62.37
96. 189 PAVEL MIKITA 33:48:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 62.34
97. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 33:50:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 62.27
98. 252 RICHARD SLÁMA 33:56:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 62.05
99. 190 MILOŠ MINAŘÍK 33:58:00 1985 Kategorie-A 61.98
100. 110 MARTIN JANÍK 33:59:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 61.95
101. 72 ALBÍN HANÁK 34:06:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 61.7
102. 47 ROBERT DULÍK 34:06:00 1978 Kategorie-A 61.7
103. 84 PETR HOLCNER 34:12:00 1977 Kategorie-B Blansko 61.49
104. 275 VÍT ŠPÉRA 34:18:00 1983 Kategorie-A Sklepy Špéra 61.28
105. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 34:21:00 1973 Kategorie-B 61.18
106. 124 PETR JUNEK 34:28:00 1975 Kategorie-B Beer Team 60.94
107. 196 ALEXANDER MRŮZEK 34:31:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 60.84
108. 373 LUKÁŠ BÁR 34:43:00 1974 Kategorie-B Esko Brno 60.43
109. 387 JAN HORÁK 34:46:00 1986 Kategorie-A 60.33
110. 355 JOSEF MARKVART 34:48:00 1984 Kategorie-A 60.26
111. 397 BANDY GIULIANO 34:49:00 1999 Junioři 60.22
112. 242 JIŘÍ RÝDEL 34:54:00 1983 Kategorie-A 60.06
113. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 34:56:00 1975 Kategorie-B 59.99
114. 243 JAN RYŠAVÝ 34:57:00 1980 Kategorie-A 59.96
115. 205 LUCIE NOVOTNÁ 34:58:00 1975 Kategorie-B Veverské Knínice 59.92
116. 144 LADISLAV KONEČNÝ 35:00:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 59.86
117. 225 MAREK PIVODA 35:16:00 1987 Kategorie-A jsb 59.33
118. 82 MAREK HLADNÝ 35:21:00 1972 Kategorie-B 59.17
119. 384 PETR KONVALINKA 35:36:00 1969 Kategorie-B 58.68
120. 376 TOMÁŠ KOCAN 35:38:00 1991 Kategorie-A 58.62
121. 251 MARTIN SKYBA 35:40:00 1962 Kategorie-C Fit-Online 58.55
122. 172 ANTONÍN LORENC 35:45:00 1964 Kategorie-C 58.39
123. 322 MIROSLAV ZAHRADNÍK 35:45:00 1972 Kategorie-B 58.39
124. 179 LUKÁŠ MALÍK 35:46:00 1984 Kategorie-A 58.36
125. 271 MATĚJ ŠIMEK 35:47:00 1981 Kategorie-A BKČS 58.33
126. 20 JIŘÍ BRTNÍK 35:48:00 1952 Kategorie-D Orel Obřany 58.3
127. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 35:49:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 58.26
128. 320 MAREK WERBITZKY 35:51:00 1969 Kategorie-B 58.2
129. 92 JAKUB HRABÁLEK 36:02:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 57.85
130. 168 PETR LAŠTŮVKA 36:04:00 1981 Kategorie-A 57.79
131. 165 JAKUB KURA 36:04:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 57.79
132. 163 JOSEF KUNC 36:05:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 57.76
133. 372 PETR VELEŠÍK 36:08:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 57.67
134. 389 MIROSLAV VEJTASA 36:09:00 1967 Kategorie-C 57.63
135. 180 LUCIE MAŇÁKOVÁ 36:30:00 1992 Kategorie-A 56.99
136. 14 MARTIN BENÍČEK 36:30:00 1985 Kategorie-A 56.99
137. 85 VLASTIMIL HOLER 36:40:00 1981 Kategorie-A Kensei Dojo Brno 56.68
138. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 36:47:00 1983 Kategorie-A 56.47
139. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 37:01:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 56.05
140. 79 LENKA JANČAŘÍKOVÁ 37:01:00 1970 Kategorie-B AAC BRNO 56.05
141. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 37:02:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 56.02
142. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 37:04:00 1964 Kategorie-C 55.96
143. 381 BŘETISLAV CVAN 37:05:00 1958 Kategorie-C 55.93
144. 386 JAN PTAŠEK 37:06:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 55.9
145. 395 OTA VLASÁK 37:08:00 1968 Kategorie-B 55.84
146. 126 RADIM KAPAVÍK 37:09:00 1985 Kategorie-A 55.81
147. 169 DAVID LENHART 37:16:00 1979 Kategorie-A BRNO 55.61
148. 351 ZDENEK PETŘEK 37:17:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 55.58
149. 323 JAN ZÁLESÁK 37:19:00 1974 Kategorie-B 55.52
150. 385 ADÉLA ŠIANSKÁ 37:20:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 55.49
151. 16 JIŘÍ BOHÁČ 37:22:00 1954 Kategorie-D BehejBrno.com 55.43
152. 83 ONDŘEJ HOFMAN 37:37:00 1989 Kategorie-A Pravlov 55
153. 188 MARTINA MÍČKOVÁ 37:44:00 1985 Kategorie-A Česká republika 54.8
154. 237 LUBOŠ REZNER 37:53:00 1965 Kategorie-C 54.54
155. 380 PAVEL MÁDR 38:06:00 1969 Kategorie-B TO Zátka 54.17
156. 394 JOSE LOPEZ 38:10:00 1977 Kategorie-B 54.06
157. 174 ERIK LUKÁČ 38:15:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 53.92
158. 152 ROMAN KRESTA 38:19:00 1965 Kategorie-C Židenice 53.81
159. 300 RADEK URBÁNEK 38:27:00 1999 Junioři BěhejBrno.com 53.59
160. 215 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 38:28:00 1980 Kategorie-A 53.56
161. 18 DANIEL BOSÁK 38:28:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 53.56
162. 7 HELENA BARTÁKOVÁ 38:28:00 1986 Kategorie-A Vítovice 53.56
163. 392 MARTIN MACHÁČEK 38:39:00 1955 Kategorie-D 53.26
164. 388 JAN BUGNER 38:39:00 1988 Kategorie-A 53.26
165. 73 PAVEL HANUŠ 38:39:00 1986 Kategorie-A Sokol Syrovice 53.26
166. 210 PAVEL OTOUPALÍK 38:47:00 1955 Kategorie-D Brno 53.04
167. 293 ROMAN TŘÍSKA 38:49:00 1956 Kategorie-D 52.99
168. 390 MICHAL DAVID 38:51:00 1998 Junioři 52.93
169. 398 DAVID DVOŘÁK 39:05:00 1976 Kategorie-B 52.56
170. 282 ADAM ŠTIKA 39:08:00 1985 Kategorie-A 52.48
171. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 39:08:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 52.48
172. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 39:08:00 1989 Kategorie-A 52.48
173. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 39:24:00 1974 Kategorie-B 52.06
174. 75 PAVEL HAŠKA 39:26:00 1983 Kategorie-A Oddíl 2015 52
175. 176 LUCIE MÁDROVÁ 39:33:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 51.82
176. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 39:34:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 51.79
177. 114 MARTIN JEŽ 39:37:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 51.72
178. 260 LUKÁŠ SRNEC 39:59:00 1990 Kategorie-A 51.15
179. 259 JAN SPONAR 40:00:00 1950 Kategorie-D 51.13
180. 296 VERONIKA UBROVÁ 40:12:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 50.82
181. 297 DALIBOR UHLÍŘ 40:16:00 1980 Kategorie-A ATT Brno 50.72
182. 358 PAVEL MATOUŠ 40:17:00 1977 Kategorie-B 50.7
183. 247 IVANA SEVERINOVÁ 40:29:00 1980 Kategorie-A Kalda team 50.4
184. 125 JIŘINA COUFALOVÁ 40:29:00 1978 Kategorie-A 50.4
185. 365 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 40:30:00 1978 Kategorie-A 50.37
186. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 40:37:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 50.2
187. 363 RENÉ GORNÝ 40:42:00 1978 Kategorie-A 50.07
188. 306 ONDREJ VÉGH 40:45:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 50
189. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 40:57:00 1980 Kategorie-A 49.71
190. 362 JAN KITTLER 40:57:00 1983 Kategorie-A 49.71
191. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 41:05:00 1970 Kategorie-B 49.51
192. 334 JAROSLAV ZŮDA 41:15:00 1984 Kategorie-A Brno 49.27
193. 153 PETR KRIEG 41:21:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 49.13
194. 233 MIROSLAV PŘIKRYL 41:30:00 1970 Kategorie-B fKlidu sport team 48.92
195. 327 DAVID ZELENÝ 41:33:00 1988 Kategorie-A 48.84
196. 267 KAREL SVOBODA 41:41:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 48.66
197. 197 MARKÉTA MRŮZKOVÁ 41:54:00 1997 Junioři AC Moravská Slavie 48.35
198. 359 JAN STUCHLÍK 42:04:00 1989 Kategorie-A 48.12
199. 400 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 42:11:00 1984 Kategorie-A 47.96
200. 367 STANISLAV JUNGA 42:21:00 1971 Kategorie-B TRAGED TEAM 47.73
201. 401 DAVID VAŠÍČEK 42:27:00 1975 Kategorie-B ALVA REAL team 47.6
202. 396 TOMÁŠ LANGR 42:28:00 1977 Kategorie-B 47.57
203. 352 JAROSLAV PEPRLA 42:33:00 1949 Kategorie-D 47.46
204. 52 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 43:13:00 1986 Kategorie-A KK Brno 46.58
205. 142 IVANA KOLOUCHOVÁ 43:32:00 1967 Kategorie-C 46.16
206. 137 HEIDI KOČÍ 43:57:00 1997 Junioři 45.63
207. 299 MARTIN URBAN 44:26:00 1989 Kategorie-A Purple Technology 45.03
208. 133 MARIE KOCIÁNOVÁ 44:38:00 1946 Kategorie-E 44.78
209. 112 VLADIMÍR JAROŠ 45:05:00 1983 Kategorie-A 44.23
210. 11 HANA BAUCHOVÁ 45:35:00 1963 Kategorie-C 43.64
211. 339 IVA ZITOVÁ 45:41:00 1959 Kategorie-C 43.52
212. 115 MARTINA JEŽOVÁ 45:43:00 1975 Kategorie-B 43.48
213. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 45:59:00 1987 Kategorie-A 43.17
214. 86 JOSEF HOLÝ 47:07:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 41.89
215. 62 KAREL FUKSA 47:35:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 41.38
216. 218 JOSEF PERNICA 47:57:00 1982 Kategorie-A SDH Kotvrdovice 40.99
217. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 48:36:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 40.31
218. 208 EVA OLÁHOVÁ 48:44:00 1987 Kategorie-A 40.17
219. 45 LIBOR DRAŽAN 51:25:00 1960 Kategorie-C Univerzita obrany 37.55
220. 371 MARTINA ZAJÍCKOVÁ 51:45:00 1991 Kategorie-A 37.25
221. 157 FILIP KŘIVÁNEK 51:46:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 37.23
222. 51 ADÉLA DVOŘÁKOVÁ 52:24:00 1993 Kategorie-A KK Brno 36.66
223. 117 VĚRA JIRÁSKOVÁ 53:55:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 35.35
224. 185 LUCIE MAZALOVÁ 54:32:00 1980 Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 34.83
225. 159 RADOMÍR KUBÍK 56:31:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 33.26
226. 97 MILAN HRUBÝ 64:09:00 1938 Kategorie-E Blansko 28.11